Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pożar domu w Trzcinicy

33

O pożarze w Trzcinicy straż pożarną poinformował dyżurny z jasielskiej komendy policji. W budynku było duże zadymienie. Dwie osoby przebywające w środku wyprowadzone zostały na zewnątrz przez ratowników.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.00. W Trzcinicy w jednym z domów jednorodzinnych wybuchł pożar. Dwóm osobom udało się samodzielnie opuścić budynek. Po przybyciu straży pożarnej kolejne dwie, które pozostały w środku zostały przez nich wyprowadzone.

Prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być urządzenie grzewcze, od którego zapaliła się ścianka.

Mieszkańcy domu nie odnieśli poważnych obrażeń.

(icz)

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
1
@ JJHNGHN
dnia 16.04.2013, 12:48 · Zgłoś
ludzie piszecie [...] komentarze które są bez sensu.
pomyślcie co rodzina myśli jak czyta te komentarze.
co wy byście robili gdy by to wam spalił się dom.
:-}
Odpowiedz
3
@ Q33
dnia 14.04.2013, 10:20 · Zgłoś
masakra ...
Odpowiedz
-6
@ gwiazda
dnia 13.04.2013, 18:50 · Zgłoś
taka akcje sie chwali nie to co w zmigrodzie
Odpowiedz
-4
@ cia
dnia 13.04.2013, 17:51 · Zgłoś
Nieznasz osób z Trzcinicy to niemów bo możesz wieczora nie dożyc
Odpowiedz
4
@ ddd
dnia 13.04.2013, 18:51 · Zgłoś
chmmmmmm, ale tez [...] sa widze
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 13.04.2013, 17:21 · Zgłoś
sami wyjadacze pasztetu z lodowki... oj pomyslem byloby blokada jakichkolwiek komentarzy na tym portalu ...
Odpowiedz
1
@ mój pseudonim
dnia 13.04.2013, 15:28 · Zgłoś
Może moderator wziąłby się łaskawie do roboty? Przecież tu padają nazwiska konkretnych osób!
Odpowiedz
4
@ wer
dnia 13.04.2013, 16:34 · Zgłoś
cenzor sie odezwal...
Odpowiedz
1
@ mój pseudonim
dnia 14.04.2013, 22:26 · Zgłoś
Miłośnik forumowego chamstwa?
Odpowiedz
-1
@ obserwator
dnia 13.04.2013, 11:07 · Zgłoś
zaczijcie leczyć ludzi na głowe póki sie nie popalom wszyscy
Odpowiedz
4
@ eve
dnia 13.04.2013, 08:21 · Zgłoś
ciekawa jestem co robi moderator!!!
Odpowiedz
-10
@ SZLACHCIC
dnia 12.04.2013, 21:38 · Zgłoś
Dla Ciebie Pani Ewelina ... żal Ci ??
Odpowiedz
6
@ whatever
dnia 13.04.2013, 09:14 · Zgłoś
na panią to trzeba miec po pierwsze wygląd a po drugie zachowanie :)
a tu i tu tego nie ma
istna, żywa patologia tam jest więc wyluzujcie człowieczki bo widzę, że ładną sire tu odstawiacie.
Odpowiedz
1
@ Nieznajoma
dnia 27.06.2018, 22:00 · Zgłoś
Nie znasz jej a próbujesz oceniać
Odpowiedz
0
@ agnieszka22
dnia 12.04.2013, 21:26 · Zgłoś
dokladnie odlotowe wyjscie z [...] :) lubi dziewczyna szum obok siebie
Odpowiedz
8
@ do ICZ
dnia 12.04.2013, 20:17 · Zgłoś
a gdzie zdjęcia???nie chciało ci sie ruszyć?
Odpowiedz
5
@ Janek
dnia 12.04.2013, 19:28 · Zgłoś
Pewnie chcesz popatrzec SOBIE .
Odpowiedz
-9
@ ????
dnia 12.04.2013, 19:15 · Zgłoś
Ma ktoś wiecej informacji?? Gdzie to było mniej więcej :D
PONAWIAM :d
Odpowiedz
14
@ ika
dnia 12.04.2013, 19:56 · Zgłoś
przejedź sobie przez Trzcinicę i poszukaj skoro jesteś taki ciekawski! widać, że cieszy Cię cudze nieszczęście!!!
Odpowiedz
-5
@ Emily
dnia 12.04.2013, 19:08 · Zgłoś
Znowu coś...
Odpowiedz
13
@ Artur
dnia 12.04.2013, 19:08 · Zgłoś
Pewnie palił sie ten "[...]" co kradnie drzewo z lasu legalnie.Chociaz to dziwne bo on sie grzeje"wódą" za łapowy.
Odpowiedz
-5
@ ciekawy
dnia 12.04.2013, 19:56 · Zgłoś
jak to ładnie wygląda jak [...] donosi na [...].
Odpowiedz
-20
@ ????
dnia 12.04.2013, 19:07 · Zgłoś
Ma ktoś wiecej informacji?? Gdzie to było mniej więcej :D
Odpowiedz
-21
@ as
dnia 12.04.2013, 19:51 · Zgłoś
tak ja wiem to bylo obk lasu gamrackiego
Odpowiedz
12
@ TRZCINICZOK
dnia 13.04.2013, 06:44 · Zgłoś
To fakt-jakby zucic zapalke w trzinicy to by od oduru [...] wszystkie drewiane "wille" splonely w jedna noc,tzn 3/4 Trzninicy Bimbrownicy.
Odpowiedz
15
@ [...]
dnia 13.04.2013, 06:48 · Zgłoś
Oj nie kazdego stac na murowana cholpe, nie dziw sie ze zyjem prawie wsyscy w budach po [...]kach-ale nom zato buduja pikne rzecy kolo klosciola starego -to bedzie cos-i [...] wypijem tam na nowy lawce
Odpowiedz
-3
@ whatever
dnia 13.04.2013, 09:12 · Zgłoś
matkooooo jakie ty masz człowieku info genialne :) Przyjedź i mi ziomku pokaż te wille bo strasznie ciekawa jestem, gdzie one sa :)
a [...] zakładam, że ty tez dobrym jestes:]
Odpowiedz
0
@ i ciebie też
dnia 13.04.2013, 17:03 · Zgłoś
i ciebie też
Odpowiedz
0
@ magdalena
dnia 14.04.2013, 13:58 · Zgłoś
no właśnie ]
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 15.04.2013, 11:54 · Zgłoś
ciekawe kto ci takich informacji udzielił. To nie te czasy!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.