Pomoc Piotrusiowi - podsumowanie akcji w Dębowcu.
0
W dniu 23 maja 2010 młodzież Publicznego Gimnazjum w Dębowcu zorganizowała kwestę charytatywną na rzecz młodszego kolegi z Zarzecza – Piotrusia - cierpiącego na chorobę nowotworową. Podczas Mszy Świętej w Kościele Parafialnym p.w. Świętego Bartłomieja chór gimnazjum przedstawił montaż słowno muzyczny poświęcony Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II, a następnie młodzież z nauczycielami przeprowadziła kwestę.
Na mszę przybyło bardzo wielu mieszkańców Dębowca i okolic, Wójt Gminy Dębowiec –Pan Zbigniew Staniszewski, samorządowcy, Dyrektorzy szkół oraz nauczyciele. Po mszy w Kościele Parafialnym zebrano 2690,00 zł. Młodzież kwestowała także w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu i zebrała tam 521,31 zł. Ogółem zebrano 3 211,31zł.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane serce i zachęcamy do wspierania Piotrusia i jego rodziny.
Wszyscy, którzy chcą wesprzeć leczenie Piotra mogą skontaktować się ze Szkołą Podstawową w Zarzeczu lub przekazać wsparcie na nr konta:
PEKAO SA 37 1240 2337 1111 0000 3733 0668.
GMyśliwiec
Na mszę przybyło bardzo wielu mieszkańców Dębowca i okolic, Wójt Gminy Dębowiec –Pan Zbigniew Staniszewski, samorządowcy, Dyrektorzy szkół oraz nauczyciele. Po mszy w Kościele Parafialnym zebrano 2690,00 zł. Młodzież kwestowała także w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu i zebrała tam 521,31 zł. Ogółem zebrano 3 211,31zł.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane serce i zachęcamy do wspierania Piotrusia i jego rodziny.
Wszyscy, którzy chcą wesprzeć leczenie Piotra mogą skontaktować się ze Szkołą Podstawową w Zarzeczu lub przekazać wsparcie na nr konta:
PEKAO SA 37 1240 2337 1111 0000 3733 0668.
GMyśliwiec
