Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Poniósł śmierć na miejscu

87

Po godzinie 19.00 w Łajscach (gm. Tarnowiec) doszło do najechania na pieszego uczestnika ruchu. 


Kilka minut po godzinie 19.00 w Łajsach 21 - kierowca samochodu marki Renault Megane jadąc od strony Łubna Szlacheckiego najechał na leżącego na ulicy mężczyznę. Przybyły na miejsce zastęp pogotowia ratunkowego po przyjeździe stwierdził śmierć rozjechanego 50-letniego mężczyzny z gminy Tarnowiec.

Kierujący pojazdem był trzeźwy. Natomiast badanie na zawartość alkoholu zmarłego uczestnika wypadku będzie prowadzone w jasielskim przyszpitalnym prosektorium.

(gm)

Reklama

Komentarze: 87

Dodaj komentarz Widok:
0
@ prawda
dnia 17.01.2013, 23:29 · Zgłoś
To same auto ta sama rodzina klątwa powinni z domu niewychodzić mordercy
Odpowiedz
1
@ ///
dnia 23.10.2012, 17:31 · Zgłoś
A czy przypadkiem jego brat nie był w tej samej sytuacji w Gliniku Polskim?
Odpowiedz
0
@ xxxxxxxxxxx
dnia 23.10.2012, 18:33 · Zgłoś
buraczek to cie [...], jednak polowy z uzytkownikow jasla4u rodzice nie nauczyli kultury. po prostu w glowie sie nie miesci, zeby zachowywac sie jak totalne [...]. zastanowcie sie, czy to jest portal od wyzywania sie, jak nie macie sie gdzie wyzyc to uderzcie glowa w sciane. a rodzinie zmarlego skladam kondolencje.
Odpowiedz
2
@ mmm....
dnia 23.10.2012, 12:20 · Zgłoś
Ludzie to co piszecie to się w głowie nie mieści... Nie wiecie jak było to glupot nie piszcie.
Byłam pasażerka samochodu RENAULT i wiem jak naprawde było. Gosciu lezała miedzy 2 latarniami tam gdzie było ciemno i jeszcze ten samochód z nadprzeciwka oslepił nas i dopiero goscia na ciemno ubranego zobaczylismy 2 metry przed maska to nawet najlepszy kierowca nie wychamował by przede nim zeby go nie rozjechac lub go ominąć a zwłaszcza jak coś jedzie z nadprzeciwka, zycie nas i drugiej osoby która jechała z nadprzeciwka albo [...] leżacego na drodzde co wybralibyście chyba swoje zycie. Zreszta nie wiecie jak my sie czujemy i ten ślad i to miejsce zostanie na zawsze w głowie chociaż to nie nasza wina jak się stało to był wypadek ale widać że pół osob wypisujacych te [...] komentarze nie ma prawa jazdy albo pojęcia o jezdzie. A po za tym jak jezdzicie w nocy to paczycie się na ziemie czy na pobocze zeby zauważyc pieszych tych co idą a nie tych co leża na drodze. A po zatym wyjdzie to w badaniach czy zył ten ggosc jeszcze czy nie. Sami wiecie ze jak jakieś zwierze zabijecie lub pprzejedziecie to sa te nerwy które ruszaja zwierzeciem tak samo jest u człowieka a ten gościu nie robił tak, kolejnie mogł się sam [...] jak sie przewrócił bo uderzył o asfalt tak sam mogł spowodować u siebie wylew że zmarł. Przez takich ludzie kierowcy musza się teraz meczyć przez całe zycie i wspułczuje tym co już takie coś im się zdarzyło a czekam na takie samo ludziom tym którzy pisza takie [...] komentarze zobaczymy czy dacie rady wychamować czy ominiecie go czy się zabijecie to bedzie wasz wybór...
Odpowiedz
3
@ Lucek
dnia 23.10.2012, 08:07 · Zgłoś
Strasznie mi szkoda kierowcy przecież na pewno nie chciał czegoś takiego zrobić, nikt by nie chciał. A jeśli chodzi o [...] na drodze to nigdy nie wiadomo jak on pójdzie i jak go ominąć. Kierowco trzymaj się.
Odpowiedz
2
@ tomek wies
dnia 22.10.2012, 12:32 · Zgłoś
pisze na krosnie24 kronice policji ze lezal na prostym odcinku drogi a tu pisze co inego wy nawet nie wiecie co piszecie kazde news piszecie inaczej jak w rzeczywistowsci !![...] jedne!!
Odpowiedz
3
@ do potencjalnych zabójców...
dnia 22.10.2012, 08:46 · Zgłoś
Mój komentarz nie odnosi się do tego konkretnego przypadku, ponieważ nie znam szczegółów, a te często są decydujące. Na razie trwa dochodzenie, które powinno wszystko wyjaśnić.
Mam na myśli podobno kierowców tutaj wypowiadających się. Otóż twierdzicie, że kierowca może nie zauważyć kogoś(czegoś?) leżącego na drodze, bo został oślepiony światłami innego sam., a tym bardziej, kiedy osoba "leżąca" jest tak ubrana, ze bardzo trudno jest ją odróżnić od drogi na której leży.Twierdzicie przy tym, ze kierowca, który w końcu zauważy 'przeszkodę', nie jest w stanie już się przed nią zatrzymać...zgoda, ale...Kierowca w takim przypadku jest zobowiązany zwolnic tak, aby w razie konieczności mógł zatrzymać się!...Tym czasem z waszych komentarzy wynika, ze nic sobie z tego nie robicie, tylko dalej w najlepsze zasuwacie?...
Dla mnie jesteście bardziej niebezpieczni od tych 'pod wpływem', bo oni są pomału wyłapywani. Natomiast wy, jak nie daj Boże zrobicie komuś krzywdę, to dopiero wtedy będziecie biadolić nad nim i nad sobą...

Wyobraźcie sobie sytuację; Jedziecie drogą podczas długotrwałych i ulewnych deszczy i widzicie tu i tam obsunięte pobocza wraz z częścią jezdni, których nikt jeszcze nie zdążył zabezpieczyć...Czy w takiej sytuacji kiedy ktoś was oślepi, to też będziecie sobie dalej śmiało zasuwać?...
Odpowiedz
0
@ rolnik
dnia 22.10.2012, 10:37 · Zgłoś
jak już tak teoretyzujesz to odpowiedz na pytanie: z jaką prędkością powinieneś jechać z Krakowa do Tarnowa po zmroku w niedzielę gdzie z przeciwka masz sznur samochodów wracających z Bieszczad i nic nie widzisz przed sobą bo co drugi ma źle ustawione światła mijania. Dodam że masz do przejechania w takich warunkach co najmniej 80 km,
Odpowiedz
2
@ wwww
dnia 22.10.2012, 12:27 · Zgłoś
masz tak jechać żeby widzieć, chociażby 30 km/h a jak ci nie pasi to jeździj np kojeją.
Odpowiedz
1
@ rolnik
dnia 22.10.2012, 14:42 · Zgłoś
ty chyba nocą jeszcze nigdy nie jechałeś, jeżeli w ogóle, wymądrzasz się ale nie potrafisz podać konkretnej szybkości do konkretnej sytuacji. pewnie też nie znasz podstawowego zapisu w ustawie o ruchu drogowym "kierujący ma prawo zakładać że inni uczestnicy ruchu stosują się do przepisów" tzn ze na jezdni po zmroku nie będzie nieoświetlonych pojazdów, pieszych, meteorytów itd
Odpowiedz
2
@ do potencjalnych zabójców...
dnia 22.10.2012, 19:32 · Zgłoś
Rolniku, na drodze o której wspominasz przepisy mówią, mniej więcej, tak jak piszesz...czyli-nie mogą na niej stać lub poruszać się nieoświetlone pojazdy i inne nie oznaczone wyraźnie przeszkody, a piesi nie mają prawa poruszać się po jezdni!
Kierowca na takiej drodze powinien poruszać się z taką prędkością, z jaką odbywa się ruch na takiej drodze, ale... z zachowaniem odpowiedniego odstępu za poprzedzającym go pojazdem!
Natomiast na drogach lokalnych-(dalszej kolejności tzw.utrzymania), których w Polsce jest najwięcej, piesi mają prawo poruszać się po jezdni, jeśli nie ma chodnika lub pobocze nie nadaje się do chodzenia!...Kierowca na takich drogach powinien spodziewać się nie oświetlonego pieszego, bądź też innej przypadkowej przeszkody, którą może być np. złamany duży konar drzewa!...
Odpowiedz
2
@ a moze??
dnia 22.10.2012, 08:34 · Zgłoś
a moze jego wczesniej ktos przejechał?
Odpowiedz
1
@ JA
dnia 22.10.2012, 08:06 · Zgłoś
Czytając te głupiekomentarzeżal mi tych osob co tak pisząszkoda słów
bo chyba nie macie co robic dajcie jednej rodzinie i drugiej spokój.
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 22.10.2012, 00:27 · Zgłoś
"Po godzinie 19.00 w Łajscach (gm. Tarnowiec) doszło do najechania na pieszego uczestnika ruchu. " Szanowny Panie GM - zacznij czytac co napisałes. To sie nie trzyma kupy.
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 22.10.2012, 00:05 · Zgłoś
ale jaja !!!
Odpowiedz
-4
@ amivisage
dnia 21.10.2012, 23:56 · Zgłoś
Gdy się [...] ile fabryka dała to się rozjeżdza każdego.
Zasięg świateł mijania musi wynosić co najmniej 40 metrów. Przy tej widoczności bezpieczna prędkość, pozwalająca na wyhamowanie przed przeszkodą to 60-65 km/h.
Zasięg świateł drogowych wynosić powinien co najmniej 100 metrów. Przy tej widoczności można jechać teoretycznie z prędkością 100-120 km/h.
Ile [...] ten kierowca skoro nie widział i nie wyhamował?
Odpowiedz
5
@ kot
dnia 21.10.2012, 21:12 · Zgłoś
a co gazete piszesz???
Odpowiedz
-15
@ derwepolo
dnia 21.10.2012, 20:59 · Zgłoś
moze mi ktos powiedziec jak sie nazywal ten sprawca tego potracenia??
Odpowiedz
9
@ anonim
dnia 21.10.2012, 21:23 · Zgłoś
Czytaj odpowiedź piętro wyżej. Ludzie to jednak [...]. Nie liczy się tragedia, ale tania sensacja. Żeby okoliczne [...] miały czym żyć przez kilka dni. I tak do następnej sensacji. Pojedziesz sobie popatrzeć na sprawcę, gdy się już dowiesz?
Odpowiedz
9
@ leśmian.pl
dnia 21.10.2012, 21:53 · Zgłoś
Jaka by nie była pierwotna przyczyna tego zdarzenia (chory,czy upojony ?),to jednak ton większości komentarzy jest żenujący.Podejrzewam,że wielu z powyższych krytykantów ucinała sobie drzemkę może nie na drodze publicznej,ale w pobliskim rowie po spożyciu większej dawki pewnego specyfiku.Jednak większa tragedia kierowcy,który przy zachowaniu największej ostrożności nie jest w stanie zareagować po zmroku nawet w sytuacji leżącego człowieka na jezdni.Nawet przepisowe 50 km/h i pieszy lub rowerzysta nie oświetlony lub nieoznakowany jest nie do zauważenia na czarnym asfalcie...
Odpowiedz
0
@ oj
dnia 31.10.2012, 19:51 · Zgłoś
czarny asfalt biale slonce siedz w domu i lesmiana prawdziwego czytaj chwopie...
Odpowiedz
-12
@ nerswedeor
dnia 21.10.2012, 20:19 · Zgłoś
jak sie ten chlopak nazywał ??
Odpowiedz
10
@ Anna
dnia 21.10.2012, 20:32 · Zgłoś
Zadzwoń na komendę. Tam mają sprawdzone dane. Sensacji potrzebujesz? Kimkolwiek by nie był, nikt zapewne nie chciałby być teraz w jego skórze.
Odpowiedz
11
@ Anna
dnia 21.10.2012, 18:23 · Zgłoś
Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia, nie zna faktów, a za pewnik uznaje własne gdybanie, to może lepiej nic nie pisać? Po co zaśmiecać i tak już zapchaną sieć swoimi kosmicznymi teoriami, w dodatku często niepoprawnie napisanymi? Po co bawić się w sumienie chłopaka, który pewnie i tak jest wystarczająco przybity?
Z dedykacją dla wielu komentatorów jaslo4u.
Odpowiedz
7
@ 1
dnia 21.10.2012, 17:51 · Zgłoś
droga to nie sypialnia
Odpowiedz
-17
@ Rodzic
dnia 21.10.2012, 17:21 · Zgłoś
to żeby tradycji stało sie za dość :
gdzie byli rodzice ja sie pytam ?!?!?!?!
xd
Odpowiedz
3
@ świadek
dnia 21.10.2012, 16:27 · Zgłoś
suchajcie niewiecie co piszecie i bzdury opowiadacie bo moja siostra jechała znim i i widziała wszystko i niejechal szybko i to był miedzy latarniami koło kpliczki jednak [...] jest sprawiedliwa bo to on [...] swojego brata młotkiem
Odpowiedz
-11
@ do świadka
dnia 21.10.2012, 16:37 · Zgłoś
słuchaj koles jak by nie jechal szybko to by wychamowal albo przynajmniej zaraz po tym jak by przejechal po nim zobacz na innych portalach bo mają zdjęcia.Zobacz gdzie leżą zwłoki a gdzie zatrzymało się auto [...] jeden
Odpowiedz
12
@ k
dnia 21.10.2012, 15:34 · Zgłoś
przestancie i dajcie na luz z tymi komentarzami :( wspołczuje chłopakowi i rodzinie bo niechciałabym na jego miejscu byc :(
Odpowiedz
10
@ GONIEKKKKKKKKK
dnia 21.10.2012, 15:32 · Zgłoś
ludzie !!! to jest straszne co piszecie ja tylko napisze tyle sama jestem kierowca iniewyobrazam sobie jak by mnie to spodkało wiec zastanowcie sie jak by ktorys z was był na jego miejscu :(przeciez niechciał wiec dajcie spok
Odpowiedz
-24
@ klkl
dnia 21.10.2012, 15:09 · Zgłoś
no ale dobił niezywego
Odpowiedz
-5
@ zuza
dnia 21.10.2012, 16:27 · Zgłoś
a to mozna dobic niezywego? bo zawsze myslalam ze niezywy to juz nie zyje.
Odpowiedz
12
@ nieznany
dnia 21.10.2012, 13:45 · Zgłoś
Jego brat przejechal czlowieka w Gliniku który wczesniej juz nie żyl ale byl przynajmniej uczciwy i zadzwonil po policje i karetke. nie piszcie takich glupot jak nie wiecie
Odpowiedz
1
@ iiiiii
dnia 21.10.2012, 13:28 · Zgłoś
Masakra...
Odpowiedz
-14
@ luk
dnia 21.10.2012, 13:25 · Zgłoś
Z nie samowitą musiał jechać prędkością żeby kolesia tak pocharatało. I na dodatek teren zabudowany. STOP piratom!!!
Odpowiedz
41
@ aaa
dnia 21.10.2012, 12:35 · Zgłoś
LUDZIE ogarnijcie się przecież nikt nikogo nie chciał [...] nigdy nie wiemy w jakiej sytuacji się znajdziemy może kiedyś Wy potrącicie czy zabijecie kogoś jak byście się czuli gdyby Was tak obrażano i sądzono uwierzcie mi że jemu na pewno też jest ciężko będzie żył ze świadomością że kogoś przejechał to nie nam jest sądzić . Sama jestem kierowcą wiem jak piesi teraz chodzą kiedyś pewien mężczyzna popchnął prosto pod mój samochód innego miałam szczęście że nic nie jechało z naprzeciwka i zdarzyłam odbić a w nocy jak jedzie inny samochód oślepia kierowcę i nie patrzy się na dół na drogę co leży za bardzo powiedzcie sami ... tylko patrzysz wyżej czy ktoś nie idzie czy nie jedzie a jak ktoś jest na ciemno ubrany ciężko go zauważyć . Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego , kierowco trzymaj się bądź silny !!
Odpowiedz
9
@ ola
dnia 21.10.2012, 17:33 · Zgłoś
jeden madry komentarz
Odpowiedz
8
@ TOM
dnia 21.10.2012, 19:19 · Zgłoś
skoro go oślepił prowadzący z naprzeciwka to jest winny-jesli jechał na długich i ich nie zmienił.
Odpowiedz
4
@ wwww
dnia 22.10.2012, 08:04 · Zgłoś
jak nie widzisz co jest przed tobą to hamuj i nie jedz, bo skoro nie widzisz to jak masz jechać dalej - proste i logiczne, tak też mówi kodeks drogowy
Odpowiedz
23
@ Ewa21
dnia 21.10.2012, 12:23 · Zgłoś
Współczuję bardzo kierowcy takie nie miłe przeżycie w pamięci już zostanie to na zawsze.Nie ma co potępiać każdemu kto jest kierowcą może się takie coś przytrafić.Bądźmy wyrozumiali a nie wieszać zaraz psy na tym młodym człowieku.
Dla rodziny zmarłego też jest to szok i wielkie przezycie,nikt nie zasługuje aby tak tragicznie zginąć.
Odpowiedz
-28
@ klkl
dnia 21.10.2012, 11:57 · Zgłoś
HAHAHAH no to ładnie rodzina wybija po kolei ludzi przejeżdżając ich
Odpowiedz
3
@ chwila
dnia 21.10.2012, 11:56 · Zgłoś
Zobaczymy po przebadaniu tego co leżał jeśli był pijany to współczucia dla kierowcy bo pełno tych [...] na których trzeba uważać i jadąc nawet 40 nie jesteśmy w stanie sie spodziewać co. Taki zrobi pozatym alkochol dla ludzi z głową nie do upadłego
Odpowiedz
4
@ adam
dnia 21.10.2012, 19:16 · Zgłoś
no i właśnie!!! znawco prawa drogowego-jak takiego bedziesz widział to masz tak jechać zeby zdążyć wychamować, a na drodze nie jesteś sam i masz się spodziewać wszystkiego a nie kierować sie tylko tym co jest w kodeksie drogowym o ile go pojąłeś!!
Odpowiedz
8
@ nauka jazdy
dnia 21.10.2012, 11:46 · Zgłoś
czytam tak te komentarze i myślę sobie - oto ci ludzie, którzy to piszą to nigdy nie powinni otrzymać prawa jazdy ani się o niego starać, bo niestety przykro to mówić, ale większość nie potrafi poprawnie pisać i czytać, nie mówiąc o logicznym myśleniu - więc co z niego będzie za kierowca???
Odpowiedz
-15
@ xxx
dnia 21.10.2012, 10:47 · Zgłoś
czyli to rodzinne...
Odpowiedz
4
@ xyz
dnia 21.10.2012, 11:07 · Zgłoś
czyli te komentarze są żałosne...

brak sprawiedliwości na świecie, tyle w temacie.
Odpowiedz
-17
@ antek
dnia 21.10.2012, 10:29 · Zgłoś
z tego co mi wiadomo to nie pierwszy wypadek tego młodzieńca który rozjechał wczoraj mojego sąsiada,wcześniej przejechał gościa w Gliniku Polskim i też ze skutkiem śmiertelnym be żadnych konsekwencji,teraz odpowiednie służby/lekarze powinni się zająć nim i zbadać czy jest w pełni świadom i zdolny do prowadzenia pojazdów mechanicznych.Kondolencje dla rodziny
Odpowiedz
17
@ inna
dnia 21.10.2012, 10:40 · Zgłoś
dla wyjasnienia faktow, to nie ten kierowca z wczoraj potrącił 3 lata temu faceta w [...], tylko jegfo brat, wiec nie pisz bezmyslnych glupot i to publicznie!!!
Odpowiedz
13
@ ola
dnia 21.10.2012, 17:30 · Zgłoś
a dlaczego twoj sasiad lezal na drodze
Odpowiedz
4
@ kierowca
dnia 21.10.2012, 21:15 · Zgłoś
Ciebie powinien przebadac psychiatra skoro nie wiesz co piszesz a oczerniasz innych.Moze ten portal powinien zablokowac cie ?
Odpowiedz
18
@ KGR
dnia 21.10.2012, 09:57 · Zgłoś
Przykra sytuacja, ale ja skomentuje tekst artykułu i określenie: "stwierdził śmierć rozjechanego ... mężczyzny"

Jak to rozjechanego ? To nie walec żeby go rozjechać na placek.

Autorze artykułu, troszkę polonistyki więcej a potem artykuły na publicznych portalach pisać.
Odpowiedz
7
@ niezany
dnia 21.10.2012, 09:44 · Zgłoś
do baneza jesli nie wiesz to nie pisz takich glupot. bo jesli jedzie samochod z nad przeciwka i jeszcze na dlugich swiatlach i oslepia to jak mozna ominac czlowieka ktorego sie nie widzi.
Odpowiedz
-11
@ I-BANEZ
dnia 21.10.2012, 10:36 · Zgłoś
A tam jechał samochód z naprzeciwka?? znawco...
Odpowiedz
2
@ gosc
dnia 22.10.2012, 11:07 · Zgłoś
tak wyobraz sobie ze jechal z narzeciwka i mu przyswiecil dlugimi, poza tym jeszcze jechal za nim i tez mu swiecil, a wiem bo mieszkam nie daleko
Odpowiedz
-17
@ inna
dnia 21.10.2012, 09:35 · Zgłoś
a kto kiedrwał tą meganką??
Odpowiedz
8
@ Audi
dnia 21.10.2012, 11:10 · Zgłoś
Kiedrwał? Co to znaczy?
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 21.10.2012, 20:38 · Zgłoś
a co Cie to obchodzi kierował kierowca wystarczy??
Odpowiedz
20
@ viper
dnia 21.10.2012, 09:07 · Zgłoś
Kiedyś ze szwagrem rano jechaliśmy do Rzeszowa 4:00 rano. Jakieś [...] szły z imprezy i powyciągali betonowe słupki wbite przy drodze i ułożyli w poprzek tuż za wzniesieniem. Mało brakowało a urwalibyśmy cały przód od auta. Ot cała Polska jak nie pijany to beton na drodze :)
Odpowiedz
-18
@ kierowca
dnia 21.10.2012, 09:00 · Zgłoś
[...] spece sie wypowiadaja
Odpowiedz
18
@ aaa
dnia 21.10.2012, 10:45 · Zgłoś
To niech się wypowie "pan z wielkiej metropolii, jaką jest jasło"
Odpowiedz
3
@ hmm
dnia 21.10.2012, 19:03 · Zgłoś
ci sami spece wypowiadają się na temat fotoradaru... lejce w ręce niech miedzą jeżdżą wiśta wio ...
Odpowiedz
-32
@ I-BANEZ
dnia 21.10.2012, 08:41 · Zgłoś
A z drugiej strony nieźle musiał grzać tą Meganką ,skoro nie zdążył gościa nawet ominąć...
Odpowiedz
16
@ O-)
dnia 21.10.2012, 08:48 · Zgłoś
A wiesz, że z prędkością 50 km/h można [...] człowieka? Wielcy znawcy się znaleźli...
Odpowiedz
-15
@ I-BANEZ
dnia 21.10.2012, 10:34 · Zgłoś
ja nie mowie o zabijaniu tylko o omijaniu ...jest roznieca nie?
Odpowiedz
3
@ EkoNom
dnia 21.10.2012, 19:51 · Zgłoś
A skąd wiesz czy z naprzeciwka nic nie jechało???
Odpowiedz
4
@ andrzej
dnia 21.10.2012, 07:42 · Zgłoś
do "taaaa"
Przeczytaj co Ty napisałeś !!! Naprawdę jest mi Ciebie żal.
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 21.10.2012, 04:44 · Zgłoś
Załosne i [...] komentarze;( Zal.pl
Odpowiedz
-44
@ ASD
dnia 21.10.2012, 01:06 · Zgłoś
Straszna tragedia, fakt że nie powinien się znajdować na drodze, ale też jakby jechał zgodnie z przepisami to zdążył by wychamować albo wjechać do rowu. Dramat.
Odpowiedz
22
@ kierowca
dnia 21.10.2012, 04:48 · Zgłoś
Widac jakim jestes kierowca i potwierdzasz tylko to ze niemasz zielonego pojecia o jezdzie. WWez pobaw sie samochodzikiem.
Odpowiedz
2
@ taaaa
dnia 21.10.2012, 00:56 · Zgłoś
nie trzeba szukac tuz po godz 24 na ul miiewcza w jasle k kosciolka sw stanislawa jakis [...] wjechal z impetem w brame 1 lo tuz kolo krzyza nie dawno postawionego najpierw driftowal po placu zwirki a potem wjecal w brame i zwial dziekowc bogu ludzie szli druga strona jezdni daj boze go zlapia i zabiora prawko bo zero wyobrazni zobaczie sobie jjutro w jakim stanie jest brama!!| ps. szkoda tego zmarlego <rip>
Odpowiedz
19
@ maly
dnia 20.10.2012, 23:33 · Zgłoś
szkoda mlodego chlopaka bo juz wiecej w zyciu przezyl niz niektory60latek a teraz jeszcze wypadek z takimi skotkami i to nie z jego winy przykra sprawa nie pierwsza w jego zyciu ale tak to ju jest zlego diabli nie biora
Odpowiedz
28
@ ... :(
dnia 20.10.2012, 23:20 · Zgłoś
jechalem tam od strony Lubnna i strasznie słabo bylo go widac pomimo swiatel awaryjnych samochodu ktory to spowodowal, mimo tego ze zachowalem odpowiednia predkosc to postac byla prawie niedwidoczna z nieduzej odleglosci. jesli lezal blisko pobocza i w miejcu slabo oswietlonym to nie dziwie sie ze stalo sie to nieszczescie. wspolczucie dla rodziny i ludzi ktorzy to spowodowali...
Odpowiedz
39
@ maly
dnia 20.10.2012, 23:14 · Zgłoś
mylicie sie nie byl trzezwy a o tej poze jest slaba widocznosc na jezdni miedzy dwoma latarniami i samochodem z przeciwka ciezko zauwazyc cos na jezdni rozumie to kazdy kierowca a kto by sie spodziewal ze ktos sobie lezy na drodze postawcie sie w sytuacji tego mlodego chlopaka co teraz przezywa nie jestescie wcale w temacie to nie komentujcie jak wy byscie sie czuli gdyby wam to sie zdazylo szkoda chlopaka bo przez takich ludzi jak dzis zmarly w wypadku cierpi duzo ludzi niewinnych a jak go nie znaliscie to nie piszcie glupod
Odpowiedz
-16
@ normalny
dnia 21.10.2012, 15:48 · Zgłoś
tobie tez radze oczka przebadac...i nie tylko.
Odpowiedz
3
@ śpiąca
dnia 20.10.2012, 23:02 · Zgłoś
a może człowiek zasłabł a zamiast mu pomóc to jeszcze go przejechano wiem że o tej porze jest już ciemno no ale chyba leżącego na ulicy człowieka chyba widać przecież to nie kaczka...
Odpowiedz
35
@ do piki dysortografa i [...]
dnia 21.10.2012, 08:46 · Zgłoś
Człowieka ubranego na czarno nie widać, co dopiero leżącego. Co Ty gadas, chyba samochodem nie jeździsz...
Odpowiedz
13
@ qwerty
dnia 21.10.2012, 12:13 · Zgłoś
oczywiscie nie ma zdjęc ? juz nawet z biura chyba nie wychodzicie !
Odpowiedz
4
@ obywatel990
dnia 21.10.2012, 21:12 · Zgłoś
tak się sklada że akurat w tym czasie z naprzeciwka nadjeżdżał samochód na długich i go oślepił.
Odpowiedz
54
@ mgr. inż. dr.hab. Jan [...]
dnia 20.10.2012, 22:59 · Zgłoś
No raczej trzeźwy mężczyzna nie leży w nocy na środku drogi, ale mimo tego przykra sprawa i pełne wyrazy współczucia dla rodziny
Odpowiedz
-36
@ Sven
dnia 20.10.2012, 23:31 · Zgłoś
Współczucia dla rodziny współczucia dla tego gościa z auta bo tak się składa,że droga jest przeznaczona do jazdy chyba,że na wsi to standard spać na drodze !

WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY- TAAAA WSPÓŁCZUCIA NO...

POCZUCIA DLA RODINU...
Odpowiedz
41
@ Normalny Obywatel
dnia 21.10.2012, 02:04 · Zgłoś
Mógł zemdleć. Róbcie z gościa odrazu [...] [...] polaczki.
Odpowiedz
19
@ ciekawy jaś
dnia 21.10.2012, 08:22 · Zgłoś
to Ty nie tylko uczonym jesteś ale i jasnowidzem ?,jeśli wiesz że on przed wypadkiem leżał bo gdy był martwy to tak,a może byłeś świadkiem tego wypadku i się ukrywasz ???
Odpowiedz
-4
@ świadek
dnia 21.10.2012, 10:10 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-8
@ wems
dnia 21.10.2012, 10:39 · Zgłoś
a co chciałeś na krew popatrzeć?
Odpowiedz
8
@ normalny
dnia 21.10.2012, 15:26 · Zgłoś
panie [...] to jak sobie piesek lezy lub np. niedzwiedz to tez [...] a moze by tak badania oczek pan zaaplikowal ...
Odpowiedz
-6
@ do normalnego obywatela
dnia 21.10.2012, 17:14 · Zgłoś
Ty piszesz po polsku? Dobreee:)Kim ty jesteś?
Odpowiedz
8
@ maja
dnia 21.10.2012, 19:54 · Zgłoś
sama nieraz jak jade w nocy to sie wlasnie boje pijakow na drodze i tym podobne, przeciez niedawno w potoku tez byl wypadek co dwoch [...] ezalo na drodze... nie da sie zahamowac w 5 sekund, niby wiadomo ze tych Swietej PAmieci Pajacow wina ale na sumieniu do zycia bedzie go mial ten co jechal;/ to straszne
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.