Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pomóż wybrać nazwę dla ronda!

316
Nie ustalono jeszcze nazwy dla ronda przy JDK. Burmistrz miasta chce umożliwić wypowiedzenie się  w tej sprawie mieszkańcom.


- Chciałabym dać możliwość wypowiedzenia się Jaślanom. - powiedziała nam Maria Kurowska, pytana o nazewnictwo ronda. - ktoś, kto ma pomysł powinien zadzwonić, przyjść, podzielić się swoimi przemyśleniami. Kilka propozycji już się pojawiło, ale nie do końca mnie one przekonują. Proszę, żeby jaślanie zwrócili na to uwagę, że rondo jest w centrum miasta. Chciałabym, aby wyglądało piękne, zarówno w zimie, jak i w lecie, oraz żeby miało budującą nazwę.


- Wolałabym uniknąć smutnej nazwy. -
mówiła dalej burmistrz - Gdyby nazwać je np. „Rondo Zesłańców Sybiru”, to uruchomienie  chociażby świetlnej fontanny może już być nie na miejscu. Powaga nazwy kłóciłaby się z błyskającymi światełkami. Podobnie z „Rondem Hubala”.

Postanowiliśmy włączyć się w akcję poszukiwania nazwy dla naszego ronda. Zachęcając oczywiście jaślan do telefonowania czy osobistego składania propozycji, chcemy również poznać zdanie internautów.

Po pierwsze, chcemy zebrać pomysły. Każdy kto ma propozycję, jak należałoby nazwać rondo, może nadesłać ją na adres redakcja@jaslo4u.pl. Czekamy do 16. Kwietnia 2010.

Następnie, spośród nadesłanych nazw wybierzemy najciekawsze i uruchomimy sondę, w której będzie można oddawać na nie głosy. Po zamknięciu sondy przekażemy wyniki głosowania władzom miasta, do rozważenia.

[Najciekawsza naszym zdaniem propozycja nazwy zostanie nagrodzona niewielkim upominkiem, w przypadku gdy zgłosi ją więcej niż jedna osoba, zwycięzca zostanie wylosowany].

(ks)


Reklama

Komentarze: 316

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Mariusz
dnia 19.04.2010, 19:26 · Zgłoś
mam propozycje jak nazwać rado ktore znajduję się w jaśle i szukacie dla niego nazwy moja propozycja brzmi zebyście nazwali rądo imieniem i nazwiskiem św pamieci pana zająca ktory zginął w katastrofie lotniczej nazwa rąda uweiczni go w pamięci ludzi na zawsze
Odpowiedz
0
@ mada
dnia 17.04.2010, 19:29 · Zgłoś
RONDO OFIAR KATYNIA
Odpowiedz
0
@ Lukin15
dnia 17.04.2010, 19:24 · Zgłoś
Rondo Stanisława Zająca
Odpowiedz
0
@ lalala
dnia 16.04.2010, 09:25 · Zgłoś
Rondo Stanisława Zająca
Odpowiedz
0
@ popieram:
dnia 14.04.2010, 22:48 · Zgłoś
RONDO BEZROBOTNYCH Z JASLA
Odpowiedz
0
@ doni
dnia 14.04.2010, 14:00 · Zgłoś
rondo muzealne
Odpowiedz
0
@ TEDEREDE
dnia 13.04.2010, 19:22 · Zgłoś
RONDO KUROWSKIE
Odpowiedz
0
@ tederede
dnia 13.04.2010, 19:12 · Zgłoś
jest [...] dębowe to może i "rondo dębowe "
Odpowiedz
0
@ DORIS
dnia 13.04.2010, 16:36 · Zgłoś
RONDO OFIAR KATYNIA!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Tadeusz
dnia 13.04.2010, 15:22 · Zgłoś
Jeszcze raz chciałbym zabrać głos,otóż nie podejmujmy decyzji pod wpływem impulsu!!!Wyważmy to, nie zróbmy tak jak to było po śmierci naszego umiłowanego Papieża,gdzie wszystko co się dało nazywano jego imieniem,to było nie poważne!!!!Nazwijmy to rondo tym imieniem,ale odważmy się zrobić coś dla ludzi,czym było,by zlicytowanie nazwy na jakiś charytatywny cel!!!!! Pozdrawiam jeszcze raz!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Jaślanin .
dnia 13.04.2010, 11:50 · Zgłoś
Po takiej tragedii to nikt chyba nie ma wątpliwości jaką nazwę powinno nosić... a jeżeli by ktoś miał wątpliwości to podpowiadam "RONDO OFIAR TRAGEDII POD SMOLEŃSKIEM"
Odpowiedz
0
@ Jaślanin .
dnia 13.04.2010, 11:22 · Zgłoś
Po takiej tragedii to nikt chyba nie ma wątpliwości jaką nazwę powinno nosić... a jeżeli by ktoś miał wątpliwości to podpowiadam "RONDO OFIAR TRAGEDII POD SMOLEŃSKIEM"
Odpowiedz
0
@ zak
dnia 13.04.2010, 10:50 · Zgłoś
Masz Tadeuszu 100% racji.Widać że nie jesteś z Jasła bo nie dałeś się zwariować masową histerią.
Odpowiedz
0
@ Tadeusz
dnia 13.04.2010, 09:51 · Zgłoś
Chciałbym jeszcze zaproponować,by przykładem np. Jaworzna wystawić rondo na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy i co roku kto wylicytuje najwięcej,jego imieniem nazwać rondo!!! W bieżącym roku Koncern Energetyczny wylicytował ponad 60tyś.i on jest imiennikiem Jaworznickiego ronda!! Korzystajmy z dobrych przykładów,myślenie nie boli!!!!!Pozdrawiam i wierzę w rozsądek Jaślan!!!!!
Odpowiedz
0
@ Tadeusz
dnia 13.04.2010, 09:00 · Zgłoś
Pochodzę z Jasła,jednak juz kilkadziesiąt lat nie mieszkam tam chociaż pragnę tam wrócić,ale nie wiem co wstąpiło w Jaślan,by nazywać cokolwiek imieniem tego oprawcy(biorę to jako czarny humor)!!!!!!!Nie wiem też jakiej opcji politycznej był śp.senator Zając,ale znając realia naszej polityki to opozycja po przejęciu władzy zmieni tę nazwę na pewno na swojego bohatera!!!!! Mamy jednak naszego regionalnego bohatera (niezaprzeczalnego) z drugiej wojny światowej majora HUBALA!!!!!! Rynek jednak możemy nazwać szczytem złego smaku i niszczycieli przyrody!!!!!!!Pozdrawiam całe Jasło,a w szczególności
ul. Żniwną!!!!
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 12.04.2010, 22:02 · Zgłoś
Rondo Senatora Stanisława Zająca
Odpowiedz
0
@ justyna
dnia 12.04.2010, 20:06 · Zgłoś
No to teraz może rondo Kaczyńskiego albo Zająca...
Odpowiedz
0
@ rondo
dnia 12.04.2010, 13:13 · Zgłoś
Myślę, że to za świeża sprawa by nazwać to imieniem Pana Zająca. Chodzi o rodzinę.
Myślę, że rondo KATYNIA lub rondo KATYŃSKIE - będzie najbardziej właściwe. Dla nazwiska Pana Zająca będzie jeszcze właściwy czas.
Odpowiedz
0
@ marzena
dnia 11.04.2010, 23:26 · Zgłoś
Zdecydowanie:
Rondo Stanisława Zająca
lub
Rondo Ofiar Katynia
[*]
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 11.04.2010, 19:49 · Zgłoś
Tak jak moi poprzednicy pisali, rondo to można nazwać - "Rondo Senatora Stanisława Zająca"
Odpowiedz
0
@ IWONA D.
dnia 11.04.2010, 19:23 · Zgłoś
BEZ WĄTPLIWOŚCI POWINNIŚMY BYĆ JEDNOGŁOŚNI - >>> RONDO IM. STANISŁAWA ZAJĄCA <<< JASŁO DZIĘKUJE CI STANISŁAW, DZIĘKUJĘ CI JA !!!
Odpowiedz
0
@ janw
dnia 11.04.2010, 19:10 · Zgłoś
RONDO OFIAR KATYNIA!!!
Odpowiedz
0
@ JAAA
dnia 11.04.2010, 18:31 · Zgłoś
SENATORA STANISŁAWA ZAJACA
Odpowiedz
0
@ misiek
dnia 11.04.2010, 18:28 · Zgłoś
"10 KWIETNIA " 2010 ...............
NIECH BEDZIE SYMBOLEM POJEDNANIA I PAMIECI ..... " STANISŁAWA ZAJACA " ......

TO DOBRY MOMOENT ABY JASŁO ODEGRAŁO ZNACZACA ROLE ... W BUDOWANIU WIEZI I WSPOLNOTY KAZDEGO POLAKA
Odpowiedz
0
@ nalegamy
dnia 11.04.2010, 16:42 · Zgłoś
RONDO IM. SENATORA STANISŁAWA ZAJĄCA

lub RONDO OFIAR KATYNIA ...:(
Odpowiedz
0
@ qqq
dnia 11.04.2010, 16:11 · Zgłoś
RONDO IM. SENATORA STANISŁAWA ZAJĄCA !!!!!!!!! bez dwóch zdań !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ tenia
dnia 11.04.2010, 12:27 · Zgłoś
obiektywne, godzące wszystkich:

RONDO JASIELSKIE
Odpowiedz
0
@ ktośśś
dnia 11.04.2010, 12:07 · Zgłoś
po tym co się stało myślę że to najlepsze nazwa
RONDO IM. SENATORA STANISŁAWA ZAJĄCA
Odpowiedz
0
@ Gryziec
dnia 11.04.2010, 11:42 · Zgłoś
Mamy tyle kamer w jasle ze moze to Rondo nazwiemy . ' Wielkie oko '
Odpowiedz
0
@ gumis138
dnia 11.04.2010, 07:54 · Zgłoś
Rondo Stanisława Zająca
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 11.04.2010, 07:42 · Zgłoś
RONDO SENATORA STANISŁAWA ZAJĄCA.BO TO NASZE MIASTO A ON BYŁ I POZOSTANIE NASZYM NAJZNAKOMITSZYM MIESZKAŃCEM,NIKT WCZEŚNIEJ NIE ZASŁUZYŁ SIĘ TAK DLA NASZEGO MIASTA !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
dnia 11.04.2010, 01:24 · Zgłoś
Rondo Senatora Stanisława Zająca
Odpowiedz
0
@ onaaaaaaaa
dnia 10.04.2010, 21:45 · Zgłoś
rondo im. Stanislawa Zająca albo ofiar katynia
Odpowiedz
0
@ kej
dnia 10.04.2010, 21:14 · Zgłoś
Rondo Senatora Stanisława Zająca

Żegnaj Przyjacielu :( Zrobiłeś dla nas bardzo wiele. Nigdy Cię nie zapomnimy...
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 10.04.2010, 21:11 · Zgłoś
RONDO IM SENATORA ZAJĄCA
Odpowiedz
0
@ kas
dnia 10.04.2010, 21:10 · Zgłoś
RONDO OFIAR KATYNIA, bezapelacyjnie, ktos juz to sugerowal dwa dni temu. To bedzie hołd dla ofiar 2010 i 1940.
Odpowiedz
0
@ filmar
dnia 10.04.2010, 20:32 · Zgłoś
Rondo Senatora Stanisława Zająca,myślę,że może by nas wszystkich pogodziło i uspokoiło atmosferę wokół spraw dotyczących Jasła.A tym samym przynajmniej w malej części będzie podziekowaniem za jego wkład pracę.Panie Senatorze jesteś więcej potrzebny po drugiej stronie. Spoczywaj w pokoju.
Odpowiedz
0
@ JAŚLANIN
dnia 10.04.2010, 19:44 · Zgłoś
Myślę, że w obliczu dzisiejszej tragedii już nikt o zdrowym rozumie nie ma wątpliwości, jakie imię powinno przybrać nowe rondo.

RONDO SENATORA STANISŁAWA ZAJĄCA.
Odpowiedz
0
@ Hejka
dnia 10.04.2010, 19:27 · Zgłoś
Rondo Senatora Stanisława Zająca, który wiele inwestycji w Jaśle wspierał, inaczej nie liczcie na moje poparcie.
Odpowiedz
0
@ marko
dnia 10.04.2010, 17:22 · Zgłoś
Myślę że w obecnej sytuacji można to rondo nazwać im.marszałka ,posła R.P P.Stanisława Zająca.Pomimo różnic w ocenach(zawsze takie są) bezsprzecznym jest że był godnym reprezentantem naszego miasta i zrobił dla jego rozwoju wiele dobrego, jak tez dla całego regionu.Niech odpoczywa w pokoju.
Odpowiedz
0
@ wems
dnia 10.04.2010, 17:07 · Zgłoś
DĘBOWE
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 10.04.2010, 16:08 · Zgłoś
rondo Senatora Stanisława Zająca
Odpowiedz
0
@ M-a
dnia 10.04.2010, 15:59 · Zgłoś
Jakkolwiek by się to rondo nie nazywało, wśród mieszkańców będzie i tak jako rondo Hitlera... Taka jest prawda.
Odpowiedz
0
@ Mysza
dnia 10.04.2010, 15:51 · Zgłoś
Teraz to nic innego się nie nasuwa na myśl jak tylko RONDO KACZYŃSKIEGO!!!!
Odpowiedz
0
@ Mysza
dnia 10.04.2010, 15:48 · Zgłoś
Teraz to nic innego się nie nasuwa na myśl jak tylko RONDO KACZYŃSKIEGO!!!!
Odpowiedz
0
@ tererere xd
dnia 10.04.2010, 14:43 · Zgłoś
rondoo S. Zająca .
Odpowiedz
0
@ kiziaczek
dnia 10.04.2010, 13:39 · Zgłoś
rondo gumisia
Odpowiedz
0
@ marzenka
dnia 10.04.2010, 13:22 · Zgłoś
zamiast tego ronda i deptaku to pani burmistrz mogła pomyslec o wybudowaniu bloku dla mlodych którzy tułaja sie po wynajetych mieszkaniach i nigdy nie bedzie ich stac na własne bo odstepne w jasle jest tak wysokie jak w krakowie.tym pewnie zdobyła by wiecej głosów niz takim rondem....ale co ja to obchodzi
Odpowiedz
0
@ kROLINA
dnia 10.04.2010, 12:49 · Zgłoś
ja bym dała rondo im. Stanisława Zająca lub LEcha Kaczyńskiego.:(
tragedia.;(-
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 10.04.2010, 09:52 · Zgłoś
rondo prezydenta lecha kaczynskiego:((
Odpowiedz
0
@ .....
dnia 10.04.2010, 09:23 · Zgłoś
Rondo Armii Krajowej,
lub... Wiesia Jajki,
lub... Janusza S. Najlepszego policjanta a teraz ochroniaża w TR... pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ c.d.
dnia 10.04.2010, 08:06 · Zgłoś
Druga alternatywa: zrobić z tego drzewa dąb np. katyński - przez pokropienie kropidłem o odpowiedniej mocy. Przecież pomnik koło Gamratu przechrzczono przy okazji jego remontu z Armii Radzieckiej na Armię Krajową. Jest to do zrobienia nawet jeżeli potrzebne będą egzorcyzmy.
Odpowiedz
0
@ Dębowe
dnia 10.04.2010, 07:59 · Zgłoś
Nazwa DĘBOWE będzie do przyjęcia bo spełnia wszelkie kryteria: ekologiczna, apolityczna, uniwersalna, mocna,krótka, prosta, upamiętnia najwieksze medialne,o zasięgu światowym, wydarzenie w Jaśle, za tej kadencji i jest symbolem. Czego - jak banalne, zwykłe drzewo wychodzi zwycięsko w starciu z mitologią, przesądami, plotkami, itp. zakusami na jego żywot. A zaczęło się od wspomnień [...]ka ..., reszta jest znana i warta uwiecznienia w nazwie ronda. Ku przestrodze dla kolejnych władz rządzących tym miastem. Taki jest efekt jeżeli słowo wyprzedza myśl.
Odpowiedz
0
@ iiii
dnia 10.04.2010, 02:16 · Zgłoś
rondo brzęczyszczykiewicza
Odpowiedz
0
@ marzycielka
dnia 10.04.2010, 01:08 · Zgłoś
Skoro nazwa ma pasować do tych 'stylowych światełek' to nasuwa się tylko jedna myśl: WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA
A może nazwanie go Rondem MARtyrologii spowoduje że światełka znikną i nie pojawią się już nigdy...
Odpowiedz
0
@ ja xD
dnia 09.04.2010, 22:41 · Zgłoś
_rONDO_ N_IE_P_O_T_R_ZE_B_N_E...^^


Rondo za 3 000 000 PLN



-rOnDo-HErkUlesA:D

hahaa
Odpowiedz
0
@ jestem z jasła :)
dnia 09.04.2010, 22:27 · Zgłoś
Rondo wesołego Jasia i pijanej Marysi a przy tej świetlnej fontannie posadźcie [...] :)
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 09.04.2010, 22:14 · Zgłoś
Wśród moich znajomych funkcjonuje nazwa "rondo Hitlera" i chyba tak już zostanie.
Odpowiedz
0
@ byczuś
dnia 09.04.2010, 22:00 · Zgłoś
Rondo z drzewem Hitlera
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 09.04.2010, 21:36 · Zgłoś
rondo europa
Odpowiedz
0
@ darek
dnia 09.04.2010, 21:35 · Zgłoś
dębowe rondo
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 09.04.2010, 20:57 · Zgłoś
Rondo Porannej Zorzy
Odpowiedz
0
@ Asia z Jasla
dnia 09.04.2010, 20:07 · Zgłoś
RONDO HITLERA- NAZWA TA FUNKCJONUJE WIEC PO CO ZMIENIAC NIECH TAK ZOSTANIE(przeglosowane)
Odpowiedz
0
@ Normalny
dnia 09.04.2010, 19:36 · Zgłoś
Żadne rondo Hitlera,ani Stalina A może Henryka Dobrzańskiego>> Hubala<< i to jest piekne rozwiązanie.
Odpowiedz
0
@ wiluś
dnia 09.04.2010, 19:16 · Zgłoś
a może rondo "zaginionych w akcji". Będzie o wszystkich.
Odpowiedz
0
@ majka
dnia 09.04.2010, 19:15 · Zgłoś
czy ktore rondo ma nazwe poprostu rondo i niech sie nam wszystkim szczesliwie jezdzi majka
Odpowiedz
0
@ alicja
dnia 09.04.2010, 19:13 · Zgłoś
Rondo szalonych oczu które spoglądają z każdej fotki .
Odpowiedz
0
@ Geoeye
dnia 09.04.2010, 19:13 · Zgłoś
Ja proponuje nadac nazwe mu tytułu jednej z gier a mianowicie Call of Duty
Odpowiedz
0
@ żal?!
dnia 09.04.2010, 19:07 · Zgłoś
Własnie to powinno byc rondo Wiesia Jajko ;DD sie zgadzam z "ss" ;p
Odpowiedz
0
@ ....................
dnia 09.04.2010, 18:49 · Zgłoś
jakiej nazwy by nie wymyślili to i tak pozostanie w naszej pamięci dwie nazwy których już nie chce powtarzać a i tak wszyscy wiedzą o co chodzi. nazwy się przyjęły przez mieszkańców. a jak ktoś chce nazwę to podoba mi się jedna już wcześniej napisana - rondo im. Kubusia Puchatka. czy w Jaśle wszystkie ulice, place, skwery i tym podobne muszą mieć nazwę znanej osobistości czy jakiegoś wydarzenia albo ważnej daty??
Odpowiedz
0
@ ed
dnia 09.04.2010, 18:40 · Zgłoś
Bartłomieja z Jasła !
Odpowiedz
0
@ lok
dnia 09.04.2010, 18:40 · Zgłoś
RONDO BEZROBOTNYCH Z JASLA
Odpowiedz
0
@ OLA
dnia 09.04.2010, 18:31 · Zgłoś
Rondo GENOWEFY PIGWY kłamstwa i śmiechu na cztery pory roku ,
Odpowiedz
0
@ XxX
dnia 09.04.2010, 18:04 · Zgłoś
rondo marysieńki..:D
Odpowiedz
0
@ Jasielski
dnia 09.04.2010, 17:42 · Zgłoś
albo Rondo Arabeli...
Odpowiedz
0
@ Jasielski
dnia 09.04.2010, 17:41 · Zgłoś
Rondo św. Trójcy...
Odpowiedz
0
@ Tony
dnia 09.04.2010, 17:10 · Zgłoś
rondo bohaterów akcji pensjonat
Odpowiedz
0
@ nazista
dnia 09.04.2010, 17:09 · Zgłoś
Rondo Hitlera albo Stalina!!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec65
dnia 09.04.2010, 17:06 · Zgłoś
proponuje rondo Sierotki Marysi
Odpowiedz
0
@ mariusz zawisza
dnia 09.04.2010, 17:01 · Zgłoś
rondo zawiszy
Odpowiedz
0
@ mariusz zawisza
dnia 09.04.2010, 16:59 · Zgłoś
ludzie jest rycerz zawisza jest [...] zawisza som kwiatki o nazwie zawisza czemu nie może być ronda zawiszy w jaśle
Odpowiedz
0
@ ddas
dnia 09.04.2010, 16:57 · Zgłoś
Rondo Czarnych Jasło!
ewentualnie
Rondo Lady Mery
Rondo Niepotrzebne
Rondo Sw.pamięci Europy
Odpowiedz
0
@ Lolek
dnia 09.04.2010, 16:52 · Zgłoś
Rondo HITLERA BO TAM JEST DĄB PANA H
Odpowiedz
0
@ tepes
dnia 09.04.2010, 16:46 · Zgłoś
jakiej to by nazwy nie wybrali to zawsze te rondo będzie RONDEM HITLERA, tak już sie przyjęło i nikt tego nie zmieni
Odpowiedz
0
@ RONDO@@@@
dnia 09.04.2010, 16:42 · Zgłoś
RONDO EUROPA !!!!!
Odpowiedz
0
@ ace
dnia 09.04.2010, 16:40 · Zgłoś
popieram pomysł rondo grunwaldu na rocznicę 600 lecie bitwy!
Odpowiedz
0
@ sumienie_urzedasow
dnia 09.04.2010, 16:32 · Zgłoś
1. Rondo im. Nieskończonej głupoty.
2. Rondo im. Urzędniczego bubla - chociaż ta nazwa lepiej pasować będzie do deptaku
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 09.04.2010, 16:11 · Zgłoś
rondo Hetmana albo Asa porzeczki :D ewentualnie rondo misia koralgola albo uszatka :D
Odpowiedz
0
@ napoważny
dnia 09.04.2010, 15:55 · Zgłoś
Rondo powinno nosić imię jednego z najbardziej
znanych Jaślan. Niestety najbardziej godny Hubal
musi odpaść z powodu kolizji z dębem Hitlera a
nie z fontanną jak tłumaczy to P. Burmistrz.
Pozostaje wiec Rondo Łukasiewicza albo
Rondo Profesora Steinhausa.
Odpowiedz
0
@ ----------
dnia 09.04.2010, 15:44 · Zgłoś
ja bym dał nazwe rondo pisowskie ludzie burmistrzem jest kobieta a ja wam dobrom rade dam nie wierz nigdy kobiecie
Odpowiedz
0
@ xyyyyyy
dnia 09.04.2010, 15:38 · Zgłoś
Rondo Ofiar Katynia
Odpowiedz
0
@ adlo
dnia 09.04.2010, 15:28 · Zgłoś
rondo im św. Kreta
Odpowiedz
0
@ ADOLF HITLER PLATZE:
dnia 09.04.2010, 15:26 · Zgłoś
ADOLF HITLER PLATZE :)
Odpowiedz
0
@ ha
dnia 09.04.2010, 15:10 · Zgłoś
a jak wejdą na rynek latające samochody?to po co ronda ha ha
Odpowiedz
0
@ msi
dnia 09.04.2010, 14:44 · Zgłoś
Rondo [...] Komentarzy
Odpowiedz
0
@ gumis138
dnia 09.04.2010, 14:37 · Zgłoś
jak to jakie przecież oczywiste że HITLERA
Odpowiedz
0
@ S
dnia 09.04.2010, 14:09 · Zgłoś
RONDO HITLERA
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 09.04.2010, 14:08 · Zgłoś
rondo im Ignacego Lukasiewicza
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 09.04.2010, 14:07 · Zgłoś
Rondo Przyjaźni Polsko-Niemieckiej ;)
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 09.04.2010, 14:04 · Zgłoś
RONDO HITLERA!!
Odpowiedz
0
@ krajano
dnia 09.04.2010, 14:03 · Zgłoś
A ja proponuję rondo Łukasiewicza. Obok ronda był niegdys jego dworek, ale został zburzony gdy budowano "Europę". Było by to zadość uczynienie dla tego wybitnego uczonego !!!
Odpowiedz
0
@ KRK
dnia 09.04.2010, 13:54 · Zgłoś
RONDO CENTRALNE albo RONDO ŚW.ANTONIEGO:)
Odpowiedz
0
@ Stufek
dnia 09.04.2010, 13:37 · Zgłoś
Rondo Kościuszki :)
Odpowiedz
0
@ :)))
dnia 09.04.2010, 13:33 · Zgłoś
rondo KURONDO
Odpowiedz
0
@ Beti
dnia 09.04.2010, 13:31 · Zgłoś
Popieram Rondo "Dębowe", albo Rondo "Hubala" :)
Odpowiedz
0
@ Hmm...
dnia 09.04.2010, 13:16 · Zgłoś
Dorzucę jeszcze raz swoje 3 grosze. Malkontentom i [...] to się nie spodoba. Jak również antyklerykałom i [...].
Patronem Jasła jest św. Antoni. W dniu patrona (lub bliskiej okolicy) mamy dni Jasła. A może nadać by mu nazwę patrona Jasła? Neutralnie i nikogo nie kuło by w oczy i uszy.
Odpowiedz
0
@ giez
dnia 09.04.2010, 13:16 · Zgłoś
... a czy zauważyliście, że P. Burmistrz ma w oczach te takie .... co miała kiedyś Renatka Begier ?
Odpowiedz
0
@ mieszkaniecc
dnia 09.04.2010, 13:12 · Zgłoś
A tak na powaznie to moze Rondo Orlat Lwowskich
Odpowiedz
0
@ fdgfhgdfd
dnia 09.04.2010, 12:44 · Zgłoś
do adaś: jeżeli nie jechales tirem to znaczy że jeździć nie umiesz!!1

RONDO HITLERA
Odpowiedz
0
@ J23
dnia 09.04.2010, 12:27 · Zgłoś
Już utarła się nazwa Rondo Hitlera i tak zostanie...Ja nazwałbym : Rondo Zbyteczne.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.04.2010, 12:23 · Zgłoś
Kolego mój pies ma na imie Hitler...więc co w tym złego panie jak się tam piszesz prok.
Odpowiedz
0
@ Dębowe
dnia 09.04.2010, 11:53 · Zgłoś
Niewinne drzewo powinno zostać uczczone, bo rzadko wygrywa w starciu z człowiekiem. Każda zasłużona postać będzie budzić kontrowersje.
Odpowiedz
0
@ zak
dnia 09.04.2010, 11:43 · Zgłoś
Braci Haczyńskich!
Odpowiedz
0
@ prok.
dnia 09.04.2010, 11:17 · Zgłoś
uzywanie , głoszenie nasistowskich znakow jest przez Polskie prawo ścigane prokuratura powinna wszcząc sprawe za nawoływanie do największego zbrodniarza XX w. a rondo to powinno być Niepodległej Polski
Odpowiedz
0
@ natka
dnia 09.04.2010, 11:17 · Zgłoś
No jak to jak RONDO "MARYSIEŃKA"
Odpowiedz
0
@ chłop
dnia 09.04.2010, 11:17 · Zgłoś
MOŻE JAKUBA SZELI
Odpowiedz
0
@ max21
dnia 09.04.2010, 11:14 · Zgłoś
Rondo im. Hubala
Odpowiedz
0
@ :/
dnia 09.04.2010, 11:02 · Zgłoś
Pani Burmistrz, to co jest ważniejsze: powaga, czy światełka???
Odpowiedz
0
@ zorro94
dnia 09.04.2010, 10:53 · Zgłoś
Beznadziejni jesteście z tym Rondem Hitlera! To ma być śmieszne?!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ budowniczy rond
dnia 09.04.2010, 10:48 · Zgłoś
jak każde rondo w jaśle jest do [...]
Odpowiedz
0
@ okolice jasła
dnia 09.04.2010, 10:47 · Zgłoś
Jana Pawła II
Odpowiedz
0
@ big
dnia 09.04.2010, 10:46 · Zgłoś
Rondo Rocco Siffredi
Odpowiedz
0
@ .
dnia 09.04.2010, 10:35 · Zgłoś
Rondo Adolfa, Marii i Stanisława. A pod dębem posadzić kropidełko Putyry.
Odpowiedz
0
@ i wiersz
dnia 09.04.2010, 10:22 · Zgłoś
RONDO ZYNDRAMA z MASZKOWIC jasielskiego wójta i starosty w okresie panowania KRÓLA Jagiełły, którego KRÓL mianował go naczelnym dowódcą wojska. Zyndram kierował przemarszem, rozlokowywaniem i ustawieniem hufców do bitwy Grunwaldzkiej i kierował najważniejszym hufcem z wielką horągwią królestwa i doborowym rycerstwem, który to hufiec odegrał decydującą rolę w bitwie powstrzymując i przełamując natarcie krzyżackich odwodów.
patrz
http://www.jaslo4u.pl/pamieci-zyndrama-z-maszkowic--newsy-jaslo-7050
Do tego proponuję pod dębem pomnik Zyndrama jak powala krzyżackiego komtura np. Wallenroda i stosowny napis o wiecznej zwycięskiej chwale polskiego oręża i o [...] zburzeniu miasta w 1944 i zmiażdzeniu [...] okupanta i odbudowie miasta by za naszego życia w XXI wieku w przyszłości stało się parafrazując wiersz wieszcza "jak diament wyłaniający z popiołów, wiekuistego zwycięstwa zaranie"
Można nazwać też ogólnie BOHATERÓW GRUNWALDU itp. z wymienionym pomnikiem
Odpowiedz
0
@ dorotka
dnia 09.04.2010, 10:05 · Zgłoś
Ludzie -Pani Burmistrz prosiła o propozyzje nazwy ronda - a nie jakieś kpiny. Jak was można potraktować poważnie ...?
Odpowiedz
0
@ f1
dnia 09.04.2010, 09:56 · Zgłoś
Rondo Kubicy
Odpowiedz
0
@ ss
dnia 09.04.2010, 09:51 · Zgłoś
rondo WIESIA JAJKO
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec jasła
dnia 09.04.2010, 09:48 · Zgłoś
rondo poległej wierzby,
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 09.04.2010, 09:46 · Zgłoś
JEZZZUUUUU..skonczcie z ta martyrologia..lub wazelinowaniem [...]!
To jest Rondo Hitlera, bo jest tam Dab Hitlera..alternatywna nazwa 'Rondo Najjasniejszej Pisuardessy z okolicznej wsi'
Odpowiedz
0
@ ULA
dnia 09.04.2010, 09:45 · Zgłoś
RONDO Kurowska/POTRZEBA.MARIA.BŁAŻKOWA-Dąbrówka-JASŁO,numer 1 HITLERA.........
Odpowiedz
0
@ lord
dnia 09.04.2010, 09:45 · Zgłoś
Rondo im.prof.Religi....
Odpowiedz
0
@ hejka
dnia 09.04.2010, 09:40 · Zgłoś
RONDO MAJORA HUBALA.
Hubal to jeden z największych bohaterów II wojny światowej, Który urodził się nie gdzie indziej tylko w Jaśle. I zlikwidować te obciachowe błyskające cacko rodem z wiejskiego odpustu lub z amerykańskiego ogródka. Tam też [...] amerykanom z peryferii podobają się takie świecidełka, błyski, trzaski i rendzelki.
Odpowiedz
0
@ awe
dnia 09.04.2010, 09:38 · Zgłoś
rondo Piłata xD
Odpowiedz
0
@ aras
dnia 09.04.2010, 09:38 · Zgłoś
albo skoro jest tyle swiatełek to mozna je nazwac " rondo Las Vegas" :D:D
Odpowiedz
0
@ Kokoszka
dnia 09.04.2010, 09:37 · Zgłoś
W tym roku obchodzone jest 100 latek Czarnych więc na ta uroczystość można nazwać rondo Czarnych.Historia połączona z sportem i szacunkiem wśród mieszkańców.OoOoO
Odpowiedz
0
@ aras
dnia 09.04.2010, 09:36 · Zgłoś
rondo dyktatora <lol2>
Odpowiedz
0
@ A
dnia 09.04.2010, 09:35 · Zgłoś
popieram nazwę Rondo dębowe, lub rondo zwycięskiego dębu lub rondo ostatniego dębu
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 09.04.2010, 09:35 · Zgłoś
RONDO KUROWSKIEJ
Odpowiedz
0
@ kicia
dnia 09.04.2010, 09:26 · Zgłoś
rondo europa :)
Odpowiedz
0
@ pamientliwy
dnia 09.04.2010, 09:21 · Zgłoś
rondo"INTERNOWANYCH"bo tak jak w fontannie rodzi się życiodajna woda ta z cierpienia bólu i walki internowanych zrodziła się wolności.W ten sposób oddalibyśmy należne podziękowanie tak niewielu którzy zrobili tak wiele, ludziom którzy dzisiaj żyją w zapomnieniu.
Odpowiedz
0
@ Dębowe
dnia 09.04.2010, 09:19 · Zgłoś
Ta nazwa wszystkich zadowoli. Odnosi sie do dębu, jest krzepka, optymistyczna, ekologiczna, neutralna światopoglądowo i ideologicznie - same pozytywne skojarzenia. Bohaterem na tym rondzie jest dąb, który nie dał się wyciąć, pomimo różnych zakusów i zabiegów. Przeżył prawdziwy zamach. Nazwa ta promuje jedyną atrakcję Jasła znaną na całym świecie - od Kaliforni po Chiny.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 09.04.2010, 09:07 · Zgłoś
Rondo imieniem Adama Małysza -może przyjedzie na uroczyste otwarcie.
Odpowiedz
0
@ FAN SERIALI
dnia 09.04.2010, 09:01 · Zgłoś
Ja proponuję Rondo Ryśka z Klanu ... , albo Rondo Brzyduli ...
Odpowiedz
0
@ abdin
dnia 09.04.2010, 08:57 · Zgłoś
rondo Hitlera :)
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 09.04.2010, 08:54 · Zgłoś
Rondo królowej Marii (Kazimiery) - czyli słynnej Marysieńki żony króla Sobieskiego :))
Odpowiedz
0
@ rondo
dnia 09.04.2010, 08:47 · Zgłoś
Rondo CENTRUM oficjalnie , a i tak przez jakiś czas będzie zachowane jako Hitlera w języku potocznym
Odpowiedz
0
@ tomek
dnia 09.04.2010, 08:45 · Zgłoś
rondo " Wolności" lub "radości"
Odpowiedz
0
@ amanda
dnia 09.04.2010, 08:36 · Zgłoś
najwyższy czas aby docenić zasługi Hubala w wojnie obronnej 1939 oraz to ,że urodził się w Jaśle, i chociaż nadać nazwę rondu jego imienia!!!!! Nie wiem dlaczego fontanna jest ważniejsza od takiego człowieka i "nie licuje" pani burmistrz. Łagodniejsza nazwa to "RONDO Dębowe", żadnych Hitlerów!
Odpowiedz
0
@ jpna100 hahaha xD ha
dnia 09.04.2010, 08:33 · Zgłoś
moim zdaniem najlepsza byla by nazwa "Rondo JP"
Odpowiedz
0
@ Dębowy
dnia 09.04.2010, 08:31 · Zgłoś
Skoro jest Plac Żwirki i Wigury, to może rondo będzie... Hitlera i Kurowskiej
Odpowiedz
0
@ Alons
dnia 09.04.2010, 08:22 · Zgłoś
Rondo Trzeciej Reszy !!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.04.2010, 08:17 · Zgłoś
Rondo Barei - jego komedie z czasów PRL-u, pasują jak ulał do tego co się dzieje na tej ziemi w dzisiejszym świecie.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 09.04.2010, 08:15 · Zgłoś
RONDO PODKULSKIEGO
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 09.04.2010, 08:08 · Zgłoś
"Rondo Niespełnionych Obiecanek Wyborczych"
Odpowiedz
0
@ zen
dnia 09.04.2010, 08:04 · Zgłoś
zanim zaczęła się budowa tego ronda, to Pani Burmistrz powinna spytac mieszkańcow, czy naprawde jest ono potrzebne, teraz nazwe niech sobie sama wymyśli- [...] mi tanią kiełbasą wyborczą
Odpowiedz
0
@ bogdan
dnia 09.04.2010, 08:00 · Zgłoś
Najlepsza będzie nazwa "NIEPOTRZEBNE"
Odpowiedz
0
@ bol
dnia 09.04.2010, 07:52 · Zgłoś
Rondo rozrzutnosci...
Odpowiedz
0
@ sebi
dnia 09.04.2010, 07:46 · Zgłoś
-Rondo chybionego wyboru-
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 09.04.2010, 07:27 · Zgłoś
Jasielskie rondo
Odpowiedz
0
@ grze
dnia 09.04.2010, 07:00 · Zgłoś
MARYSIEŃKI
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 09.04.2010, 06:57 · Zgłoś
RONDO OKRĄGŁE albo RONDO FAJNE - do wyboru
Odpowiedz
0
@ JP
dnia 09.04.2010, 02:25 · Zgłoś
Fontanna świetlna + 2 mln zł. Koszt 60 tys. zł i reszta w kierman ;)
Odpowiedz
0
@ Do....
dnia 09.04.2010, 01:49 · Zgłoś
Nie rozumię jak Jaślanie chcą nazwy -Rondo Hitlera - to jest straszne -dawać nazwisko takiego człowieka za patrona !!! Nazwa powinna być miła dla ucha i łagodna jak nasze piękne miasto.
Odpowiedz
0
@ Dorota
dnia 09.04.2010, 01:45 · Zgłoś
RONDO DOBREGO PASTERZA - Pasterz czuwa nam nami -wszystkimi kierowcami. Pozdrawiam...
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 09.04.2010, 00:36 · Zgłoś
95% komentarzy pokazuje jaką głupią mamy młodzież w Jaśle.
Jedyna nazwa która się nasuwa to "Rondo [...] Internautów".
Odpowiedz
0
@ hEY
dnia 09.04.2010, 00:35 · Zgłoś
wy to juz niemacie na co wydawac pieniedzy tylko na jakies glupie ronda.!!
Odpowiedz
0
@ ;/
dnia 09.04.2010, 00:28 · Zgłoś
rondo Hitlera !
Odpowiedz
0
@ jakis
dnia 09.04.2010, 00:14 · Zgłoś
[...] rondo
Odpowiedz
0
@ Dawid
dnia 09.04.2010, 00:10 · Zgłoś
Kapitana Władysława Raginisa
Odpowiedz
0
@ skald
dnia 09.04.2010, 00:09 · Zgłoś
Proponuję : "RONDO SKŁÓCONYCH"
Odpowiedz
0
@ Tomaseq
dnia 08.04.2010, 23:58 · Zgłoś
nie powinniśmy Hitlerowi stawiać pomników ani nazywać jego imieniem niczego, ale skoro takie sa skojarzenia z całym zamieszaniem wokół tego "słynnego dębu" to może na pamiątkę Jaslanom którzy zginęli podczas wojny nazwijmy je:

Rondo Ofiar II Wojny Swiatowej
albo
Rondo Ofiar Trzeciej Rzeszy
??
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 08.04.2010, 23:53 · Zgłoś
rndo zrob wiecej
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 08.04.2010, 23:48 · Zgłoś
xxx
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 08.04.2010, 23:45 · Zgłoś
albo maciusia z klanu:D
Odpowiedz
0
@ yugo
dnia 08.04.2010, 23:44 · Zgłoś
"Rondo Krysinka" buahahahahaha
Odpowiedz
0
@ to jest [...]wa rondo?
dnia 08.04.2010, 23:44 · Zgłoś
Kretowisko!!! najlepiej Kretowisko Blokujące Przejazd:D hahahaha...
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 08.04.2010, 23:38 · Zgłoś
rondo Kitlera :D i bedzie zgodnie z prawem
Odpowiedz
0
@ rondo Ryśka z klanu
dnia 08.04.2010, 23:36 · Zgłoś
dobry aktor :D
Odpowiedz
0
@ Tomaseq
dnia 08.04.2010, 23:35 · Zgłoś
nie powinniśmy Hitlerowi stawiać pomników ani nazywać jego imieniem niczego, ale skoro takie sa skojarzenia z całym zamieszaniem wokół tego "słynnego dębu" to może na pamiątkę Jaslanom którzy zginęli podczas wojny nazwijmy je:

Rondo Ofiar II Wojny Swiatowej
albo
Rondo Ofiar Trzeciej Rzeszy
??
Odpowiedz
0
@ Jaa
dnia 08.04.2010, 23:24 · Zgłoś
Rondo BEZMYŚLNOŚCI
Odpowiedz
0
@ kaczusia
dnia 08.04.2010, 23:22 · Zgłoś
BAWICIE SIE A TO SA POWAZNE SPRAWY .DLA MNIE NAJLEPIEJ BRZMI RONDO EUROPA ALBO RONDO HUBALA
Odpowiedz
0
@ Hitler Kaput :P
dnia 08.04.2010, 23:22 · Zgłoś
Rondo Karpaciarzy Krosno :) xD
Odpowiedz
0
@ sasha
dnia 08.04.2010, 23:14 · Zgłoś
Dobre zagranie pani burmistrz . Po z partaczonej kadencji chce dac ludzia wrazenie ze to oni maja cos do powiedzenia w tym miescie. to moje osobiste przemyslenie.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 08.04.2010, 23:11 · Zgłoś
rondo ofaiar terroru [...]! pani burmistrz nie może dać jakiejś wesołej nazwy. to będzie nie na miejscu. wszyscy wiedzą że rośnie tam drzewo "hitlera" i nazwa powinna do tego nawiązywać, a nie udawać że to nic nie znaczy. jeśli fontanna nie pasuje to ją zlikwidować, przenieść na rondo koło biedronki w str szpitala a tutaj zrobić coś innego, np prawdziwą wodną podświetlaną fontannę, i postawić w środku tablice lub pomnik z napisem "w hołdzie ofiarom terroru [...]". jeżeli pani burmistrz nie da nazwy związanej z hitlerem, z katyniem, itd. to mieszkańcy panią zjedzą. zresztą pomyślcie, nazwiecie rondo np im kopernika, a na rondzie rośnie dąb hitlera, to nie logiczne. i jeżeli pani burmistrz chodzi tylko o tą głupią fontannę, to mi jako mieszkańcowi jest bardzo przykro. fontanna to nie problem, można ją przenieść w inne miejsce. np na rondo w str sobniowa i górki klasztornej bo nic tam nie ma. ja i większość mieszkańców uważa że rondo powinno mieć nazwę nawiązującą do ofiar [...].
będzie to bardzo piękne, i bardzo dobrze że w centrum miasta, niedaleko jest kościół, wszystko bardzo pięknie by pasowało. ta fontanna i tak się znudziła już, pasuje na święta bn a nie teraz...
pozdrawiam
mieszkaniec
Odpowiedz
0
@ x y z
dnia 08.04.2010, 23:10 · Zgłoś
Rondo Ks. Kazimierza Trygara
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 08.04.2010, 23:09 · Zgłoś
rondo... Freda...Amerykanskiego!!
Odpowiedz
0
@ Browarek
dnia 08.04.2010, 23:03 · Zgłoś
Rondo Dębowe - MOCNE ;)
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 08.04.2010, 23:03 · Zgłoś
rondo hitlera obowiązkowo zarządzam :)
Odpowiedz
0
@ pati
dnia 08.04.2010, 23:02 · Zgłoś
Rondo jest w Jaśle i powinno być po prostu rondo Jasielskie i tyle!
Odpowiedz
0
@ qwerty's
dnia 08.04.2010, 22:52 · Zgłoś
ktoś wspominał o rondzie Jana Pawła ... to chyba niezbyt stosowna nazwa skoro rosnie tam drzewo adiego ... :)
może rondo Blondie
Odpowiedz
0
@ konserwa turystyczna
dnia 08.04.2010, 22:51 · Zgłoś
rondo kurowskiej;);););)
Odpowiedz
0
@ gooooooooooooooooooo
dnia 08.04.2010, 22:49 · Zgłoś
Rondo Hitlera
Odpowiedz
0
@ enek
dnia 08.04.2010, 22:49 · Zgłoś
rondo kultury
Odpowiedz
0
@ rondo sucker
dnia 08.04.2010, 22:49 · Zgłoś
rondo brzęczyszczykiewicza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo rondo chrząszczabrzmiwtrzcina :):)
Odpowiedz
0
@ Patologia!?
dnia 08.04.2010, 22:46 · Zgłoś
Rondo [...] który zrobił pierw deptak którym zakorkował pół miasta a później chcący je rozkorkować zrobił rondo.. sami inteligenci w tym jaśle.. No ale cóż człowiek uczy się na błędach..
Odpowiedz
0
@ gery
dnia 08.04.2010, 22:46 · Zgłoś
Najlepiej zrobcie dla mieszkancow Jasla na wyborach dodatkowa tabele na glosowanie jak nazwac Rodndo ale niech partia da swoja propozycje <lol2> wcale bym sie w sumie nie zdzwilil jakby sie tak stalo..
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 08.04.2010, 22:45 · Zgłoś
Rondu tumanów piszących [...] komentarze
Odpowiedz
0
@ oset
dnia 08.04.2010, 22:44 · Zgłoś
Na myśl nasuwa się właściwie jedna nazwa: "RONDO PORAŻKA". To rondo wraz ze sławetnym deptakiem to zapewne dwa "najwybitniejsze" dokonania w swerze rozwiązań komunikacyjnych zaordynowanych mieszkańcom Jasła i okolic, przez "uzdrowicieli z ratusza". Jeden i drugi wynalazek wydumany w chorej jaźni naszych rajców i zrealizowany bez jakiejkolwiek analizy skutków jego zastosowania nie zasługuje na jakąkolwiek inną nazwę. I jeszcze pytanie, co ma oznaczać ten kielich z fontanną bąbelków na rondzie "solidarności"? Czy Jasło ma być jakimś uzdrowiskiem? A może to symbol wody sodowej, która wali do [...] niektórym z rady miasta???
Odpowiedz
0
@ hyyyyh
dnia 08.04.2010, 22:42 · Zgłoś
ja także proponuje rondo hitlera! tyle było o to hałasu więc dlaczego nie ?:D
Odpowiedz
0
@ Jaślanin RW
dnia 08.04.2010, 22:42 · Zgłoś
Proponuję "Rondo Pzebaczenia". Wszak przebaczamy Węgrom ,którzy palili nasze miasto,niemcom et.
Odpowiedz
0
@ yorker
dnia 08.04.2010, 22:40 · Zgłoś
RONDO MARZANNY!
Odpowiedz
0
@ Loko
dnia 08.04.2010, 22:37 · Zgłoś
Rondo Führer'a
Odpowiedz
0
@ >
dnia 08.04.2010, 22:35 · Zgłoś
Rondo Hitlera
Odpowiedz
0
@ hitlerrek
dnia 08.04.2010, 22:24 · Zgłoś
Jeśli Urząd Miasta nie będzie w stanie nadać nazwy "Rondo Hitlera",ze względu na niechlubne brzmienie, to może chociaż coś podobnie brzmiącego, żeby się ludziom nie myliło, np. Rondo HITA lub Rondo HIP HIP HURA lub jako żywo Rondo HILAREGO.
Odpowiedz
0
@ hitlerrek
dnia 08.04.2010, 22:16 · Zgłoś
Jeśli Urząd Miasta nie będzie w stanie nadać nazwy "Rondo Hitlera",ze względu na niechlubne brzmienie, to może chociaż coś podobnie brzmiącego, żeby się ludziom nie myliło, np. Rondo HITA lub Rondo HIP HIP HURA lub jako żywo Rondo HILAREGO.
Odpowiedz
0
@ Rondon
dnia 08.04.2010, 22:08 · Zgłoś
Rondo Baraka Obamy
Odpowiedz
0
@ Piku
dnia 08.04.2010, 22:06 · Zgłoś
Rondo Pektowinu
Odpowiedz
0
@ invi
dnia 08.04.2010, 22:04 · Zgłoś
R_N_D_O_ ____ I_N_D_Y_W_I_D_U_A_L_I_S_T_O_W_
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 08.04.2010, 22:04 · Zgłoś
rondo Ofiar Katynia :)
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 08.04.2010, 22:03 · Zgłoś
jednoglośnie ...RONDO HITLERA>>>i proszę zwrocic uwagę na szyderczy uśmiech naszej wszechmogącej....
Odpowiedz
0
@ Chuck
dnia 08.04.2010, 22:01 · Zgłoś
Chucka Norrisa
Odpowiedz
0
@ Kocio
dnia 08.04.2010, 22:00 · Zgłoś
Rondo "Staszka Wanata"
Odpowiedz
0
@ Rondo CENTRALNE
dnia 08.04.2010, 22:00 · Zgłoś
RONDO CENTRALNE, nic innego nie będzie się kojarzyło i nikt nie będzie kojarzył nazwy z tym konkretnym rondem.
Nazwa musi być prosta - CENTRALNE.
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 08.04.2010, 21:53 · Zgłoś
no teraz sie pyta a od kiedy to jak kadencja sie konczy to o [...] sie pyta niech bedzie rondo hitlera z jasła juz bardziej i tak smiac sie nie moga
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniec
dnia 08.04.2010, 21:51 · Zgłoś
Rondo im. Stefana Banacha sławnego matematyka .
Odpowiedz
0
@ bonaf
dnia 08.04.2010, 21:47 · Zgłoś
rondo kubusia puchatka
Odpowiedz
0
@ koko
dnia 08.04.2010, 21:47 · Zgłoś
Hitler nawet człowiekiem nie był więc nie nazywajmy NICZEGO jego imieniem.
Odpowiedz
0
@ bioly2311
dnia 08.04.2010, 21:47 · Zgłoś
Rondo im. Hubala
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 08.04.2010, 21:47 · Zgłoś
no modo - dawaj wpis ........
Odpowiedz
0
@ adolf
dnia 08.04.2010, 21:45 · Zgłoś
rondo ss
Odpowiedz
0
@ upp
dnia 08.04.2010, 21:40 · Zgłoś
A może by tak pozostawić nazwę ronda po wyborach dla innej władzy?
Odpowiedz
0
@ robi
dnia 08.04.2010, 21:39 · Zgłoś
Rondo " niezgody " :)
Odpowiedz
0
@ eK
dnia 08.04.2010, 21:37 · Zgłoś
Rondo "ZRZKS"

PS Zakorkowane Rondo Z Każdej Strony

kurde, normalnie muszę to powiedzieć: A NIE MÓWIŁEM? Po co to było robić to rondo? Korek jest taki sam jak był albo i większy. Przecież oczywiste było że miasto korkuje się na przejściach dla pieszych i światłach koło zakładów pogrzebowych...
Odpowiedz
0
@ c73
dnia 08.04.2010, 21:36 · Zgłoś
Rondo królowej Marysienki.
Odpowiedz
0
@ Hmm...
dnia 08.04.2010, 21:35 · Zgłoś
Rondo "ZGODY" lub "POJEDNANIA". Jakby nie patrzył i nie mówił, to postawienie kilku tabliczek z jakąś nazwą nie zmieni faktu, że większość już nazywa to rondo, rondem Hitlera lub rondem Kurowskiej. Spotkałem się również z nazwą "DĘBOWE rondo" bądź "RONDO DĘBU".
Drugi fakt jest taki, że to rondo wygląda jak [...] na [...]ie, i jest dowodem na bezsensowne i nikomu niepotrzebne wywalanie publicznych pieniędzy. Ani ładne, ani funkcjonalne.
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 08.04.2010, 21:33 · Zgłoś
Rondo [...] z Dąbrówki co nie chciała Niemca :))) a tak poważnie to rondo Hitlera które Jaślanom zawsze będzie kojarzyć się z najgorszym burmistrzem w historii miasta Jasła :(((
Odpowiedz
0
@ jah
dnia 08.04.2010, 21:31 · Zgłoś
rondo ZAJĄCÓW I JEMU PODWŁADNYCH ( polnych oczywiście ,dla wścipskich informacja)
Odpowiedz
0
@ tfr
dnia 08.04.2010, 21:26 · Zgłoś
rondo kurowskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ tfr
dnia 08.04.2010, 21:26 · Zgłoś
rondo kurowskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 08.04.2010, 21:23 · Zgłoś
RONDO MARYSIEŃKA
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 08.04.2010, 21:23 · Zgłoś
Do Adaśa najpierw to się naucz jeżdzić,albo noga z gazu.A co do ronda to dajcie spokój temu Narodowi,bo każdy się pcha po euro tam.
Odpowiedz
0
@ @
dnia 08.04.2010, 21:21 · Zgłoś
A może jednak Rondo Dębowe
Odpowiedz
0
@ do adaś
dnia 08.04.2010, 21:21 · Zgłoś
rondo jak rondo tylko nie potrzebne w tym miejscu a ty naucz się poprawnie przez nie przejeżdżać no i pisać też,tak że wyprofiluj sobie rękę
Odpowiedz
0
@ Kazimiesz
dnia 08.04.2010, 21:21 · Zgłoś
RONDO SMAKOSZY PLACKUW ZIEMNIACZANYCH!
Odpowiedz
0
@ JANINA
dnia 08.04.2010, 21:20 · Zgłoś
Zostawcie ofiary Katynia w spokoju,jak można --oni nic wspólnego z tym nie mają.
Odpowiedz
0
@ mimi
dnia 08.04.2010, 21:14 · Zgłoś
może ze względu na znajduący się tam dąb proponuje: Rondo Ofiar II Wojny Światowej
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 08.04.2010, 21:12 · Zgłoś
RONDO HITLERA
Odpowiedz
0
@ keller.
dnia 08.04.2010, 21:10 · Zgłoś
Rondo EMIGRANTÓW ZAROBKOWYCH .
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 08.04.2010, 21:10 · Zgłoś
rondo imienia ,,,Henryka Dobrzańskiego.......... to był bohater
Odpowiedz
0
@ Cytryn Kwas
dnia 08.04.2010, 21:08 · Zgłoś
Nazwę rondelka ustaliła sama M. Kurowska, o dębie hitlera to Pekin nawet wie. Jaślanie będą zawsze mówić "rondo hitlera" i tak zostanie pomimo konkursów na nazwę.
Odpowiedz
0
@ kik
dnia 08.04.2010, 21:07 · Zgłoś
rondo hitlera badz rondo europa
Odpowiedz
0
@ Dębowe
dnia 08.04.2010, 21:07 · Zgłoś
Tylko nazwa DĘBOWE. Spełnia wszelkie kryteria : jest budująca, kojarzy się z siłą, zdrowiem i pewnym medialnym wydarzeniem związanym z drzewem znanym w całym świecie. To drzewo to medialny potencjał marketingowy miasta. Pielgrzymki będą o nie pytać i łatwo trafią: Dąb Adolfa rośnie na rondzie DĘBOWYM. Będzie też pamiątką dla potomnych i przestrogą przed mało przemyślanymi wypowiedziami.
Odpowiedz
0
@ :DDDD
dnia 08.04.2010, 21:06 · Zgłoś
RONDO HITLERA!!
Odpowiedz
0
@ jarko
dnia 08.04.2010, 21:06 · Zgłoś
Jakiegoś sportowca Małysza Deyny Górskiego Szewińskiej itp. albo poprostu Olimpijczyków Polskich
Odpowiedz
0
@ x
dnia 08.04.2010, 21:03 · Zgłoś
i prosze jak pani burmistrz umywa ręce od nazwy jak Piłat nazwa Rondo Hitlera pozostanie a tłumaczyc sie będzie tym ze tak zechcieli Jaślanie a więcwybory blisko to trzeba zdobyc wyborców a Wy dzielni jaslanie sie zastanówcie!!!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 08.04.2010, 20:56 · Zgłoś
ile lat ma Kurowska ?
Odpowiedz
0
@ ss
dnia 08.04.2010, 20:51 · Zgłoś
rondo stalina!
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 08.04.2010, 20:50 · Zgłoś
R O N D O H I T L E R A :)
Odpowiedz
0
@ pejjka
dnia 08.04.2010, 20:49 · Zgłoś
rondo polski
Odpowiedz
0
@ lonng
dnia 08.04.2010, 20:47 · Zgłoś
rondo [...] i głupoty na dodatek żle zrobione
:D
Odpowiedz
0
@ robertol
dnia 08.04.2010, 20:46 · Zgłoś
rondo.....kretówka
Odpowiedz
0
@ janek
dnia 08.04.2010, 20:44 · Zgłoś
rondo hitlera.bo jest tam dąb hitlera
Odpowiedz
0
@ gal
dnia 08.04.2010, 20:43 · Zgłoś
Rondo Kurowskiej
Odpowiedz
0
@ stoję obok
dnia 08.04.2010, 20:38 · Zgłoś
ja proponuje rondo europa albo rondo JP II i wcale njie chodzi mi o [...] Policje
Odpowiedz
0
@ antus
dnia 08.04.2010, 20:37 · Zgłoś
rondo beznadziejnych kierowcow !!!ludzie nie umieją jezdzic po rondzie!!!
Odpowiedz
0
@ stanisłąw
dnia 08.04.2010, 20:36 · Zgłoś
rondo mieszkańców ziemi jasielskiej
Odpowiedz
0
@ jasełko
dnia 08.04.2010, 20:36 · Zgłoś
Niech sobie wymyślają co chcą i tak juz większość Jasła nazywa to rondem hitlera :D
Odpowiedz
0
@ mmmii
dnia 08.04.2010, 20:32 · Zgłoś
...
hitlera...
.............
Odpowiedz
0
@ sss
dnia 08.04.2010, 20:28 · Zgłoś
Zawiszy Czarnrgo
Odpowiedz
0
@ Gang$ta
dnia 08.04.2010, 20:28 · Zgłoś
Wy jestescie [...] rolni!! rondo HITLERA wiecie co on ludziom zrobił.Puknijcie sie w te łeby!!Cwani bo nie zyliscie w tamtych czsach !! [...] byscie jak małe dzieci zal was!! Rondo niech ma nazwe jakiejs zasłuzonej osoby!!
Odpowiedz
0
@ nazwa z przyrody
dnia 08.04.2010, 20:25 · Zgłoś
rondo ocalonego dębu, albo rondo dębu lub dębowe
Odpowiedz
0
@ .......
dnia 08.04.2010, 20:17 · Zgłoś
Rondo hitlera.....
Przecież wszyscy go tak nazywają;p
Odpowiedz
0
@ tomtom
dnia 08.04.2010, 20:16 · Zgłoś
RONDO imienia JANA PAWŁA
Odpowiedz
0
@ Rondo
dnia 08.04.2010, 20:13 · Zgłoś
Rondo ronda
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniec
dnia 08.04.2010, 20:12 · Zgłoś
Z całym szacunkiem Pani burmistrz , uniknijmy smutnej nazwy , ba unikajmy nazywania takich miejsc bo nie po to są one budowane , i nie róbmy z ronda " wystawki " fontanna , świecidełka to nie miejsce na pokazy , niska zieleń i wystarczy , będzie taniej a i bezpieczniej bo chyba taki cel ronda .
Odpowiedz
0
@ Kris
dnia 08.04.2010, 20:10 · Zgłoś
Przecież każdy już mówi na to rondo 'RONDO HITLERA'. A to między innymi za sprawą Pani Burmistrz...
Odpowiedz
0
@ qj
dnia 08.04.2010, 20:10 · Zgłoś
Rondo Okrągłego z Tyłu
Odpowiedz
0
@ [...]du
dnia 08.04.2010, 20:09 · Zgłoś
Rondo Czarnych Jasło
Odpowiedz
0
@ moje
dnia 08.04.2010, 20:08 · Zgłoś
rondo Parkowe.
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 08.04.2010, 20:07 · Zgłoś
Zapewne Pni Kurowska zostanie wybrana na druga kadencję,wypadaloby wowczas jakos skojarzyć te nazwe z jej bogata dzialalnością albo wprost RONDO SOLIDARNOSCI.
Odpowiedz
0
@ Edyta15
dnia 08.04.2010, 20:06 · Zgłoś
rondo Hitlera.. ta nazwa jest the best :D
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 08.04.2010, 20:02 · Zgłoś
Dajcie spokój w końcu temu Hitlerowi było minęło a morze pomyślcie o sobie po tych waszych wypowiedziach komentarzach wygląda na to że jesteście tacy sami albo nawet gorsi . A co do nazwy to proponóje nazwać '' Rondo Centralne ''
Odpowiedz
0
@ ace
dnia 08.04.2010, 20:01 · Zgłoś
Rondo Ofiar Katynia
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 08.04.2010, 20:00 · Zgłoś
a jest kwadratowe koło
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 08.04.2010, 19:58 · Zgłoś
To najpierw mogli pomyśleć o nazwie, a potem stawiać "błyskające światełka"
Odpowiedz
0
@ jasielski deptak
dnia 08.04.2010, 19:55 · Zgłoś
A może Rondo Walki o Bałtyk ewentualnie Rondo Pielgrzymki Szczucińskiej
Odpowiedz
0
@ nmllh
dnia 08.04.2010, 19:52 · Zgłoś
Oczywiste przeciez-RONDO HITLERA; inaczej juz nie moze byc!
Odpowiedz
0
@ ralfi93
dnia 08.04.2010, 19:52 · Zgłoś
królowej Marysienki:)
Odpowiedz
0
@ TxT
dnia 08.04.2010, 19:51 · Zgłoś
rondo "hitlera" powinno sie nazywac rondem pamieci II wojny sw. a dab hitlera powinien rosnac w kole ronda.
Odpowiedz
0
@ Jaślan
dnia 08.04.2010, 19:48 · Zgłoś
rondo Michaela Jacksona :D
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 08.04.2010, 19:48 · Zgłoś
rondo okrągłe,
rondo nieporozumienie,
rondo NIEściętego drzewa
rondo HITLERA !
Odpowiedz
0
@ JASLANIN
dnia 08.04.2010, 19:47 · Zgłoś
Skoro dąb Hitlera to i rondo Hitlera TAK RONDO HITLERA
Odpowiedz
0
@ lllll
dnia 08.04.2010, 19:46 · Zgłoś
Rondo Kultury
Odpowiedz
0
@ mieszkanka
dnia 08.04.2010, 19:46 · Zgłoś
powinno się nazywac rondo hitlera !
Odpowiedz
0
@ mmatti21
dnia 08.04.2010, 19:43 · Zgłoś
RONDO HITLERA!!!
Odpowiedz
0
@ zuzia
dnia 08.04.2010, 19:43 · Zgłoś
RONDO JASMOT LUB AUTO/STROM
Odpowiedz
0
@ jaślan
dnia 08.04.2010, 19:42 · Zgłoś
I tak funkcjonują już dwie nazwy. Rondo Hitlera i rondo Kurowskiej. Szkoda czasu na ankietę. Mówią też zemsta Kurowskiej...
Odpowiedz
0
@ KATYŃ
dnia 08.04.2010, 19:35 · Zgłoś
DOBRY POMYSŁ Z TYM KATYNIEM!!! NIECH BĘDZIE RONDO OFIAR KATYNIA!!!
Odpowiedz
0
@ LUCKER
dnia 08.04.2010, 19:33 · Zgłoś
Kółecko Hitlerka
Odpowiedz
0
@ roberts
dnia 08.04.2010, 19:31 · Zgłoś
RoNdO HITLEEERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Odpowiedz
0
@ ggg
dnia 08.04.2010, 19:30 · Zgłoś
rondo PISu
Odpowiedz
0
@ tomcat64
dnia 08.04.2010, 19:29 · Zgłoś
rondo imienia Maryśki Kurowskiej? ;)
Odpowiedz
0
@ byku
dnia 08.04.2010, 19:28 · Zgłoś
a rondo nadzieji?
Odpowiedz
0
@ elvis
dnia 08.04.2010, 19:28 · Zgłoś
rondo Hitlera !
Odpowiedz
0
@ Patosqad
dnia 08.04.2010, 19:26 · Zgłoś
rondo HITLERA
Odpowiedz
0
@ lelito
dnia 08.04.2010, 19:24 · Zgłoś
Nazwa Rondo Hitlera funkcjonuje już nie tylko w Jaśle, ale i na obczyźnie. Szczególnie internauci z Polonii jasielskiej we Francji czy Anglii rozpowszechnili tą wiekopomną nazwę.
Odpowiedz
0
@ henryk2000
dnia 08.04.2010, 19:23 · Zgłoś
"Rondo za 3 000 000 PLN"
Odpowiedz
0
@ paku
dnia 08.04.2010, 19:19 · Zgłoś
Rondo Okrągłego Koła
Odpowiedz
0
@ >>
dnia 08.04.2010, 19:17 · Zgłoś
rondo OFIAR KATYNIA
Odpowiedz
0
@ matejka
dnia 08.04.2010, 19:12 · Zgłoś
rondo im. Jana Matejki!
w Jaśle nie ma nawet ulicy tego mistrza.
Odpowiedz
0
@ adaś
dnia 08.04.2010, 19:08 · Zgłoś
beznadziejne ronto !! rozwaliłem sobie alufelge o kraweżnik ,żle wyprofilowane !!
Odpowiedz
0
@ jk
dnia 08.04.2010, 19:07 · Zgłoś
I tak już WSZYSCY używają nazwy Rodno Hitlera, więc może niech tak zostanie?
Odpowiedz
0
@ paweł
dnia 08.04.2010, 19:07 · Zgłoś
rondo imienia Pani Burmistrz Marii Kurowskiej
Odpowiedz
0
@ żal?!
dnia 08.04.2010, 19:06 · Zgłoś
Hmm... moim zdaniem to powinno sie nazywać RJS ;DDD
Odpowiedz
0
@ elvis
dnia 08.04.2010, 19:06 · Zgłoś
rondo Hitlera !
Odpowiedz
0
@ pawel
dnia 08.04.2010, 19:05 · Zgłoś
hitleryzada :D
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 08.04.2010, 19:03 · Zgłoś
RONDO EUROPA
Odpowiedz
0
@ Rondo Adolfa Hitlera
dnia 08.04.2010, 19:03 · Zgłoś
Rondo Adolfa Hitlera !!!
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 08.04.2010, 19:01 · Zgłoś
Oczywiście że rondo hitlera !!!
Odpowiedz
0
@ Yetiq
dnia 08.04.2010, 19:01 · Zgłoś
I tak już funkcjonuje nazwa "Rondo Hitlera". Mogą sobie wymyślać :)
Odpowiedz
0
@ ONA
dnia 08.04.2010, 19:01 · Zgłoś
OO takk Rondo Hitleraaa !!!!!!1
Odpowiedz
0
@ artur93
dnia 08.04.2010, 19:00 · Zgłoś
rondo im. Mikołaja Kopernika
Odpowiedz
0
@ uio
dnia 08.04.2010, 18:59 · Zgłoś
ma juz nazwe to rondo
Odpowiedz
0
@ ghj
dnia 08.04.2010, 18:58 · Zgłoś
troche za wczesnie na nazwe he he
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 08.04.2010, 18:57 · Zgłoś
RONDO HITLERA!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ kokoszka
dnia 08.04.2010, 18:54 · Zgłoś
rondo Hitlera
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.