Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Potrącenie rowerzysty na ul. Lwowskiej w Jaśle

32

Dzisiaj, tuż przed godziną 14:00 na ul. Lwowskiej w Jaśle doszło do potrącenia rowerzysty. 16-letni chłopiec trafił do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że młody mężczyzna jadący pojazdem jednośladowym na ul. Lwowskiej w kierunku Ronda " Solidarności" prawdopodobnie stracił nad nim panowanie, po czym uderzył w bok samochodu ciężarowego marki Daf, a następnie szesnastolatek upadł na chodnik. Chłopiec został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono złamanie trzech palców u lewej ręki. Zarówno rowerzysta, jak również kierowca samochodu ciężarowego byli trzeźwi.

- Kierujący daf-em nie jest pod wpływem alkoholu. Żadnych wątpliowości co do stanu trzeźwości mieć nie możemy, ponieważ został przebadany na zawartość alkoholu z wynikiem 0,00 mg/l.- powiedział Paweł Wojdyła, sierżant sztabowy Powiatowej Policji w Jaśle.

Okoliczności zdarzenia będą badane w toku prowadzonego postępowania.

(icz)

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
1
@ potrącony
dnia 03.11.2010, 09:34 · Zgłoś
jak na razie wróciłem do domku z obolała nogą :-)
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 02.11.2010, 18:44 · Zgłoś
Tomaszek wracaj do zdrowia czekamy na ciebie:)
Odpowiedz
0
@ kierowerzysta
dnia 31.10.2010, 23:59 · Zgłoś
rowerzyści nie dajmy się spychać do rowów, ani przystawiać do krawężników. Jestem kierowcą i rowerzystą, jako kierowca uważam na rowerzystów, nigdy nie wyprzedzam, gdy nie mam pewności, że zachowam bezpieczną odległość. Jako rowerzysta, nie daję się wcisnąć w krawężnik, trzymam się pobocza, ale tak, aby kierowca który mnie wyprzedza musiał zwolnić. Trąbią, a niech używają do woli ja dbam o swoje bezpieczeństwo. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ do bzdura
dnia 29.10.2010, 23:04 · Zgłoś
Ty czlowieku jestes [...]jestesmy tacy sami jak ty. tylko ty siedzisz w pracy na taborecie moze nawet na kacu. Jak spadniesz to tylko [...] sobie obijesz. My mamy troszke inaczej.pierwsze policja a potem sumienie. Nie wiesz nawet jaka to odpowiedzialnosc. mnie tez wyzywali od bandytow po wypadku na rafineryjnej, a po wszystkim okazalo sie ze ja jezdze do dzisiaj a kierowca osobowki mial 2,7 promila.
Odpowiedz
1
@ horba
dnia 29.10.2010, 15:05 · Zgłoś
To był mój kolega Tomek ma na imie...Szkoda mi go troche ale dobrze ze sie nic nie stało.
Odpowiedz
-2
@ abc
dnia 28.10.2010, 23:19 · Zgłoś
Co Wy wiecie o tym wypadku:D
Uderzył rumun w tylną oś ciężarówki i tyle..

Wina rowerzysty...

Mieszkańcy ze Sroczyńskiego górą..
Odpowiedz
0
@ do Gomez
dnia 28.10.2010, 23:01 · Zgłoś
jeżdżę też rowerami i jak widzę samochód to sie nawet nie odsuwam tylko jade sobie dalej przed siebie. a tak poza tym to MAŁY MOŻE WIĘCEJ
Odpowiedz
-1
@ kierowca
dnia 28.10.2010, 22:34 · Zgłoś
do krr,gamonia to sobie poszukaj w rodzinie ,nauczcie sie jezdzic na rowerach a pózniej z chodnika na drogę
Odpowiedz
0
@ Gomez
dnia 28.10.2010, 18:20 · Zgłoś
do xxxxx. jezdze tez tirami i jak widze osobowke to sie nawet nie odsuwam tylko jade sobie dalej przed siebie. a tak poza tym to duzy moze wiecej
Odpowiedz
0
@ zamartwiam się!
dnia 28.10.2010, 14:44 · Zgłoś
a co z kierowcą DAF-a??? w jakim jest stanie, wie ktoś???
Odpowiedz
0
@ ddd
dnia 28.10.2010, 13:11 · Zgłoś
zalosne to jest to jak te male [...] jezdza na tych rowerach nawet nie patrza do tylu i zjezdza od razu na srodek to niech sie nei dziwi ze go rozjedzie ktos
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 28.10.2010, 13:01 · Zgłoś
niestety tak się wpychają między auto a chodnik a potem są tego konsekwencje
Odpowiedz
0
@ Jacek B.
dnia 28.10.2010, 12:41 · Zgłoś
przynajmniej blosko do szpitala
Odpowiedz
0
@ widzialem
dnia 28.10.2010, 09:55 · Zgłoś
widzialem to zajscie tego rowerzysty nikt nie wyprzedzał sam [...] wiechal w ciezarowke pchał sie prawa strona wyprzedzał wszystkie auta w korku prawa strona przy chodniku ma szczszescie ze kola go nie przejechały a tak na przyszlosc niech policja sie przyjzy jak na rowerach jezdza po jasle jak tylko jest troszke miejsca od prawej stronie to [...] sie wpychaja
Odpowiedz
0
@ ciekawa
dnia 28.10.2010, 09:45 · Zgłoś
CZY NA PEWNO KIEROWCA WYPRZEDZAJĄC JEDNOŚLAD ZACHOWAŁ 1 m. ODLEGŁOŚCI JAK WYMAGA KODEKS ???? A POLICJA MA NOWEGO RZECZNIKA ? POPRZEDNI BYŁ NA WYSOKIM POZIOMIE I MIŁY.
Odpowiedz
0
@ Pieszy
dnia 28.10.2010, 08:48 · Zgłoś
chwile przed wypadkiem ten sam rowerzysta przejechal na czerwonym swietle przejscie po ktorym ja prawidlowo szedlem.Swiadczy to o glupocie i nieprzestrzeganiu zasad ruchu drogowego.Nie zdziowilo mnie wiec ze ten mlody czlowiek chwile pozniej spowodowal grozna sytuacje na drodze
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 27.10.2010, 22:26 · Zgłoś
to jest fakt że kierowcy ciezarówek w Jaśle czują się bezkarni, łamiąc przepisy, wymuszając, nagminnie jezdza pod zakazy 3,5 t, np Towarowa robiąc sobie skrót do Piłsudzkiego i Lwowskiej, a jadac rowerem trzeba uciekać jak wyprzedzają bo zdecydowanie zablisko
miejmy szacunek do siebie jak wszyscy uzytkownicy drog a bedzie lepiej
Odpowiedz
0
@ krr
dnia 27.10.2010, 22:22 · Zgłoś
te kierowca ty [...] jesteś
Odpowiedz
0
@ zaba
dnia 27.10.2010, 22:11 · Zgłoś
pawel jaki ty przystjny jestes!! i jaki medialny :), moze lukasza zastapisz :)
Odpowiedz
0
@ czytelnik
dnia 27.10.2010, 22:08 · Zgłoś
A nie tak dawno dostałem mandat w wysokości 50 PLN za jazdę rowerem po chodniku. Było to dokładnie na ulicy Lwowskiej po godzinie 22.00. Dziękuję stróżom prawa za dbanie o moje bezpieczeństwo.Trzymajmy się sztywno przepisów prawa o ruchu drogowym, może ktoś w końcu zginie pod kołami TIRa, ale zgodnie z prawem.
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 27.10.2010, 21:14 · Zgłoś
Jaslo ma beznadziejne drogi to i wypadkow duzo :D hehe a mowia ze Jaslo to miasto chyba w pieknych snach:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ kul
dnia 27.10.2010, 21:02 · Zgłoś
bzdura ale jestes [...] dwaq pojecia i ty niewiesz o co chodzi mysl i wtedy pisz
Odpowiedz
1
@ rowerzysta
dnia 27.10.2010, 20:58 · Zgłoś
bardzo często jeżdzę rowerem 17 stycznia i lwowską,,faktycznie niektórzy tirowcy uważają się za królów szos mają w nosie zastosować sie do przepisów 1,5 m. od jednośladów//mnie na krakowskiej podmuch tira wepchną do rowu
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 27.10.2010, 20:47 · Zgłoś
To w końcu chłopiec czy młody mężczyzna? Autor tego artykułu powinien się zastanowić o kim pisze;)
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 27.10.2010, 20:47 · Zgłoś
to jest droga dla samochodów ,jak kto woli dla tirów dla rowerów sa ściezki rowerowe i niema się co plątac przy takim ruchu po drogach
Odpowiedz
0
@ WWW.TIRYNATORY.PL
dnia 27.10.2010, 20:39 · Zgłoś
www.tirynatory.pl - wspaniała inicjatywa - Zadbajcie o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich.
Odpowiedz
0
@ xxxxx
dnia 27.10.2010, 20:19 · Zgłoś
Kierowcy samochodów ciężarowych mają gdzieś innych użytkowników drogi ! lepiej się z nimi nie spotykać na drodze bez wydzielonych pasów! Jadą środkiem drogi i mają gdzieś samochody osobowe, i rowerzystów!Trzeba uciekać osobówką na pobocze! Najczęściej to Oni jadą rozmawiając przez komórkę! I często jadą ulicami, które nie są przeznaczone dla samochodów ciężarowych!
Odpowiedz
0
@ władek i maryna
dnia 27.10.2010, 19:56 · Zgłoś
[...] tam bylo wida ja ja tam bylam to tylko potłuczone butelki z transporterów ... wezcie ludzie napiszcie konkrety a nie [...] jakies i zdjecia policji nara
Odpowiedz
0
@ df
dnia 27.10.2010, 19:51 · Zgłoś
korki były masakryczne
Odpowiedz
0
@ dfg
dnia 27.10.2010, 19:25 · Zgłoś
nie posadzam ani jednego ani drugiego takie wypadki beda do kiedy sie nie wybuduje drogi dla rowerow i zapewne wtedy wiekszosc mieszkancow bedzie jezdzic po naszym zakorkowanym Jasełku rowerkiem ale wladza tego nie widzi problemu
Odpowiedz
0
@ bzdura!!!!
dnia 27.10.2010, 19:24 · Zgłoś
Spróbujcie utrzymać sie na rowerze jak wyprzedza Was ciężarówka, trzeba pomyśleć dlaczego rowerzysta stracił panowanie nad rowerem, odpowiedź; ciężarówka za blisko sie trzymała przy wyprzedzaniu czy jak woli kto omijaniu. Zróbcie porządek z kierowcami tirów, oni lekceważą innych uczestników drogi a nawet bezkarnie zabijają, wystarczy posłuchać CB jakie sypią sie przekleństwa na pieszych i kierowców osobowych samochodów, ale tak działa Polska Policja lepiej złapać [...] rowerzystę i wykazać sie, niż zauważyć łamiącego przepisy TIRA, cóż muszą odwiedzić okuliste;)
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 27.10.2010, 19:06 · Zgłoś
ale urwał :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.