Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Policjanci zatrzymali podejrzewanego o zabójstwo

30

53-letni mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem podczas awantury. Prawdopodobnym sprawcą zabójstwa jest jego szwagier. Policjanci zatrzymali podejrzewanego, przebywa w policyjnym areszcie. Śledztwo, pod nadzorem prokuratury, prowadzi Policja w Jaśle.

Te zdarzenia rozegrały się wczoraj po południu w jednym z domów we wsi Kłodawa koło Jasła. Brat i siostra znaleźli ciało swojego ojca, mężczyzna leżał na podłodze. Miał kłutą ranę w klatce piersiowej. Wezwali Policję.

Policjanci ustalili, że 53-letni mężczyzna został śmiertelnie ugodzony, prawdopodobnie nożem, w okolice serca. Ustalili też, że prawdopodobnym sprawcą zabójstwa jest 61-letni mieszkaniec Kłodawy, szwagier tragicznie zmarłego. Policjanci zatrzymali go, był pod wpływem alkoholu.

Tłem tragedii był prawdopodobnie wieloletni konflikt między mężczyznami. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady, trwa śledztwo w tej sprawie.


KWP w Rzeszowie

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx
dnia 05.11.2010, 21:26 · Zgłoś
Do lolek bolek-Piszesz że traktował go jak psa.Jeśli tak też traktuje się psa ,to żal mi także tych psów które są tak traktowane!!!!!Pies jak i człowiek jest istotą żywą,która tak jak człowiek zasługuje na należyte traktowanie!!!
Odpowiedz
0
@ xxxxxxx1
dnia 04.11.2010, 19:16 · Zgłoś
aż strach myśleć że tom w mojej miejscowości. Najpierw się wieszali teraz się [...].>>
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 04.11.2010, 18:08 · Zgłoś
Czytając wasze komentarze,wniosek jest jeden...połowa z was znała tą rodzinę,znała ich sytuację.Wieloletnie znęcanie się...[...].. żal za zabitym...gdzie była rodzina przez tyle lat???!!!Ten człowiek cierpiał,znosił to wszystko...A gdzie byli sąsiedzi,znajomi?Któży wiedzieli o wszystkim?Być może ktoś z wa chciał kiedyś zadzwonić na policję,ale pomyślał to nie moja sprawa nie będę się wtrącał...Piszecie ludzka "znieczulica".To wasza znieczulica,być może gdyby któreś z was pomogło temu człowiekowi,nie byłoby tragedi...nie byłoby żalu...
Odpowiedz
0
@ lolus
dnia 04.11.2010, 18:07 · Zgłoś
najwieksze wyrazy współczucia dla rodziny słuchaj jezeli nie miał cierpliwosci szwagier to sie mógł z domu wyprowadzic a nie zajijac niewinnego człowieka!
policja go pewnie wypusci albo 1 rok pozbawienia wolnosci..!
przeciez on zasługuje na dozywocie..!
ii widzicie co ankolol robi z ludzi do zabujst doprowadza,,,!
Odpowiedz
0
@ lolek bolek
dnia 04.11.2010, 15:05 · Zgłoś
nie dziwie sie ze go [...] jak przez tyle lat tak mu wchodzaił na psychike wyzywał bił itd traktował jak psa. i tak miał ten szwagier cierpliwosc ja bym go juz dawno [...]
Odpowiedz
0
@ nieznajoma
dnia 04.11.2010, 11:55 · Zgłoś
kazdego czlowieka jest zal czy byl dobry czy zly ale takich [...]i co sie znecaja nad wlasna rodzina to pod mor i odstrzal ten pan stasiu poprostu uwolnil cala rodzine od codziennej meki
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 03.11.2010, 21:52 · Zgłoś
wspólczucie dal rodziny wsplczuciem, ale to fakt ze ten człowiek , który zginął znecał się nad p. Staszkiem. Każdy mieszkaniec kłodawy to z pewnoscią potwierdzi. Pan Staszek to taki spokojny, rzeczywiście lmoze lekko [...] starszy Pan i lata znecania psychicznego i nie tylko w końcu doprowadziły do tragedii. szkoda ,że przez czyjąś totalnaz znieczulice(ich rodziny) starsz y Pan spedzi długie lata w więzieniu, bo tam z pewnością będzei. to oprawca jest tu ofiarą a to zabójstwo to akt totalnej desperacji---zanm tą historię z wielu opowiadań znajmomej która mieszka w pobliżu tych ludzi. zaldal rodziny ale i zal P. staszka
Odpowiedz
0
@ klklkl
dnia 03.11.2010, 20:31 · Zgłoś
nie piszcie gdzie byla rodzina jak znecal sie na stasiu takich rodzin jest co drugi dom i my tez milczymy wspolczujcie rodzinie bo przezywali horror ktory jeszcze sie nie konczy pomodlmy sie za nich zeby to przetrwali.
Odpowiedz
0
@ tt
dnia 02.11.2010, 04:10 · Zgłoś
Powiem wam jedno znam to wszystko od poszewki pan olek zle traktowal pana stasia i sie skonczylo tak nie inaczej,stasia powinni puscic dobry gosc z niego
Odpowiedz
0
@ Do rodziny
dnia 01.11.2010, 22:25 · Zgłoś
Współczuję żalu.Gdy ból osłabnie poproście o pełny nr IP Gościa i Newslettera i o odpowiedni paragraf /charytatywne 20 tys.zł/ na te dzieci -rozmowy przy [...].Oni jeszcze nie wiedzą,że w [...] są
uzależniające środki po to by do niego wracać.Więc przestaniecie pisać.
Odpowiedz
0
@ Niko
dnia 01.11.2010, 21:54 · Zgłoś
Ja też słyszałem że ten szwagier znęcał się nad Stasiem. Pewno nie wytrzymał tego.Szkoda bliskich bo cierpią ale życie jest okrutne {*}
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 01.11.2010, 21:01 · Zgłoś
Pana Olka wszyscy znali z jego przemocy w stosunku do domowników . Wcale nie wiadomo czy to zabójstwo nie było obroną konieczną .
Odpowiedz
0
@ norfox
dnia 01.11.2010, 19:39 · Zgłoś
po co krytykowac teraz jak mleko jest rozlane gdzie byli ci co wiedzieli o wszystkim
Odpowiedz
0
@ rr
dnia 01.11.2010, 18:15 · Zgłoś
Prosba do ludzi komentujących:
starajcie się wyrażać swoje opinie ogólnie bez obrazania kogokolwiek i jakichkolwiek słów zniewazających.
Poprostu przemilczmy...

[*]
Odpowiedz
-1
@ ustalaja?
dnia 01.11.2010, 13:27 · Zgłoś
i pewenie go puszcza jak kiszke [...] policyjne
Odpowiedz
1
@ bliski
dnia 01.11.2010, 13:08 · Zgłoś
coś niebywałego mrówka [...] słonia ten stasiu wygladał jak dziecko z 3 klasy podstawówki a olek jak pudzian
Odpowiedz
1
@ newsletter
dnia 01.11.2010, 12:23 · Zgłoś
Ja też słyszałem, że pan, który zmarł znęcał się nie tylko psychicznie , ale też fizycznie, i dziwię się bardzo że nikt z bliskich nie zareagował. No pewnie lepiej milczec i nic nie robic, nic widziec i nic nie słyszec...
Odpowiedz
1
@ lukasz [...]
dnia 01.11.2010, 12:22 · Zgłoś
wyrazy współczucia dla całej rodziny
Odpowiedz
0
@ lukasz [...]
dnia 01.11.2010, 12:11 · Zgłoś
[.]
Odpowiedz
0
@ mmm
dnia 01.11.2010, 11:52 · Zgłoś
wyrazy współczucia dla żony
Odpowiedz
0
@ kkkkkkk
dnia 01.11.2010, 10:58 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
1
@ Gość
dnia 01.11.2010, 10:00 · Zgłoś
Mógł się jeszcze bardziej znęcać nad nim dziwię się, że facet tyle wytrzymał ja się tylko dziwie, że siostra pozwoliła na to by ten [...] (źle się nie mówi o zmarłych ale inaczej nie można go nazwać) tak pastwił się nad jej bratem i do tego trochę [...] ... Szkoda mi pana Staszka [...] [...], a pójdzie siedzieć jak za porządnego faceta
Odpowiedz
0
@ luk
dnia 01.11.2010, 09:35 · Zgłoś
wyrazy wspolczucia dla rodziny straszna tragedia
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 01.11.2010, 09:10 · Zgłoś
nie wiadomo jak było.. często bywa tak, że sprawca bywa ofiarą. Znam przypadek, gdzie ojciec przez 15 lat znęcał się nad synem, bił go, obrażał, poniewierał, wyrzucał z domu, syn pewnego razu nie wytrzymał, gdy był bity przez ojca, sięgnął po nuż i ugodził go w serce. Teraz siedzi...dostał 12 lat za kratami...
taka jest polska sprawiedliwość, lepiej dać się [...] niż się bronić
Odpowiedz
1
@ BLOB
dnia 31.10.2010, 22:38 · Zgłoś
do takich nieszczesc doprowadza alkochol!
Odpowiedz
-1
@ do trinity
dnia 31.10.2010, 21:06 · Zgłoś
a Ty to niby kim jesteś? nie komentuj jak [...]tylko zastanów się co piszesz!
Odpowiedz
0
@ kkkk
dnia 31.10.2010, 20:45 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 31.10.2010, 20:20 · Zgłoś
wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny bardzo lubiłam togo Olka ale proszę was nie piszcie bredni bo to wielka tragedia dla rodziny
Odpowiedz
0
@ trinity
dnia 31.10.2010, 20:08 · Zgłoś
banda [...]
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 31.10.2010, 19:35 · Zgłoś
Wielka tragedia. Niech Pan spoczywa w pokoju, Panie Olku. Wyrazy współczucia dla najbliższych.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.