Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pomoc Piotrusiowi - podsumowanie akcji w Dębowcu.

0
W dniu 23 maja 2010 młodzież Publicznego Gimnazjum w  Dębowcu zorganizowała kwestę charytatywną na rzecz młodszego kolegi z Zarzecza – Piotrusia - cierpiącego na chorobę  nowotworową. Podczas Mszy Świętej w Kościele Parafialnym p.w. Świętego Bartłomieja chór gimnazjum przedstawił montaż słowno muzyczny poświęcony Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II, a następnie młodzież z nauczycielami przeprowadziła kwestę.

Na mszę przybyło bardzo wielu mieszkańców Dębowca i okolic, Wójt Gminy Dębowiec –Pan Zbigniew Staniszewski, samorządowcy, Dyrektorzy szkół oraz nauczyciele. Po mszy w Kościele Parafialnym zebrano 2690,00 zł. Młodzież kwestowała także w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu i zebrała tam 521,31 zł. Ogółem zebrano 3 211,31zł.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane serce i zachęcamy do wspierania Piotrusia i jego rodziny.  

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć leczenie Piotra mogą  skontaktować się ze Szkołą Podstawową  w Zarzeczu lub przekazać wsparcie na nr konta:
PEKAO SA 37 1240 2337 1111 0000 3733 0668.


GMyśliwiec


Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.