Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Potrącił motorowerzystkę

54

Do poważnego wypadku doszło wczoraj przed godziną 18.00 na ul. Floriańskiej w Jaśle. Kierujący samochodem marki Mitsubishi Carisma 74-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec potrącił 53-letnią motorowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala.

Kobieta jadąc motorowerem marki Romet ul. Floriańską w kierunku Jasła rozpoczęła manewr skrętu w lewo na teren prywatnej posesji. Jadący za nią kierowca mitsubishi w tym samym momencie przystąpił do wykonywania manewru wyprzedzania. Wówczas doszło do potrącenia motorowerzystki, która upadła na jezdnię i doznała złamania kręgosłupa.

Kierowcy byli trzeźwi. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 54

Dodaj komentarz Widok:
3
@ QWE
dnia 16.08.2013, 07:54 · Zgłoś
I co się śmiejecie ? Byłem na miejscu wypadku. To wszystko była wina tego kierowcy, bo on nie zauważył kierunkowskazu i wjechał w nią. I co ? Teraz będzie jeździć na wóżku inwalidzkim, straci swoją ukochaną pracę. Jestem sąsiadem, wszystko na temat tej rodziny mogę napisać w zeszycie 16 kartkowym.
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 16.08.2013, 00:12 · Zgłoś
I teraz powiedzcie że wypadki to wina młodych kierowców albo "dawców organów".
Odpowiedz
0
@ damian T
dnia 15.08.2013, 08:22 · Zgłoś
ja jezdze jak w anglii tylko lewa strona wiec strzerzcie sie skuterłamagi
Odpowiedz
1
@ tomek
dnia 14.08.2013, 11:09 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
1
@ !!!!!!!!!!
dnia 13.08.2013, 19:41 · Zgłoś
te komentarze powinny byc zablokowane bo ludzie pisza same głupoty
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 13.08.2013, 19:17 · Zgłoś
trzeba być skończonym deb... wyprzedzającym pojazd skręcający w lewo.ten który pisze ze kierowca mitsubichi ma racje niech w ten sposób wjedzie pod tira.
Odpowiedz
4
@ tomek
dnia 13.08.2013, 17:23 · Zgłoś
[komentarz nie na temat..]
Odpowiedz
1
@ Xman
dnia 13.08.2013, 17:04 · Zgłoś
a ja sie ciesze ze pochodze z wsi. mam durzo zajęć zawsze trzeba pomuc rodzica krowe wydoić albo coś innego a wy [...] chodzicie na rynek i na pewno kupujecie mleko od mojej krowy za [...] lubiałem mieszkać na wsi i za [...] będe !!! odtrzepcie sie od wsi chociaż bierówka to nie taka wieś tylko prawie miasto
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 13.08.2013, 16:21 · Zgłoś
aleś się śpisoł
Odpowiedz
8
@ do @ i svena
dnia 13.08.2013, 16:12 · Zgłoś
Ile jeden z drugim mieszkasz w tym mieście tydzień, dwa? bo miastowi ludzie są kulturalni i takich głupot nie wypisują a tu znalazł się jakiś [...] i bluzni na wieś, ty [...] żyjesz dzięki wsi. jestem rodowym [...] i nigdy nie powiedziałem złego słowa na wieś ale teraz po twoich wypowiedziach wiem że to właśnie ty jesteś największym[...] z miasta Jareniówka.
Odpowiedz
1
@ @sam
dnia 13.08.2013, 16:09 · Zgłoś
odpowiedz do lo chyba zle widziałeś ten wypadek
Odpowiedz
11
@ joy
dnia 13.08.2013, 15:09 · Zgłoś
do svena jak by nie [...] to wy w mieście byście z głodu pozdychali
Odpowiedz
10
@ joy
dnia 13.08.2013, 15:05 · Zgłoś
proszę moderatora o niepublikowanie wypowiedzi svena bo jak czytam co ten geniusz wypisuje to mi się słabo robi
Odpowiedz
-6
@ do Alek
dnia 13.08.2013, 14:20 · Zgłoś
moi rodzice jak i [...]kowie całe swoje życie spędzili w Jaśle , a domy budowali w latach 60-tych,nie musieli sprzedawać żadnych krów bo ich nie mieli i nikt mi nie kupił mieszkania w bloku bo tam nie mieszkam.
Odpowiedz
3
@ zniesmaczona dyskusją
dnia 13.08.2013, 21:44 · Zgłoś
Nie miejsce urodzenia i zamieszkania czyni Cię człowiekiem, tylko czyny i sądy :))) możesz mieszkać na Manhatanie od 2 pokoleń, i tak słoma z japonek będzie Ci wychodzić. :))
Odpowiedz
5
@ keller
dnia 13.08.2013, 14:06 · Zgłoś
taki [...] to nabije palików albo metalowych rurek za swoim płotem żeby mu nie zajeżdżać 30 cm trawy !!! ciekway jestem jak to wygląda z prawnego punktu widzenia ? sątakie przykłady teraz w Dębowcu przy objazdach.Nabił taki [...] metalowych rurek przy ulicy .
Odpowiedz
15
@ alek
dnia 13.08.2013, 13:59 · Zgłoś
do Svena- a Wasi rodzice to skąd pochodzą? bo w Jaśle połowa mieszkańców to właśnie ze wsi się wywodzi i i udaja wielkich [...].[...]ki wyprowadzili ostatnie [...] z obory i kupili dziecia mieszkanko w Jaśle.
Odpowiedz
7
@ qwerty
dnia 13.08.2013, 16:39 · Zgłoś
ale czemu wszyscy teraz wykupują działki na wsiach i domy budują, bo już mają dość tego jasła
Odpowiedz
-21
@ do Svena
dnia 13.08.2013, 12:16 · Zgłoś
popatrz jak nas wioska na Jaśielskim portalu minusuje
Odpowiedz
8
@ UFO
dnia 13.08.2013, 12:05 · Zgłoś
Bo mistrzowie kierownicy skręcając w lewo przeważnie wykonują to z najbardziej skrajnie prawej strony jezdni tak a by przy okazji nikt na skrzyżowaniu lub drodze nie przejechał aż mistrz lewoskrętu nie odjedzie przestając blokować skrzyżowanie. Efektem tego jest przejazd aż 3 samochodów na zielonym świetle.
Odpowiedz
-24
@ do Svena
dnia 13.08.2013, 11:20 · Zgłoś
jak nigdy się z tobą nie zgadzałem ,to tu cię popieram, blokują nam wszystkie parkingi i jeszcze robią [...] miny, wioska zawsze będzie wioską i my w Jaśle musimy to tępic
Odpowiedz
10
@ sasza
dnia 13.08.2013, 14:09 · Zgłoś
a gdzie jest napisane że parkingi w miastach należą do miastowych?? Wy miastowi tylko potraficie się wywyższać nad innymi, gdyby nie wieś to byście w sklepach nie kupili warzyw więc grzeczniej trochę [...],
Odpowiedz
8
@ .
dnia 13.08.2013, 15:20 · Zgłoś
chcesz mieć prywatny parking to sobie wykup, bądź wybuduj na prywatnej posesji.
ps. Jasło to też wioska niestety
Odpowiedz
-11
@ Sven
dnia 13.08.2013, 11:04 · Zgłoś
...Te [...] maniery spójrzcie na te [...]...

http://www.youtube.com/watch?v=l75jJddHKdU
Odpowiedz
1
@ jaślak
dnia 13.08.2013, 10:59 · Zgłoś
nie złamania tylko pęknięcia kręgosłupa, a to różnica
Odpowiedz
-6
@ Sven
dnia 13.08.2013, 10:49 · Zgłoś
-42
@ Sven
dnia 13.08.2013, 10:44 · Zgłoś
[...] przyjeżdżają do miasta korzystają z parkingów,za które płacą miejscowi i jeszcze robią drugiemu szkody...

U mnie swego czasu [...] nawracali mi pod domem i jeszcze się jeden z drugim bulwersował jak to [...] na prywatnym terenie ale [...] ukróciłem i nie patrze na ich [...] i ich piękne kobiety z tłustymi łojowatymi kudłami.

[...] z natury jest [...] jemu się wydaje,że jest cwany ,a [...] obyciem wysyła sygnały z kim ma się do czynienia.
Odpowiedz
8
@ .
dnia 13.08.2013, 15:18 · Zgłoś
[...], pewno często słyszysz to słowo skierowane do ciebie
Odpowiedz
5
@ do.... svena
dnia 13.08.2013, 15:19 · Zgłoś
uważam, że powinienes włączyc myślenie! , które nie boli przecież. Czasami bywasz błyskotliwy, to w jaki sposób dziś się zaprezentowałes hmmmm [...] [...] będzie niezależnie od miejsca zamieszkania.
Odpowiedz
11
@ qwerty
dnia 13.08.2013, 16:26 · Zgłoś
Mieszkaj sobie w tym jaśle i sie smaż w bloku ale tylko nie jedz w weekend na jakąś [...] wypocząć bo masz w bloku 40 stopni,wielki mi metropolia JASŁO ja [...].,le.z jednego końca na drugi w 15 minut przejdziesz
Odpowiedz
7
@ ks
dnia 13.08.2013, 16:47 · Zgłoś
Człowieku... przecież Jasło to taka większa wioska, nie masz co się wyrywać jaki z Ciebie wielki [...]. Poza tym 90% mieszkańców Jasła pochodzi ze wsi, no i sam masz pewnie kompleksy z tym związane
Odpowiedz
-23
@ !!!!!!!!!!!
dnia 13.08.2013, 10:33 · Zgłoś
Takim [...]kom to powinni zabierac prawajazdy ;/ slepi glusi i bez pojecia w nogach czucia nie maja ;/ jak ruszaja to sprzedlo malo co nie wyskoczy ;/;/ a teraz kobieta ma ogromny problem ;/
Odpowiedz
11
@ RR
dnia 13.08.2013, 13:55 · Zgłoś
nie wymądrzaj się, bo ty jak dożyjesz tych lat to możesz być w jeszcze gorszym stanie a za kierownicę będziesz się pchać
i troszeczkę szacunku dla starszych
Odpowiedz
11
@ .
dnia 13.08.2013, 16:12 · Zgłoś
Akurat w tym samochodzie jest automatyczna skrzynia biegów, więc teoria o sprzęgle chyba upada...

Ciekawe, czy Ty sam chcesz być kiedyś nieprzydatnym "starym [...]kiem", zamkniętym w domu i odgrodzonym od świata?? Każdy człowiek w każdym wieku ma prawo żyć. A Tobie gratuluję oświeconego myślenia.
Odpowiedz
6
@ qwerty
dnia 13.08.2013, 17:27 · Zgłoś
kiedyś też będziesz stary...
Odpowiedz
12
@ speedywater
dnia 13.08.2013, 10:14 · Zgłoś
Przykre ale prawdziwe, niestety starsi kierowcy nie potrafią czasem zauważyć migających kierunkowskazów w skuterze, motorze, sam jeżdze juz 9 lat skuterem i szczerze powiem ze nie raz była sytuacja kiedy wciskałem po hamulcu w ostatniej chwili, Przykro pomyśleć ze kobieta złamała kręgosłup na skuterze :(
Odpowiedz
-30
@ lo
dnia 13.08.2013, 10:59 · Zgłoś
No niestety ale raczej wina tej pani tam nie było zakazu wyprzedzania z mieniając kierunek jazdy należy upewnić się czy nie jesteśmy wyprzedzani a takie już nasze [...] przyzwyczajenie że patrzymy tylko na prost a jeżeli to nie jest skrzyżowanie ta na nas ciąży obowiązek upewnić się czy nas ktoś nie wyprzedza podejrzewam że ta Pani zostanie uznana w sądzie za winną byłem tam i widziałem sytuację. ale mogę się mylić nie jestem prawnikiem
Odpowiedz
9
@ hm
dnia 13.08.2013, 11:17 · Zgłoś
lo, jeśli tak myślisz jak piszesz, to strzeżcie się wszyscy skręcający w lewo.
Odpowiedz
0
@ lo
dnia 13.08.2013, 11:58 · Zgłoś
poczytaj sobie troszeczkę prawo o ruchu drogowym i wtedy zacznij się wypowiadać
polecam
Odpowiedz
2
@ aeww
dnia 13.08.2013, 14:36 · Zgłoś
Dokładnie, po to masz lusterka, aby przed wykonaniem manewru zmiany pasa bądź skrętu, upewnić się, że nic nie nadjeżdża. Co do stanu technicznego niektórych skuterów mam wielkie wątpliwości. Albo światła są za mało widoczne, albo po prostu nie działają. Romet to marka, której raczej nie można zaufać...
Odpowiedz
8
@ qwerty
dnia 13.08.2013, 17:26 · Zgłoś
Taaa ale kiedyś na rowerze rometa śmigałeś po komuni i tak samo później na komarze i wszyscy mieli patrzeć i zazdrościć bo masz maszynę. Dziś [...]... Chyba że masz 13 lat i pitolisz od rzeczy.
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 13.08.2013, 21:09 · Zgłoś
Bardzo mądrze, jak wrzucasz kierunek do skretu w lewo tez upewniasz się czy niemasz nikogo w lusterku? [...] facet
Odpowiedz
-1
@ komentujący
dnia 13.08.2013, 21:29 · Zgłoś
A może jestes jednym z tych agresorów sąsiedzkich, co w kościele walą [...] w posadzkę a pózniej bluzgają na sąsiadów
Odpowiedz
5
@ aeww
dnia 13.08.2013, 22:46 · Zgłoś
Ktoś tu chyba nie ma prawa jazdy. Oczywiste, że wrzucając kierunkowskaz i zmieniając pas, cały czas mam pod kontrolą co się dzieje za mną. Później widać właśnie efekty. Ludzie, jeśli nie potraficie jeździć to siedźcie w domach!

Co do marki Romet, mam na myśli obecną chińszczyznę. Dawniej się śmigało ale to były inne czasy i inna jakość. Może nie najlepsza ale nie chińska...
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 14.08.2013, 09:55 · Zgłoś
Prawdę mówiąc dziś wszystko w chinach produkują. Nikt wcześniej nie pisał bo nie było takiego prawa gdzie się coś produkuje a dziś rozbierz markową pilarkę, kosiarkę czy zwyczajny motocykl... Nie wszystko z zachodu czy Japonii. Chiny dalej mają wielki udział.
Odpowiedz
1
@ pinek
dnia 14.08.2013, 11:36 · Zgłoś
ca za bzdury napisałeś!
Odpowiedz
-11
@ niewiarygodne
dnia 13.08.2013, 10:01 · Zgłoś
kręgosłupa ?! :O
Odpowiedz
13
@ Ortolan
dnia 13.08.2013, 10:10 · Zgłoś
A co w tym takiego dziwnego?
Odpowiedz
13
@ niewazne
dnia 13.08.2013, 09:54 · Zgłoś
młody, niedoświadczony, 74-letni kierowca...
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 14.08.2013, 12:20 · Zgłoś
Stary [...], ślepy głuchy a za kółko siada... Na piecu siedzieć, pić ziółka i stolec sprawdzać...
Odpowiedz
0
@ fgfgdfg
dnia 17.08.2013, 19:00 · Zgłoś
a po co sprawdzać? :P
Odpowiedz
-18
@ ...
dnia 13.08.2013, 09:48 · Zgłoś
złamania kręgosłupa ?
Odpowiedz
8
@ qwerty
dnia 13.08.2013, 17:24 · Zgłoś
Tak, co się dziwisz? Można złamać kręgosłup i uwaga, można wyjść z tego jeśli nie będzie powikłań.
Odpowiedz
1
@ jejejejjjuuu
dnia 14.08.2013, 21:03 · Zgłoś
[...]ek i babka sie stuknęli. wnuki bawić
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.