Poświęcenie figury u Sióstr Wizytek
5
W dniu 7 września 2008 roku o godzinie 16.00 w kościele u Sióstr Wizytek z Klasztornej Górki w Jaśle odbędzie się uroczyste poświęcenie odrestaurowanej figury Maryi Niepokalanej. W tym dniu przypada również 100 - lecie powstania figury.

Mszy św. przewodniczył będzie Prowincjał Misjonarzy Matki Bożej Saletyńskiej ks. Władysław Pasiut.
Jenny
Fot. jaslo.wizytki.pl
