Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Potrącił kobietę, chłopca i uciekł z miejsca wypadku

62

W Jaśle na przejściu dla pieszych kobieta w zaawansowanej ciąży i jej 14-letni syn zostali potrąceni podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych. Oboje trafili do szpitala. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Po kilkudziesięciu minutach policjanci ustalili i zatrzymali nieodpowiedzialnego kierowcę. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj po godz. 19 dyżurny jasielskiej Policji został powiadomiony o wypadku na ul. Lwowskiej. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę i jej 14-letniego syna potrącił kierowca samochodu marki Alfa Romeo, który nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. 34-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży wraz z synem trafiła do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu wypadku, jednocześnie prowadzili poszukiwania odpowiedzialnego za wypadek kierowcy. Po kilkudziesięciu minutach prowadzone czynności odniosły skutek.

Funkcjonariusze ustalili miejsce, gdzie znajduje się uczestniczący w wypadku samochód oraz zatrzymali 52-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego, który przyznał się do kierowania alfą romeo. Badanie trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Dalsze czynności prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

KWP w Rzeszowie

Reklama

Komentarze: 62

Dodaj komentarz Widok:
4
@ [...]
dnia 16.03.2014, 20:00 · Zgłoś
Nic mu nie zrobia [...] z dobrucowy zabil dwie osoby i chodzi sobie po wolnosci dostal wyrok ale od dwuch lat choruje i zamknac go nie moga tak choruje bo musi swirowac co za bezprawie jego wujek gienek sie chwali ze ma kase i duzo wsunal w kieszen pracownikom sadu za wolnosc tak wyglada prawo jest kasa jest wszystko
Odpowiedz
0
@ muminek
dnia 16.03.2014, 18:01 · Zgłoś
dawac prawo jazdy odpowiedzialnym a nie piratom drogowym
Odpowiedz
1
@ @@
dnia 16.03.2014, 09:28 · Zgłoś
jestem za prawem Hammurabiego
Odpowiedz
0
@ Srarzan-sren & AntySven
dnia 15.03.2014, 21:24 · Zgłoś
Dajcie chłopu spokuj. Niech go wezmą i na jego oczach wyzłomują a to auto. Tak powinno byc. Jedziesz pijany, powodujesz wyapdek,lapia cie, biora auto i na Zyletki na twoich oczach. oczywiscie kara osobista tez powinna byc.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 14.03.2014, 22:34 · Zgłoś
oooo Ty gagatku uciekles ? to teraz uciekaj przed ramieniem sprawiedliwosci naszej ! my juz po Ciebie idemy ! lepiej wylec na marsa !
Odpowiedz
2
@ poiu
dnia 14.03.2014, 20:18 · Zgłoś
zamiast więzień cięzka praca zamiast grzywny [...].A w tym wypadku kapusie są potrzebni.Jezeli jest pijany to niech jeżdzi sobie po podwurku swoim własnym i kasuje swoją rodzine a innych nie kaleczy
Odpowiedz
3
@ xxxxxxxxxxxxx
dnia 14.03.2014, 19:35 · Zgłoś
do wieśnioka no można mu udowidnić że był pijany poniewąż została mu pobrana krew do badania i na tej podstwie bigły wyliczy kiedy spożywał alkohol
Odpowiedz
-2
@ jozek
dnia 15.03.2014, 08:19 · Zgłoś
a slyszales zeby ktos taki kiedys robil, zeby kogos skazano? czy tylko w bravo girl a fb bylo napisane?
Odpowiedz
5
@ Anonim.
dnia 14.03.2014, 19:02 · Zgłoś
A co niby z miasta ludzie nie piją ,
tylko ze wsi ?
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 14.03.2014, 18:30 · Zgłoś
a idz mu teraz udowodnij ze byl pijany podczas wypadku? przez kilkadziesiat minut, szok i tym podobnych 100 wytlumaczen gosc odpowie tylko za ucieczke z miejsca wypadku co prawnik poprze ciezkim szokiem i dostanie może zawiasy... W jakim swiecie Wy żyjecie haha... Teraz sie zacznie zaraz fala plakania jak to [...] jezdza itp... Smieszny ten nasz narod...
Odpowiedz
3
@ konrad
dnia 15.03.2014, 00:37 · Zgłoś
Jestem kolegą tego chłopaka którego potrącił.Wytłumacz mi coś, kto w normalnym stanie nie zauważy pieszych przechodzących przez jezdnie?
Szedłem za nim, koleś w ogóle nie zareagował na przejscie dla pieszych.
Ok. 100km/h jechał i nawet hamulca nie próbował zaciągnąć, jak walnął tak dalej pojechał i tyle.
Odpowiedz
2
@ Rys
dnia 14.03.2014, 14:17 · Zgłoś
Zabrac prawko in zamknac
Odpowiedz
2
@ Rys
dnia 14.03.2014, 14:15 · Zgłoś
do paki znim i prawko zabrac
Odpowiedz
2
@ asd
dnia 14.03.2014, 14:08 · Zgłoś
ctrl + c; ctrl + v

ot cała jakość serwisu
Odpowiedz
-1
@ DD
dnia 14.03.2014, 14:22 · Zgłoś
Jak już cos sugerujesz to rób to dobrze.
ctrl + a ot cała jakość twojego mózgu.
Może dla ciebie jest to nie ważne jak [...] jedzie [...]. Dla mnie ważne.
Odpowiedz
7
@ amivisage
dnia 14.03.2014, 13:25 · Zgłoś
Gdyby rząd chciał (a nie chce) bo się boi wyborców (czyli społeczeństwo nie chce) to by załatwił sprawę [...] kierowców w mig a tak to [...] kierowcy będą nadal jeździć i [...] wam rodziny.
Odpowiedz
-5
@ xx
dnia 14.03.2014, 12:46 · Zgłoś
skąd był ten kierowca?
Odpowiedz
3
@ fghd
dnia 14.03.2014, 20:11 · Zgłoś
Z zarzecza
Odpowiedz
2
@ lenin włodek
dnia 16.03.2014, 14:53 · Zgłoś
Non stop na bani,to się musiało stać.Dobrze,że bez ofiar śmiertelnych...
Odpowiedz
4
@ xx
dnia 14.03.2014, 12:45 · Zgłoś
powinni takich zamykać minimum na dwa lata. Bezwzględnie!!! Może media przypilnują tej sprawy i będą patrzyły na ręce Sądu Rejonowego i Prokuratury w tej sprawie!!!
Odpowiedz
-12
@ :(
dnia 14.03.2014, 11:26 · Zgłoś
co za brak szacunku dla kobiety w stanie blogoslawionym
Odpowiedz
11
@ stary
dnia 14.03.2014, 11:11 · Zgłoś
jak długo będzie społeczne przyzwolenie na jazdę po [...] ???/ ten człowiek za pewne sam i w lesie nie pił,ci co z nim pili i widzieli że wsiada do samochodu powinni być karani.
Odpowiedz
6
@ xx
dnia 14.03.2014, 10:52 · Zgłoś
w praktyce będzie tak że za alkohol nic mu nie zrobią, bo powie że wypił po wypadku, jedynie za nie udzielenie pomocy go oskarżą
Odpowiedz
-1
@ anonim
dnia 14.03.2014, 10:48 · Zgłoś
wypadek znow na lwowskiej tym razem z udziałem 2 aut osobowych na wysokosci swiateł obok szpitala. Pozdrawiam zespół CNN WORLD
Odpowiedz
-17
@ jaślanin
dnia 14.03.2014, 10:37 · Zgłoś
Mieszkaniec powiatu jasielskiego znaczy ze wsi pod Jasłem,[...] rozbijał sie po mieście i ludzi mógł [...]. Wcześniej pewno pod sklepem żłopał wino marki wino z koleżkami ze wsi.
Odpowiedz
14
@ Zocha
dnia 14.03.2014, 20:03 · Zgłoś
A mieszkaniec jasła to z jakiego jest powiatu [...] he he ???
Odpowiedz
5
@ Etatowy
dnia 14.03.2014, 10:27 · Zgłoś
moze jakiś urzędnik ?
Odpowiedz
14
@ łodyniec
dnia 14.03.2014, 10:15 · Zgłoś
20 tys złotych mandatu ,to jedyny skuteczny sposób na [...] za kółkiem :P
samo zabrania prawo jazdy nic nie da, bo i tak po [...] będzie jeździł :P

kara finansowa ,bardzo wysoka ,to nauczy [...]a i drugi raz bu już nie pojechał ,a wezwał taxi :D

łohohohohoh
Odpowiedz
31
@ mieszkanka
dnia 14.03.2014, 10:10 · Zgłoś
Winny kierowca poniesie mam nadzieję surową karę, ale tak na marginesie to powinno się wprowadzić u nas obowiązek noszenia opasek odblaskowych po zmroku,sama jeżdżąc wieczorem niejednokrotnie w ostatniej chwili zauważam pieszego ubranego na ciemno (oczywiście nie jeżdżę pod wpływem [...] to druga sprawa). Dużo się o tym ostatnio mówi powinniśmy sami zadbać o własne bezpieczeństwo,bo jak widać nawet na pasach nie możemy być pewni czy ktoś się zatrzyma. Poszkodowanym życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia.
Odpowiedz
-19
@ bimbo
dnia 14.03.2014, 11:09 · Zgłoś
Ja bym jeszcze dorzucil koguta milicyjnego na glowie i negafon na [...]. Wtedy wszyscy będą w 200% bezpieczni. Rzecz jasna trzeba nakazać stosowną dyrektywą uniokołchoza
Odpowiedz
12
@ konrad
dnia 14.03.2014, 15:16 · Zgłoś
Bylem świadkiem tego wydarzenia. Sam jestem jego kolegą szedłem za nim, jestem pewny ze bylismy widoczni, ponieważ było to na przejsciu, a z góry jest ono oświetlone.
Odpowiedz
-12
@ xy
dnia 15.03.2014, 06:21 · Zgłoś
idź do okulisty i zrezygnuj z kierowania samochodem bo stwarzasz zagrożenie w ruchu drogowym -"mieszkanko"...ja jestem kierowcą z 30 letnim stażem...bez wypadku i kolizji...za to jestem uważny na drodze a jak jesteś ŚLEPA to przestań jeździć bo zabijesz...
Odpowiedz
13
@ mieszkanka
dnia 15.03.2014, 10:27 · Zgłoś
Chodzę do okulisty nie jestem ŚLEPA jeżdżę ostrożnie i dlatego nikogo nie zabiłam,bo często nasze drogi nie mają pobocza i jak jeszcze jest słaba widoczność (deszcz,mgła) a pieszy idzie w ciemnym ubraniu to chyba byłby lepiej widoczny z odblaskiem.To ty pewnie jeździsz tylko za dnia.Jedź za granice i pojeździj trochę po zmroku to zboczymy czy spotkasz tam pieszego albo rowerzystę bez odblasku ... W [...]e byłeś i [...]o widziałeś... :P
Odpowiedz
-19
@ xy
dnia 15.03.2014, 11:34 · Zgłoś
[...] gryziesz jak bezzębny pies...jak jeździłem za granicą to ciebie jeszcze pewno na świecie nie było a w nocy widzę dobrze- kwestia praktyki
-według ciebie...pieszy powinien mieć jeszcze zbroje odblaskową na sobie bo ktoś ślepy może w niego wpaść i na pewno byłby bezpieczniejszy...tak w ogóle pieszy powinien według ciebie emanować blaskiem-...KURZA ŚLEPOTA...

JAK MASZ KŁOPOTY ZE WZROKIEM MOŻESZ [...] SIEBIE LUB KOGOŚ
ZGŁOŚ SIĘ DO OKULISTY "MIESZKANKO"
Odpowiedz
0
@ konrad
dnia 16.03.2014, 10:08 · Zgłoś
Tyle,że tamto przejście dla pieszych jest oswietlone, nie było wtedy mgły i była dobra widoczność
Odpowiedz
0
@ MorfeuSZ
dnia 16.03.2014, 11:08 · Zgłoś
..tak tak, negafon.. <lol>
Odpowiedz
3
@ MorfeuSZ
dnia 16.03.2014, 11:13 · Zgłoś
@xy miałem kolizje z takim samym cwaniakiem jak Ty - zawodowy kierowca, 30 lat stażu za kierownicą, żadnych wypadków i kolizji... ale to go nie zwolniło z wystąpienia pierwszego razu - otóż z podporządkowanej wyjechał mi, wymuszając pierwszeństwo, ja nie zdążyłem zachamować i... na szczęście nikomu nic się nie stało tylko samochody wzięły lawety. Tak że więcej pokory, bo nikt nie zna dnia ani godziny
Odpowiedz
0
@ kris
dnia 16.03.2014, 12:46 · Zgłoś
masz racje w tym co piszesz piesi sami powini starac sie o to by byc jak najlepiej widoczni wystarczyly by odblaskowe opaski na rekach
nieraz sa slabo widoczni
w ciemnych ubraniach tez jestem za tym by nosili odblaskowe elementy
na ubraniu
Odpowiedz
-1
@ BARD
dnia 16.03.2014, 13:58 · Zgłoś
Jak jesteś [...] to nie zabieraj głosu.
Odpowiedz
28
@ Pszczoła
dnia 14.03.2014, 09:49 · Zgłoś
taki "człowiek" powinien stracić samochód, prawo jazdy i posiedzieć w więzieniu z 10 latek!
Co za [...] !
Odpowiedz
4
@ samochód
dnia 14.03.2014, 10:07 · Zgłoś
nie jest tylko jego własnością ale całej jego rodziny (żony, dzieci) dlaczego rodzina ma cierpieć
wsadzić gościa za kraty a rodzinę zostawić w spokoju
Odpowiedz
-22
@ łodyniec
dnia 14.03.2014, 10:12 · Zgłoś
polaczki to by wszystkich za kraty pchali ,a kto będzie na nich robił co???

łohohohohohho
Odpowiedz
-18
@ sd
dnia 14.03.2014, 11:37 · Zgłoś
A może to były święte krowy , bez patrzenia czy coś jedzie czy nie? Tak niestety łażą.
Odpowiedz
16
@ ...
dnia 14.03.2014, 14:37 · Zgłoś
łodyniec ma niestety rację. Po jakiego za kraty, do ciepłej celi i posiłków podawanych o stałych porach? Ja to bym wszystkich takich typów do kamieniołomów na ciężkie roboty. A niech zapracuje sobie na posiłek i odpracuje czyjeś cierpienie.
Odpowiedz
14
@ julietta
dnia 14.03.2014, 21:58 · Zgłoś
stracic samochód i prawo jazdy ok!! tylko dlaczego ma byc utrzymywany za nasze pieniądze przez 10 lat??!! niech więźniowie zacznął pracować na swoje utrzymanie !!!
Odpowiedz
4
@ 098
dnia 14.03.2014, 09:46 · Zgłoś
Jak pomóc ? On sobie nie był w stanie pomóc a co dopiero ludziom ,których potrącił..
Poza tym jakby wyczuła od niego alkohol to wydrapałaby mu oczy.
Powinien stanąć, wezwać pogotowie i zrobić z sobą porządek używając sznurówki.
Odpowiedz
1
@ ksiądz Mateusz
dnia 14.03.2014, 12:15 · Zgłoś
Na sznurówce się nie powiesi bo za mała jest
Odpowiedz
60
@ Jaślanin
dnia 14.03.2014, 09:33 · Zgłoś
Proszę upublicznić podobiznę tego"bochatera".
Odpowiedz
48
@ magda
dnia 14.03.2014, 10:03 · Zgłoś
Masz rację ,zdjęcie tego człowieka powinno być opublikowane . Może takie publiczne napiętnowanie tych potencjalnych morderców wsiadających po [...] za kierownicę byłoby przestrogą dla innych . Przecież mógł [...] kobietę i jej dzieci ,dorosły a właściwie stary chłop a taki beznadziejnie [...]. Mam nadzieję ,że zostanie solidnie ukarany i że nie będzie to wyrok w zawieszeniu jak w wielu tego typu przypadkach .
Odpowiedz
-18
@ jaś
dnia 14.03.2014, 11:06 · Zgłoś
a może "bohatera " ???
Odpowiedz
66
@ Nagana
dnia 14.03.2014, 09:30 · Zgłoś
Co za ludzie?! Uciekają z miejsca wypadku wiedząc, że policja i tak ich znajdzie i dostaną surową karę... Powinien wysiąść i udzielić pierwszej pomocy tej kobiecie i jej dziecku. Mógł przecież [...] 3 osoby... Bezmyślność.
Odpowiedz
-39
@ popu
dnia 14.03.2014, 09:41 · Zgłoś
to ze policja i tak ich znajdzie to dałes ciała...akutrat w tym wypadku..na szczescie ktos zakapował..
Odpowiedz
19
@ Zocha
dnia 14.03.2014, 10:13 · Zgłoś
On miał udzielić pomocy jak miał 2 promile, chyba kpisz.
Odpowiedz
10
@ stan
dnia 14.03.2014, 13:52 · Zgłoś
w takim stanie on sam potrzebował pomocy.Żal,że nikt nie powstrzymał szaleńca przed wsiadaniem za kierownicą po takim napitku.Teraz dostanie p[omoc z nawiązką.
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 14.03.2014, 20:10 · Zgłoś
Ale matka siedzi z tyłu...
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 15.03.2014, 05:37 · Zgłoś
jak on mógł udzielić pomocy jak on miał 2 promile .
Odpowiedz
-77
@ rrr
dnia 14.03.2014, 09:28 · Zgłoś
Markę i model samochodu to - droga, 'profesjonalna' Redakcjo, - piszemy chyba z dużej litery. W sumie się nie znam, no ale, co tam,
Odpowiedz
20
@ Polonista-[...]
dnia 14.03.2014, 14:03 · Zgłoś
Masz rację - nie znasz się.
Odpowiedz
-28
@ Tarzan-zan
dnia 14.03.2014, 15:30 · Zgłoś
Tak, ale takie [...] jak alfa romeja - samochód fryzjerów i ludzi o nieustalonej orientacji [...] - to piszemy Z MAŁEJ !!!
Odpowiedz
1
@ xsja
dnia 14.03.2014, 23:23 · Zgłoś
co [...]... ściska bo ty mpk-iem albo starym golfem tatusia
Odpowiedz
2
@ hhh
dnia 15.03.2014, 01:51 · Zgłoś
Nie piszemy "z dużej litery" tylko "wielką literą" jeśli już się czepiamy;p
Odpowiedz
2
@ kris
dnia 16.03.2014, 12:38 · Zgłoś
czy wedlug ciebiew tym artykule najwazniejszy jest fakt ze ktos nie napisalal w nazwie auta duzej litery ??? czy lekkomyslnosc kierowcy ???
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.