Pożar sadzy w kominie. Kamera termowizyjna zdała egzamin.
Wczoraj tuż przed godziną 20.00 na poddaszu jednej z kamienic przy skrzyżowaniu ulic Ujejskiego i Jagiełły w Jaśle wybuchł pożar. Jak się okazało paliła się sadza w kominie.



Zadysponowani na miejsce zdarzenia strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Jasła przy użyciu podnośnika ugasili pożar w kominie, a następnie za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzili instalację kominową.
W trakcie trwania akcji ratowniczej odcinek ulicy Jagiełły był zablokowany.
Red.



