Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ponad 600 tysięcy złotych na remont dwóch przedszkoli

4

Trwają prace remontowe przy dwóch miejskich przedszkolach nr 9 i 11. Wartość prac wynosi 623 tys. złotych, z czego dofinansowanie to 592 tys. złotych.

Na terenie Przedszkola Miejskiego nr 9 trwa odbudowa tarasu, schodów, chodników, dojazdów i podjazdów dla osób niepełnosprawnych. Prowadzone są również prace przy nowym ogrodzeniu.

Projekt zakłada dodatkowe wyposażenie placu zabaw, w tym zakup 18 elementów zabawowych.

Przy Przedszkolu Miejskim nr 11 odbudowane zostały chodniki, schody zewnętrzne od placu zabaw, drogi i wejścia do budynku oraz piwnica. Docelowo plac zabaw zostanie wyposażony w piaskownice i 20 nowych urządzeń zabawowych.

Prace realizowane są w ramach projektu „Odbudowa infrastruktury oświatowej Miasta Jasła zniszczonej w wyniku powodzi”, a trwają w okresie wakacji, tak by w jak najmniejszym stopniu utrudniały działalność tym placówkom.

UMJ

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
1
@ bob
dnia 18.07.2013, 21:08 · Zgłoś
Moim zdaniem to o kilka lat te inwestycje są za pózno.
Odpowiedz
-3
@ Rydz Śmigły
dnia 18.07.2013, 20:02 · Zgłoś
Dlaczego bardzo modny w tych czasach stan cywilny zwany "singiel" ma dopłacać w podatkach do żłobków i przedszkoli ? Przecież on ma 'bezpieczną' emeryturkę zapewnioną przez Zakład Utylizacji Szmalu zwany potocznie ZUS. Po co singlowi dzieci jak mu państwo ma zapewnić emeryturkę ? Dla singla to 600 tyś wyrzucone w błoto :) A tak na poważnie przez obowiązkowe ubezpieczenia społeczne nie rodzą się dzieci. Po co mieć dzieci jak państwo mnie utrzyma na starość. Lepiej się bawić i hulać. Starość mamy 'zapewnioną' :)
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 18.07.2013, 15:49 · Zgłoś
"z czego dofinansowanie to 592 tys. złotych."

a niby reszta kasy to skąd ? ksiądz dołożył czy przedszkolaki ? czemu wprowadzacie w błąd i tak już [...] naród - kasa w całości jest NASZA z budżetówki !!!
Odpowiedz
4
@ Adektywny
dnia 18.07.2013, 15:16 · Zgłoś
Przynajmniej na coś pożytecznego dali te pieniądze :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.