Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Porażony prądem spadł ze słupa

87

Policjanci z Jasła ustalają okoliczności wypadku, w którym ciężko ranny został 19-letni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna wszedł na słup energetyczny. Został porażony i spadł na ziemię. Według wstępnych ustaleń był pod wpływem alkoholu.  

Ten, według wstępnych ustaleń Policji wypadek, miał miejsce wczoraj między godziną 20 a 20.30 w okolicach ulicy 17 stycznia w Jaśle. Na podstawie relacji świadków policjanci ustalili, że 19-letni mieszkaniec Jasła wdrapał się na metalowy słup energetyczny. Wcześniej wracał z trójką znajomych z kąpieliska. W pewnej chwili zauważył w oddali dym i postanowił sprawdzić, co i gdzie się pali. Odłączył się od znajomych i wszedł na słup. 

Mężczyzna spadł porażony ze słupa na ziemię. Doznał rozległych obrażeń, trafił do szpitala w Rzeszowie. Według ustaleń lekarzy, był pod wpływem alkoholu. 

Policja bada przyczyny tego wypadku. 

KWP w Rzeszowie

Reklama

Komentarze: 84

Dodaj komentarz Widok:
0
@ KoKF
dnia 13.08.2013, 12:59 · Zgłoś
Czy ktoś wie co z Pawłem ?
Odpowiedz
0
@ Ruda
dnia 13.08.2013, 14:18 · Zgłoś
na razie nic dokładnie nie wiadomo... jest utrzymywany w spiaczce...
Odpowiedz
1
@ KoKF
dnia 14.08.2013, 10:54 · Zgłoś
Dziękuję za odp.To mój kumpel...oby wszystko było dobrze
Odpowiedz
0
@ Ruda
dnia 13.08.2013, 10:42 · Zgłoś
Słabo mi sie robi jak czytam wiekszośc tych komentarzy.. jak mozna być takimi [...] ludźmi.. to jest brat mojej przyjaciółki...żenada ludzie żenada.
Odpowiedz
1
@ kokos
dnia 16.08.2013, 15:01 · Zgłoś
Fakt, że to brat Twojej przyjaciółki nie oznacza, że nie zrobił głupoty.
Odpowiedz
0
@ fg
dnia 17.08.2013, 15:03 · Zgłoś
z tego co wiem paweł ma tylko braci ;)
Odpowiedz
1
@ Ruda
dnia 19.08.2013, 17:18 · Zgłoś
To źle wiesz... ma dwóch braci i siostrę najstarszą
Odpowiedz
1
@ Ruda
dnia 19.08.2013, 17:19 · Zgłoś
Zrobił głupotę, nie przecze, tylko jak mozna wypisywac takie straszne słowa... kto z nas nie robi jakis głupot...?
Odpowiedz
-1
@ WOLNE KONOPIE
dnia 11.08.2013, 21:29 · Zgłoś
HAHAHA [...] [...] i tak sie dzieje pod wpływem [...] jakim jest ALKOHOL!!!, gdyby zapalił skręta to by się nic nie stało ;<...Ale prane mózgi [...] przez media i firmy farmaceutyczne które zarabiają krocie i wydawają na szerzenie kłamstw o konopi robi swoje ;<
Odpowiedz
0
@ .......
dnia 10.08.2013, 20:31 · Zgłoś
czy ktos wie co z nim ?
Odpowiedz
1
@ bunia
dnia 10.08.2013, 11:57 · Zgłoś
czy to paweł [...]
Odpowiedz
0
@ cdcdrty
dnia 10.08.2013, 17:21 · Zgłoś
tak to o niego chodzi
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 09.08.2013, 22:14 · Zgłoś
Pod tego typu wiadomościami możliwość dodania komentarzy powinna być zablokowana.

Paweł zdrowiej szybko!
Odpowiedz
-4
@ Albion
dnia 09.08.2013, 07:07 · Zgłoś
Moim zdaniem trzeba wylaczyc prad
Odpowiedz
0
@ MNICH
dnia 08.08.2013, 22:01 · Zgłoś
Pomódl sie za siebie... Akurat modlitwa najwięcej mu da i tutaj pomoże hah, [...]...
Odpowiedz
1
@ jajko
dnia 08.08.2013, 19:55 · Zgłoś
alkohol jest dobry do czasu !
Odpowiedz
8
@ mac 1
dnia 08.08.2013, 19:36 · Zgłoś
Ludzie zamiast pisać takie [...] komentarze pomodlilibyście się za niego... Co za kraj to widać po komentarzach właśnie! Trzymaj się Paweł... ;/
Odpowiedz
9
@ amag
dnia 08.08.2013, 16:24 · Zgłoś
Oby z tego wyszedł...
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 08.08.2013, 16:03 · Zgłoś
Nażarł się paszy , popił [...] jak każdy"kaptur" - [...] [...] i są efekty.
Odpowiedz
-3
@ olek
dnia 08.08.2013, 15:44 · Zgłoś
To gdzie się wreszcie paliło?!!!
Odpowiedz
4
@ kulejorz
dnia 08.08.2013, 14:15 · Zgłoś
nasz naród jest najgłupszy na świecie. Widać to jasno po komentarzach, oczywiście nie wszystkich. I po zachowaniach też.
Odpowiedz
3
@ rubinek
dnia 08.08.2013, 14:10 · Zgłoś
ktos pisal ze Kwiatową nazywają kąpieliskiem , to dawniej sie tam ludzie kąpali młodzi ale teraz to nie wolno nogi zamoczyć , a goraco jak w piekle bo nie ma drzew ani żadnego cienia,posadzili pare maluskich sadzonek , ktore napewno nie wyrosna na kamienistej glebie i gdzie projekty tak pięknie narysowane , gdzie pieniądze tak ciezko wydane na co to komu?
chcąc cos stworzyc to trzeba sie zastanowic nad efektem tej pracy apropo chlopca to mi szkoda bardzo bo mlodziutki i nie przewidział tego ,jak cos sie ma stac to coś oczy zaślepi i mozg i robi sie glupstwa oby wyzdrowial
Odpowiedz
0
@ UFO
dnia 08.08.2013, 13:21 · Zgłoś
Dobrze że w pobliżu nie było wieżowca bo gdyby się wydrapał na niego i spadł z 12 pietra to by z niego został tylko naleśnik.
Odpowiedz
3
@ BHP
dnia 08.08.2013, 13:16 · Zgłoś
A w sprywatyzowanym Gamracie pracownik został porażony tysiącami Volt. Ciekawe, czy właściciel zabezpiecza bezpieczne warunki pracy?
Odpowiedz
-4
@ Józik
dnia 08.08.2013, 10:16 · Zgłoś
Bóg tak chciał...
Odpowiedz
3
@ n4c14
dnia 08.08.2013, 09:05 · Zgłoś
ludzie widziałam tego chłopca na własne oczy,był naprawdę w ciężkim stanie.współczucia!macie racje mógł nie wchodzić na ten słup ,ale tak los wybrał,musicie być tacy wredni?? gdyby nie doszło do porażenia może by uratował komuś życie bo podobno sie gdzieś "dymiło".to nie było za mądre,ale już po fakcie więc okażcie troche otuchy !
Odpowiedz
-2
@ bakuła
dnia 08.08.2013, 09:09 · Zgłoś
ale to, że ktoś jest [...], to widocznie "tak los wybrał" więc nie wiem o co ci chodzi :D
Odpowiedz
6
@ Emil
dnia 08.08.2013, 06:58 · Zgłoś
Ludzie, jak możecie pisać takie komentarze!!! Nie ma w was grama człowieczeństwa!!! Takie nieszczęście a wy samosąd nad tym nieszczęśliwym chłopakiem uprawiacie!!! WSTYDZCIE SIĘ ZA SIEBIE!!!
Odpowiedz
7
@ ziomss
dnia 08.08.2013, 01:12 · Zgłoś
Zdrowia chłopakowi !
Odpowiedz
7
@ ......
dnia 08.08.2013, 00:44 · Zgłoś
Zdrowia chłopakowi !
Odpowiedz
3
@ shsh
dnia 08.08.2013, 00:10 · Zgłoś
Chlopak przeszedł juz 2 operacje jest w ciezkim stanie. Dzis byla msza w Farze o 18 za niego.Oby sie chłopak wylizał.
Odpowiedz
3
@ wiki:)
dnia 08.08.2013, 06:34 · Zgłoś
Dziś jeszcze 18-tej nie było
Odpowiedz
6
@ pr3tor
dnia 07.08.2013, 23:28 · Zgłoś
[...] . Każdy z Was taki święty po [...]? Teraz piszecie jakieś teksty w stylu:" nie żal mi go, ma za swoje,doigrał się". Alkohol robi swoje, na jednych działa bardziej, na drugich mniej. Fakt faktem, wspinanie się na słupa po pijanemu to niezbyt mądre zagranie. W takich chwilach możemy sprawdzić kto jaki jest po komentarzach wyżej. Dziwi mnie fakt, że niektórzy ludzie zamiast współczuć, dodać otuchy, to piszą jakieś pie-rdoły. Tu chodzi o ludzie życie, o życie, o które teraz walczy, a po wypowiedziach niektórych stwierdzam, że jakakolwiek rzecz nie mająca żadnego sensu= człowiek. Sam miałem z nim trochę na pieńku, ale w stosunku do życia, które jest najważniejszą sprawą na ziemi to nie ma żadnego sensu.. 3maj się i powrotu do zdrowia!
Odpowiedz
4
@ XtaPe.
dnia 07.08.2013, 23:20 · Zgłoś
Osobiście uważam że głupotą było włażenie na ten słup lecz jeżeli stał się taki wypadek, to powinno dać nam to dużo do myślenia. Czemu krytykujecie i obrażacie poszkodowanego. Jesteście zwykłymi burakami z jakichś odległych wsi , nie macie zielonego pojęcia o życiu. Spróbujcie sami a potem komentujcie takie sytuacje. Wypadek naprawdę poważny. Więc trochę szacunku
Odpowiedz
9
@ sss
dnia 07.08.2013, 22:27 · Zgłoś
Mądre to to nie było, oby się wylizał.
Odpowiedz
5
@ RR
dnia 07.08.2013, 22:03 · Zgłoś
szkoda, że na głupotę nie wynaleziono jeszcze lekarstwa
Odpowiedz
-1
@ johny
dnia 07.08.2013, 22:01 · Zgłoś
Wie ktoś wgl na co miał operację ? i jak z nim teraz?
Odpowiedz
1
@ MANIA
dnia 07.08.2013, 21:32 · Zgłoś
jakby głupota umiała latać to by nie spadł !!!
Odpowiedz
-5
@ gość
dnia 07.08.2013, 21:21 · Zgłoś
Taki rzeczy tylko w krainie RJSów haha.
Odpowiedz
0
@ Anonim ...
dnia 07.08.2013, 21:38 · Zgłoś
Ja by Ciebie poraził, to by nie było tak śmiesznie prawda? ;) -.-
Odpowiedz
0
@ mądrala
dnia 08.08.2013, 03:39 · Zgłoś
wy w krosnie macie gorszych wykolejeńcow np. sikse i wysysacza :D
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 08.08.2013, 11:31 · Zgłoś
HAHA Mnie by nie poraził bo po co miał bym wychodzić na słup???
Odpowiedz
11
@ ppp
dnia 07.08.2013, 21:20 · Zgłoś
Gosc to zrobił po [...]..ok...ale wieksze [...] i [...] piszą komentarze po trzeżwemu...więc kto jest wiekszym [...]?
Odpowiedz
2
@ Oks Sobniów.
dnia 07.08.2013, 20:33 · Zgłoś
wiadomo :)
Odpowiedz
-1
@ lolitka
dnia 07.08.2013, 20:05 · Zgłoś
wiadomo kto to?
Odpowiedz
30
@ btw
dnia 07.08.2013, 18:38 · Zgłoś
jestem elektrykiem a pomimo to boje sie pradu bardziej niz swojej zony !!!
Odpowiedz
17
@ ppp
dnia 07.08.2013, 21:22 · Zgłoś
pradu nie zmienisz...a żone tak
Odpowiedz
3
@ primabalerina
dnia 07.08.2013, 22:12 · Zgłoś
chlopa tez mozna zmienic...jak jest pusty [...] i beznadziejny
Odpowiedz
21
@ znajoma
dnia 07.08.2013, 18:02 · Zgłoś
Znam tego chłopca, chodził razem synem do szkoły gimnazjalnej. Proszę was nie piszcie bezmyślnie , tyle niepotrzebnych słów, lecz módlce się za niego. Boże miej go w opiece, ratuj go i wróc matce syna. Pawle wytrwaj, jestem z tobą, łączę się ze wszystkimi w modlitwie.
Odpowiedz
-7
@ kwas
dnia 07.08.2013, 18:35 · Zgłoś
a co ma z tym Bóg wspólnego?
Odpowiedz
2
@ jasiu
dnia 07.08.2013, 18:39 · Zgłoś
Słusznie piszesz kwas.Bóg w nagrodę dam nam wolną wole i nie miesza się do naszych spraw na ziemi
Odpowiedz
-8
@ Zocha
dnia 07.08.2013, 17:50 · Zgłoś
Kto młody jest mądry ? Każdy się uczy na swoich błędach.
Odpowiedz
8
@ lol
dnia 07.08.2013, 17:55 · Zgłoś
czasem ten jeden błąd może być ostatnim - wtedy nic już nie "nauczy"
Odpowiedz
22
@ Ma
dnia 07.08.2013, 18:09 · Zgłoś
Może i każdy uczy się na błędach, ale jeśli w wieku 19 lat ktoś nie wie, że na słup elektryczny się nie wchodzi, bo to niebezpieczne, to znaczy, że pod względem intelektualnym coś z tą osobą jest nie tak. I nie piszcie, że zrobił to z powodu [...] - skoro udało mu się wejść na ten słup, to nie mógł być aż tak pijany, żeby ani trochę nie przemyśleć swoich planów.
Odpowiedz
3
@ ja
dnia 08.08.2013, 12:57 · Zgłoś
co racja to racja, zrozumiala bym jakby to bylo male dziecko ale 19latek??
Odpowiedz
4
@ Oks Sobniów.
dnia 07.08.2013, 17:27 · Zgłoś
Jesteśmy z Tobą.Paweł wracaj szybko do zdrowia.
Odpowiedz
10
@ Francisco Suarez
dnia 07.08.2013, 17:02 · Zgłoś
Oczywiście większość ludzi wini o wszystko alkohol. Człowiek normalny po [...] nie robi głupot, co najwyżej żartuje wiedząc gdzie jest granica której nie można przekroczyć. Natomiast na [...] alkohol działa z podwójną siłą, cała głupota wtedy się uaktywnia i są tego skutki. A Wy tu litujecie się na takimi.
Odpowiedz
6
@ nkld
dnia 07.08.2013, 16:28 · Zgłoś
Mimo wszystko, szkoda mi go. Zrobił głupotę co jest oczywiste, ale każdy z nas popełnia jakieś głupstwa. Jednak to było totalnie bezmyślne.
Odpowiedz
-2
@ Prąd.pl ;)
dnia 07.08.2013, 15:38 · Zgłoś
No to mosz. . . Wypadek ... :]
Odpowiedz
13
@ lol
dnia 07.08.2013, 15:33 · Zgłoś
od kiedy 19-latek to "mężczyzna"? pijany [...], który jak wypije nie wie jak się popisać, a potem są tego takie skutki. bohater przez "CH"... znałem paru takich - niestety leżą na cmentarzu. niech się cieszy, że miał więcej szczęścia niż oni...
Odpowiedz
4
@ Rydz Śmigły
dnia 07.08.2013, 15:13 · Zgłoś
To jest nie możliwe żeby takie rzeczy człowiek zrobił pod wpływem nielegalnej [...]! Zaś tutaj działała w całym swoim zakresie full legal wódzia i było głupio we [...] że ho hooooooo:) Stąd pomysł włażenia na słupa! Chociaż nie wykluczam tutaj braków umysłowych tego młodego człowieka.
Odpowiedz
-16
@ anonimka
dnia 07.08.2013, 14:39 · Zgłoś
luudzie troche współcucia, mówicie, że jest [...], a jeśli by przyszło co do czego to byście zrobili to samo pod wpływem [...] i ciekowości opanujcie się z tymi głupimi komentarzami, bo chłopak jest naprawdę w ciężkim stanie.
Odpowiedz
14
@ ja
dnia 07.08.2013, 14:49 · Zgłoś
moze nie powinnam tak tego ostro ujmowac, ale jest w takim stanie na wlasne zyczenie
Odpowiedz
19
@ asd
dnia 07.08.2013, 14:51 · Zgłoś
Nie zazdroszcze ciężkiego stanu, no ale naprawde jeśli już musiał sprawdzić co się pali i gdzie, to mógł wdrapać się na jakieś drzewo, cokolwiek innego, a nie na słup energetyczny ! I może 1 na 100 osób wdrapałaby się na ten słup, akurat trafiło na tą 1 ;)
Odpowiedz
5
@ Krzekorz
dnia 07.08.2013, 18:57 · Zgłoś
dlatego ciesze sie ze nie umiem sie wdrapywac po slupach. No szkoda chlopaka jakby nie patrzec, bo po [...] rozne rzeczy sie wyprawia i temu niestety przyszedl taki [...] pomysl
Odpowiedz
3
@ nkld
dnia 07.08.2013, 14:22 · Zgłoś
nie narzekać, tylko współczuć chłopakowi..
Odpowiedz
8
@ Max Szyderko
dnia 07.08.2013, 14:34 · Zgłoś
chyba tylko [...]u...
Odpowiedz
32
@ .
dnia 07.08.2013, 15:16 · Zgłoś
Współczuć to można jego rodzicom i bliskim. Chłopak chciał się popisać i pijany wylazł na słup, a teraz rodzina nad nim łzy wylewa.
Odpowiedz
28
@ dz
dnia 07.08.2013, 13:47 · Zgłoś
Jak to mozliwe ze 19-latek moze byc az tak [...]?? To ze wdrapanie na slup elektryzcny jesz niebezpieczne i grozi porazeniem pradem jest tak oczywiste ja to ze trawa jest zielona. Nie moze byc to zdrowy psych chlopak...
Odpowiedz
0
@ sesese
dnia 08.08.2013, 11:58 · Zgłoś
trawa tylko świeża jet zielona!!
Odpowiedz
-47
@ gelo7
dnia 07.08.2013, 13:34 · Zgłoś
jednego [...] byłoby mniej kto chodzi po słupach.
Odpowiedz
12
@ Tymitum
dnia 07.08.2013, 23:18 · Zgłoś
-Kto Chodzi Po Słupach Mi Się Zdaje Ze Np: Elektryk XD
Odpowiedz
3
@ XtaPe.
dnia 07.08.2013, 23:30 · Zgłoś
jestem pewnien że jeżeli jesteś takim egoistą, to nikt by nie zauważył jeżeli tobie by się coś takiego przytrafiło.
Odpowiedz
1
@ wiemy juz
dnia 07.08.2013, 13:28 · Zgłoś
[...] prąd
Odpowiedz
70
@ wert
dnia 07.08.2013, 13:31 · Zgłoś
prąd nie jest mądry, ani [...]. Za to ludzie dzielą się na: mądrych, [...] i [...]. Gdyby nie prąd to nawet nie napisałbyś tego [...] komentarza.
Odpowiedz
21
@ sasa
dnia 07.08.2013, 14:40 · Zgłoś
nie wierze że nie potraktowałeś(-aś) tego komentarza jako prowokacji
Odpowiedz
4
@ wert
dnia 07.08.2013, 17:12 · Zgłoś
trochę mało oczywista. gorsze głupoty ludzie wypisują całkiem poważnie ;p
Odpowiedz
3
@ aledziadostwo
dnia 07.08.2013, 19:32 · Zgłoś
Przecież w Jaśle nie ma kąpieliska!!!
Odpowiedz
19
@ Anonimowy
dnia 07.08.2013, 19:47 · Zgłoś
CO tu ustalać? Albert Einstein już dawno ustalił, że to co ściągnęło tego dżentelmana ze słupa to się nazywa "GRAWITACJA" ;-)
Odpowiedz
3
@ Anonimowy
dnia 07.08.2013, 19:51 · Zgłoś
A jeszcze dodając do wzoru F=m*g prawo Ohma a wszystko razem okrasimy odrobiną etanolu to nie wróży nic dobrego :)
Odpowiedz
2
@ @kociak
dnia 07.08.2013, 20:33 · Zgłoś
ale to było nad rzeką geniuszu
Odpowiedz
2
@ dddd
dnia 07.08.2013, 21:18 · Zgłoś
byl blisko zdobycia nagrody darwina
Odpowiedz
10
@ Darwin
dnia 07.08.2013, 23:07 · Zgłoś
Według teorii ewolucji osobniki mające zaburzone geny nie powinny ich przekazywać dalej. Tak działa mechanizm selekcji naturalnej w przyrodzie. Szkoda, że nie działa w każdym przypadku w społeczeństwie , szczególnie np. w polityce.
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 08.08.2013, 10:27 · Zgłoś
Podobno miejsce z oczkiem wodnym na ul. Kwiatowej nazywane jest kąpieliskiem :P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.