Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pożar sadzy w kominie. Kamera termowizyjna zdała egzamin.

23

Wczoraj tuż przed godziną 20.00 na poddaszu jednej z kamienic przy skrzyżowaniu ulic Ujejskiego i Jagiełły w Jaśle wybuchł pożar. Jak się okazało paliła się sadza w kominie.

Zadysponowani na miejsce zdarzenia strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Jasła przy użyciu podnośnika ugasili pożar w kominie, a następnie za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzili instalację kominową.

W trakcie trwania akcji ratowniczej odcinek ulicy Jagiełły był zablokowany.


Red.


Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ciasny_wiesiek
dnia 27.01.2011, 17:32 · Zgłoś
aaaaaaaaaaale urwałłłłłłłłłłł !!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ frezer
dnia 25.01.2011, 21:28 · Zgłoś
teraz kominiarz to frezer i na bialo chodzi ubrany dlatego kominy zatkane
Odpowiedz
0
@ baca
dnia 12.03.2011, 20:47 · Zgłoś
jak byście w piecach palili na odpowiedniej temperaturze to komin nigdy by się nie zapalił
Odpowiedz
0
@ do Daw
dnia 25.01.2011, 11:48 · Zgłoś
Ty chyba nie masz rodziców xD
Odpowiedz
0
@ Dav
dnia 24.01.2011, 16:43 · Zgłoś
A GDZIE BYLI RODZICE??
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 23.01.2011, 16:12 · Zgłoś
Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie,wiec pytam:w jakiej kwestii kamera termowizyjna zdała egzamin?Czy w kwestii ujawnienia pożaru?-chyba nie,bo pożar było widać i bez niej;że w kominie ugaszono pożar?-to z góry i bez kamery było napewno widać.A może,czy po pożarze kanał kominowy jest szczelny lub się rozszczelnił?Jeśli ktoś ma wiedzę w tej sprawie,to poprosze o informację,bo redaktor opisujący to zdarzenie raczej do wylewnych nie należy.Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ krav
dnia 23.01.2011, 14:40 · Zgłoś
Komin gasic przy użyciu podnosnika-pewnie z niego tyle zostało co z chałupy Boba Budowniczego koło Aesu
Odpowiedz
0
@ werto:[saas
dnia 23.01.2011, 14:09 · Zgłoś
dla strażaka to małe [...] oni są wicwiczeni
Odpowiedz
0
@ Do ddd : odpowiedz
dnia 23.01.2011, 14:08 · Zgłoś
W kominie
Odpowiedz
0
@ jaaa
dnia 23.01.2011, 13:21 · Zgłoś
kamera nie tylko w tym przypadku była użyta więc egzamin już był zdany
Odpowiedz
0
@ ;ppp
dnia 23.01.2011, 12:54 · Zgłoś
wiem bo widziałem jak puptok wlazł na wiśnie i zaiskrzyło w kominie ....!!
Odpowiedz
0
@ marysia St
dnia 23.01.2011, 11:28 · Zgłoś
tydzień wczesniej paliło sie w bloku 37 na 3 maja. [...] na ostatnim pietrze urzadził sobie salon z kominkiem i o mało co nie spalił całego bloku. I nadal sobie bezkarnie pali a władze jasielskie maja to w [...].
Odpowiedz
0
@ swojak
dnia 23.01.2011, 09:25 · Zgłoś
Cypis przyłapany na gorącym uczynku i mniej urozmaicenia...
Odpowiedz
0
@ emanuela33
dnia 22.01.2011, 22:54 · Zgłoś
duza [...] dla strazakow oni to potrafia tylko czy ta kamera zobacza np.fale powodziowa 3 metrowa.
Odpowiedz
0
@ marzeknka32
dnia 22.01.2011, 20:38 · Zgłoś
buziaki dla strazaków
Odpowiedz
0
@ xxxxx
dnia 22.01.2011, 20:16 · Zgłoś
do której trwało zablokowanie ulicy?
Odpowiedz
0
@ osp
dnia 22.01.2011, 19:53 · Zgłoś
A takie były złe opinie o tej kamerze. A poco strażakom taka kamera lepiej byłoby coś innego za te pieniądze kupić a teraz widać jak się przydała.
Odpowiedz
0
@ ddd
dnia 22.01.2011, 19:43 · Zgłoś
ja się pytam gdzie byli rodzice
Odpowiedz
0
@ leśmian.pl
dnia 22.01.2011, 18:54 · Zgłoś
Pewnie dawno nie było kominiarza,a w ogóle to są jeszcze kominiarze? Ale akcja była przeprowadzona z wielkim rozmachem...
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 22.01.2011, 16:09 · Zgłoś
ten co to nagrywa to jakis fajfus nawet nie wie o co hodzi
Odpowiedz
0
@ Winiarzmoond
dnia 22.01.2011, 14:38 · Zgłoś
mieszkam w kamienicy niedaleko i zrobiłem parę zdjęć mogę wam przesłać
Odpowiedz
0
@ nunek
dnia 22.01.2011, 14:00 · Zgłoś
I komin został ugaszony. Więcej dymił nie będzie.
Odpowiedz
0
@ praktyk
dnia 22.01.2011, 12:49 · Zgłoś
NIC DZIWNEGO GDY SIĘ SADZY NIE WYMIATA TO MOŻNA JĄ WYPALIĆ I W RAMACH OSZCZĘDNOŚCI WIELU TAK CZYNI.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.