Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pożar budynku gospodarczego w Sądkowej

30

Dzisiaj, 9 lipca zaraz po północy, w miejscowości Sądkowa w gminie Tarnowiec doszło do pożaru budynku gospodarczego. Spaleniu uległ dach budynku i składowane tam siano.  


Mł. bryg. Marek Górniak, Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle:  Zgłoszenie zdarzenia do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Jaśle wpłynęło o godzinie 0.15. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono pożar budynku gospodarczego, murowanego. Budynek w całości objęty był pożarem, działania polegały na podaniu dwóch prądów wody na palący się obiekt i odcięciu prądu. Następnie rozebrano część konstrukcji dachowej która uległa spaleniu oraz usunięto siano i słomę, składowane w tej stodole.

W działaniach trwających 2 godziny 22 minuty, oprócz dwóch zastępów JRG PSP Jasło brały udział jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Sądkowej, Tarnowca, Brzezówki, Roztok i Dobrucowej.

Przyczyna zdarzenia jest na tę chwilę nieustalona, strat na razie nie oszacowano.  



Jakub Hap

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
0
@ stodoła
dnia 12.07.2010, 00:24 · Zgłoś
i tu się mylisz. Policja zwraca się do administratora sieci o podanie danych właściciela danego IP, a ten ma obowiązek przekazać te dane policji:)
Odpowiedz
0
@ zzzzzz
dnia 11.07.2010, 12:05 · Zgłoś
wedlug mnie top ktos z "wielkiej "3 z sadkowej . a "stodola" jest bardzo madry z tym co napisal o IP
Odpowiedz
0
@ do pożar
dnia 11.07.2010, 10:52 · Zgłoś
Do ,, Pożar'' Taki z Ciebie kozak?????????? Zal mi Cię......
Odpowiedz
0
@ stodoła
dnia 11.07.2010, 09:55 · Zgłoś
""zgłosiłem nick "pożar" na policje, sprawdzą jego IP i przesłuchają""
Ty [...] wiesz co to jest IP , nawet C.B.A nieda rady namierzyć!!!
A pozatym chłop sam sie podpalił , żeby kase zgarnąć , tam tylko stara stodoła stała i siano !!!
teraz za niego niech się bierą , stodoła jak wiadomo nieżle była ubezpieczona .
Odpowiedz
0
@ meski
dnia 11.07.2010, 00:28 · Zgłoś
znów pożar.....
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 11.07.2010, 00:13 · Zgłoś
i jak tam, wiadomo już co było przyczyną pożaru? Podpalenie? Oszacowano już straty?
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 10.07.2010, 23:20 · Zgłoś
zgłosiłem nick "pożar" na policje, sprawdzą jego IP i przesłuchają
Odpowiedz
0
@ miko
dnia 10.07.2010, 20:30 · Zgłoś
Czyżby to podpalacz pod pseudonimem "pożar" szuka kolejnego sposobu na zarobienie kasy?? Już włamania nie wystarczają? Nie ma co kraść, czy o co chodzi?? [...] się złoży...Książe się znalazł. ŻENADA!!!
Odpowiedz
0
@ pożar
dnia 10.07.2010, 19:33 · Zgłoś
Jak [...] złoży się na 100.000 to powiem kto podpalił !!!he.he...
Odpowiedz
0
@ q_p
dnia 10.07.2010, 17:09 · Zgłoś
no dobrze idzie coraz mniej takich obiektow z Sądkowej zostało jak zabraknie to Mateuszek sie moze za domy albo samochody wezmie
zal mi cie [...]
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 10.07.2010, 16:01 · Zgłoś
Widzę, że sytuacja jest podobna do tej w Bierówce. Podpalacz zaczynał od traw, trwalo to kilka lat, potem budynki gospodarcze, aż w końcu przylapali go na gorącym uczynku. Najpierw Cypisek się przyznal do kilku podpaleń, ale jak sprawa trafila do sądu to zaczął kombinować i wypierać się wszystkiego. Co jest najlepsze, ojciec podpalacza jest bardzo aktywny w OSP- widocznie takie podpalenia są im na rękę. Nasze prawo jest chore i sprzyja przestępcom, zwłaszcza gdy ktoś ma znajomości. Jednak sa i wielkie plusy dziwnym trafem w okolicy nie ma pożarów...
Odpowiedz
0
@ luck
dnia 10.07.2010, 15:33 · Zgłoś
[...]............ zamknąć Go do zakładu psychiatrycznego bo chłopak ma i tak żółte papiery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ nick
dnia 10.07.2010, 15:25 · Zgłoś
Ja widziałem Go 0 23.00 [...] a podpalenie było o 0.15 plątał się po Sądkowej ... nie miał już co komu ukraść to podpalił budynek... [...]!!!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 10.07.2010, 14:58 · Zgłoś
Co z tego ze policja go zamyka i jego kolegów jak prokurator ich zaraz wypuszcza !!!
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 10.07.2010, 12:13 · Zgłoś
skad macie pewnosc ze on to podpalil? byliscie tam? widzieliscie go? jesli nie to moze zastanowilibyscie sie co piszecie...
Odpowiedz
0
@ Zzz
dnia 10.07.2010, 11:18 · Zgłoś
On wszystkim pomoże jak chcesz się pozbyć ,,nie zbędnych'' rzeczy chętnie wyniesie za Ciebie hihi. Kradzież i podpalenia jego fach!!!!
Odpowiedz
0
@ lola
dnia 10.07.2010, 11:13 · Zgłoś
Może i Chodził a do kogo on nie chodzi ...... A jak podpalił dom pana L. to mu jeszcze pomógł posprzątać po pożarze dopiero później przyznał się że to On podpalił a pierwszy był gasić pożar!!!!!! Strażak [...]
Odpowiedz
0
@ majestic
dnia 10.07.2010, 09:15 · Zgłoś
to nie mateusz bo on do nich chodił i im pomagał!!!!
Odpowiedz
0
@ pol
dnia 10.07.2010, 01:15 · Zgłoś
czyżby Mateusz powrócił do "fachu" ? Powinni pozamykać dla przykładu
Odpowiedz
0
@ spox
dnia 10.07.2010, 00:58 · Zgłoś
do brawo: człowieku myslisz ze oni tam nie byli? a pozatym ten jest za mały i za [...] by kogos [...] czy pobic.
Odpowiedz
0
@ brawo
dnia 09.07.2010, 22:21 · Zgłoś
Nie rozumiem, dlaczego nie można wsadzić jednego z drugim chociażby do aresztu na 3 m-ce, tam go odpowiednio wyćwiczą, nie liczę że zmądrzeje,bo na takie pustaki nie ma rady, ale chociaż trochę zapamięta " wczasy" za kratkami, a może mu się od czasu do czasu przyśnią koledzy z celi..
Odpowiedz
0
@ brawo
dnia 09.07.2010, 22:17 · Zgłoś
Zamknijcie wkońcu, tego kogo trzeba, na co Wy czekacie?? Aż kogoś [...]?, zabije?? Jak podpalić może to co go powstrzyma od pobicia, a co tam??? BRAWA!!! LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ WRESZCIE
Odpowiedz
0
@ jola
dnia 09.07.2010, 21:17 · Zgłoś
do xXx fajnych macie znajomych
Odpowiedz
0
@ ona nono
dnia 09.07.2010, 21:16 · Zgłoś
no i naoglada się taki filmów o podpalaniu chodzi po wsi i pali stodoły jakieś czy jak to się mówi...ma frajde a za nie długo pójdzie i dom komuś sfura dzisiejsza społecznośc i śpij tu człowieku spokojnie....
Odpowiedz
0
@ vvvv
dnia 09.07.2010, 19:55 · Zgłoś
Oj Mateuszku dawno nic nie podpaliłeś???????
Odpowiedz
0
@ xXx
dnia 09.07.2010, 18:49 · Zgłoś
czyżby nasz stary dobry znajomy znowu się nudził?
Odpowiedz
0
@ Sądkowa
dnia 09.07.2010, 18:41 · Zgłoś
Kolejny budynek spłonął w tym rejonie , czyżby sprawcą był sławny były strażak z Sądkowej ??????
Odpowiedz
0
@ miszczu
dnia 09.07.2010, 16:55 · Zgłoś
Co wy mi tu o jakiejś Sądkowej piszecie co cztery domy dwie ulice ...
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 09.07.2010, 16:18 · Zgłoś
Jak to było podpalenie to wiadomo kto to zrobił :) No bo kto najbrdziej grandzi w Sadkowej ??
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 09.07.2010, 16:16 · Zgłoś
same pożary w tej Gminie Tarnowiec
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.