Pożar na Franciszkańskiej w Jaśle
W sobotę przed godziną 13. 00 doszło do pożaru poddasza budynku, na którym składowane było siano i słoma. W akcji gaśniczej brały udział trzy jednostki JRG w Jaśle.


Pożarem objęte było poddasze budynku gospodarczego. Strażacy zrobili otwory w zewnętrznej stronie dachu, co miało pomóc w szybszym przewietrzeniu pomieszczeń wewnątrz budynku. Następnie przy użyciu kamery termowizyjnej sprawdzili, czy istnieje jeszcze jakieś ognisko pożaru.
Pożar został szybko opanowany przez strażaków.
red
