Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Pożar drewnianego domu w Lublicy

12

Do pożaru doszło wczoraj w godzinach wieczornych. W Lublicy palił się budynek konstrukcji drewnianej od dawna przez nikogo niezamieszkały. Strażacy podjęli decyzję o jego rozebraniu.

Na miejsce zadysponowano zastępy państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Ogień naruszył konstrukcję budynku. Przy użyciu kamery termowizyjnej wykluczono niebezpieczeństwo niedogaszonego zarzewia ognia.

Obejrzyj film:

(icz)
Materiał dzięki uprzejmości serwisu: tvkolaczyce.pl

Napisany dnia: 30.12.2011, 10:14 , Tagi: pożar, Kołaczyce, PSP Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ abc
dnia 30.12.2011, 11:08
Ocena
komentarza:
5
Młodzież się nudzi na kolejnych tak uwielbianych w naszym kraju przerwach świątecznych i długich weekendach.
@ goska
dnia 30.12.2011, 14:54
Ocena
komentarza:
2
chcialam zapytac czy masz jakie kolwiek dowody na to ze to "mlodziez" dokonala podpalenia|? rowniez mogla zrobic to osoba "starsza". nie rozumiem dlaczego jak dochodzi do podpalen lub innych rzeczy to ciagle pierwsze slowa to mlodziez
@ obserwatorium
dnia 30.12.2011, 15:03
Ocena
komentarza:
2
w Łysej Gorze było to samo można poczytać na www.lysagora.info i na tym portalu tez o tym pisali! może jakiś podpalacz?
@ tarzan zan
dnia 30.12.2011, 11:56
Ocena
komentarza:
3
podobny pożar był niedawno w okolicy... czyżby podpalacz starych budynków ?
@ lodyniec@
dnia 30.12.2011, 11:59
Ocena
komentarza:
-5
A moze fiiroomen judasza palił !!!???/

gdzie byli rodzice?
@ .
dnia 30.12.2011, 12:21
Ocena
komentarza:
2
rodzice byli w[...]
@ x-men
dnia 30.12.2011, 16:23
Ocena
komentarza:
0
jesteś x- debil zaflajdany co mu smary pod nosem jeszcze wiszą
@ Sven
dnia 30.12.2011, 16:44
Ocena
komentarza:
-1
podpalenie ! 10000000000000%%%
@ ahhaha
dnia 30.12.2011, 17:59
Ocena
komentarza:
3
wieś sie bawi !!!
@ Henio
dnia 31.12.2011, 16:07
Ocena
komentarza:
2
Przynajmniej wieś potrafi się bawić, w przeciwieństwie do ciebie. Dla ciebie zabawa, to zapewnie grzebanie w kontenerach ? Sylwestra też pewnie tak spędzisz? Szczęśliwego Nowego Roku.
@ ADAM
dnia 31.12.2011, 00:52
Ocena
komentarza:
1
A może kto chciał oczyścić grunt pod budowę,i pomyślał o pomocy straży...Bo jak to możliwe? Nikt nie mieszka a chałupa się pali.Nawet piorun w nią nie strzelił,bo to nie lato...Czyżby cud??? A może reklama wsi?
@ blee
dnia 01.01.2012, 12:02
Ocena
komentarza:
0
No i ktoś to podpalił myśle bo samo by sie nie zapaliło ... zamiast piolnowac budynku to ludzie sie bawią po domach!!!kur...wa
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Sieklówka: Wiejski Ośrodek Zdrowia w fatalnym stanie. Czy przeniosą go do szkoły?

  Władze miasta Kołaczyc zaproponowały przeniesienie ośrodka zdrowia do budynku szkoły społecznej w Sieklówce. Koszt obecnej siedziby przekracza możliwości finansowe budżetu gminy. Mieszkańcy najpierw się zgodzili, później wycofali swoją aprobatę...

 • Chcą odwołać sołtysa Łask i Sobniowa

   

  Wójt Gminy Jasło zarządził przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania sołtysa wsi Łaski-Sobniów. To efekt wniosku złożonego przez Radę Sołecką na ręce Wojciecha Piękosia. Pismo podpisało blisko 100 mieszkańców wsi. Padają w nim poważne oskarżenia, którym jednak Mieczysław Baran stanowczo zaprzecza.

 • Jedz smacznie i tanio „U Wojtka”

 • Prokuratura kończy badać sprawę budżetu obywatelskiego. Czy radna złamała prawo?

  Wracamy do sprawy Budżetu Obywatelskiego 2019. Końcem lutego br. dowiemy się, czy prokuratura postawi zarzuty osobom podejrzanym o nieuprawnione wykorzystanie danych osobowych. Trop prowadzi również do osoby pełniącej funkcję publiczną.

 • Pacjenci są zszokowani. Lekarka opuściła dyżur na POZ

  To, co wydarzyło się dzisiaj w budynku jasielskiego szpitala było dla pacjentów olbrzymim szokiem. Nie wszyscy doczekali się bowiem pomocy lekarza dla dorosłych w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w zakresie POZ. Lekarska opuścił dyżur twierdząc, że pacjenci zachowują się jak zwierzęta.

 • Kładka na Gądkach aż prosi się o remont

   

  Kładka na osiedlu Gądki, łącząca osiedle z pozostałą częścią miasta jest w nienajlepszym stanie. Betonowe płyty w dużej części posiadają odkruszenia i liczne ubytki. Na elementach stalowych konstrukcji widoczne są z kolei ubytki powłok malarskich. Czy wkrótce doczeka się ona kompleksowego remontu?

 • Była dyrektor walczy o swoje prawa. Wojewoda złożyła skargę do sądu

  W ubiegłym roku Barbara Wierdak-Cyboroń wygrała konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Mimo to Zarząd Powiatu w Jaśle postępowanie unieważnił. Była dyrektor walczy o swoje prawa. Wkrótce sprawa rozstrzygnie się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Rzeszowie...

 • Na ścianie budynku dawnego „Sokoła” powstał mural

   

  Na ścianie budynku, który niegdyś był siedzibą Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” powstał mural. Obraz nawiązuje do historii przedwojennego Jasła. Przedstawia również postać patrona jednej z pobliskich ulic. Autorami obrazu są artyści zrzeszeni w jasielskiej nieformalnej grupie PLAJA.

 • 24-letni Adrian wpadł do studni. Jak doszło do tej tragedii?

  Wczoraj wieczorem w Brzyskach miało miejsce dramatyczne zdarzenie. Młody mężczyzna wpadł do studni na głębokość sześciu metrów. Adrian w stanie krytycznym trafił do jasielskiego szpitala. Mimo dwugodzinnej resuscytacji nie udało się go uratować.

 • Uczniowie „Chemika” szlifują swoje umiejętności

   

  W dniach 29-30 stycznia 2020 r. uczniowie klasy 2 –technikum kelner oraz klasy 1 – technik żywienia i usług gastronomicznych wzięli udział, wspólnie z  partnerską szkołą ze Słowacji - Spojena Skola w Svidniku
  w warsztatach z zakresu „Carving fruit”.  

 • „Niech się łączą dobre serca przez kolejnych wiele lat...” – Jasielskie Aniołkowe Granie

   

  W czwartek 30 stycznia br. odbyło się uroczyste podsumowanie trzeciej jasielskiej edycji „Aniołkowego Grania”. Ta piękna idea miała swój początek 16 lat temu, kiedy to jedno z wrocławskich przedszkoli zapragnęło nieść pomoc dzieciom nie tylko w rodzinach zastępczych, ale także integrować przedszkola z placówkami opiekuńczymi w coraz to większej liczbie miast w Polsce.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105