Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pomagali planować diabetykom jadłospis

2
W dniu 13.05.2010 r. odbyło się spotkanie słuchaczy Medycznej Szkoły Policealnej im. prof. R. Weigla w Jaśle z członkami Stowarzyszenia Diabetyków w Jaśle.

W trakcie spotkania przeprowadzone zostały warsztaty edukacyjne "Planowanie  indywidualnego jadłospisu w cukrzycy".



Słuchaczki kierunku dietetyk: Kinga Samborska, Monika Mokrzycka, Monika Sowińska, Celina Żychowska  oraz nauczyciele :Grażyna Machowska i Joanna Frączek  przeprowadziły warsztaty z zakresu obliczeń dotyczących należnej masy ciała, ilości spożywanych składników pokarmowych ,obliczania ilości wymienników węglowodanowych w diecie osoby chorej na cukrzycę.

Zajęcia miały charakter  indywidualnych konsultacji.

Członkowie stowarzyszenia chętnie brali udział w szkoleniu, wykazali bardzo duże zainteresowanie. Zadawali wiele  nurtujących ich pytań dotyczących planowania jadłospisu.
 

MSP w Jaśle
Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ słuchacz
dnia 20.05.2010, 20:57 · Zgłoś
dobrze że pomagają ale pracy mieć nie będą!!!!
Odpowiedz
0
@ były słuchacz
dnia 19.05.2010, 14:04 · Zgłoś
Brawo Medyk!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.