Strona główna

Pożar drewnianego domu w Lublicy

12
Napisany dnia: 30.12.2011, 10:14 , Tagi: pożar, Kołaczyce, PSP Jasło

Do pożaru doszło wczoraj w godzinach wieczornych. W Lublicy palił się budynek konstrukcji drewnianej od dawna przez nikogo niezamieszkały. Strażacy podjęli decyzję o jego rozebraniu.

Na miejsce zadysponowano zastępy państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Ogień naruszył konstrukcję budynku. Przy użyciu kamery termowizyjnej wykluczono niebezpieczeństwo niedogaszonego zarzewia ognia.

Obejrzyj film:

(icz)
Materiał dzięki uprzejmości serwisu: tvkolaczyce.pl

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ abc
dnia 30.12.2011, 11:08
Ocena
komentarza:
5
Młodzież się nudzi na kolejnych tak uwielbianych w naszym kraju przerwach świątecznych i długich weekendach.
@ goska
dnia 30.12.2011, 14:54
Ocena
komentarza:
2
chcialam zapytac czy masz jakie kolwiek dowody na to ze to "mlodziez" dokonala podpalenia|? rowniez mogla zrobic to osoba "starsza". nie rozumiem dlaczego jak dochodzi do podpalen lub innych rzeczy to ciagle pierwsze slowa to mlodziez
@ obserwatorium
dnia 30.12.2011, 15:03
Ocena
komentarza:
2
w Łysej Gorze było to samo można poczytać na www.lysagora.info i na tym portalu tez o tym pisali! może jakiś podpalacz?
@ tarzan zan
dnia 30.12.2011, 11:56
Ocena
komentarza:
3
podobny pożar był niedawno w okolicy... czyżby podpalacz starych budynków ?
@ lodyniec@
dnia 30.12.2011, 11:59
Ocena
komentarza:
-5
A moze fiiroomen judasza palił !!!???/

gdzie byli rodzice?
@ .
dnia 30.12.2011, 12:21
Ocena
komentarza:
2
rodzice byli w[...]
@ x-men
dnia 30.12.2011, 16:23
Ocena
komentarza:
0
jesteś x- debil zaflajdany co mu smary pod nosem jeszcze wiszą
@ Sven
dnia 30.12.2011, 16:44
Ocena
komentarza:
-1
podpalenie ! 10000000000000%%%
@ ahhaha
dnia 30.12.2011, 17:59
Ocena
komentarza:
3
wieś sie bawi !!!
@ Henio
dnia 31.12.2011, 16:07
Ocena
komentarza:
2
Przynajmniej wieś potrafi się bawić, w przeciwieństwie do ciebie. Dla ciebie zabawa, to zapewnie grzebanie w kontenerach ? Sylwestra też pewnie tak spędzisz? Szczęśliwego Nowego Roku.
@ ADAM
dnia 31.12.2011, 00:52
Ocena
komentarza:
1
A może kto chciał oczyścić grunt pod budowę,i pomyślał o pomocy straży...Bo jak to możliwe? Nikt nie mieszka a chałupa się pali.Nawet piorun w nią nie strzelił,bo to nie lato...Czyżby cud??? A może reklama wsi?
@ blee
dnia 01.01.2012, 12:02
Ocena
komentarza:
0
No i ktoś to podpalił myśle bo samo by sie nie zapaliło ... zamiast piolnowac budynku to ludzie sie bawią po domach!!!kur...wa
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Zostań specjalistą w zakresie bezpieczeństwa! Ostatnie dni rekrutacji

 • KBBistro - ALL INCLUSIVE

   

  Wakacje dobiegły końca. Czas błogiej beztroski w nadmorskich kurortach i kąpieli słonecznych w tym sezonie minął. Żadna wakacyjna przygoda nie istnieje, jeśli nie jest podkreślona lokalną kuchnią. U nas lato nadal trwa!

 • 20-letni jaślanin w finale konkursu Mister Polski 2019

  Kamil Mierzwa z Jasła, I Wicemister Podkarpacia przeszedł do finału konkursu Mister Polski 2019. W ostatnim etapie o tytuł powalczy z 28 finalistami. Stawka jest bardzo wysoka, gdyż przez zwycięzcą otwierają się drzwi do zyskania sławy i zrobienia światowej kariery.

 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105