Strona główna

Powiat wciąż bez wicestarosty

212
Napisany dnia: 04.01.2019, 20:44 , Tagi: Brak

Dzisiaj po raz trzeci starosta Adam Pawluś miał zaproponować kandydata na wicestarostę jasielskiego. Sesja jednak nie odbyła się ze względu na brak kworum. W sali zabrakło radnych klubów opozycyjnych oraz dwóch radnych PiS. Nad powiatem jasielskim wciąż wisi widmo wcześniejszych wyborów.

Przewodniczący Rady Powiatu w Jaśle zwołał sesję nadzwyczajną na 4 stycznia br., podczas której radni mieli podjąć uchwały w sprawie przyjęcia budżetu na 2019 r. oraz wyboru wicestarosty i członków zarządu powiatu. Nie udało się jednak zebrać kworum rady. Po pierwsze zabrakło dziesięciu radnych należących do klubów Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami, Samorząd Dla Mieszkańców oraz dwóch radnych Prawa i Sprawiedliwości, w tym Stanisława Święcha oraz Jana Czajki.

Opozycja nie godzi się na wykluczenie

Powody swojej nieobecności radni PSPP i SDM z wyjątkiem Magdaleny Stasiowskiej oraz Janusza Przetacznika zdradzili podczas zwołanej dziś konferencji prasowej. – Świadomość wykonywania mandatu radnego wiąże się z odpowiedzialnością za swoje czyny i dzisiejsza nieobecność grupy radnych SDM i PSPP spowodowana była tym, że chcieliśmy zaprotestować przeciwko przedmiotowemu traktowaniu radnych, którzy są z innej grupy niż ta trzymająca władzę. Radni złożyli całą gamę wniosków naszym zdaniem rozsądnych, które w sposób istotny wpłyną na funkcjonowanie powiatu. Jednak na komisji finansowo-budżetowej zostały w całości odrzucone bez dyskusji. My się nie bawimy w ciuciubabkę. Naszym obowiązkiem jest uczestniczyć w sesjach i będziemy wykonywać swoje obowiązki, ale mamy nadzieję, że będzie partnerskie traktowanie. Był apel, aby zrobić sesję budżetową po święcie Trzech Króli. Otrzymaliśmy zawiadomienie, że spotykamy się jednak 4 stycznia – wyjaśniał Jan Urban, przewodniczący klubu SDM. – My nie chcemy dzielenia nas na frakcje. Chcemy pracować dla dobra nas wszystkich, dlatego zabiegamy o to, aby nasz głos – głos naszych wyborców był brany pod uwagę – dodała Ewa Wawro z PSPP.

Mówią STOP polityce zadłużania

Budżet powiatu jasielskiego na 2019 r. zdaniem opozycji ma swoje wady. Uwagę zwrócili na duże zadłużenie wynoszące blisko 38 mln zł, a przy tym zaplanowane kolejne kredyty. W związku z tym złożyli wnioski na komisji wnioskowej dotyczące zmian w budżecie mając nadzieję, że zostaną poważnie potraktowane i co najważniejsze omówione. Radni klubów SDM i PSPP wyszli z propozycjami mającymi na celu przede wszystkim zmniejszenie deficytu budżetowego. - Każdy z nas może mówić o pewnych kwestia, które nie do końca są w porządku, chociażby kwestia budowy strzelnicy, kiedy mamy cieknący dach na Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaśle, czy budowa ujęcia wody dla Domu Pomocy Społecznej w Foluszu. W tym przypadku można rozważyć włączenie się do gminnej sieci wodociągowej w gminie Dębowiec. Wiele informacji dla nowych radnych nie zostało przekazanych np. informacji z wykonania budżetu za pierwsze półrocze, nie ma rozwinięcia informacji na temat określonych zadań. Są podane kwoty, ale nie wiadomo tak naprawdę na co są przeznaczone – wymienia J. Urban. Zaniepokojenie radnych wzbudza również kwestia wzrastających wydatków bieżących. Radny Ryszard Papciak nadmienił, że w 2017 r. w porównaniu z 2016 r. wydatki wzrosły o 10 %, planowane wydatki w 2018 r o 12 %, zaś projekt wydatków w 2019 r. wyniesie również 12 %. – Pięć lat temu udział wydatków na starostwo w dochodach ogółem wynosił 5,2% to teraz 7,6 %. W niedługim czasie trzeba będzie dobudować kolejne piętro, a najlepiej zaprojektować dwa. Bezrobotnych umysłowych w powiecie nie będzie w ogóle, bo wszyscy znajdą posady w starostwie – skwitował R. Papciak.

Wciąż bez nowego zarządu

Kluby SDM i PSPP sugerowały przewodniczącemu rady Robertowi Snochowi, aby ten sesję zwołał w terminie po 6 stycznia br. Mimo zapewnień nie wzięto pod uwagę ich próśb. Ze strony opozycji w sesji nie mogło wziąć udziału dwoje radnych. To dawało klubowi PiS większą szansę na wybór wicestarosty, który do tej pory nie udało się przeprowadzić ekipie rządzącej. Na dzisiejszej nadzwyczajnej sesji po stronie radnych PiS także brakowało dwóch osób. W kuluarach mówi się, że wicestarostą ma zostać Stanisław Pankiewicz, który został wybrany na początku kadencji na etatowego członka zarządu powiatu. Jego miejsce ma zająć radny Jan Muzyka. Ten zaś został wybrany wcześniej na członka zarządu. W tej sytuacji miałby nim zostać Ryszard Lisowski.

Dzisiejsza sesja nie odbyła się ze względu na brak kworum. – Jest okres poświąteczny i nie którzy radni wyjechali za granicę, dlatego nie mogli dzisiaj przybyć. Myślę, że w przyszłym tygodniu podejmiemy obrady w większym składzie i będziemy mogli procedować pewne sprawy, które są ważne dla powiatu jasielskiego – powiedział do zgromadzonych na sali obrad starosta Adam Pawluś.

Czy PiS wsłucha się w głosy opozycji?

Nie umknęło uwadze tych, którzy bacznie oglądali sesję online, że podczas rozmowy telefonicznej starosty przy włączonym mikrofonie wypowiedział on słowa „przyjdzie koza do woza”. Kogo Adam Pawluś miał na myśli? – Ja nie wiem, kto miał być tą kozą – odpowiedział pytany przez nas Jan Urban. Radna Ewa Wawro uważa, że starosta jasielski powinien być tą osobą, która łączy wszystkich radnych w duchu tego, aby mogli oni wypełniać swoje obowiązki, biorąc pod uwagę w szczególności przyrzeczenie złożone na początku kadencji. – A jak jest? Adam Pawluś nie jest w stanie nawet swoich radnych połączyć, a co dopiero mówiąc o tym, aby zechciał wysłuchać naszych głosów. To po co my jesteśmy radnymi? Mamy być tłem tylko i wyłącznie do tego, żeby siłowe rozwiązania były forsowane – skwitowała na koniec E. Wawro.

Ilona Dziedzic

ilona.dziedzic@jaslo4u.pl

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Katana
dnia 04.01.2019, 20:49
Ocena
komentarza:
68
Za nasze pieniądze ten cyrk dalej się kręci poproszę z nazwisk kto się nie zgłosił na sesję a wziol za to kasę...
@ walek
dnia 04.01.2019, 21:07
Ocena
komentarza:
38
a wy głupki dalej myślicie że to się rozbija o pare stówek za sesje?
@ Kenołcz
dnia 04.01.2019, 21:15
Ocena
komentarza:
12
- co na to Janusz i Pani Ania ?
@ Jasnowidz
dnia 04.01.2019, 21:22
Ocena
komentarza:
45
Jedni i drudzy pomachają szabelką ale jak przyjdzie widmo wyborów, to potulnie głosować będę żeby nie stracić diet. Myślicie że chodzi o dobro Powiatu? Jak mówił Cejrowski "wszyscy Won"
@ ?
dnia 04.01.2019, 21:28
Ocena
komentarza:
27
Kiedy będzie nowy pełnomocnik PiS Powiatu Jasielskiego ?
@ Jeden
dnia 04.01.2019, 21:49
Ocena
komentarza:
-17
Jest - nazywa się Adam Pawluś !
@ Bieda
dnia 04.01.2019, 22:10
Ocena
komentarza:
29
Widać biedę jeżeli marynarka z trudem zapina się na najwyżej położony guzik. Wędkarze twierdzą, że pod dużym głazem duża ryba siedzi, chociaż jest też powiedzenie: witaj brzusiu - żegnaj siusiu...
@ Dwa
dnia 04.01.2019, 22:30
Ocena
komentarza:
8
A długo jeszcze?
@ K Toto Ja
dnia 04.01.2019, 23:08
Ocena
komentarza:
17
Na sesji nie ma:
-prawa i sprawiedliwości
-Samorządu dla mieszkańców
-porozumienia między Radnymi =są podzieleni
To nie ma sesji
ZA CO IM PŁACĄ
@ on
dnia 05.01.2019, 07:15
Ocena
komentarza:
29
Rzeczywiście sa to ludzie "ponad podziałami"...żenada co się dzieje.Frazesy w ustach i zazarta wojna o stołki, przecież oni nie myślą o powiecie i ludziach.Wykorzystuje się każda okazję byle namieszać. Teraz poważna chorobę jednego z radnych. Brak słów. Powinny być wybory kolejne skoro tak to wygląda,bo żadnej pracy tam nie będzie. A za to co się dzieje wilczy bilet .
@ Tic-Tac
dnia 05.01.2019, 07:36
Ocena
komentarza:
42
Calym nieszczesciem w tej grze jest Janusz P.Czlowiek omnibus,nie potrafiacy się zająć sprawami zawodowymi na wysokim stanowisku, tylko się bawi w wichrzycielska politykę. Narozrabial w UM jako radny,teraz sie bierze za powiat .Ciągłe go coś gniecie. A może Starostwo swoim służbom zleci wykonanie audytu w jego firmie i publicznie pokazać co tam się dzieje za publiczne pieniądze .
@ .
dnia 05.01.2019, 11:32
Ocena
komentarza:
22
Dlaczego w chwili obecnej na stronie Starostwa nie ma video z wczorajszej sesji??? Przecież jest prawny obowiązek. Czyżby się ktoś bał, o to aby społeczeństwo za dużo nie zobaczyło ?
@ DZIECI Z PIASKOWNICY
dnia 05.01.2019, 12:12
Ocena
komentarza:
16
Zachowanie tych urzędników świadczy o słabości i niekompetencji Państwa Polskiego.Dziadkowie nasi walczyli za wolność ,oddawali życie ,bez płatnie a dzisiaj za pensje i posadę co robią ?
@ cytaty z Józefa Piłsudskiego
dnia 05.01.2019, 15:07
Ocena
komentarza:
7
Ze zbioru złotych myśli Józefa Piłsudskiego:

Ogólnie o Polsce i Polakach:

"Naród wspaniały, tylko ludzie k...y".

Szczególnie polecam Janowi U. dla refleksji:

"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo".
@ Ivo
dnia 05.01.2019, 18:19
Ocena
komentarza:
9
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Radekc
dnia 05.01.2019, 19:50
Ocena
komentarza:
13
Centralne Biuro Śledcze już się zajmuje pewnymi sprawami w starostwie.
@ .
dnia 06.01.2019, 10:39
Ocena
komentarza:
10
"Niektórzy radni wyjechali za granice"- ale ktos tu ma wyborcow za idiotow.
@ JPJPJPJPJP
dnia 06.01.2019, 13:50
Ocena
komentarza:
-4
Przynajmniej myśli w odróżnieniu od ciebie
@ kies
dnia 06.01.2019, 15:36
Ocena
komentarza:
-6
Oj Radek,bój się,bój bo nie wiesz ,zewkrótce się właśnie toba zajmą ,już cie maja,wszystko o tobie już się kreci i to bardzo poważnie,,ciekawe jak się to skończy,oj,oj,oj…….
@ Misiek
dnia 06.01.2019, 19:40
Ocena
komentarza:
-5
Po jasielscy powinno być :"czego krzyCysz? "
@ OBYWATEL
dnia 04.01.2019, 20:57
Ocena
komentarza:
-34
Chwała Urbanowi i Przetacznikowi !! Adam wracaj !!!
@ Anna B
dnia 04.01.2019, 21:00
Ocena
komentarza:
51
Urban na koniu chce wjechac na staroste!zalosne!...
@ do Anny B
dnia 05.01.2019, 20:09
Ocena
komentarza:
21
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Misiek
dnia 06.01.2019, 19:41
Ocena
komentarza:
4
Racja!!! To samo pomyślałem.
@ Jozek
dnia 04.01.2019, 21:01
Ocena
komentarza:
67
Urban umie tylko gadac,nie wzial sie nigdy za robote,zreszta to denuncjatot
@ psychiatra
dnia 04.01.2019, 23:18
Ocena
komentarza:
3
Jozek, ty przyjdź do mnie na wizytę bo chyba masz rozdwojenie osobowości :) No to Jozek czy Anna B? Identyfikator ten sam ...
@ eska
dnia 06.01.2019, 15:38
Ocena
komentarza:
11
on umie gadać,chyba paplać .
@ Jaślom
dnia 07.01.2019, 11:27
Ocena
komentarza:
8
Jak komuna uapadła to urban ze łzami w oczach sztandar PZPR wynosił!!!
@ Bb
dnia 04.01.2019, 21:02
Ocena
komentarza:
34
Jasielskiej paranoi ciąg dalszy
@ walek
dnia 04.01.2019, 21:05
Ocena
komentarza:
22
to co ?zrzutka na bilet ?widziałem promocje w LOT!!!
@ Bolek
dnia 04.01.2019, 21:11
Ocena
komentarza:
35
Czy ktoś z redaktorów może sprawdzić czy radni nieobecni na sesji byli dziś w "robocie"? Czy może skorzystali z prawa do wolnego w pracy w celu uczestnictwa w Sesji Rady Powiatu? Chyba kazdy wie gdzie pracują bezradni ze zdjęć.
@ Tryt
dnia 04.01.2019, 21:27
Ocena
komentarza:
22
Było takie powiedzenie, ,,jaki jest koń, każdy widzi,, . Teraz stwierdzenie faktu, jaki jest PiS każdy widzi, czuje,i słyszy. Jasielskie i nie tylko jadielskie pisszambo.
@ marek
dnia 04.01.2019, 21:30
Ocena
komentarza:
20
nie dajcie się Pisowi
@ Pędzel
dnia 04.01.2019, 21:30
Ocena
komentarza:
3
Najśmieszniejsze jest to że najprawdopodobniej poza Persem, Pankiewiczem, Muzyka, Pawlusiem i Przetacznikiem pozostali radni w większości po 21.01 będą sobie mogli na sesję przyjść zobaczyć albo oglądnąć na You Tubie.
@ pozamiatane
dnia 04.01.2019, 21:40
Ocena
komentarza:
39
Pawluś drugi raz nie ma szans. Tym razem się dostał przez pomyłkę. Gra odważnego ale trzęsie ze starchu gaciami. Co on umie i czym się zajmie? Może kancelarię prawniczą otworzy bo z wykształenia jest prawnikiem. PRAWNIKIEM. Niech otworzy kancelarię z Piotrowiczem.
@ pozamiatane
dnia 04.01.2019, 21:42
Ocena
komentarza:
25
i dlaczego nie ma nagrania online?
to już drugi raz. gminy sobie z tym radzą ale powiat nie bardzo
@ 123
dnia 04.01.2019, 21:46
Ocena
komentarza:
17
no może dlatego że sesja się nie odbyła... Transmisja była bo sama oglądałam, ale skoro brak kworum to nie ma sesji - to i nie ma nagrania
@ Król
dnia 04.01.2019, 21:47
Ocena
komentarza:
5
Oj, to fakt. Dlatego posłusznie zagłosują, byleby zostać przy diecie
@ ewa
dnia 04.01.2019, 23:02
Ocena
komentarza:
15
To dobry pomysł bo podobno tak ostatnio wychwala Piotrowicza a wczesniej na niego ...!!!
@ Kania
dnia 04.01.2019, 21:34
Ocena
komentarza:
78
[komentarz nie na temat]
@ Tryt
dnia 04.01.2019, 21:40
Ocena
komentarza:
16
No i co z tego? Jaki rząd taki sygnalista.
@ leon
dnia 04.01.2019, 23:01
Ocena
komentarza:
32
Papciak w SB to nie powinien startować tak by było najlepiej na donoszeniu się dorobił i teraz miesza.
@ KR
dnia 05.01.2019, 10:05
Ocena
komentarza:
51
Papciak to gołodupiec, niczego się nie dorobił, a czego dotknął w rzyciu to zchrzanił. Był radnym w Brzyskach i zobacz na jego oświadczenie majątkowe, wstyd by prawie eneryt, magister ekonomi nie dorobił się niczego w życiu. Teraz podskakuje, ale im bliżej ewentualnych nowych wyborów do rady powiatu zmięknie bo dieta radnego jest jego jedynym źródłem utrzymania, a do emerytury jeszcze ponad rok.
@ he he he
dnia 05.01.2019, 10:21
Ocena
komentarza:
49
Z tego Papciaka to będzie ubaw przez cała kadencję, jeszcze pokaże swoje możliwości. Pracowałem z nim prawie 2 lata więc coś o tym wiem. Najlepiej mu wychodzi łapanie kobiet za uda i podnoszenie. Ma na tym punkcie fioła. Szkoda by było jakby rozwiązali radę bo do nowej nie wejdzie, a tak to będzie ubaw po pachy i portale będą miały co opisywać.
@ elektor
dnia 05.01.2019, 16:58
Ocena
komentarza:
6
Ile cynizmu w tych głupich wypocinach.Pustorozcy głosowali na swoich wybrańców, a teraz kubeł pomyj na ŁBY im wylewaja.Przecież wymienieni z imienia i nazwiska przeszli do rady większością głosów. Typowa prymitywna zasciankowosc ukrainsko -galicyjska
@ Iwan
dnia 05.01.2019, 17:30
Ocena
komentarza:
27
Ten Papciak to celebryta jakiś, wszędzie go pełno. A jekie ma ładne zdjęcie na sąsiednim portalu. Zobaczcie koniecznie. W Brzyskach to chyba muszą być dumni z niego. Muszą.
@ Illinois
dnia 06.01.2019, 13:30
Ocena
komentarza:
15
Papciak który nie był w stanie zadbać o swoją rodzinę ma zadbać o powiat?
Zanim oddacie we władanie komuś swoje podatki zobaczcie jak dbają o swoje dobra!
A potem się dziwicie że jest jak jest.
@ adam p
dnia 07.01.2019, 11:34
Ocena
komentarza:
-8
Niektórzy,którzy na niego plują i stworzyli ten zaklęty układ wcale nie są lepsi i mają jeszcze gorsze papiery!!!
@ do j4u
dnia 08.01.2019, 16:05
Ocena
komentarza:
4
Dlaczego usunęliście komentarz, skoro w 2009 roku sami o tym pisaliście? Czyżby komuś dzisiaj to nie odpowiadało? Czyżby jakaś "ordynacka" opcja chciała mieć w swoim szeregu samych uczciwych? Jeżeli chodzi o pana Ryszarda P. to zaręczam, że z uczciwością nie ma on nic wspólnego. A może powiatowa opozycja opiera się na samych takich uczciwych?
"Ryszard Papciak, był kontaktem operacyjnym SB pod kryptonimem „Eureka”. Tak wynika z dokumentów Instytutu Pamięci Narodowej. Sam zainteresowany odpiera oskarżenia.
W dokumentacji IPN czytamy, że przygoda Papciaka ze służbami zaczęła się w dniu 01.09.1982 kiedy został on zarejestrowany przez Wydz. IV KWMO Krosno w kategorii kontakt operacyjny (KO) ps. „Eureka”. Następnie Papciaka przekazano na stan pionu IV SB RUSW w Jaśle. „Eureka” został zdjęty z ewidencji z powodu „zmiany miejsca pracy”.
Ryszard Papciak w latach 80-tych był zatrudniony w SKR Tarnowiec jako główny księgowy. Jak twierdzi w rozmowie z jednym z lokalnych portali internetowych, codziennie dostawał dokumenty do podpisu, więc można było bez problemu spreparować jego dane."
Kontakt Operacyjny był bowiem formą świadomej współpracy z organami bezpieczeństwa PRL, ale bez wymogu podpisania zobowiązania. Pełny pseudonim, jak w przypadku Papciaka był nadawany przez oficera prowadzącego tylko wówczas gdy ten był cennym źródłem informacji i materiału."
@ Xxx
dnia 04.01.2019, 21:40
Ocena
komentarza:
19
Nikt nigdzie nie wyjechał niech powiedzą prawdę
@ fk
dnia 04.01.2019, 21:58
Ocena
komentarza:
5
a gdzie pan Kmiecik?
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 04.01.2019, 21:58
Ocena
komentarza:
13
Tytuł a przede wszystkim treść artykułu mówi o tym jak to "przedstawiciele" społeczności powiatowej "mogą spać spokojnie", gdyż nad ich problemami czuwają "wybrańcy" troskliwi i troszczący się o wszystko i wszystkich swoich podopiecznych.
Niestety puenta tych ciągłych przepychanek jest taka, że "powiat jest iluzoryczny"...
@ maria
dnia 04.01.2019, 22:08
Ocena
komentarza:
11
Nieobecni na dzisiejszej sesji powinni poniesc konsekwencje!
Pycha,egocentryzm i rozgrywki a starostwo stoi odłogiem!
@ stary
dnia 04.01.2019, 22:13
Ocena
komentarza:
33
Do miasta list nie potrafili zarejestrować a w powiecie nie potrafią miedzy swoimi wybrac.to kpina czy nieudarnosc
@ jacek
dnia 04.01.2019, 22:22
Ocena
komentarza:
17
a gdzie wasze postulaty- ponad podziałami, my dla Was chcemy pracować, dla dobra wspólnego- fałsz, obłuda, jedna wielka manipulacja.
@ Obserwator
dnia 04.01.2019, 22:26
Ocena
komentarza:
19
A kogo obchodzi dobro Powiatu?. A czy powiat jest komu potrzebny? Liczy się dobro plemienia, partii i swoje.
@ Staszek opamiętaj się
dnia 04.01.2019, 22:29
Ocena
komentarza:
43
Sami radni PiS powinni już zauważyć że starostwem rządzi poseł a nie starosta. Nawet pierdnięcie jest konsultowane. To są ludzie którzy nie znajdą słowa dialog, porozumienie współpraca. Ważne jest to co on powie i dziwie się tylko że ludzie pokroju byłego wójta czy uznanego lekarza patrzą na to coś jak na american dream. Obudzicie się to jest polski koszmar. Zero uznania że ktoś ma rację, w imię Boże tylko moja racja. Żyją jeszcze ludzie z byłego uw Krosno i um Rzeszów co prawda na rentach spowodowanych rozstrojem nerwowym ale dużo mogą powiedzieć na temat stylu pracy tego Pana a nawet tych panów.
@ ala
dnia 04.01.2019, 23:04
Ocena
komentarza:
20
Weekendowy doktorant czy specjalista od unijnych środków rządzi powiatem? To się w głowie nie mieści?Trzeba z tym walczyć!
@ Sceptyk
dnia 04.01.2019, 23:29
Ocena
komentarza:
27
Powiat to w pigułce styl zarządzania krajem przez PiS. Arogancja, chaos i niekompetencja. A ludziom i tak to się podoba jakby byli zahipnotyzowani. Że niby to katolicy... i co z tego, tak jakby przez to mniej grzeszyli... zenada
@ Laik
dnia 04.01.2019, 23:38
Ocena
komentarza:
36
W Skandynawii poniżej 10 % chodzi do Kościoła a rowerów nikt nie zamyka i nie giną. U nas jest odwrotnie 90 % to zdeklarowani katolicy a zostaw nie zabezpieczony rower czy cokolwiek. To przykład jak słowa u katolików rozmijaja się z czynami.
@ Laikowi i innym antypisowcom
dnia 05.01.2019, 08:59
Ocena
komentarza:
-15
masz rację. W Skandynawii już 90 % chodzi do meczetów. Zamiast rowerów zamykają w domach swoje kobiety. A wieczorami nikt już nie szwenda się po ulicach. Żałować nam trzeba, że nie doszło do ubogacenia naszego kraju. PO wróć, Tusku wróć - Jasło czeka.
@ Tryt
dnia 05.01.2019, 12:03
Ocena
komentarza:
11
No to ciekawe dlaczego Szwedzi, Niemcy czy Francuzi skoro tak jest u nich źle nie uciekają do Polski urządzonej przez prawych i sprawiedliwych tylko Polacy mają już tej parsxywej władzy dość i wielką do Szwecji,Niemiec Francji byle tylko dalej od pislandi. Wolą ryzykować spotkanie z bombowy istamistą niż obłudnym pisowcem.
@ Laikowi i innym antypisowcom
dnia 05.01.2019, 12:17
Ocena
komentarza:
7
zapytaj Polaków żyjących w Szwecji Szwedów, we Francji 'żółtych kamizelek" a w Niemczech każdego Niemca, który zetknął się z 'ubogacaniem'
nie wierzysz? - to wyjedź z Polski i z pisowskiego Jasła. ciapaci czekają.
@ lin
dnia 04.01.2019, 22:40
Ocena
komentarza:
9
Takich radnych mieć to wielki wstyd-przynajmniej nie pokazywali bycie się na zdjęciu,bo jak jeden nadajecie się w piątek na rynek a nie do rządzenia.Żenada- powiat się za was wstydzi.
@ Tęsknota
dnia 04.01.2019, 22:43
Ocena
komentarza:
-31
Jeszcze zatęsknicie za starosta Kmiecikiem. Było racjionalne myslenie i traktowanie pracowników jak ludzi. dzisiaj do końca nie wiadomo o co komu chodzi. Jak dobrze pamietam obecny starosta bedąc radnym poleciał do ameryki i cały czas brał diete radnego
@ dragoness
dnia 05.01.2019, 13:24
Ocena
komentarza:
16
To oczywiście był żart z rym racjonalnym myśleniem i traktowaniem ludzi poważnie?
@ bv
dnia 05.01.2019, 17:15
Ocena
komentarza:
14
[komentarz nie na temat]
@ dragoness
dnia 06.01.2019, 22:40
Ocena
komentarza:
4
Niestety, to nie kpina. To wazelina.
@ maria
dnia 04.01.2019, 22:47
Ocena
komentarza:
27
Żenada. Koniem się przejedzie na Trzech króli,w jdk-u zaśpiewa kolendę i myśli,że lud kupi i starostą zostanie.
@ Tryt
dnia 05.01.2019, 15:49
Ocena
komentarza:
19
Maryś a tobie bidulo co na grzywkę padło? Co ma Urban do pisowskiej WIĘKSZOŚCI? Kurde, wyborcy pisu czy wyście się z klapkami na oczy z końmi Urbana pomieniali? Czy wy nie widzicie że ci których WY wybraliście nie utworzą NIGDY drużyny? Ciągle niczym młotem ogłuszeni tą samą mantrę piszecie że wszyscy winni tylko nie WY. Tak to WY jesteście winni. To WY wybraliście tych nieudaczników z pod znaku PiS. Co ma Urban czy Miśkowicz do waszych nieudaczników. Rozum im zabrali? Weźcie się wreszcie ogarnijcie. I zrozumcie że to WASZ GŁOS WASZA WOLNA choć oszukana przez WASZYCH politycznych wybrańców sprowadziła na nasz powiat to niewydarzone pisowskie nieszczęście. Przecież to nie przypadek. To do q..wy nędzy dzieje się już kilka lat!!! Kogo wy wybieracie!! Kilka lat temu byłem przypadkiem świadkiem jak Pers wtedy radny z PSL żalił się że ludzie z problemami dotyczącymi funkcjonowania powiatu ciągle od!uchodzą do niego. A do kogo mieli iść jak nie do niego? Widocznie miał dość peeselowskich uwag i zwiał do PiS. Ciekawe od kogo wystartuje na następne wybory. Może od Kukiza? To to samo co PiS
Tylko w innym wydaniu.
@ bv
dnia 05.01.2019, 17:24
Ocena
komentarza:
17
A to ma Urban że był w zarządzie i pod jego i kolegów rządami był cud mniód i malina ???...Tryt tobie nie tylko grzywka ale i berecik mocno uciska !!!...
W tej radzie nie widzę ŻADNYCH perspektyw dla powiatu bo jak między sobą się nie żrą to wojenki z miastem i tak w kółko ten chocholi taniec trwa...i kompletnie bez związku czy to PiŚ PSPP czy inny PZPR...głupota ponadpartyjna jest
@ Tryt
dnia 05.01.2019, 19:34
Ocena
komentarza:
11
A co ma Urban do wojennek pisowskich? A co do tego że Urban był w starej radzie. No to powiedz mi cwaniaku jakie masz zarzuty do niego czy Miśkowicza? Ale konkretnie a nie pisowski słowotok [...]ówkowy bez odpowiedzialności za słowo i za czyny. Bo [...] o tym czy był wtedy powiat mlekiem i miodem płynący bez żadnego uzasadnienia to wsadź sobie w buty. Może mniej cię będą uciskały. Jak do tej pory rozmawiamy o funkcjonowaniu zarządu powiatu. A jeśli wg.ciebie to co serwuje nam PiS przez ostatnie lata jest dobre to nie mamy o czym rozmawiać.
@ bv
dnia 05.01.2019, 20:53
Ocena
komentarza:
10
Według mnie to co serwuje nam KAŻDA z dotychczasowych opcji ...to można sobie wsadzić POWYŻEJ butów (znacznie powyżej)...nie mam obsesji na temat PiSu ale nie mam także dobrego zdania o poprzednikach (przypomnieć przepychanki i parodie za poprzedniej rady???)...i o dziwo gęby jakby te same .
@ Tryt
dnia 05.01.2019, 21:17
Ocena
komentarza:
12
Powiadasz o przesłuchaniach i parafiach za poprzedniej rady, ano i masz rację,tylko że i za poprzedniej rady ten cały kabaret odwołań, sądów i dzikich ruchów to serwował nam właśnie PiS. Pod tym względem to giganci.
@ x
dnia 04.01.2019, 22:49
Ocena
komentarza:
13
Urban w taki towarzystwie tak nisko upaść ! Wstyd . J
@ nzs
dnia 04.01.2019, 22:50
Ocena
komentarza:
18
dajcie stanowisko urbanowi to się na wszystko zgodzi
@ x
dnia 04.01.2019, 23:04
Ocena
komentarza:
24
Przecież on ma stanowisko prezesa / dyrektora komunikacji w powiecie jasielskim !
@ Max Szyderko
dnia 04.01.2019, 22:58
Ocena
komentarza:
29
Czyli co ? Znowu nie udało się upchnąć Lesia na stolec wicestarosty ???
@ eldorado
dnia 04.01.2019, 23:28
Ocena
komentarza:
25
Ten lesiu to straszne powiązania i problemy tatusia???
@ P.
dnia 04.01.2019, 23:05
Ocena
komentarza:
28
Oj panowie z PiSu... Najpierw zgadzacie się na sugestię sesji po 6 stycznia, a później.. hyc na 4 - go, aby dopiąć swego. ŻENADA.
@ król
dnia 05.01.2019, 15:42
Ocena
komentarza:
22
Snoch na poprzedniej sesji obiecał że sesje będą w czwartki o dziewiatej.
Zmienił zdanie. Tylko czy na pewno Snoch?
Dawniej Pawluś strasznie się denerwował gdy ktoś go nazwał czyimś podnóżkiem. Teraz czas na Snocha, który wlazł w to po same uszy i już chyba nikt go z tego nie wyciągnie.
@ dragoness
dnia 06.01.2019, 13:33
Ocena
komentarza:
9
Oj, denerwował się. Nawet policję potrafił nasłać.
@ dragoness
dnia 04.01.2019, 23:28
Ocena
komentarza:
52
Za bajzel w starostwie podziękować "wyznawcom", posłowi i senatorzynie.
@ Ness
dnia 05.01.2019, 06:34
Ocena
komentarza:
-31
Powtarzasz się i przynudzasz.
@ dragoness
dnia 05.01.2019, 10:24
Ocena
komentarza:
28
Nie czytaj, jak cię prawda w oczy kole.
@ Żółta febra
dnia 04.01.2019, 23:36
Ocena
komentarza:
21
A temu w niebieskiej marynarce guzik strzeli, nie stać go na nową?
@ Jas
dnia 05.01.2019, 00:01
Ocena
komentarza:
15
Mam nadzieję, że będą nowe wybory i wreszcie do rady nie zostaną już wybranie Urban i Miskowicz. To co dzisiaj zrobili to jest lekceważenie wyborców. A Urban to jest taki człowiek, który czym się nie zajmie to od razu to upada. Do Niczego się człowieku nie nadajesz mam nadzieje, że wreszcie wyborcy Ci to pokażą przy urnach.
@ Tryt do Jas
dnia 05.01.2019, 11:25
Ocena
komentarza:
27
Czyli wg. Ciebie za to że PiS żre się między sobą niczym wściekłe psy o kość to ma być wina opozycji? Otwórz pisowski wspólnik polskiej biedy oczy i włącz myślenie. Kto ma większość w radzie? Coś mi się wydaje że PiS. Więc mogą wybrać wicka tak jak wybrali obecnego starostę. Czy wybierając obecnego starostę pytali się opozycji o zdanie? Czy jeśli opozycja wskazuje na złe d?iałamia zarządu a większość pisowska ma to w D...e to wina opozycji? Czy to że PiS. Nie tylko jasielski żre się między sobą o stołki to też wina opozycji? Czy to że poszczególni radni z pisu obmawiajją się nawzajem za plecami przypinając sobie łatki że ten czy tamten to jest np.tępy jak but, czy nniereformowalny przy...as jakiegoś miejscowego pisowskiego polityka który zasady wewnątrz partyjnej demokracji ma w ...siedzeniu to też wina opozycji? Czy to że cały pis to zbieranina łazików politycznych dla których wdzięczność za konkretne głosy to nic nie znaczące fanaberie? Ja ci teraz odpowiem kto jest temu winien. Winni temu jesteś Ty i tobie podobni bo nie myślicie. Kierujące się pustymi sloganami wyborczymi i kłamstwami politycznych cyników. Dajecie się denerwować niczym ludzka bez steru we mgle. Włącznie wreszcie myślenie. To nie boli. A co do wyboru wicka? Wybiorą to na pewno. Teraz tylko jeszcze odpowiednio przeczołgają obecnego starostę by czasem nie zapomniał kto rządzi i wybiorą. Wybory przedtermi.owe nawet dla jasielskiego pisu mającego taki elektorat wierzący we wszystkie pisie mamrania mogą być bardzo niebezpieczne.
@ dragoness
dnia 05.01.2019, 13:25
Ocena
komentarza:
25
Oczywiście. Według PiSu wszystko jest winą opozycji.
@ Jas
dnia 06.01.2019, 09:01
Ocena
komentarza:
7
JA w tym momencie nie miałem na mysli wyboru wicestarosty tylko lekceważęnia wyborców nie przychodzeniem na sesje. Czy według Ciebie to jest dobre zachowanie. No ale pewnie temu tez jest winny PiS? Zresztą widać tak samo niektórzy z tej opozycji postępują w pracy i widać to po sytuacji w jakiej są zakłady którymi kierują.
@ Virion
dnia 06.01.2019, 10:22
Ocena
komentarza:
-4
To jedyny sposób, aby pisowski beton cos ogarnął.
@ Mieszkaniec powiatu
dnia 05.01.2019, 00:08
Ocena
komentarza:
25
Oj Oj oj ja mam nadzieję że jak już wszystko się wreszcie skończy to wreszcie np Pan Urban zostanie rozliczony że swych obowiazkow bo zakład którym zarządza upada...zresztą to już kolejny. Widać do tego.dazy też w powiecie.
@ Upadek
dnia 05.01.2019, 09:12
Ocena
komentarza:
17
Jak może upaść coś, czego nie ma? Gdzie jest ta powiatowa flota transportowa?
Ile liczy koni mechanicznych, a nie napędzanych owsem? Kto pojedzie pojazdem, który ma rurę wydechową z przodu, przed nosem kierowcy i pasażera? Przecież tu nie ma trasy na Morskie Oko.
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 05.01.2019, 00:09
Ocena
komentarza:
4
Stanie pod "ścianą płaczu" ze szczytnymi hasłami nie robi już takiego wrażenia na społeczności powiatowej, kiedy rzeczywistość się wypaliła i okazała się zgoła inna...
@ Jasło
dnia 05.01.2019, 07:11
Ocena
komentarza:
28
Młodzież nie dojeżdża do szkół z powiatu jasielskiego bo PKS z Jasła nie wykonuje kursów. Gdzie jest starostwo.Brak interwencji.
@ Tryt
dnia 05.01.2019, 13:58
Ocena
komentarza:
21
Nie pytaj o starostwo gdzie jest. Ono jest, ale nie zajmuje się takimi przyziemnymi sprawami jak dowóz ,,smarkaczy,, do szkół. Oni się zajmują no oni się zajmują, no, władzą się zajmują. A z resztą,to przecież i tak wina opozycji.
@ zatroskana
dnia 05.01.2019, 07:38
Ocena
komentarza:
31
Tak to prawda! Młodzieży z powiatu łatwiej dojechać do Krosna niz do jasielskich szkół! Dlaczego starostwo dorzyna jasielskie szkolnictwo??
@ dragoness
dnia 05.01.2019, 10:26
Ocena
komentarza:
28
Bo to taka świecka tradycja bez względu na opcję polityczną. Szkoły generują koszty, nie to co np. ośrodek w Ożennej.
@ Strażnik ZK
dnia 05.01.2019, 07:45
Ocena
komentarza:
43
Wywalić Pawlusia oraz Mateuszka z Rady Powiatu i praca będzie szła. W Radzie potrzebni są ludzie myślący a nie wazeliniarze.
@ Ms
dnia 05.01.2019, 07:48
Ocena
komentarza:
32
Radna Stasiowska! Where are you? Tyle obietnic a tu nieobecnosc gdy uchwalany jest budżet..
Pracujecie za nasza kase wiec macie sluzyc ludziom a nie ciagle cyrki urzadzac.
@ Przewròt
dnia 05.01.2019, 08:51
Ocena
komentarza:
24
Pani wyczyscila juz kolaczyce teraz powiat. Gratuluje kolaczycom- widać nie mają nikogo kompetentnego i wykształconego w gminie tylko trzeba było ściągać fachowca że Żmigród.
@ Strażnik ZK
dnia 05.01.2019, 10:30
Ocena
komentarza:
31
Pani Stasiowska zrobiła już "tak wiele dobrego" w Kołaczycach, że ludzie trzeźwo myślący mają jej dość. Teraz usadowiła się z "pracą" w UM i jako Radna Powiatu "pracuje dla dobra" jego mieszkańców. PRACA jednak jest rożnie przez niektórych pojmowana. Są tacy, którzy dumnie o niej mówiąc mają na myśli tylko i wyłącznie WŁASNY STOŁEK. Życzę powodzenia wyborcom Pani "pracowitej" Radnej.
@ YOZEF
dnia 06.01.2019, 05:32
Ocena
komentarza:
-13
odwal sie od stasiowskiej widocznie dobrze ci bylo z salachowa ,,,boli
@ Hmm
dnia 06.01.2019, 20:12
Ocena
komentarza:
5
Stasiowska akurat to jest człowiek niezłomny. PiS ją chce znów w swoje szeregi, a ona odmawia bo ma honor. Kołaczyce wiele zyskają po tych przełomach. Nowy burmistrz dobrze sobie radzi.
@ Przewròt
dnia 05.01.2019, 08:48
Ocena
komentarza:
26
Centrum dowodzenia-spòłdzielnia. Niech żyje prezes! Hip hip hura
@ Myślący
dnia 05.01.2019, 08:48
Ocena
komentarza:
-9
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ chyba (nie)Myślący
dnia 05.01.2019, 09:09
Ocena
komentarza:
39
Sęk w tym, że ci, którzy wygrali wybory i posiadają większość nie są w stanie jej wykorzystać ze względu na wewnętrzne tarcia. Dlaczego do tej pory nie udało im się powołać nowego zarządu? Jeżeli ktokolwiek działa na niekorzyść powiatu, to nie radni opozycji. PiS mając większość powinien rozdawać karty, tymczasem nie jest w stanie wybrać wicestarosty.
@ Eryk
dnia 05.01.2019, 08:49
Ocena
komentarza:
36
Podczas transmisji pawluś negocjował z jednym z radnych p. Cz. i przypadkowo włączył mikrofon padły słowa : przyjdzie koza do woza;mi
@ król
dnia 05.01.2019, 15:45
Ocena
komentarza:
16
No przecież chyba Czajka więcej znaczy i jakiś Pawluś mu nie będzie dyktował warunków!!!
@ Protest
dnia 05.01.2019, 09:07
Ocena
komentarza:
17
Może zrobić protest i wypłaty styczniowe oddać na dobry cel ??
@ polkom
dnia 05.01.2019, 09:15
Ocena
komentarza:
14
Te zdjęcia na tle napisów porozumienie ponad podziałami to kpina
z wyborców. Nikt chyba nie byłby w stanie wymyślić bardziej "odpowiedniej"
nazwy do działań radnych na czele z przewodniczącym tego klubu.
@ Wyborca I
dnia 05.01.2019, 09:24
Ocena
komentarza:
17
[komentarz nie na temat]
@ GEN.
dnia 05.01.2019, 17:00
Ocena
komentarza:
7
noi wtedy wszedł by twój maz,ktory teraz tak cierpi.
@ Czarny Koń
dnia 05.01.2019, 09:28
Ocena
komentarza:
23
[komentarz nie na temat]
@ Wyborca I
dnia 05.01.2019, 09:36
Ocena
komentarza:
11
Jeden z radnych ponoć jest chory, chorych nie wybierać ba chorych nie rejestrować na kandydatów tylko zdrowych
@ Wyborca 2
dnia 11.01.2019, 12:39
Ocena
komentarza:
1
Uważaj bo choroba sama wybiera kiedy ma przyjść, puk puk mogę teraz!? Ludzie opamiętajcie się bo przez to wzajemnie najeżdżanie na siebie nic w Jasle nie będzie...
@ kkkkkkkkk
dnia 05.01.2019, 10:06
Ocena
komentarza:
19
To jest walka o dobre miejsce przy korycie , tak samo było w poprzedniej kadencji gdzie PIS

walczył między sobą bo tylko w taki sposób wyborcy niedouczeni mogą dostać się do koryta.
@ xmen
dnia 05.01.2019, 10:48
Ocena
komentarza:
11
Banda nieudaczników. Gorzej niż n rynku w piątek. Ja sobie jadę zatankować diesla do Niemiec bo jest taniej
@ rzeszowianka
dnia 05.01.2019, 10:49
Ocena
komentarza:
51
Biedne to nasze Jasło, a to za sprawą obecnego posła i starosty. Przypomnieć należy, że obaj dali się poznać na terenie podkarpacia z nie najlepszej strony, kiedy to poseł piastował funkcję wojewody krosnieńskiego w latach 1997-1998 zatrudniając wówczas na funkcję dyrektora generalnego Urzedu Wojewodzkiego obecnego starostę Adama P. Już wówczas do dyrektora generalnego przylgnęła ksywka "Krwawy Adaś". W latach 1999-2002 sprawował za sprawą ówczesnego marszałka sejmiku Bogdana Rz. funkcję dyrektora urzędu marszałkowskiego w Rzeszowie. Tamte czasy rządów jaślan w województwie do dnia dzisiejszego odbijają się nam czkawką, z tej prostej przyczyny, że chwały Jasłu ich rządy nie przysporzyły i radni sejmiku wszystkich opcji politycznych od lewa do prawa Jasłu nie pomagają. Należy zauwyć, że starosta był też radnym RMJ ( członek komisji rewizyjnej ), szukając za wszelką cenę nieprawidłowości w działaniach burmistrza Andrzeja Cz. Był też radnym powiatu jasielskiego, ale zawsze, gdy nic mu się niu udawało odlatywał do USA, lecz mandatu diety nigdy się nie zrzekał. To bardzo skrócony, nie obfitujący w jakiekolwiek sukcesy obraz działań,"działacza dla działania na swoją korzyść"...
@ jaślok
dnia 06.01.2019, 10:46
Ocena
komentarza:
6
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
@ krawiec
dnia 05.01.2019, 11:05
Ocena
komentarza:
17
Obecnie w modzie jest szycie garniturów "na wymiar".
Polecam swoje usługi radnym powiatowym. Ulica W Sam Raz 6.
@ xmen
dnia 05.01.2019, 14:31
Ocena
komentarza:
17
[komentarz nie na temat]
@ Krośniak
dnia 05.01.2019, 11:36
Ocena
komentarza:
43
Ile krzywdy ludziom w Krośnie i Rzeszowie uczynili całe podkarpacie wie. Jeżeli to prawda że teraz chce na stałego członka po zawodówce Jana od kolarstwa z PRL to już dramat. Jak mówi przysłowie " do trzech razy sztuka, więc panie starostwo odrobina honoru, bilet do stanów i kolejny odlot...
@ Jaślak
dnia 05.01.2019, 11:48
Ocena
komentarza:
36
Tylko przed odlotem niech zrzeknie się mandatu i nie pobiera diet!!!
@ Feliks
dnia 05.01.2019, 15:01
Ocena
komentarza:
27
Najpierw trzeba mieć ten honor i godność a nie być tylko na rozkazy tych co trzymają za sznurki??
@ DZIECI Z PIASKOWNICY
dnia 05.01.2019, 12:14
Ocena
komentarza:
22
Taki artykuł skopiować i wysłać na meila panu Prezydentowi i Premierowi
@ obserwator
dnia 05.01.2019, 12:25
Ocena
komentarza:
30
[komentarz nie na temat]
@ Misiek
dnia 05.01.2019, 14:19
Ocena
komentarza:
19
Czy czasem nie stoi za tym radny Jan członek, bo jak wicestarostą był Gorgosz to za nim do piekła by poszedł ł A teraz zmienił gusta?
@ hm..
dnia 05.01.2019, 16:17
Ocena
komentarza:
9
Może znajdzie wreszcie czas i zajmie się teraz zajęciami z emisji głosu, dobrych manier, retoryki i medytacji transcendentalnej, przecież jest do tego stworzony.
@ hm..
dnia 05.01.2019, 16:19
Ocena
komentarza:
7
Oczywiście nie radny Jan, tylko aspirant Tadeusz G.
@ Tryt
dnia 05.01.2019, 21:33
Ocena
komentarza:
6
Masz na myśli ,,melodie,,?
@ lin
dnia 05.01.2019, 13:42
Ocena
komentarza:
-21
A Wawro,ledwo weszla i od razu zprezesem spoldzielni hcieli by pokazac,ze znaja się na paragrafach,zenada -gdzie macie chociaż trochę kultury.Zamiast pracować,wziaśc się do roboty to zaczynają od swojej głupoty,pokazywanie ze chcą być widziani jako intelgentni,tymczasem zenada,odebrac im mandaty jak się im nie chce pracować,wstydx100.
@ dragoness
dnia 05.01.2019, 13:58
Ocena
komentarza:
20
Czasem lepiej milczeć i uchodzić za mądrego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
@ Virion
dnia 06.01.2019, 10:59
Ocena
komentarza:
-6
Dla twojej starej w całym mieście by zabrakło.
@ dragoness
dnia 06.01.2019, 22:39
Ocena
komentarza:
-6
Raczej coś, a pan też nie robi się młodszy. Mądrzejszy też nie.
@ krs
dnia 07.01.2019, 08:43
Ocena
komentarza:
-4
Wiem i dlatego w krótkich gaciach nie chadzam na sesje ...a co do mądrości "quidquid agis, prudenter agas et respice finem"..
@ do Krośniak
dnia 05.01.2019, 13:48
Ocena
komentarza:
-13
Widzę kolego że masz jakieś braki związane z wiedzą na temat Pana Jana Muzyki... Pierwsze sprawdź jakie ma wykształcenie a później wypisuj głupoty...
@ Zenek
dnia 05.01.2019, 13:59
Ocena
komentarza:
7
kto nto był?
@ jan
dnia 05.01.2019, 14:29
Ocena
komentarza:
15
[komentarz nie na temat]
@ xmen
dnia 05.01.2019, 14:37
Ocena
komentarza:
15
To są wybitnej klasy specjaliści którzy po sukcesach jakie osiągnęli w prywatnych spółkach nie widząc dla siebie dalszej ścieżki rozwoju, osiągając co było do osiągnięcia, zdecydowali się pracować dla społeczeństwa.
@ Max Szyderko
dnia 05.01.2019, 14:54
Ocena
komentarza:
16
Dobrze waliła w poprzedniego burmistrza więc ma kwalifikacje :)
@ ksiądz Mateusz
dnia 05.01.2019, 14:33
Ocena
komentarza:
22
Już dawno to pisałem powiat nie jest nikomu do niczego potrzebny, powiaty do likwidacji.
@ Zenek
dnia 05.01.2019, 14:49
Ocena
komentarza:
-7
Kto to jest ta kobieta t tylu po lewej,ona często robi zdjęcia,juz na pierwszej sesji pokazala ze jest to jakas awanturnica.a jeżeli chodzi o tego pana ze spoldzielni mieszkaniowej to mu udowodnimy wkrótce jegoprace ,oj zobaczyswiat jaki to facet.
@ P,
dnia 05.01.2019, 15:15
Ocena
komentarza:
9
Zeniu, to ilu Was jest? Bo już się pogubiłem w rachubie..
@ Lulka
dnia 05.01.2019, 14:50
Ocena
komentarza:
5
zaraz zaraz ,ja tez.
@ stary
dnia 05.01.2019, 15:18
Ocena
komentarza:
19
pawluś starostą???wstyd hańba dla moich stron---niech ucieka na Przysieczki
@ ksiądz Mateusz
dnia 05.01.2019, 15:28
Ocena
komentarza:
-8
Przetacznik ma zawsze rację, pamiętajcie o tym.
@ miser
dnia 06.01.2019, 22:05
Ocena
komentarza:
4
gdzieby się nie pojawil tam miesza i udaje -same paragrafy,sama wscieklosc w tym człowieku- lepiej by się sam wycofali dal ludziom spokojnie pracować,
@ jaślanin
dnia 05.01.2019, 15:44
Ocena
komentarza:
15
ludzie robicie z siebie d[...] i z Powiatu Jasielskiego jak będą następne wybory to połowa z was odpadnie !!!
@ Jak w niebie
dnia 05.01.2019, 15:46
Ocena
komentarza:
15
Na zdjęciach gęby uśmiechnięte, wiec chyba źle nie jest. Robić nie trzeba, posiedzieć, pogadać głupoty to można nawet jak przy grillu a kasa z nieba leci. Żyć, nie umierać.
@ Olek
dnia 05.01.2019, 16:14
Ocena
komentarza:
10
ludzie - kogo wyscie powybierali -Przetacznika i te inne geby-- na pośmiewisko i tylko.Juz po pierwszej sesji było wiadomo kogo narod wybral- wstyd dla Jasla -to zdjecie powiekszyc i na slupach rozwiesić ,niech się narod wstydzi kogo wybral.
@ dragoness
dnia 05.01.2019, 18:06
Ocena
komentarza:
17
Bardzo się wstydzimy... aż 13 radnych z PiS.
@ sasza
dnia 06.01.2019, 07:39
Ocena
komentarza:
5
Ale jest kobieta od wina Ewa Wawro twoja idolka
@ Virion
dnia 06.01.2019, 10:23
Ocena
komentarza:
-6
Rozsądna kobieta popiera podobnych sobie.
@ Basia
dnia 05.01.2019, 16:21
Ocena
komentarza:
5
Calym prewodierem do zamieszania jest jak zwykle Przetacznik-on niema wstydcu.
@ dragoness
dnia 05.01.2019, 18:05
Ocena
komentarza:
26
Całym prowodyrem do zamieszania jest p. Rzońca forsujący swego kandydata na wice.
@ YOZEF
dnia 06.01.2019, 05:28
Ocena
komentarza:
6
odwal sie od przetacznika to facet przygotowany merytorycznie do sprawowanej funkcji ,niestety czsem pistolet ale teraz taki potrzebny
@ xy
dnia 05.01.2019, 16:34
Ocena
komentarza:
19
myslę ,że trzeba to towarzystwo wywieżć za powiat i wybrać nowych ludzi ... a tym dać odpocząć... oby się nie weszli ponownie!!!
@ Wyborca
dnia 05.01.2019, 18:03
Ocena
komentarza:
13
Żądam nowych wyborów Panie Pawluś.Niech się Pan ich nie obawia.
@ Do drogenes
dnia 05.01.2019, 18:11
Ocena
komentarza:
18
A kogo pan Rzonca forsuje pana T. G eks vice
@ dragoness
dnia 06.01.2019, 13:31
Ocena
komentarza:
12
Pana Lechwara.
@ As
dnia 05.01.2019, 18:12
Ocena
komentarza:
18
Brak powołania wicestarosty to byłoby najlepsze rozwiązanie dla mieszkańców powiatu. Będą nowe wybory (niestety, to też kosztuje ale może niektórzy zweryfikują, czy warto głosować na te same twarze) Ale na 100% tak nie będzie! Trochę pokrzyczą i do 24 stycznia skład zarządu będzie wybrany. Co najwyżej odbędzie się jeszcze kilka nic nie wnoszących posiedzeń na koszt podatnika.
@ orpa
dnia 05.01.2019, 18:35
Ocena
komentarza:
19
To co takiego dobrego do tej pory zrobił MUZYKA że miałby dostać etat proszę podać przykład
@ Tryt
dnia 05.01.2019, 19:39
Ocena
komentarza:
19
Jak to co zrobił. Był. To wystarczy.
@ Łowca
dnia 05.01.2019, 18:39
Ocena
komentarza:
11
Panie Pawluś, wywalcie z PiS radnych którzy nie głosowali z Wami! Bez przebaczenia.Tylko nowe wybory, bez nich na liście!
@ Obywatel
dnia 05.01.2019, 19:49
Ocena
komentarza:
16
Bardzo sluszna uwaga. Wywalic na zbity pysk. Bo albo jest sie razem i dziala albo gorgosza pcha na stanowisko
@ henek
dnia 06.01.2019, 10:01
Ocena
komentarza:
13
Łowco! przecież tam nikogo nie ma z PISu?? To tylko podobno taka zbieranina rzońcowo-zającowa?
@ DO ŁOWCA
dnia 07.01.2019, 09:16
Ocena
komentarza:
8
Żeby czasem Pana Pawlusia nie wywalili
@ Wyborca I
dnia 05.01.2019, 19:43
Ocena
komentarza:
12
Jak żyć, jak żyć jak, gdy nie ma vicestarosty jak żyć. A ja teraz napisze tak jakby [...]ł stary górol spod Nowego Taragu. mi siy widzi Jan MUZYKA jako cłek rozsądny, łopanowany, niekonfliktowy a i różnorakich poglądów łosób je scalających. Może chop nimo pokonconych skół nawet tych łykendowych płatnych, bo mu nie trza tytułów. W loklanej społecnosci małej łojcyzny licy sie cłowiek i jego łopanowanie, dokonania chęc rozmowy ze scyćkimi, i z każdym z łosobna taki Jasiek z Umiesca jes. Co z tego, że mają tytuły magistra a nie potrafią wybrać osoby godnej do piastowania stanowiska vice. Nieliczni chcą wsadzić na stołek kogoś, kogo nie chce większość w radzie i to jest zastanawiające, ale tego kogoś nie chce także społeczność lokalna i to jest przykre i zastanawiające, że ż(rz)adzący ba wybrani nie wyciągają z tego wniosków

A przed wyborami myśleli, że ilością przeciętych wstęg otwarć kupiom(ą) se przychylnośc, przeliczyli się, wyborcy głosują , wyborcy obserwują na You Toube
@ YOZEF
dnia 06.01.2019, 05:25
Ocena
komentarza:
5
wice starosta musi miec studia wyzsze nie wiem czy muzyka takie posiada ale prada jest ze rzadzi jaslem juz chyba 5 kadencje ,,,ha ha oj wyborcy wyborcy obudzicie sie kiedys w powiecie krosniejskim i gorlickim wzdluz rzeki jasiolki tambedzie przebiegala granica powiatow
@ Rysio
dnia 06.01.2019, 11:32
Ocena
komentarza:
-4
nie musi miec studiów wyzszych
@ Obywatel
dnia 05.01.2019, 19:47
Ocena
komentarza:
-5
Nalezy sprawdzic tych nieudacznikow ktorzy na sesje nie przychod
za a robia konferencje smieszne
@ Erni
dnia 05.01.2019, 20:47
Ocena
komentarza:
-4
No i po co nowe wybory?,dalej wyjdą do nich te same sprawdzone nieudolne mordki i będzie jak teraz,jak było wcześniej,bo przecież nic nowego nie mają w tych pustostanach,tylko,jak wydoić jeszcze więcej kasy,żenada.
@ Stare Jasło
dnia 05.01.2019, 21:09
Ocena
komentarza:
14
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
@ Stare Jasło
dnia 05.01.2019, 21:33
Ocena
komentarza:
15
Kolejna sprawa.
Po co tam poszliście ?
Żeby się nawzajem wycinać, pokazać kto silniejszy, czy może po to, aby rozwijać ten nasz bidny, zapomniany przez diabła powiat ?
Szkoda słów na klawiaturze, najchętnie to wstać, liścia rządzącemu i temu drugiemu dyrygentowi.

Drugi dyrygencie, nie myśl, żeś wszystkie rozumy pozjadał, boś zwykły wacek jest, kumasz, nikt cię nie lubi. Gdyby było inaczej pewnie byś był bliżej stołka o którym marzyłeś, a tak, [...]ncjoza, awanturników z ego wysokości Everestu jaślanom nie potrzeba, burmistrzem nie zostaniesz nigdy.
Zajmij się ogródkiem i zacznij ludzi szanować bo karma wraca.
@ sx
dnia 06.01.2019, 09:46
Ocena
komentarza:
8
Dobro wspólne, czytaj lokalne stoi daleko daleko w tyle. Najważniejsze to: dobrze rozdysponować stołki (aby Nam-czyli rządzącym, żyło się lepiej), zarabiać pieniądze Naszym kosztem - czyli podatników, żyć na ich koszt. Nic więcej się nie liczy. Dno, totalne dno, mieszkańcy to obserwują i co?i nic, Jakiś Lechwar - kto to w ogóle jest?- ma być wicestarostą? jaja jakieś...jak berety...rozwiązać to w pizdu, zakazać ponownego kandydowania i wybrać zupełnie nowe osoby...może coś się zmieni...chociaż wątpię
@ Erni
dnia 06.01.2019, 16:27
Ocena
komentarza:
7
I to właśnie jest ponad podziałami,dla Jasła i powiatu i tak ,jak ktoś napisał w komentarzach,najlepszym przykładem jest przewodniczący tego ugrupowania,który startuje w każdych wyborach i ćmi wyborców,reszta przykładów,też nawiązuje do tego radnego,wszyscy dla Jasła i powiatu,a przede wszystkim dla własnej kiszeni.
@ Stare Jasło
dnia 05.01.2019, 23:05
Ocena
komentarza:
8
Ten temat, to powinien zostać przeniesiony na forum, żeby nie zginął, żeby ta patologia wiedziała, miała świadomość, że wyborcy nie są zaspą, tylko myślą, śledzą, oceniają.
@ YOZEF
dnia 06.01.2019, 04:04
Ocena
komentarza:
4
doczekalismy sie to dla malinowego nosa gra o przezycie kucharka tez mu pomaga ,,,a po co oni ,,,juz tyle lat wystarczy ,,,podziejujcie im juz w wyborach jechalem z soliny naliczylem przeszlo 100 plakatow wyborczych takic drogich podczas ostatnich wyborow parlamentarnych tego pana zalezy mu bo pewnie prokurator puka juz do drzwi zas kaczynski sprawiedliwy nie obroni go a immunitet jest jaslo moje kochane miasto nigdy nie mialas szczescia do rzadzacych ,pankiewicz jedyny porzadny gosc sprawdzony sumienny i kochajacy miasto chociaz w nim nie mieszka ,ale to za malo ,przetacznik jest rewolucjonista ale fachowcem w swojej dziedzinie ,,dajcie tympanom szanse ,wojenki podjazdy szok ,,,lechowski i sepiol gdzie sie podzialiscie ,trzeba tej hydrze uciac glowe i zaprowadzic porzadek ,,a wyborcymaja teatr takich wybralismy ,,,muzykow persow papciakow urbanow [on kiedys gdzies pracowal oprocz harcerstwa] i innych jaslo jaslo nie bedzie nowych wyborow rosol pominiety ale zaglosuje w ostatniej chwili tak aby sie bawic nastepne 5 lat ,,,wstyd takich macie radnych jakich wybraliscie ,jaslanie j kochani ,,sluchajcie dalej pralata i gwardiana ,,oni wiedza wszystko co miatupotrzebne i kto
@ ola
dnia 06.01.2019, 10:05
Ocena
komentarza:
9
A to ciekawy wątek! O ile zostały przekroczone limity wydatków na kampanię jeżeli tyle drogich banerów wisiało ?? Co na to Państwowa Komisja Wyborcza??
@ Wyborca I
dnia 06.01.2019, 08:24
Ocena
komentarza:
-13
A co napiszecie o radnym Persie, Grzegorzu Presie z Nienaszoowa. Może on !!! ???
@ KADZIDŁO
dnia 06.01.2019, 08:39
Ocena
komentarza:
17
Może by wybrać wicestarostę wśród 3 króli dziś na orszaku?
@ Mirra
dnia 06.01.2019, 09:43
Ocena
komentarza:
-24
Starostą powinien być Pankiewicz, wice Urban a członkiem
Gorgosz. Taki skład zapewni sprawne funkcjonowanie powiatu.
Ludzi walki, którzy nie potrafią żyć bez mieszania trzeba dać
w odstawkę. W innym wypadku czarno widzę przyszłość
powiatu.
@ Mateusz
dnia 06.01.2019, 09:55
Ocena
komentarza:
-12
I tak zostanę vicestarostą ha ha
@ Wyborca I
dnia 06.01.2019, 10:19
Ocena
komentarza:
5
My z tej strony Jasiołki jakby co to chcemy do powiatu krośnieńskiego. A może Wielbłąd były dobry
@ xena
dnia 06.01.2019, 10:54
Ocena
komentarza:
-5
Pan Papciak idealnie to skomentowal.brawo
@ Kierowca 8I0
dnia 06.01.2019, 12:17
Ocena
komentarza:
3
Nie chce się im przyjść na sesję na co mają taki obowiązek i na co się zgodzili,
to mówią teraz, że protestują.
Zresztą i tak pieniądze dostaną.
Co na to elektorat, który głosował za realizacją ich programu.
Ładnie tak oszukiwać swoich wyborców.
@ dragoness
dnia 06.01.2019, 12:23
Ocena
komentarza:
7
To jest protest, panie kochany, przeciwko prywacie, sterowaniu z zewnątrz i bajzlowi w starostwie.
@ do dragoness
dnia 06.01.2019, 12:43
Ocena
komentarza:
8
Większość pracowników Starostwa to porządni, profesjonalni
urzędnicy, dzięki którym to wszystko jeszcze jakoś się kręci.
Nie są oni winni temu co wyprawiają radni powiatowi. Można
im tylko współczuć pracy w takich warunkach.
@ dragoness
dnia 06.01.2019, 13:02
Ocena
komentarza:
10
Przepraszam, przez "bajzel w starostwie" miałam na myśli Zarząd i Radę, nie pracowników.
@ X1
dnia 06.01.2019, 12:53
Ocena
komentarza:
27
Dlaczego pan Urban tak szaleją ? a o to prosta odpowiedz . Jeśli ktoś potrafi myśleć to przyzna mi racje. W poprzedniej kadencji pan Urban nie był aż tak aktywny , a teraz " staje się zbawca powiatu " .
1. Jest dyrektorem przedsiębiorstwa , które podlega bezpośrednio pod powiat wiec o jego losie być lub nie być dyrektorem decyduje kto powiat patrz starosta wiec co trzeba robić żeby zostać dalej na stołku wyjścia są dwa ;
1. zmienić starostę i na to stanowisko posadzić swojego kolegę który nie da mu zrobić krzywdę albo
2. robić z siebie wielkiego opozycjonistę wobec obecnego zarządu powiatu a jak go zwolnią to iść do sady pracy ze jego zwolnienie ze stołka dyrektora było spowodowane względami politycznymi i dalej kręcić swoja karierę polityczna wielkiego uciśnionego zbawcę powiatu
@ yozef
dnia 07.01.2019, 20:52
Ocena
komentarza:
6
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ yy
dnia 06.01.2019, 12:59
Ocena
komentarza:
20
bez vice starosty będzie taniej !!!
@ obywatel
dnia 07.01.2019, 09:32
Ocena
komentarza:
13
a Czajka to nie był z listy PIS a teraz zmienił upierzenie oj nie ładnie...
@ nawrócony
dnia 07.01.2019, 13:55
Ocena
komentarza:
6
Czajka niczego nie zmienił tylko zrozumiał błąd startując z Pisu!!! I Chwała Mu za to!
@ ojciec
dnia 07.01.2019, 11:59
Ocena
komentarza:
11
Obyście nie wymielili pisu na władzę emerytowanych policjatów/ milicjantów
@ krystyna
dnia 07.01.2019, 13:00
Ocena
komentarza:
10
Adam miej honor jak kiedyś i poddaj się do dymisji i wyjedz do Hameryki!!!
@ kryśka
dnia 07.01.2019, 17:29
Ocena
komentarza:
14
Adam zrezygnuj!!!Miej honor!!! Nie bądż na pasku rudego!!!
@ koko
dnia 07.01.2019, 21:35
Ocena
komentarza:
7
Jak taki starosta ma rządzić w Polsce skoro tyle siedział w Ameryce, a przecież siedział w pierdlu i bał się żeby go drugi raz nie posadzili. To patriota!!!
@ ggt
dnia 07.01.2019, 16:36
Ocena
komentarza:
12
PronujePanie Starosto kupic wszystkim radnym mundurki ,żeby nie robili z siebie pośmiewiska i nie pokazywali dużych brzuchow i nie młodych już kolan.
@ obywatel
dnia 07.01.2019, 16:45
Ocena
komentarza:
6
to niech się zrzeknie mandatu
@ irys
dnia 07.01.2019, 21:26
Ocena
komentarza:
-10
Panie starosto, z tym wyborem wicestarosty zastał Pana już Nowy Rok. czy wyczerpał Pan już wszystkie kandydatury?. Z tego wynika że podpowiedzi a może nakazy posła są słabe w tej kwestii. Należałoby tylko powtórzyć scenariusz z poprzedniej kadencji, a więc sprawdzonego i kompetentnego T. Gorgosza zgłosić na wice a Radni na pewno zaakceptują zważywszy na słabą personę urzędującego starosty Pankiewicza.
Panie Starosto, radzę powołać T. Gorgosza na swojego zastępcę i wreszcie Starostwo będzie prawidłowo funkcjonować i zakończy się ten cyrk.
@ yozef
dnia 08.01.2019, 21:11
Ocena
komentarza:
3
panu gorgoszowi odpowiedzieli wyborcy w glosowaniu kol irys pamietam jak rodzina gorgoszow w latach 1970 i pozniej zyla sobie swietnie mieli zagwarantowane kontrakty zawsze w przodzie w awangardzie ,dziekujemy panie gorgosz my juz pana nie chcemy
@ Do kryśka
dnia 07.01.2019, 21:59
Ocena
komentarza:
9
Nie zrezygnuje ba w Jaśle już nie ma ludzi mądrych wszyscy wyjechali za granice a pozostali tylko konusy którzy prą do władzy bo są zachłanni i chcą jeść nie łyżką ale chochlą taką jak jest w wojsku przy kotle.
@ Nowy
dnia 07.01.2019, 22:23
Ocena
komentarza:
8
Padają nazwiska ale bez konkretów. T.Gorgosz był do niedawna
w zarządzie. Co zrobił? Doświadczenie? Wykształcenie? To samo
inny kandydat M. Lechwar. O wybranym członkiem zarządu wiemy
chociaż, że
były milicjant i były wójt.
@ nick
dnia 08.01.2019, 18:29
Ocena
komentarza:
6
od nie wiem jak długiego czasu te same "twarze"a w...ć na zbity pysk i obsadzić pierwszych z ulicy na pewno przez 4 lata sie dogadają ...
@ stan
dnia 09.01.2019, 09:11
Ocena
komentarza:
-2
ogarnia mnie rozpacz
@ Znajoma.
dnia 09.01.2019, 13:37
Ocena
komentarza:
6
Drogi yzefie...twój protegowany.p.Pankiewicz. w.latach. 70tez wiódł dostatnie życie na rachunek państwa... Milicji.
@ Analfabeta
dnia 09.01.2019, 19:48
Ocena
komentarza:
3
Jak by mnie wybrali na vice staroste to bym robil za 3 tysiaki i byłbym zajebiściy zadowolony
@ Wyborca2018
dnia 12.01.2019, 18:43
Ocena
komentarza:
0
Tyko nie Pan Pankiewicz i nie Pan Gorgosz a tym bardzi Pan Mateusz. Trza chłopa takiego z j … albo jakom może babe, bo tero koedukacja w modzie
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105