Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Potrącenie pieszego w Zimnej Wodzie

41

W sobotę na odcinku drogi krajowej nr 28 między Krosnem a Jasłem, kierująca golfem kobieta potrąciła młodego mężczyznę...

Zdarzenie miało miejsce w Nowy Rok, około godz. 1.30 w miejscowości Zimna Woda. 16- letni mieszkaniec Moderówki szedł ośnieżonym poboczem, po czym niespodziewanie wtargnął prosto pod nadjeżdżający z tyłu samochód. Golfem kierowała 25- letnia mieszanka Jasła. Karetka zabrała poszkodowanego do szpitala. W wyniku wypadku doznał urazu nogi oraz ogólnych potłuczeń. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Kierująca samochodem była trzeźwa.

 Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Jaśle.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
0
@ CAŁA PRAWDA
dnia 10.01.2011, 18:29 · Zgłoś
rambo - "trzeba bylo [...] jeszcze dobic i [...]!!!"
Ty się zastanawiasz co piszesz?! jak tY WGL możesz! SUmienia nie masz! Za takie cos to Ciebie powinni dobic! i [...]]]]

A tak wgl to ten chłopak nie miał 16 lat tylko 18 w tym roku.
Ponoc przez pomyłkę podali wiek drugiego kolegi, który szedł z nim.
Wypadki sie zdarzaja i sie nie dziwcie.
I z tymi komentarzami przesadzacie! Sami mleko pijcie! w koncu ten chlopak juz prawie 18 lat miał!
Ja tez nie moge uwierzyc w wasza swietosc, ze niby wy nie piliscie/ nie pijecie przed ukonczeniem 18 roku zycia!
ZASTANÓWCIE SIE NAD TYM CO PISZECIE.
// trzymaj się bracie..;)))
Odpowiedz
0
@ ss ss
dnia 05.01.2011, 22:25 · Zgłoś
PANIE RAMBO slowo [...] tak piszemy nie zna sie zasad pisowni a tu w sedziego sie bawimy!!!fajnie sie pomadrzyc kosztem innych!! dobijac powinni takich co nie znajac faktow potrafia wydawac wyroki.radze sprawdzic w slowniku slowo WYPADEK A JAK BY TO BYL KUMPEL KTOREGOS!!??AAAA wtedy to druga strona byla by winna.tu wystarczyla informasja 16 lat, [...].nikt nie wie jak bylo ale co fajnie sie annonimowo popisac i nie myslec jak sie czuje pokrzywdzony chlopak!!1bo czy to autko tak dobrze jechalo???
Odpowiedz
0
@ piko17
dnia 05.01.2011, 21:45 · Zgłoś
przestańcie komentować jak nie wiecie dokładnie jak to było...
Odpowiedz
0
@ moderowka
dnia 05.01.2011, 21:31 · Zgłoś
widze ze tu sami [...] pisza!!!jak sie nie zna faktow to bym sie wstrzymala z ocenami ale przez to wszyscy czuja sie ci sprawiedliwi!!!a jakby to byl kumpl ,brat ktoregos z was to role by sie zmienily co nie???to kobieta by byla winna bo cos tam cos tam.sami sedziowie,ale dla sadu wazne sa fakty ktorych nie znacie tylko walicie w ciemno [...]!!!
Odpowiedz
0
@ d[...][a
dnia 04.01.2011, 20:52 · Zgłoś
ludzie napewno wiekszosc z was na sylwestra bylo po wpływem [...].. a chlopak ma juz 18 wiec chyba od 18 jest dozwolone picie.. wiec nie wypowiadajcie sie na ten temat jak nic nie wiecie..
Odpowiedz
0
@ cygan_siux
dnia 04.01.2011, 20:39 · Zgłoś
i[...] to był sylwester ciekawe czy ktoś z was był trzeźwy??? Wypadki chodza po ludziach wiec kazdemu może cos takiego się zdarzyć.. wiec po co kogos do poprawczaka wsadzać za wypadek..
Odpowiedz
0
@ x
dnia 04.01.2011, 19:14 · Zgłoś
jak by mu nogi z d[...]wyrwalo to by sie wiecej po [...] nie szlajal!
Odpowiedz
0
@ rambo
dnia 04.01.2011, 17:59 · Zgłoś
trzeba bylo [...] jeszcze dobic i [...]!!!
Odpowiedz
0
@ czekolada
dnia 04.01.2011, 17:32 · Zgłoś
przez takich dzieciakow człowiek moze rozum stracic idzie pijany i nagle pod auto na miejscu policji i reszty co zajmie sie ta sprawa to proste wina chłopaka dzieciaka:rodzicom i jemu dowalic kare i to nie mała bo dziewczyna tu niczego nie winna a napewno przeszła swoje zdenerwowanie niemałe ;
Odpowiedz
0
@ tik-tak
dnia 04.01.2011, 17:22 · Zgłoś
Prokurator, masz rację, ale weszło też prawo, że bez odblasków poza terenem zabudowanym kara minimum 500PLN. W warunkach nocnych nie ma mowy o prawidłowych reakcjach kierowcy, gdy widoczność sięga kilku metrów. Poza tym wtargnięcie na jezdnię, to raczej dość szybka sprawa. Mandatem karnym powinien zostać ukarany "nieoznakowany w sposób prawidłowy" pieszy poza terenem zabudowanym. Jedyna pociecha, że nie skończyło się tragedią. Współczuję tej dziewczynie, bo jeszcze długo jej się to będzie śnić. Pozdrawiam rozsądnych. ODBLASKI DODAJĄ NOCĄ ŻYCIU BLASKU!
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 04.01.2011, 17:16 · Zgłoś
kazdy ma prawdo do bledu, sylwester byl.. pewnie niejeden z was tez popil.. ;// alee stalo sie..
Odpowiedz
0
@ jaaa02
dnia 04.01.2011, 16:31 · Zgłoś
hahha ;D buty zgubil po drodze, a ucekal bo sie bal ale chlopak juz w dobrym stanie..
Odpowiedz
0
@ wszyscy swieci
dnia 04.01.2011, 15:45 · Zgłoś
dajcie spokoj ludzie ten chlopak w tym roku skonczy 18 lat, niepierwszy raz spotykam sie z podawaniem blednego wieku. wy wszyscy byliscie swieci w tym wieku i z alkoholem czekaliscie na dzien 18-tych urodzin, na pewno!
co sie dziwicie na temat butow, nie wiecie ze ciezkie zimowe buty moga zwyczajnie wyleciec w powietrze w czasie tak silnego uderzenia. kobieta nie jechala powoli, koles dostal konkretnie, bo przelecial cala szerokosc drogi.
ale ja widze ze tu sami znawcy. wracajcie do czytania faktu i ogladania anny marii wesolowskiej.
Odpowiedz
0
@ NIK
dnia 04.01.2011, 15:14 · Zgłoś
Bardzo wspłczuję dziewczyno. Kobieto:
1)adwokat dobry
2)dokumentuj wszystko (bo do sądu się przyda- bedzie ściemniał na temat obrażeń itd.) na koniec będą dowodzić że mogłaś podjąć manewr obronny itp.)
Odpowiedz
0
@ JacekB.
dnia 04.01.2011, 12:34 · Zgłoś
Mleka sie napij a nie wódy
Odpowiedz
0
@ Land
dnia 04.01.2011, 07:47 · Zgłoś
Dziwicie się,że młodzież pije, wczoraj o godz 15 na terenie szkoły pod stacją PKP kilka młodych dziewcząt i chłopaków raczą się [...] a przym klną ,że uszy więdną.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.01.2011, 07:29 · Zgłoś
ja miałem podobny przypadek,jeden z naj... gości w rafinerii widząc że nadjeżdżam usiadł na środku drogi, jak go omijałem rzucił we moje auto butelką trochę go uszkadzając, zadzwoniłem po policję, ci tylko przejechali bez interwencji, dwa dni później pytałem na komendzie co z tą sprawą a oni na to że nic nie wiedzą. Było to ok 21, pewnie nie tylko ja tak miałem.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 03.01.2011, 23:06 · Zgłoś
nie dziwcie sie ze 16latek mial 1 promila,w taki dzien,a ty ile razy m[...]napiles? po prostu nie dowiązał buta!!!
Odpowiedz
0
@ joł
dnia 03.01.2011, 22:19 · Zgłoś
podobno jak przyjechało pogotowie to oon szedł bez butow 1 promiil a jak na młodego działa pewnie wypił kieliszek razy 10 i promil jest
Odpowiedz
0
@ Ghastly
dnia 03.01.2011, 22:02 · Zgłoś
Chłopak popił ;( oj co się dzieje z tą młodzieżą teraz , oj boże boże ;(
Odpowiedz
0
@ oooooo
dnia 03.01.2011, 22:00 · Zgłoś
Jakie tu wszystko święte !!!!
Odpowiedz
0
@ bas
dnia 03.01.2011, 21:36 · Zgłoś
kured temu kolesiowi to rodzice powinn taki [...] [...] zeby sie [...] nie pozbieral to by mu glupoty z leba wybili!!!16 lat i ponad promil we krwi!!szok!!!
Odpowiedz
0
@ paranoja
dnia 03.01.2011, 21:04 · Zgłoś
czyli szedł po złej stronie drogi, pijaniutki i bez odblasków,po czym wskoczył niczym i[...] prosto na maskę samochodu. Do poprawczaka powinni zamknąć [...] razem z jego kolegą!
Odpowiedz
0
@ tomato
dnia 03.01.2011, 20:52 · Zgłoś
z artykuły wynika, że chłopak wtargnał pod nadjeżdajacy z tylu samochod, czyli szedl prawą strona jezdni, co jest niewlascie. no i mial ponad 1 promil, jak na 16-latka to pewnie nie wiedzial co sie dzieje. NIech sie cieszy, ze zyje, bo przez swoja lekkomyslnosc i pijanstwo mogl stracic zycie!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 03.01.2011, 20:28 · Zgłoś
ktos wyzej napial o ODBLASKACH sw prawda w nocy czlowieka widac dopiero z kilku metrow wiec ludzie ubierajcie dzieci i siebie w odblaski
Odpowiedz
0
@ paragraf
dnia 03.01.2011, 20:09 · Zgłoś
W Kodeksie Drogowym czytaj:
Przejeżdżając obok pieszego i rowerzysty, nalezy zachowac minimum jeden metr odstepu.
bez komenta....
Odpowiedz
0
@ BODZIOS
dnia 03.01.2011, 20:08 · Zgłoś
Kobieto - bierz dobrego adwokata bo sprawa jak trafi do sądu to
Wysoki Sąd stanie po stronie [...] a tobie znajdą jakieś
przewinienia - wiem co mowię bo to przeżyłem.
Odpowiedz
0
@ Mara
dnia 03.01.2011, 18:37 · Zgłoś
Szli we dwóch, obydwaj byli [...]..
Odpowiedz
0
@ ^^
dnia 03.01.2011, 18:07 · Zgłoś
"Jacek B. dnia 03.01.2011, 16:23

Kto go puscil samego zeby wracal do domu po [...] :/ fajna organizacja wsrod kumpli"

nie szedl sam. nie wiesz, nie mów.
Odpowiedz
0
@ qaz
dnia 03.01.2011, 18:06 · Zgłoś
odblaski ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ kotek skarbus
dnia 03.01.2011, 17:22 · Zgłoś
Kolejne w ostatnich dniach potrącenie pieszego. Nieciekawie zaczyna się ten rok na naszych drogach.
Odpowiedz
0
@ haha jastm pierwszy
dnia 03.01.2011, 16:47 · Zgłoś
oihikuhbkjnm
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 03.01.2011, 16:40 · Zgłoś
[...], mleka niech się napije!!!
Odpowiedz
0
@ Jacek B.
dnia 03.01.2011, 16:23 · Zgłoś
Kto go puscil samego zeby wracal do domu po [...] :/ fajna organizacja wsrod kumpli
Odpowiedz
0
@ zarobili ....
dnia 03.01.2011, 16:20 · Zgłoś
zaszalał w sylwestra
sprzedawcy!!!!!+18 wy za to ponosicie wine!!!
Odpowiedz
0
@ Odblaski
dnia 03.01.2011, 15:55 · Zgłoś
Noście odblaski !
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 03.01.2011, 15:10 · Zgłoś
trzeba będzie zamknąć wszystkie sklepy z alkocholem i problem sam zniknie.Przez [...] umarło 3 osoby i jaka afera a przez alkochol umiera codziennie parę ludzi i jest ok
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 03.01.2011, 14:56 · Zgłoś
Żadna nowość co roku są wypadki na drogach i zawsze będą nikt tego nie zmieni...
Odpowiedz
0
@ Xl
dnia 03.01.2011, 14:45 · Zgłoś
Wzorowa postawa pani z Jasla wezwala pomoc nie jak kierowca z Siedlisk S
Odpowiedz
0
@ Lisek
dnia 03.01.2011, 14:45 · Zgłoś
Taki [...] a miał ponad promil [...]!! I niewinna dziewczyna miałaby takiego małolata na sumieniu gdyby go [...]!
Odpowiedz
0
@ amivisage
dnia 03.01.2011, 14:40 · Zgłoś
Tak jak zachowują się małolaty to aż dziwne, że dożywają wielku 25 lat.
I kto wlał do [...] [...] temu dziecku, bo przecież jemu samemu pić [...] jeszcze nie wolno.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.