Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pożar samochodu na Rondzie Solidarności

52

W dniu dzisiejszym, tuż po godzinie 16.00 na Rondzie Solidarności w Jaśle doszło do pożaru samochodu osobowego Seat Ibiza. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. 

Przyczyny pożaru nie są znane. Pożar najprawdopodobniej wybuchł w komorze silnika, która została doszczętnie spalona. Następnie ogień przedostał się do przestrzeni pasażerskiej. Podróżującym udało się szybko wydostać z płonącego pojazdu, dzięki czemu nie odnieśli oni żadnych obrażeń. 

Na miejscu zdarzenia zadysponowano Jednostkę Państwowej Straży Pożarnej z Jasła, która prowadziła akcję ratowniczą. Ruch na rondzie był zablokowany, co w rezultacie utrudniło również komunikację w centrum miasta. Obecna na miejscu zdarzenia policja kierowała kierowców na objazdy. 

Red.

Reklama

Komentarze: 52

Dodaj komentarz Widok:
1
@ topor
dnia 12.01.2014, 12:04 · Zgłoś
ejjj lomy lomy to bylo auto bez lpg,;];];]hehe
Odpowiedz
0
@ ann
dnia 07.01.2014, 22:28 · Zgłoś
Tarzan-zan - czym jeździsz? bo przydałoby mi się takie sprawdzone auto i niskiej awaryjności...
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 08.01.2014, 11:12 · Zgłoś
Dacia Logan
Odpowiedz
0
@ robert
dnia 07.01.2014, 22:06 · Zgłoś
A ty Tarzanie-zanie pewno jezdzisz rowerem bo nie stac Cie nawet na samochod z gazem
Odpowiedz
-2
@ tolo
dnia 07.01.2014, 20:05 · Zgłoś
Do redakcji jaki to jest dzień dzisiejszy?
Odpowiedz
1
@ jo
dnia 07.01.2014, 21:30 · Zgłoś
O następny! ...W dniu dzisiejszym-czyli czytaj WSZYSTKO od początku ...napisany dnia itd, bo po to jest TO napisane!!!
Odpowiedz
1
@ stfu
dnia 07.01.2014, 19:23 · Zgłoś
to zwykly [...] co wali niemca po kasku do komentarzy, olac go to wkoncu mu sie znudzi!
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 07.01.2014, 19:14 · Zgłoś
Disel kopci
disel czadzi disel nigdy cie nie zdradzi!!!
Odpowiedz
0
@ OBAMA
dnia 07.01.2014, 17:21 · Zgłoś
jak czytam co "tarzan-an" piszesz to nie wiem czy płakac czy sie smiac. Nie masz zielonego pojecia o gazie piszesz takie brednie...
Odpowiedz
1
@ Jaślok
dnia 07.01.2014, 17:02 · Zgłoś
Turki rzuciły urok na to rondo :D
Odpowiedz
1
@ znający temat
dnia 07.01.2014, 14:12 · Zgłoś
Z silników tylko DIESLE nie tolerują gazu LPG. Do każdego iskrowego można montować LPG, a jaki sutek do silnika to, już problem właściciela, ale prawda taka,ze zwolenników taniości jest.
Odpowiedz
4
@ sx
dnia 07.01.2014, 07:27 · Zgłoś
I lawina komentarzy od super znawców i krytyków motoryzacji jeżdżących golfami II ewentualnie jak ojciec pożyczy to golfami III ruszyła. Co was to obchodzi czy na gaz czy na paliwo rakietowe, każdy tankuje to co chce i to na co go stać. Połowa z was tankuje na stacji 20 zł żeby tylko objechać w obie strony do dziewczyny więc zamknijcie [...], bo to sie zaczyna robić nudne.
Odpowiedz
1
@ zal
dnia 07.01.2014, 07:44 · Zgłoś
Zgadzam sie z toba w sto %. Banda [...] pisze co nic nie wie o zyciu. Ja tam pracuje za granica i jezdze bmw na lpg gdzie instalacja kosztowala prawie 4 tys i roznicy wielkiej nie ma i z silnikiem nic sie nie dzieje. A skoro nic sie nie dzieje to po co przeplacac? Polskie [...] spoleczenstwo.. nic dodac nic ujac
Odpowiedz
2
@ -
dnia 07.01.2014, 07:09 · Zgłoś
Czytając komentarze, pomijając odsetek internetowych [...] można dojść do wniosku że ludzie są [...]. Dlaczego ktoś miałby się wstydzić jakie paliwo leje do samochodu? Co to za różnica? Ważne żeby jazda była tańsza i akurat na LPG jest. Jeśli instalacja wykonana jest porządnie z samochodem nie ma żadnych problemów. Z innej perspektywy jak [...] trzeba być żeby jeździć samochodem na benzynie, czy olej napędowy. Przecież tyle się mówi o zanieczyszczaniu środowiska efekcie cieplarnianym a alternatywne paliwo LPG ma najniższą emisję substancji szkodliwych z wyżej wymienionych. Prawda jest taka że polacy są strasznie [...] narodem i jeden z drugim nie będzie jeździł na LPG bo to nie wypada i mu wstyd. Ponadto jego informacje dotyczące tego paliwa pochodzą jeszcze z czasów jak na drogach co drugim samochodem był polonez. Ludzie douczcie się troche zanim zaczniecie gadać glupoty.
Odpowiedz
0
@ aro
dnia 07.01.2014, 10:34 · Zgłoś
ja mam też na LPG i jestem :), mam znajomego co 18letnim samochodem jeździ na benzynie i o LPG nie chce słyszeć, ma rodzinę i narzeka na brak kasy i ledwo starcza od 1 do 1, ale benzynę trzeba lać. Tylko za 70 zł to ma około 12l benzyny i starczy mu na 170km, a ja za 70zł mam do pełna i robię 275km.
Odpowiedz
9
@ jvjhvh
dnia 06.01.2014, 23:45 · Zgłoś
niewiem czego mialbym sie wstydzic tankowac LPG
Odpowiedz
4
@ aro
dnia 07.01.2014, 10:13 · Zgłoś
chyba, że Tarzan-zan pracuję na CPN i wstydzi się wyjść i zatankować klientowi LPG do auta. A szef mu na to, albo idziesz tankować, a jak nie to od jutro już do pracy nie przychodź. :)
Odpowiedz
2
@ Jasiu
dnia 06.01.2014, 23:41 · Zgłoś
i nie pomogła gaśnica z biedronki ;-?
Odpowiedz
0
@ MYSZ
dnia 06.01.2014, 23:38 · Zgłoś
do MAŁE INFO!

mam forda focusa z lpg i sobie bardzo dobrze radzi już kilka lat!!! wiec nie pisz głupot nie miałeś tych samochodów to się nie udzielaj

tyle..
Odpowiedz
0
@ Małe info
dnia 06.01.2014, 23:49 · Zgłoś
To sa dane od prinsa czlowieku
Odpowiedz
3
@ XX
dnia 06.01.2014, 23:32 · Zgłoś
pechowe to rondo ostatnio
Odpowiedz
4
@ ira
dnia 06.01.2014, 22:47 · Zgłoś
fajne zdjecia
Odpowiedz
3
@ [...]:)
dnia 06.01.2014, 22:38 · Zgłoś
gdzie sa zdjecia??? Co nam z takiego newsa :P
Odpowiedz
8
@ x
dnia 06.01.2014, 22:08 · Zgłoś
tak dla ekspertow bo widze ze tu wielu! W tym samochodzie niebylo LPG.
Odpowiedz
8
@ Sto%
dnia 06.01.2014, 21:29 · Zgłoś
Seat Ibiza 1.4 beznzyna bez gazu inteligenci !!A przyczyny nie sa znane wiec nie komentowac bo nikt nic nie wie a gada !!!
Odpowiedz
-18
@ Tarzan-zan
dnia 06.01.2014, 21:39 · Zgłoś
Seat - wszystko składane na zatrzaskach, bez deka śruby... pewno na przewodzie paliwowym "puścił" zatrzask i pożar gotowy...

Seat fiat ford opel, audi A4 [...] b4 - b5 = ZŁOM
Odpowiedz
6
@ luka
dnia 06.01.2014, 22:04 · Zgłoś
czyli im nowsze auta tym większa awaryjność ponieważ samochody teraz nastawione są na serwis a nie na trwałość i bezawaryjność
Odpowiedz
2
@ czytelnik
dnia 06.01.2014, 22:26 · Zgłoś
prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej
Odpowiedz
-16
@ Tarzan-zan
dnia 06.01.2014, 23:38 · Zgłoś
I wszystkie Toyoty VVT-i, mazdy nissany i generalnie wszystkie rozwinięte technicznie silniki...
Gaz tolerują jedynie stare [...] o budowie prostej jak wóz drabiniasty - golfy 2 i 3, ople 1,6 8V, lanos 1,5 audi 80 :D - generalnie przedpotopowa [...]...
Ale to dobrze - bo takie auta sa tanie - dla biednych - podobnie jak gaz - też jest dla biednych - więc wszystko pasuje...
Odpowiedz
0
@ Małe info
dnia 06.01.2014, 23:53 · Zgłoś
No ale kiedys tez te wszystkie rozwiniete auta stanieja i a niestety nie bedzie można ich juz przerobic na gaz chocby tfsi tsi..Ciekawe czym beda ludzie jezdzic.Jeszcze pare lat i te [...] tolerujace gaz bedą na zlomie,na nowe nas nie stac
Odpowiedz
4
@ xXx
dnia 07.01.2014, 08:22 · Zgłoś
Bzdura. Silniki Toyoty VVT-i jak najbardziej nadają się na zasilanie gazem.
zamontowałem przy silniku 2,4 VVT-i 160 KM rok 2005. Zakup w 2010 Przy przebiegu 80 tys km.
teraz mam 180 tys km
silnik na łańcuszku rozrządu.
NIE DOŁOŻYŁEM 1 zł do napraw związanych z gazem.
BRAK SPADKU MOCY!
Jedyne naprawy to 2 razy zawieszenie tył od Polskich dróg.
Te wszystkie "[...]" które wymieniłeś dłużej będa jezdziły niż autka wyprodukowane po 2010 r.
Odpowiedz
1
@ rasta
dnia 07.01.2014, 09:47 · Zgłoś
Tarzan-zan znowu gadasz głupoty, wiekszośc aut toleruje gaz... Lepiej jeździć wspomnianym 2,4 VVT-i 160 KM na gazie taniej niż Twoim seicentem 900 na benie;) Ten seat nie miał gazu, zapalił się na benzynie;)
Odpowiedz
0
@ aro
dnia 07.01.2014, 10:09 · Zgłoś
Tarzan-zan
I widzisz, samochód na benzynie się zapalił, a nie na gazie. Swojego czasu pamiętam Polonezy co miały podłączenie gazu pomiędzy gaźnikiem a kolektorem ssącym. Trafiały się takie co zapalały się w komorze silnika.
Odpowiedz
1
@ do tarazana zan-zana
dnia 07.01.2014, 23:28 · Zgłoś
tylko że ta "[...]" jeździ już 20 i ponad 20 lat i większość świetnie się ma a gaz nie robi na nich żadnego wrażenia a o tych nowych autkach pogadamy za następne 20 lat [...] niepojęty
Odpowiedz
1
@ Bleeeble
dnia 06.01.2014, 20:47 · Zgłoś
"Na miejscu zdarzenia zadysponowano".

A nie czasem "na miejsce zdarzenia zadysponowano"? 4U jak zwykle na poziomie ziemniaka albo buraka cukrowego...
Odpowiedz
-3
@ AXCV
dnia 06.01.2014, 20:45 · Zgłoś
ford fiesta a nie seat ibiza!!!
Odpowiedz
0
@ seat ibiza
dnia 06.01.2014, 22:47 · Zgłoś
seat ibiza byłem widziałem
Odpowiedz
1
@ kierowca
dnia 06.01.2014, 20:27 · Zgłoś
Najprawdopodobniej samochód kiedyś sobie popływał a skutków zalania nie da się całkowicie wyeliminować.
Odpowiedz
-30
@ Widocznie było LPG
dnia 06.01.2014, 20:24 · Zgłoś
zamontowane najnizszym kosztem u mietka w stodole"panie byle jak najtani było"..I o to sa skutki.W zyciu bym takiego baniaka w aucie nie chciał.Gaz jest do kuchenek.
Odpowiedz
41
@ qwerty
dnia 06.01.2014, 20:41 · Zgłoś
Gaz do kuchenek? Owszem ale powiedz to tym którym nie opłaca się jeździć za 5 złotych od litra... Takie są realia że nie każdy mieszka w mieście i nie każdy może ograniczać jazdę tylko do kilku kilometrów. Tak poza tym to co to jest w ogóle za myślenie? Wina tego pożaru leży gdyby się tak dobrze zastanowić po stronie naszego kochanego rządu i jego działań odkąd wyrwaliśmy się spod zaborów. Nikogo przeciętnego dziś ani na w miarę nowe i dobre auto ani na paliwo do niego nie stać. Każdy jeździ byle jak najtaniej bo przecież rodzinę jakoś trzeba utrzymać i gary też jakimś żarciem zapełnić.
Odpowiedz
-31
@ Tarzan-zan
dnia 06.01.2014, 21:29 · Zgłoś
Tak... Tylko to - że benzyna kosztuje 5,35 a gaz 2,70 - wcale nie znaczy że jeździsz połowę taniej... Raz - że tak naprawdę zamiast palić 5-6 litrów - pali 10 litrów gazu - dwa - przeglądy rejestracyjne, wymiana butli, parownika, co chwila jakaś awaria, filtry gazu, auto na gazie jedzie jak muł, gazem [...] na kilometr, obciach przy tankowaniu (przy LPG) :) - to na deser pożar auta... Opłaca się JAK FIKS...
No ale jak ktoś ma klapki na oczach i cieszy go tankowanie do pełna za 100 zł - niech ma...
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 06.01.2014, 21:30 · Zgłoś
Ja wolę tankować benzynę - a że tankuję jak wskazówka zejdzie z FULL na 3/4 - to też leję "do pełna" za 100 zł...
Odpowiedz
28
@ POGROMCA [...]
dnia 06.01.2014, 21:52 · Zgłoś
Do Tarzan-zan---ja jeżdżę na gazie wliczyć przegląd i inne wydatki to w mieście oszczędzam 21 zł.. a na trasie 30 zł.. tak więc nie kituj ludziom że się nie opłaca bo na tysiącu kilometrów to średnio oszczędzam 250 zł a robię średnio w miesiącu 2,500 kil. czyli oszczędzam 625 zł.x 12 miesięcy =7,500 tysia
Odpowiedz
-8
@ www
dnia 06.01.2014, 23:10 · Zgłoś
wszystko ok :) ale 2,500 km to niezbyt wiele :P no chyba że chodziło Ci o 2 500 km lub inaczej pisząc 2,5 tys km. ;)
Odpowiedz
-26
@ Tarzan-zan
dnia 06.01.2014, 23:34 · Zgłoś
"Oszczędzasz" na tankowaniu... to owszem...
A potem - głowica do remontu, silnik na złom bo zużyty przez gaz... No chyba że sprzedasz jako "mega okazję - z gazem" i niech się martwi nowy nabywca...
Zresztą, co mnie to obchodzi... "oszczędzaj" sobie ile chcesz...
Ja wolę jeździć na benzynie i nie mieć kłopotów... Wiem że zawsze dojadę, zawsze odpalę i nie wstydzę się tankując...
Odpowiedz
0
@ POGROMCA [...]
dnia 07.01.2014, 08:05 · Zgłoś
morze masz racje 2.500 tys. kil..
Odpowiedz
9
@ LPG
dnia 07.01.2014, 09:47 · Zgłoś
Widac ze nie masz zielonego pojecia o gazie.Ja osobiscie zrobilem pasaciakiem na gazie 250 tys.km i nic sie nie dzialo silnik 90 KM 1.8 .Z tego co wiem koles ktory kupil to auto nadal jezdzi i jest zadowolony.pozdrawiam.
Odpowiedz
5
@ aro
dnia 07.01.2014, 09:58 · Zgłoś
Ja mam Mazdę i silnik 1,8 16v i zrobione na LPG ma ponad 100 tyś km. jeździ do dziś, a na zegarze już 275tyś km przejechane, ale już ma ponad 22lata samochód i trzeba szukać coś młodszego, myślę teraz o małej pojemności dieslu 1.3 MJet lub 1.4 TDI.
Odpowiedz
2
@ anonim
dnia 07.01.2014, 10:03 · Zgłoś
wez ty sie tarzan-zan zastanow co piszesz bo ja mysle ze z twoja makowa jest cos nie tak takie bzdury piszesz ze strach
Odpowiedz
1
@ magda
dnia 07.01.2014, 14:34 · Zgłoś
racja ...[...] i psychicznie chory
Odpowiedz
2
@ rasta
dnia 07.01.2014, 14:56 · Zgłoś
Oj tam, to taki [...];) Jego wywody są śmieszne , ale on w nie wierzy mocno. Mechanik-filozof;)
Odpowiedz
0
@ mietek
dnia 07.01.2014, 17:07 · Zgłoś
a ty z kad sie urwales wogole???syn posła czy prezesa???...czlowieku
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.