Pomagali planować diabetykom jadłospis
2
W dniu 13.05.2010 r. odbyło się spotkanie słuchaczy Medycznej Szkoły Policealnej im. prof. R. Weigla w Jaśle z członkami Stowarzyszenia Diabetyków w Jaśle.
W trakcie spotkania przeprowadzone zostały warsztaty edukacyjne "Planowanie indywidualnego jadłospisu w cukrzycy".


Słuchaczki kierunku dietetyk: Kinga Samborska, Monika Mokrzycka, Monika Sowińska, Celina Żychowska oraz nauczyciele :Grażyna Machowska i Joanna Frączek przeprowadziły warsztaty z zakresu obliczeń dotyczących należnej masy ciała, ilości spożywanych składników pokarmowych ,obliczania ilości wymienników węglowodanowych w diecie osoby chorej na cukrzycę.
Zajęcia miały charakter indywidualnych konsultacji.
Członkowie stowarzyszenia chętnie brali udział w szkoleniu, wykazali bardzo duże zainteresowanie. Zadawali wiele nurtujących ich pytań dotyczących planowania jadłospisu.
MSP w Jaśle
W trakcie spotkania przeprowadzone zostały warsztaty edukacyjne "Planowanie indywidualnego jadłospisu w cukrzycy".


Słuchaczki kierunku dietetyk: Kinga Samborska, Monika Mokrzycka, Monika Sowińska, Celina Żychowska oraz nauczyciele :Grażyna Machowska i Joanna Frączek przeprowadziły warsztaty z zakresu obliczeń dotyczących należnej masy ciała, ilości spożywanych składników pokarmowych ,obliczania ilości wymienników węglowodanowych w diecie osoby chorej na cukrzycę.
Zajęcia miały charakter indywidualnych konsultacji.
Członkowie stowarzyszenia chętnie brali udział w szkoleniu, wykazali bardzo duże zainteresowanie. Zadawali wiele nurtujących ich pytań dotyczących planowania jadłospisu.
MSP w Jaśle
