Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Poręba: To przełom. Będą zdecydowane działania ws. pomnika UPA w Hruszowicach

86

W odpowiedzi na apel Tomasza Poręby ws. pomnika UPA w Hruszowicach sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzej Kunert zapowiedział podjęcie działań zmierzających do likwidacji tego obiektu. „Bardzo się cieszę z tak zdecydowanej odpowiedzi Rady. Jest to przełom – przez wiele lat tej sprawy nie udało się rozwiązać.

- Wierzę, że obietnica likwidacji pomnika zostanie szybko zrealizowana – komentuje Tomasz Poręba. Kilka tygodni temu europoseł PiS zwrócił się do sekretarza ROPWiM jak również do starosty przemyskiego i wójta gminy Stubno z prośbą o interwencję w sprawie pomnika upamiętniającego UPA. W odpowiedzi przesłanej przez Andrzeja Kunerta czytamy m.in. że ROPWiM całkowicie uznaje zasadność argumentów przedstawionych przez Tomasza Porębę. Europoseł PiS wskazywał, iż obiekt został postawiony bez konsultacji z wojewódzkim konserwatorem zabytków i ROPWiM a ponadto ma charakter czysto symboliczny, gdyż nie kryje żadnego pochówku członków UPA.

„Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa wyraża stanowisko w pełni zgodne ze stanowiskiem Pana Posła w kwestii charakteru pomnika w Hruszowicach. Nie jest zlokalizowany na jakiejkolwiek mogile i nie służy upamiętnieniu ofiar cywilnych, natomiast pełni funkcję upamiętnienia gloryfikującego zbrodniczą formację zbrojną, jaką była UPA, odpowiedzialną za śmierć dziesiątek tysięcy bezbronnych Polaków i ofiar innych narodowości” – czytamy w piśmie Andrzeja Kunerta. „Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa zamierza podjąć zdecydowane działania zmierzające do likwidacji pomnika w Hruszowicach oraz innych podobnych obiektów, których powstanie odbyło się poza procedurami prawnymi obowiązującymi w Rzeczpospolitej Polskiej” – zapowiada sekretarz ROPWiM.

Bardzo się cieszę z tak zdecydowanej odpowiedzi Rady. Jest to przełom – przez wiele lat tej sprawy nie udało się rozwiązać. Wierzę, że obietnica likwidacji pomnika zostanie szybko zrealizowana – mówi Tomasz Poręba. - To jest kwestia szacunku Polaków do samych siebie. Na naszych ziemiach nie może być miejsca dla pomników gloryfikujących osoby, które dokonywały zbrodniczych mordów na ludności polskiej tylko dlatego, że byli Polakami – dodaje europoseł PiS.

Biuro Prasowe EKR

Reklama

Komentarze: 85

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ronin
dnia 21.08.2013, 23:17 · Zgłoś
chcesz pojednania nie rozdrapuj starych ran - po h te pomniku upamiętniające głównie to zo było złe i powinnio się o tym zapomnieć i nigdy do tego nie wracać by nie budować nowej nianawiści na czymś co już przemineło i nie dotyczy nowych pokoleń.
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 22.08.2013, 08:02 · Zgłoś
Spoko Ronin, niech burzą, Ukraińcy w odwecie zburzą pomnik Orląt Lwowskich u siebie-będzie fajnie, Sikorski przynajmniej będzie miał co robić...
Odpowiedz
-1
@ cyklista
dnia 22.08.2013, 10:14 · Zgłoś
Z ciebie jest jednak ta figura ze śniegu!
Odpowiedz
-1
@ kul
dnia 21.08.2013, 20:08 · Zgłoś
no to nasz pan poseln poreba zaszalal takie ciekawe rzeczy przywiozl z tej wielkiej europy
Odpowiedz
2
@ Sven
dnia 21.08.2013, 16:04 · Zgłoś
...A może siupy polskiego [...] z majątkami kościelnymi za,które zapłacił podatnik rzecz jasna było to magiczne ,,bóg zapłać''.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 21.08.2013, 16:00 · Zgłoś
mr. poręba chleba i pracy.
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 22.08.2013, 08:18 · Zgłoś
Svenie, ale mr Poreba ma chleb i pracę...
Odpowiedz
3
@ władek
dnia 21.08.2013, 10:40 · Zgłoś
Oj Poręba,Poręba zabierz się wreszcie do roboty!Zrób coś pożytecznego dla ludzi i nie kompromituj PIS-u!
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 21.08.2013, 11:23 · Zgłoś
A co pisowiec może zrobić pożytecznego dla ludzi ?
Odpowiedz
-2
@ acz
dnia 21.08.2013, 12:18 · Zgłoś
Moze nie kupić od ciebie lodowki
Odpowiedz
1
@ ulan
dnia 21.08.2013, 10:00 · Zgłoś
a i pewnie jacys upowcy ukrywaja sie w Jasle
Odpowiedz
1
@ ulan
dnia 21.08.2013, 09:58 · Zgłoś
cenzura dziala...
Odpowiedz
2
@ qaz
dnia 21.08.2013, 09:22 · Zgłoś
kolejny zastępczy temat! Takie rzeczy jak usuwanie tego pomnika trzeba robić a nie trąbić o nich na około. Byłoby się czym chwalić jakby pan europoseł zrobił coś dla gospodarki Podkarpacia poprawiając tym samym sytuację finansową wielu rodzin.
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 21.08.2013, 11:22 · Zgłoś
Przecież poprawił sytuację finansową...swoją:)))
http://watchdog-rzeszow.blogspot.com/
Odpowiedz
1
@ eee
dnia 21.08.2013, 01:20 · Zgłoś
inwestujecie w marmury pomiki, drzewa w krzyze to po co isc do wyborow wy budujecie ale nie to co trzeba zbudujcie miejsca pracy bo co komu z pomnika chyba zeby gawrony na nim [...]y jak w parku po lawkach
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 21.08.2013, 07:44 · Zgłoś
a po co im miejsca pracy ??? oni mają "pracę"...
Odpowiedz
4
@ nera
dnia 20.08.2013, 22:44 · Zgłoś
powiem wam tak!!! wpiszcie sobie w goo gle skrót "upa" foto to zobaczycie co o ni robili z naszymi braćmi polakami. pozdrwiam
Odpowiedz
3
@ Nataniel
dnia 20.08.2013, 21:12 · Zgłoś
Kurcze, jak nie katastrofa to pomniki. Jak nie pomniki to IPN i katastrofa. Ale żeby tak jeden z drugim wyskoczyli z jakimś pomysłem na wzrost gospodarczy lub obniżenie bezrobocia ... ale skąd - to dla pewnie [...]ków za trudne i mało opłacalne. Lepiej wymyślać jakieś light news - zawsze to coś - w mediach napiszą. Masakra !
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 20.08.2013, 21:14 · Zgłoś
Ależ poseł Poręba ma taki pomysł ale trzyma go dla siebie
http://watchdog-rzeszow.blogspot.com/
Odpowiedz
1
@ Chrześcijanin
dnia 20.08.2013, 21:04 · Zgłoś
Czy likwidacja pomnika nie zostanie potraktowana jako bezczeszczenie grobów?
Odpowiedz
9
@ jozek
dnia 20.08.2013, 20:40 · Zgłoś
to ten gośc jest tylko od pomników, niech się zajmie bezrobociem w Jaśle
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 20.08.2013, 21:43 · Zgłoś
politykow to nie obchodzi bo ,,prace''(duza kasy a nie robia nic pozytecznego) maja ale poczekajcie [...] do wyborow a ja myslalem ze pan sie przysluzysz dla miasta tak kiedys pan ladnie mowil a teraz dostosowal sie pan do pisu pomniki polityka historyczna itd upa to byli wstrentni zbrodniarze ale afery o pomniki jako sukces polityka wstyd
Odpowiedz
3
@ Max Szyderko
dnia 20.08.2013, 22:17 · Zgłoś
bo to co nas [...], to się nazywa kasa :)))
Odpowiedz
4
@ jaslanin
dnia 20.08.2013, 19:56 · Zgłoś
Poreba a moze zburzyć pomniki Kaczynskiego
Odpowiedz
10
@ bodek
dnia 20.08.2013, 17:38 · Zgłoś
Poręba, nie po to zostałeś wybrany, abyś cały czas mamrotał o pomniku lub innych głupotach, masz załatwiać ludziom pracę, bo bezrobocie tutaj przekracza 70%. Jak o tym zapomniałeś to niedługo CI przypomnimy:)
Odpowiedz
9
@ PISdaPracę
dnia 20.08.2013, 17:48 · Zgłoś
Co się czepiasz? Pan Europoseł jest strasznie zapracowany by wszyscy na Podkarpaciu mieli pracę.Nie masz bodek pracy ? To idź do Pana Europosła i ją będziesz miał.Nawet przy wyburzaniu pomnika UPA.
Odpowiedz
5
@ Max Szyderko
dnia 20.08.2013, 20:58 · Zgłoś
Nie ma szans, pomnik wyburzy cmentarna brygada jasielskiego pisjugend.
Odpowiedz
4
@ lucek-pucek
dnia 20.08.2013, 21:14 · Zgłoś
A gruzy schowają w pudełkach po AGD?
Odpowiedz
5
@ polak
dnia 20.08.2013, 15:19 · Zgłoś
pomniki upa [...] .co [...] 3-6 letnie dzieci siekierami a wy teraz pomniki im stawiac chcecie precz z [...]... z ukrainy :)
Odpowiedz
13
@ P.
dnia 20.08.2013, 14:43 · Zgłoś
Jak to wpłynie na zmniejszenie bezrobocia w Jaśle?
Odpowiedz
5
@ Max Szyderko
dnia 20.08.2013, 14:49 · Zgłoś
I to jest chyba najlepszy komentarz do tego "newsa".
Szacun.
Odpowiedz
7
@ reagan
dnia 20.08.2013, 15:01 · Zgłoś
Tak samo jak to, co przez blisko 7 lat robi rząd PO-PSL.
Odpowiedz
6
@ ergete
dnia 20.08.2013, 17:54 · Zgłoś
Jozin - wzrośnie sprzedaż lodówek?
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 20.08.2013, 14:08 · Zgłoś
Najlepiej to się ty przełam na pół, Poręba - i tak zostań na zawsze !!!
Odpowiedz
2
@ psełłdo
dnia 20.08.2013, 14:01 · Zgłoś
Nawet przystojny facet, a psychika... nawiedzona. Szkoda [...].
Odpowiedz
18
@ Agent Delegat
dnia 20.08.2013, 13:28 · Zgłoś
A kiedy nastąpi przełom na portalu w sprawie wrzucania na główną wiadomości nie związanych w żaden sposób z Jasłem (jak powyższa), lansujących lokalnych polityków, perfidnych reklam i tym podobnego [...]?
Odpowiedz
-10
@ do agent
dnia 20.08.2013, 13:56 · Zgłoś
Kiedy twój poziom IQ przekroczy 35...
Odpowiedz
-4
@ PISdaPracę
dnia 20.08.2013, 17:45 · Zgłoś
Tylko PIS da wszystkim pracę.Pensję minimalną podniesie do 6ooo.Będzie to zobaczycie.
Odpowiedz
2
@ Max Szyderko
dnia 21.08.2013, 07:40 · Zgłoś
PiS da pracę, PiS da szkoły, PiS da żarcia pełne stoły !!! Da, da,da :))
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 21.08.2013, 23:21 · Zgłoś
i da, da, da [...]
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 21.08.2013, 23:22 · Zgłoś
on ie jest lokalny tylko z Krosna
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 22.08.2013, 08:00 · Zgłoś
nie z krosna, pochodzi z Grybowa a startował z Mielca - widać u siebie nie miałby szans :)
Odpowiedz
8
@ Ja
dnia 20.08.2013, 11:53 · Zgłoś
Facet, weź się za rządzenie i robienie czegoś pożytecznego a nie robienie kariery poprzez pomniki, jak już tak chcesz być drobiazgowy to bierz łopatę i wykop wszystkie krzyże w miejscu śmierci Ukraińców, Austriaków, Rosjan, Słowaków, w końcu to też są pomniki jakby nie było. Przynajmniej będziesz miał zajęcie a nie będziesz bral kasy za nic.
Odpowiedz
6
@ Misza
dnia 20.08.2013, 16:56 · Zgłoś
To co chcesz zeby były w Polsce pomniki ludzi którzy nas [...]? Zabijali kobiety dzieci nabijali na sztachety wybijali całe wioski!! co z ciebie za Polak i człowiek?
Odpowiedz
-5
@ xxx
dnia 20.08.2013, 21:39 · Zgłoś
moze i nie chce ale to nie ma znaczenia jest tyle waznych spraw ktore najpierw trzeba zalatwic a pis tylko pomniki i historia
Odpowiedz
0
@ LORD
dnia 21.08.2013, 22:45 · Zgłoś
Misza mówisz jak prawdziwy Polak! A tego eurodeputowanego to [...]...[...]!!!
Odpowiedz
2
@ Max Szyderko
dnia 20.08.2013, 10:30 · Zgłoś
Panie Poręba, a czy jest przełom w sprawie pańskich oświadczeń majątkowych, z których wynika , że odłożył Pan więcej niż zarobił ?
Odpowiedz
8
@ gg
dnia 20.08.2013, 10:33 · Zgłoś
jak jestes taki ciekawy to pytaj w US , oni sa od takich spraw . I kazdy kto miał do czynienia z ta instytucja wie ze gdyby było cos nie tak to juz dawo urząd zgłosil by sie do tego człowieka .
Odpowiedz
-8
@ Max Szyderko
dnia 20.08.2013, 10:42 · Zgłoś
obejrzyj to i włącz myślenie, to nie boli:
http://www.youtube.com/watch?v=iOuPTb71LQg
Odpowiedz
-9
@ Max Szyderko
dnia 20.08.2013, 10:43 · Zgłoś
albo wpisz w YT hasło: "Tomasz Poreba i jego kasa"

bo zapewne usłużny moderator zaraz wywali tego linka
Odpowiedz
10
@ gg
dnia 20.08.2013, 11:03 · Zgłoś
dalej spamujesz , pisałem jak masz problem zapytaj w US albo złóz donos . Stajesz sie juz nudny z tym wrzucaniem jednego i tego samego , tak na forum jak i w newsach . Temat jest całkiem inny i tego sie trzymajmy .
Odpowiedz
8
@ bas
dnia 20.08.2013, 11:12 · Zgłoś
daj spokój maksiu wszedzie widzi spisek , nie pojmuje ze ktos moze zaoszczedzic pieniadze , i ze te wykazane w ostatnim roku nie musza byc zarobionymi w tym ze samym roku podatkowym , szkoda mu to tłumaczyc bo i tak nie zakuma .
Co do newsa Poreba to jeden z najaktywniejszych posłów z Podkarpacia w PE . jego pomysły z wystawa Beksinskiego , z promocją regionalnych wyrobów w Brukseli pozwoliły wielu eropejczykom poznac nasze okolice .
Odpowiedz
9
@ jozinek bambo
dnia 20.08.2013, 11:28 · Zgłoś
Max śledczym skarbowym , niezłe jaja . A wszystkowiedząca [...] jasielską Piterą , cyrk normalnie . Czekam na Julka Dorsza
Odpowiedz
-6
@ cyklista
dnia 20.08.2013, 12:53 · Zgłoś
Nie Julka Dorsz a Boguś Dorsz!
Odpowiedz
9
@ reagan
dnia 20.08.2013, 13:55 · Zgłoś
Dajcie już spokój Jozinowi:) Interes w RTV-AGD słabo mu się kręci.
Odpowiedz
6
@ hm
dnia 20.08.2013, 14:14 · Zgłoś
optymista.
Odpowiedz
-1
@ Skiba
dnia 20.08.2013, 14:18 · Zgłoś
Poręba na ministra finansów !!!
Odpowiedz
-2
@ Max Szyderko
dnia 20.08.2013, 14:48 · Zgłoś
Szanowni Państwo, pomimo ujadania pisowskich obszczymurków, inteligentny człowiek, po obejrzeniu materiału z zamieszczonego przeze mnie linka sam zorientuje się, że z tym oświadczeniem jest coś nie tak bo jak w danym okresie można LEGALNIE zaoszczędzić więcej niż się LEGALNIE zarobiło ???
I żadne ujadanie lokalnych pisowskich kundli bezkrytycznie zapatrzonych w swoich żywicieli tego nie zmieni.

A teraz pisowska młodzieżówko do dzieła. Za 50 minusów do 17 stawiam browara ...
Odpowiedz
8
@ reagan
dnia 20.08.2013, 14:52 · Zgłoś
Przecież możesz to zgłosić do mediów lub do US. W czym tkwi problem? Na pewno każda z tych instytucji doceni twoje "odkrycia" :)
Odpowiedz
6
@ reagan
dnia 20.08.2013, 14:54 · Zgłoś
Jozin zwany Maxem Szyderko odkrył przekręt. Trzymajcie się śmiertelnicy :)
Odpowiedz
5
@ gg
dnia 20.08.2013, 15:15 · Zgłoś
No cóz sprzet AGD nie idzie , gumowy [...] odziedziczony po Januszu POlske zabaw tez juz sie wytarł , więc trzeba zajac sie konfidenturą .
Odpowiedz
-5
@ dragoness
dnia 20.08.2013, 16:29 · Zgłoś
Elektorat pisowski jak zwykle wykazuje się miłością bliżniego i chrześcijańskim miłosierdziem. A myślenie wyłącza. Oszczędności p. Poręby to taki sam cud, jak bezdomność i bezdochodowość p. Marcinkiewicz na początku kadencji.
Odpowiedz
13
@ ergete
dnia 20.08.2013, 17:53 · Zgłoś
Myślałem dragoness, że Ty jednak jesteś troszeczkę mądrzejsza od tego Jozina. A tu poziom ten sam, tylko inne słownictwo...
Odpowiedz
-13
@ jozin
dnia 20.08.2013, 17:59 · Zgłoś
a co na to sławny znawca tematu politolog z Brzysk??
Odpowiedz
-7
@ Max Szyderko
dnia 20.08.2013, 17:59 · Zgłoś
Dragoness, to są przecież 1000 % katolicy, prawdziwi i dumni polacy, więc czego się spodziewasz ? Perfumerii z szamba ?
Odpowiedz
9
@ lucek-pucek
dnia 20.08.2013, 21:16 · Zgłoś
Oooo... widzę, że lokalny [...] zabrał głos... Zaleciało [...]!
Odpowiedz
13
@ gg
dnia 20.08.2013, 21:25 · Zgłoś
Pani dwulicowa dragoness a pamieta pani swoje obłudnicze tezy ze na pani ulicy potrzeba ekranów dzwiękochlonnych bo za oknem za duzy chałas ? Jakos gdy chodziło o wsypisko smieci to juz pani nie wadziło bo miało być w innej czesci miasta , wtedy pani uwazała ze okolicznym mieszkańcom mozna pod nosem smrodzić . To pokazuje jak pani jest zakłamana , wiec moz pora zacząc od siebie zanim oskarzy sie innych ? Jak pani ma wiedze o nieprawidlowosciach finansowych to od tego jest US lub prokurator , w innym przypadku pani trolling uwazam za zabawe [...] .
Odpowiedz
-7
@ dragoness
dnia 20.08.2013, 23:05 · Zgłoś
Dalej twierdzę, że za oknami mam za duży Hałas. A nazywanie zakładu utylizacji wysypiskiem świadczy o poziomie intelektualnym pana/i gg. Z chrześcijańskim pozdrowieniem dla wszystkich adherentów naszych (p)[...] ze wszystkich opcji. Buźka.
Odpowiedz
-3
@ LORD
dnia 21.08.2013, 00:27 · Zgłoś
[...] a te [...] nic tylko pomniki by stawiały. Poręba weź si ę chłopie DO ROBOTY! twój [...]...ny elektorat nie wybierze cię na reelekcje p-[...]!!!
Odpowiedz
-6
@ Max Szyderko
dnia 21.08.2013, 07:39 · Zgłoś
A jaką robotę masz na myśli Milordzie ???
Odpowiedz
9
@ gg
dnia 21.08.2013, 09:19 · Zgłoś
Jak zwykle dragoness musi miec rację , w kazdej sprawie , wszechwiedzaca :-) Dalej pokazujesz swoja dwulicowosc . Brawo . Czekam na kolejny cyrk zwany wyborami zeby zobaczyc jak swoja wiedza zdobywasz serca wyborców :-) Z jakiej listy tym razem wystartujesz ?
Odpowiedz
5
@ jozinek bambo
dnia 21.08.2013, 09:58 · Zgłoś
Wystartuje z list JAD - jozin antykieckowy dragoness :-P I wtedy Jasło zobaczy jak wszystko jest proste , zniknie bezrobocie , w Wisłoce popłynie miód a Jasiołką mleko . Az dziw ze wczesniej ludzie ich nie poparli , wszak maja pomysł na wszystko a wiedzę w kazdej dziedzinie taką że wszystkie uczelnie świata to pikuś .
Odpowiedz
2
@ acz
dnia 21.08.2013, 12:16 · Zgłoś
A yorker? Z jakiej listy wystartuje? Dyziopodobnych czy JAD-owitych?
Odpowiedz
-2
@ dragoness
dnia 21.08.2013, 12:57 · Zgłoś
Pozwolę wykazać się w następnych wyborach forumowym geniuszom i chrześcijanom. Bóg Wam zapłać za wszystkie dla mnie życzenia. Każdemu odpowiednio.
Odpowiedz
-1
@ LORD
dnia 21.08.2013, 22:42 · Zgłoś
Lopatka i w teren, co taki pisowiec potrafi tylko kopać dziury pod pomniki!!!
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 22.08.2013, 07:58 · Zgłoś
No nie wiem Milordzie czy poradziłby sobie z tak trudnym zadaniem, wszak łopata ma aż dwa końce...
Odpowiedz
1
@ drt
dnia 22.08.2013, 12:21 · Zgłoś
donosy to wy lubicie PIsaczki widzicie dżagi w oku bliźniego a jak tam belki w waszych slipkach obłudnicy, obłudnicy
Odpowiedz
11
@ glory
dnia 20.08.2013, 10:05 · Zgłoś
Duży plus.
Odpowiedz
5
@ Anonimowy
dnia 20.08.2013, 21:57 · Zgłoś
Zacznijcie lepiej debatować nad tym jak zmniejszyć skutki kryzysu gospodarczego na Podkarpaciu i co zrobić żeby młodzież stąd nie wyjeżdżała a nie tym czy pomnik ma stać czy ma być zburzony.
Asnyk napisał: "nie depczcie przeszłości ołtarzy, choć sami macie doskonalsze wznieść".
Nie jest problemem [...] w stołki i burzyć pomniki i wycinać dęby... problemem jest inwencja twórcza i myśl konstruktywna...
Odpowiedz
-2
@ Anonimowy
dnia 20.08.2013, 21:59 · Zgłoś
A jeśli już z "Wielką Pompą" będziecie go burzyć to nie zapomnijcie na gwiazdę wieczoru wziąć Eneja :-)
Odpowiedz
3
@ czesio
dnia 21.08.2013, 09:33 · Zgłoś
europoseł inkasuje około 10 tys euro za sprawdzanie legalności i zasadności stawiania pomników??? to za co pobierają pensje [...] typu wójt ,starostwa,inspektor nadzoru bud i inne instytucje za to odpowiedzialne?...
a może jest drugie dno,może europoseł Poręba nie za bardzo ma czym sie pochwalic na jasielskim lokalnym gruncie a istnieć w mediach trzeba ,wszak wybory nadchodzą...to czekam z niecierpliwością na nastepne "przełomowe sprawy" naszych politycznych lokalnych gwiazd:Łukaciejewskiej,Zającowej,Rzońcy...a i jeszcze ta fajna od palikota...aaa...Marcinkiewicz,w sumie jeszcze "wisi" za nadmiar palikotków ale chyba trzy miechy zawiasów mija na dniach i wróci na ławy sejmowe.
Mam nadzieję że ludzie otrząsną sie z marazmu i amnezji i zaczną rozliczać z czynów a nie głosować za obietnice...pozdro.
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 21.08.2013, 11:27 · Zgłoś
10 tyś euro to europoseł inkasuje, za to, że JEST :)))
Odpowiedz
-1
@ Rzeczpospolita Podkarpacka
dnia 21.08.2013, 22:40 · Zgłoś
POstkomuchy ujadają, bo wreszcie europoseł z PISu broni Polaków przed zbrodniczymi pomnikami !
Odpowiedz
0
@ Anonimowy
dnia 21.08.2013, 23:11 · Zgłoś
Broni przed pomnikami? A co Ci taki zbrodniczy pomnik może zrobić? Nawet jakby tam zamiast pomnika UPA stał pomnik Lecha Kaczyńskiego to ani on Cię nie nakarmi, ani nie da pracy...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.