Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Potok: Kobieta zginęła w wypadku samochodowym

98

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło po godz. 7.00 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Potok k. Krosna. W wyniku poniesionych obrażeń zginęła kierująca audi 23-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego.

Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej 28 relacji Jasło-Krosno. 23-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego jadąc od strony Krosna w kierunku Jasła w miejscowości Potok straciła panowanie nad pojazdem marki Audi i uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód marki Opel.

Kobieta w wyniku poniesionych obrażeń pomimo reanimacji zmarła. Kierowcy opla nic się nie stało. 19-latek był trzeźwy.

Policjanci kierowali na objazdy. Od godziny 10.00 ruch w kierunku Krosna został wznowiony.

(icz)

Reklama

Komentarze: 91

Dodaj komentarz Widok:
1
@ bas
dnia 14.03.2014, 08:18 · Zgłoś
Straszna tragedia Śpij w pokoju wiecznym. Współczucia dla rodziny
Odpowiedz
3
@ yes
dnia 09.03.2014, 20:44 · Zgłoś
dlatego ze Krosno kiedyś było miastem wojewódzkim i coś po tym zostało...
Odpowiedz
3
@ Vincent Vega
dnia 09.03.2014, 11:21 · Zgłoś
5
@ [...]
dnia 09.03.2014, 14:48 · Zgłoś
Popieram aż wstyd że tak niedaleko bo rejony krosna a ludzie potrafią dawać komentarze odpowiednie do ogromu zdarzenia i zachować jakąś godność i człowieczeństwo.
Odpowiedz
6
@ kaja :-) :-) :-) :-)
dnia 09.03.2014, 08:33 · Zgłoś
Szczere wyrazy współczucia dla rodziców którzy stracili swoją córkę w tak młodym wieku''';
Odpowiedz
3
@ @kinia
dnia 09.03.2014, 00:25 · Zgłoś
Straszna tragedia:(
Odpowiedz
2
@ gosc123
dnia 08.03.2014, 13:03 · Zgłoś
polska to jet bardzo piekny kraj, tylko ludzi szkoda. niestety nikt nad tym sie nie zastanawia.
Odpowiedz
2
@ marta
dnia 08.03.2014, 11:09 · Zgłoś
dzięki wielkie
Odpowiedz
5
@ ja
dnia 08.03.2014, 10:57 · Zgłoś
Poniedziałek godz. 12 w Kościele w Tarnowcu.
Nadal nie mogę w to uwierzyć ;( [*]
Odpowiedz
0
@ marta
dnia 08.03.2014, 09:56 · Zgłoś
kiedy pogrzeb i gdzie ?
Odpowiedz
11
@ xxx
dnia 07.03.2014, 22:17 · Zgłoś
Rodzina na pewno widzi te bzdurne komentarze
jestem również rodziną tragicznego wypadka, i wiem ze najblizsi patrzą i dość ze przeżywają ogromną stratę, to jeszcze bzdurne komentarze jakie wypisujecie jeszcze bardziej ich dobijają LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIE!!!
Odpowiedz
5
@ jasełko
dnia 07.03.2014, 21:30 · Zgłoś
komentarze powine być blokowane do takich wiadomości !!! bo tylko pokazuję głupotę młodych ludzi piszących na tym forum!!!idźcie zmówić wieczne odpoczywanie !!! strata dziecka to najgorsza z możliwych za życia tragedi !!! to wielka tragedia !!!
Odpowiedz
5
@ misia
dnia 07.03.2014, 21:11 · Zgłoś
Dobrze że ta dziewczynya nie widzi komentarzy . a i co was to obchodzi nie piszcie tak jak to jej rodzina zobaczy to pośle was na policje
Odpowiedz
2
@ mieczysław
dnia 07.03.2014, 18:33 · Zgłoś
dziś znowu wypadek.
Odpowiedz
-3
@ Michał
dnia 07.03.2014, 10:37 · Zgłoś
Jeśli dziewczyna jechałaby sprawnym samochodem nic by sie nie stało nawet poduszki powietrzne nie wypaliły pewnie sprowadzone z niemiec od pierwszego właściciela tzn. spawane z trzech pojazdów.Opel corsa sprawny poduszki wypaliły kierującemu nic sie nie stało a połowa audi a3 zgniecona to mówi samo za siebie.Polacy nadal wybierają niemieckie samochody bo solidne te stereotypy w Polsce są straszne wolę bezpiecznego francuza niż starego passata TDI
Odpowiedz
6
@ stan
dnia 07.03.2014, 09:50 · Zgłoś
Rzecz nie dotyczy akurat tego przykrego przypadku.W m.Moderówka było mnóstwo wypadków drogowych,w tym i ze skutkiem śmiertelnym.Obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 70 km/h.Wystarczy kilka razy przejechać tą trasą i zobaczyć co sie wyprawia na tym odcinku.Istna masakra.Na podwójnej ciągłej,na trzeciego pędzą na oślep.Jeśli stworzy sie kolizyjną sytuację,to rzeczywiście trudno opanować pędzący samochód.Zamiast obraźliwych przycinków,biadolenia o fotoradarach dobra byłaby chwila otrzeźwienia.
Odpowiedz
0
@ sven
dnia 07.03.2014, 18:31 · Zgłoś
to ty tam zawsze jedziesz jak [...] 50 i tamujesz ruch?
Odpowiedz
-9
@ piotrek
dnia 07.03.2014, 09:02 · Zgłoś
a 19 latek z jakiej miejscowości był
Odpowiedz
10
@ ona22
dnia 06.03.2014, 22:37 · Zgłoś
Niech Ci ziemia lekką będzie :(
Na zawsze w naszych sercach [*][*][*]
Odpowiedz
14
@ rally
dnia 06.03.2014, 21:46 · Zgłoś
Ludzie opamiętajcie się zginęła młoda kobieta, straszna tragedia a co niektórzy zachowują się jak [...]. kondolencje dla rodziny.
Odpowiedz
1
@ prawda
dnia 06.03.2014, 20:20 · Zgłoś
to Polska,nie elegancja francja. Droga do [...] i taka jest prawda, mam nadzieje że wezmą się za nią zanim zginie kolejna osoba
Odpowiedz
0
@ AUDI
dnia 08.03.2014, 21:24 · Zgłoś
We Francji też niestety idealnych dróg nie ma,w nie których mniejszych miastach są podobnie wybrakowane jak w Polsce.
Odpowiedz
5
@ xxx
dnia 06.03.2014, 17:50 · Zgłoś
Moja kolezanka z dziecinstwa i daleka sasiadka. szok! Wspolczuje rodzinie!
Odpowiedz
-7
@ FAN
dnia 06.03.2014, 16:39 · Zgłoś
Współczuję rodzinie i najbliższym.
Ktoś będzie długo żył,przepraszam rodzine,ale chodzi o stare powiedzenie.
Odpowiedz
3
@ 657757
dnia 06.03.2014, 16:40 · Zgłoś
jakie znowu powiedzenie i do czego to niby jest?!
Odpowiedz
8
@ FAN
dnia 06.03.2014, 17:22 · Zgłoś
Jesli kogoś przez pomyłkę się uśmierca,a ta osoba żyje,a tutaj podają że ta,ktoś pisze że nie ta,ja nie wiem kto zginą i kto to jest.Współczuje rodzinie,i nikogo nie miałem zamiaru obrazić czy drwić.Takie jest powiedzeni,jesli ktoś tego nie słyszał,trudno,mojego ojca 2 razy uśmiercili.
Odpowiedz
6
@ Rafał
dnia 06.03.2014, 16:31 · Zgłoś
zdecydujcie się czy to ta dziewczyna czy jakaś inna po co kogoś uśmiercać
Odpowiedz
1
@ antoś
dnia 06.03.2014, 16:06 · Zgłoś
co ty ,sx , chcesz od pracy w Krośnie , miliony codziennie w polsce dojeżdzają do pracy jeszcze dalej i nie narzekają, trzeba mieć dobrze w głowie a nie pod nogą , młodzi to z 5 lat po egzaminie powinni z [...] jezdzić obok.
Odpowiedz
3
@ 18
dnia 06.03.2014, 16:16 · Zgłoś
a co ma tatuś do tego
Odpowiedz
24
@ sx
dnia 06.03.2014, 19:43 · Zgłoś
no Antoś, to jak zrobisz prawo jazdy to będziesz jeździł z [...], a do pracy w Krośnie nie mam nic, tylko boli mnie to, że w Krośnie są miejsca pracy dla ludzi bez "pleców" i co, da się? Oczywiście - da. Krosno to nie jedyne miasto, gdzie ludzie dojeżdżają do pracy, znam osobiście osoby, które jeżdżą do Dębicy, Sanoka, Rzeszowa, Tarnowa itd i w tych miastach praca jest. Jedynie w tym grajdole [...] [...] po znajomościach nic się nie da, nawet jak jest konkurs na jakiekolwiek stanowisko i jesteś super mega hiper wykształcony, zdolny i cuda wianki to i tak syn pani Kazi z pokoju 23 dostanie prace, a nie Ty - taka prawda, dorośniesz, zrozumiesz.
Odpowiedz
2
@ Laura Diaz
dnia 07.03.2014, 17:59 · Zgłoś
I tu się zgadzam:)
Odpowiedz
-4
@ ktos
dnia 06.03.2014, 15:53 · Zgłoś
jak sie nazywala ta dziewczyna ale powaznie pytam prosze odpowiedzcie jak byla w ciazy to jest to podwojna tragedia :(
Odpowiedz
-7
@ Rafał
dnia 06.03.2014, 15:25 · Zgłoś
chyba ten chłopak był z sulejowa
Odpowiedz
6
@ max
dnia 06.03.2014, 15:15 · Zgłoś
ile ludzi musi zginąć na polskich drogach? polskie drogi to poligony .[...] niepotrzebna jest wojna |||

szczere konderenje dla rodziny
Odpowiedz
26
@ sx
dnia 06.03.2014, 15:12 · Zgłoś
Być może, że o tej godzinie jechała z pracy po całonocnej harówie, bo w tym Popiep*** Jaśle nie ma pracy dla młodych ludzi tylko dla kliki. Czytaj Andrzej C. i reszto bandy co wasza polityka regionalna robi z młodymi ludźmi!
Odpowiedz
-1
@ mikser
dnia 06.03.2014, 15:02 · Zgłoś
szkoda dziewczyny . spułczuje rodzinie
Odpowiedz
5
@ sss
dnia 06.03.2014, 15:27 · Zgłoś
Jadąc w kierunku Jasła, pokonując zbyt szybko co do do warunków prawy zakręt tylna oś audi straci przyczepność, dziewczyna nieumiejętnie kontruje (panika) po czym samochód po [...]ownej kontrze odzyskuje trakcję, a w porę szybkie (brak doświadczenia) nie odkręcenie założonej kontry, stawia auto prawym bokiem na lewym pasie wprost przed Corsą. Kierowca Corsy nie ma najmniejszych szans uniknąć zderzenia.
Odpowiedz
7
@ sss
dnia 06.03.2014, 15:50 · Zgłoś
To że minusujecie wszystko co się pojawi nie wróci życia dziewczynie. Zamiast klikać bez sensu minusy, proponuję wziąć to za przykład i zacząć przewidywać, żeby w przyszłości do takich tragedii nie dochodziło.
Odpowiedz
2
@ przyjaciel
dnia 07.03.2014, 09:26 · Zgłoś
jest dokładnie tak jak piszesz...
Odpowiedz
-11
@ Tarzan-zan
dnia 07.03.2014, 10:06 · Zgłoś
Bo to audi to zostawiało cztery ślady za sobą :) takie PREMIUM :) stąd wypadek :[...]. Stary [...] poniemiecki złom...
Odpowiedz
0
@ prawda
dnia 08.03.2014, 10:23 · Zgłoś
trafne określenie tego zdarzenia SSS w stu procentach tj. duża prędkość brak doświadczenia kierującej , mogło być jeszcze gorzej ...to najczęstsze przyczyny wypadków
Odpowiedz
-11
@ Rafał
dnia 06.03.2014, 14:39 · Zgłoś
prawdopodobnie z Jasła
Odpowiedz
-8
@ ehh
dnia 06.03.2014, 15:02 · Zgłoś
Z gminy Tarnowiec !!!
Odpowiedz
17
@ Lapsus
dnia 06.03.2014, 14:12 · Zgłoś
była w ciąży...
Straszne...;(

[*]
Odpowiedz
5
@ Zocha
dnia 06.03.2014, 14:12 · Zgłoś
Masakra szkoda dziewczyny. Taka prosta droga Krosno, Jasło a tyle wypadków.
Odpowiedz
21
@ jaślan
dnia 06.03.2014, 14:17 · Zgłoś
jaka prosta? Droga ogólnie do [...] nadająca się od samego Jasła do remontu. Zero poboczy, nawierzchnia miejscami w opłakanym stanie. Ale cóż, to Polska C.
Odpowiedz
-10
@ JASIA
dnia 06.03.2014, 14:05 · Zgłoś
napiszcie tak mniej wiecej ktora to dziewczyna jak ktos wie prosze
Odpowiedz
7
@ Miki 40
dnia 06.03.2014, 15:08 · Zgłoś
Wiem ale nie powiem co to za jedna była a właśnie dlatego że takie ciekawskie ludzie jesteście Niech Spoczywa w Spokoju
Odpowiedz
63
@ cc
dnia 06.03.2014, 13:17 · Zgłoś
Chorzy ludzie zamiast się opluwać i obrzucać błotem zastanówcie się po jak niebezpiecznych drogach jeździmy.
Przyczyną wcale nie musiała być nadmierna prędkość.
Droga Jasło - Krosno to jedno wielkie zagrożenie dla życia.
Pytanie ile jeszcze ludzi musi zginąć aby ta [...] droga doczekała się remontu!!!
Odpowiedz
10
@ sss3
dnia 06.03.2014, 13:42 · Zgłoś
Akurat w Potoku jest w niezłym stanie. Co oczywiście nie oznacza, że przyczyną musiała być nadmierna prędkość.
Odpowiedz
13
@ midas
dnia 06.03.2014, 14:25 · Zgłoś
Zagrożenie jest oczywiście ze strony kierujących, gdyby każdy przestrzegał przepisów byłoby bezpiecznie, a tu każdy gna na złamanie karku. Piraci zawsze szukają winy tam gdzie nie trzeba - winna droga, drzewa przy drodze, ludzie idący poboczem...itp., itd.
'
Odpowiedz
13
@ blues
dnia 06.03.2014, 17:18 · Zgłoś
potwierdzam czasami jezdze do Krosna
mozna jechac wolno ale kto zna trase to wie...jak na dlugim odcinku auto telepie wyboje..ciagnace sie w nieskonczonosc
latane dziury pobocza
Odpowiedz
0
@ Laura Diaz
dnia 07.03.2014, 17:57 · Zgłoś
Ta droga i tak nie jest zła. Popatrzcie na drogę Jasło-Rzeszów. Kto jeździ regularnie, ten wie, auto po roku do wymiany...
Odpowiedz
-7
@ gg
dnia 06.03.2014, 13:06 · Zgłoś
może jeszcze jej dane na facebooka ?
Odpowiedz
12
@ midas
dnia 06.03.2014, 13:04 · Zgłoś
Bezmyślność i zero wyobraźni podczas jazdy!!! Ludzie opamiętajcie się i przestrzegajcie za kółkiem przepisów drogowych!!!
Odpowiedz
15
@ [..]
dnia 06.03.2014, 12:57 · Zgłoś
19-latek był trzeźwy - jakie to ma znaczenie, skoro jechał prawidłowo?!
Odpowiedz
54
@ ...
dnia 06.03.2014, 13:00 · Zgłoś
Takie, że nawet jak jechał prawidłowo i wypadek był z winy dziewczyny to gdyby był pod wpływem [...] to według polskiego prawa była by jego wina i to on by odpowiadał za jej śmierć.
Odpowiedz
-1
@ [..]
dnia 06.03.2014, 13:23 · Zgłoś
Czyli powinno koniecznie znaleźć się winnego [...], np. złapanego w najbliższej odległości od wypadku pod wpływem c2h5oh.
Odpowiedz
27
@ kierowca
dnia 06.03.2014, 14:34 · Zgłoś
Teoretycznie nie [...], tylko prawo idzie na skróty. Powinno się dowalać gościowi, co zrobi wypadek po pijanemu podwójnie, ale jak jest biernym uczestnikiem to odpowiada za jazdę po pijanemu, a nie spowodowanie wypadku. Przecież to paranoja. Ja nie bronie pijących, bo powinni ich ścigać, ale taki zapis jest idiotyczny.
Odpowiedz
0
@ stary
dnia 06.03.2014, 20:11 · Zgłoś
a kiedy wejdzie w życie takie prawo że sprawca nie będzie odpowiadał tylko ten kto jest nietrzeżwy ???,ciekawa hipoteza.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 06.03.2014, 21:34 · Zgłoś
jestes w błędzie!
Odpowiedz
-1
@ sieka
dnia 07.03.2014, 06:52 · Zgłoś
NIEPRAWDĘ PISZESZ!!!. Jakby jechał pijany ale nie spowodował wypadku to by odpowiadał tylko za jazdę pod wpływem. Nie można odpowiadać za coś czego się nie zrobilo.
Odpowiedz
1
@ jaślan
dnia 07.03.2014, 09:25 · Zgłoś
jakie obraźliwe? Po prostu stwierdzenie faktu.
Odpowiedz
45
@ ehh
dnia 06.03.2014, 12:46 · Zgłoś
Czy to ważne z jakiej miejscowosci była !!! dajcie spokój!!! znałam tą dziewczyne!!! współczucia dla rodziny!!!
[*] :(
Odpowiedz
11
@ leo
dnia 06.03.2014, 14:40 · Zgłoś
wazne może ktos chce isc na pogrzeb
Odpowiedz
14
@ ehh
dnia 06.03.2014, 14:51 · Zgłoś
Gdyby to była Wasza znajoma to uwierzcie mi, wiedzielibyście już o tym. A tak to piszecie tylko z czystej ciekawości i nie wiadomo czego jeszcze !!!
Odpowiedz
-31
@ ksiądz Mateusz
dnia 06.03.2014, 12:31 · Zgłoś
Za szybko jechała
Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz, spoczywaj w pokoju Amen.
Odpowiedz
-40
@ Benek
dnia 06.03.2014, 12:21 · Zgłoś
Z jakiej miejscowości była ta dziewczyna?
Odpowiedz
-24
@ [...]
dnia 06.03.2014, 12:32 · Zgłoś
Napewno nie z twojej po wiecej infonmacji dzwon na 997 lub 112
Odpowiedz
-1
@ blue
dnia 07.03.2014, 22:48 · Zgłoś
mieszkała w Krośnie a rodzinę miała w jaśle
Odpowiedz
0
@ Klaudyna
dnia 11.03.2014, 16:50 · Zgłoś
Mieszkała w Potakówce a rodzinę miała na Śląsku,bo ona sie tu przeprowdziła z rodzicami ! wiem bo mieszkałam koło niej... [*]
Odpowiedz
46
@ koro
dnia 06.03.2014, 12:20 · Zgłoś
współczucie rodzinie
Odpowiedz
76
@ [...]
dnia 06.03.2014, 11:50 · Zgłoś
Wspolczucia dla rodziny ofiary szok taka mloda dziewczyna
Odpowiedz
-11
@ Tarzan-zan
dnia 07.03.2014, 10:03 · Zgłoś
A mi bardziej szkoda tych co kupują takie [...] a potem jadą nimi jak nowymi sprawnymi autami :)
Odpowiedz
6
@ fpd
dnia 07.03.2014, 23:15 · Zgłoś
Jeśli ci ich szkoda, to czemu się z nich naśmiewasz...???
Coś ci się miesza albo zwyczajnie pogubiłeś się w swych [...] prowokacjach ...
Pewnie podniecasz się gdy zdołasz wyprowadzić kogoś z równowagi, jesteś przykry a twe IQ jest na poziomie młodej małpy.
Odpowiedz
0
@ xxxxx
dnia 10.03.2014, 14:22 · Zgłoś
ten komentarz odnosi sie do tarzan
Odpowiedz
-30
@ [...]
dnia 06.03.2014, 11:48 · Zgłoś
Ale ten portal ma tempo
Odpowiedz
13
@ [...]
dnia 06.03.2014, 16:40 · Zgłoś
takie jak i ty
Odpowiedz
162
@ lol
dnia 06.03.2014, 11:48 · Zgłoś
młoda dziewczyna... współczuję rodzinie
Odpowiedz
-135
@ maja
dnia 06.03.2014, 11:53 · Zgłoś
skad ta dziewczyna ile miala lat?
Odpowiedz
85
@ [...]
dnia 06.03.2014, 11:58 · Zgłoś
Pisze wyraznie ile lat miala slepa jestes czytac nie umiesz
Odpowiedz
-271
@ Tarzan-zan
dnia 06.03.2014, 14:38 · Zgłoś
Tak to jest jak się przekracza prędkość niesprawnym technicznie, a technologicznie PRZESTARZAŁYM poniemieckim struclem... Potem są ofiary... Gdyby jechała sprawnym i w miarę nowoczesnym pojazdem nic nikomu by się nie stało, wszyscy dojechali by do celu cali i zdrowi...
Odpowiedz
155
@ paula
dnia 06.03.2014, 16:05 · Zgłoś
dobrze tarzan że masz kasę to stać cię na wypasioną nową brykę,w polsce rzeczywistość jest inna,pewnie jesteś jednym z tych wielkich biznesmenów co płacą 1200 i szaraczki muszą za to żyć i jezdzić jak to napisałeś -przestarzałym poniemieckim struclem-tacy jak ty nie wiedzą co to znaczy żyć za 1200 płacić rachunki ,mieć dzieci na utrzymaniu-syty głodnego nie zrozumie! to nie pajacuj i nie kpij z ludzi , bo tacy to robią na to żebyś biznesmeni jezdzili najnowszym modelem wypasionego audi lud merca, jakby tacy kapitalistyczni pracodawcy płacili 3tys ludziom to zaspakajali by podstawowe potrzeby, co ty człowieku wiesz o życiu ,nie ośmieszaj się co ty nie widzisz jak żyje 90%polaków
Odpowiedz
20
@ walikot
dnia 06.03.2014, 21:11 · Zgłoś
Do tarzan, ja znam przypadki gdzie gineli ludzie w nowiutkich japońskich autach, bo myśleli że nic im nie groźi a tu trzask i kaplica, nawet poduszka i abs nie uratował.
Odpowiedz
-29
@ Tarzan-zan
dnia 07.03.2014, 10:02 · Zgłoś
Ale skoro OPELKOWI nic się nie stało i kierowca wyszedł bez szwanku, a kobita w PREMIUM MEGA BEZPIECZNYM audi zginęła to coś tu jest nie tak... Albo te audi takie [...] albo ten konkretnie "bezwypadek niebity" był zespawany w stodole z co najmniej dwóch resztek aut :)
Odpowiedz
17
@ [...]
dnia 07.03.2014, 10:02 · Zgłoś
Serdecznie współczuje rodzinie moje szczere kondolencje.
Odpowiedz
6
@ No nie mogę.
dnia 07.03.2014, 11:21 · Zgłoś
Jak był taki "bezwypadek" jak ten z filmiku to się nie dziwię że dziewczyna zginęła. Mogła kupić u wielce poczciwego handlarza, wierząc że jeździ normalnym samochodem. Niestety filmik poniżej pokazuje jakie pojazdy są sprzedawane jako "bezwypadkowe". A później przy nawet niewielkim wypadku takie auto się łamie w pół i zabija całe życie zamknięte wewnątrz...Za takie "naprawianie" rozbitków powinien być KRYMINAŁ!!! To jest świadome narażanie na utratę życia lub zdrowia potencjalnego nabywcy.
http://www.youtube.com/watch?v=kRvzjN1kC6Q
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 07.03.2014, 12:11 · Zgłoś
tak tarzan szpanuje bo samochodu dorobił się za granicą ciekawe na jak długo będzie go stać utrzymać .
Odpowiedz
12
@ [...]
dnia 07.03.2014, 21:07 · Zgłoś
Darujcie sobie te komentarze bo nie znacie ogromu tej tragedii...(*) Napewno snucie domysłów nie jest dobrą formą szczególnie dla rodziny i znajomych którzy czytają niektóre z tych komęntarzy .Brak słów tragedia,jedno jest pewne dla niej i jej rodziców życie się skończyło. SPOCZYWAJ W POKOJU.
Odpowiedz
2
@ AUDI
dnia 08.03.2014, 21:13 · Zgłoś
A skąd wiadomo że tarzan to biznesmen? Może to zwykły szaraczek jest.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.