Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pożar stodoły w Topolinach

27

Po godzinie 8.00 Państwowa Straż Pożarna w Jaśle otrzymała zgłoszenie, że w Topolinach pali się stodoła. Przyczyna zaprószenia ognia na chwilę obecną jest nieznana.

Po godzinie 8.00 dyżurny PSP w Jaśle otrzymał zgłoszenie, że w Topolinach w gminie Jasło pali się stodoła. Po przybyciu na miejsce jednostek Państwowej Straży Pożarnej z Jasła oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzcinicy ogień obejmował swym zasięgiem połowę budynku gospodarczego.

Przed przybyciem strażaków właściciel podjął próbę jego ugaszenia. Stodoła była konstrukcji drewnianej, a dach pokryty dachówką. Na szczęście udało się w szybki sposób zapobiec dalszemu rozprzestrzenieniu ognia.

(icz)

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
1
@ tatar
dnia 12.04.2013, 18:19 · Zgłoś
nie wyjechali bo wszystkie [...] były [...]
Odpowiedz
1
@ e36
dnia 12.04.2013, 11:06 · Zgłoś
KUpie ta stodole
Odpowiedz
0
@ smieszek
dnia 12.04.2013, 09:26 · Zgłoś
a gdzie była jednostka z krajowego systemu OSOBNICA? w krajowym systemie a nie wyjechali i dwa nowe samochody śmiech
Odpowiedz
-3
@ Topoliny?
dnia 12.04.2013, 00:00 · Zgłoś
To my w powiecie mamy miejscowość co się zowie Topoliny...?
Odpowiedz
-4
@ kajman buraki
dnia 11.04.2013, 22:50 · Zgłoś
Przyczyną pożaru jest:
Bieda,chytrość strażaków,nie umyślne spowodowanie pożaru,specjalne podpalenie,wyzyskanie odszkodowania.
Odpowiedz
-8
@ Sven
dnia 11.04.2013, 22:46 · Zgłoś
...No muszę stwierdzić,że ta obmierzła [...] obskura to ,,DEUTSCHE ORDUNG''-BEZ KOMENTARZA.

Kiedyś byłem w Osobnicy i po skręcie przed kościołem na Harklową,a następnie w lewo widziałem NIEBOTYCZNY BAJZEL,BAJZEL (mist,miśt) jakiego nigdzie nie widziałem nawet na Ukrainie JEZU CHRYSTE u mnie budynek gospodarczy wygląda 100 razy lepiej niż tam domy ale pod nimi były:

-golfy

-passaty

-ałdi
Odpowiedz
2
@ dzika_kuna
dnia 12.04.2013, 12:53 · Zgłoś
sven ale z ciebie kulfon... nic nie wiesz to sie nie odzywaj!
Odpowiedz
-3
@ pepsi
dnia 11.04.2013, 21:33 · Zgłoś
Czarny dym,
w oczach ból.
Słyszę krzyk.

Płomień, syk,
żółty strój,
z ogniem bój.

Ludzie w mig
hyc hyc hyc!
w trampoliny
miękki pas

z pięter ośmiu
skaczą w dół.
W gardle ściś-

niętej śliny
jeden łyk.

fik fik fik!
Skaczą w dół!
Domu pół

poszło już.
Drugie pół
spada w dół,

poprzez okna
i balkony,

dzieci i matrony!

hyc hyc hyc!

Jeśli tylko
chcecie żyć!

A
na zastanawianie
nie ma czasu,
szanowni panowie
i panie.

hyc hyc hyc!
Odpowiedz
-3
@ pepsi
dnia 11.04.2013, 21:31 · Zgłoś
Zło jes w człowieku,
Zło to choroba...
Zaraźliwa i groźna.
Rozpyla w sercu gaz
Nienawiści...
I człowiek zaczyna gnić...

Zło to zwycięzca
Wielu ludzi wygrało;
Głupców nie potrafiących
Cieszyć się z drobiazgów.
Wyssanych do cna.
Bez uczuć...

Zło to codzienność,
Nie do wyodrębnienia
To chleb powszedni
Karmiący słabych ludzi...
A czym jest dobro?
To iskra w pożarze zła...
Odpowiedz
-1
@ pepsi
dnia 11.04.2013, 21:30 · Zgłoś
[...]u, rety! Dom się pali!

Już strażacy przyjechali.

Prędko weszli po drabinie

i stanęli przy kominie.

Polewają sikawkami

ogień, który jest nad nami.

Dym i ogień bucha z dachu,

ale strażak nie zna strachu,

choć gorąco mu okropnie,

wszedł na górę, już jest w oknie

i ratuje dzieci z ognia.

Tak strażacy robią co dnia!
Odpowiedz
-4
@ pepsi
dnia 11.04.2013, 21:28 · Zgłoś
Pożar pożar strażacy wstają
Syreny wyją jak [...]
Wrzaski i trzaski drewno spękane
Dużo roboty w nocy dziś mają

Pali się pali łuna na niebie
Kłęby dymu powietrze gęste
Jeszcze księżyca odbicie częste
Oświetli nie dopalone zgrzewie

Z domu wybiega na ręku z dzieckiem
Kobieta z twarzą już nadpaloną
Za nią w ogniska samego centrum
Strażak wyciąga dłoń swą zmęczoną

A rano poranka brzask
Oświetli zgliszczy las
Gdy słońce już wstanie czerwone
Śniegiem pokryje drewna zwęglone
Odpowiedz
-2
@ blue
dnia 11.04.2013, 21:12 · Zgłoś
to było nie daleko mojego domu i podobno później straż ustaliła że stodoła zapaliła sie od jakiegoś żaru z pieca który był w tej stodole
Odpowiedz
4
@ pffff
dnia 11.04.2013, 20:51 · Zgłoś
'redaktorko' jesteś [...], szkoda słów odnośnie stylistyki o rzetelności dziennikarskiej nie wspominając
Odpowiedz
0
@ 2123
dnia 11.04.2013, 22:05 · Zgłoś
świete słowa
Odpowiedz
-1
@ darius
dnia 16.04.2013, 08:34 · Zgłoś
Wreszcie opinia o tych redaktorkach co pracować się im niechce.Wezwał bym taką osobę do gaszenia lub rozbiórki,może by się nauczył pokory?Dosia to są >>> darek.g.
Odpowiedz
-5
@ Pierwszy strażak RP
dnia 11.04.2013, 20:41 · Zgłoś
tak to bywa jak sie kurzy [...] za stodołą

nie palić-palenie szkodzi :)
Odpowiedz
1
@ xxxx
dnia 11.04.2013, 20:38 · Zgłoś
To jest w powiecie jasielskim miejscowość Topoliny??? Nie znalzałem jej na mapie
Odpowiedz
4
@ prowincjonaliusz
dnia 11.04.2013, 22:31 · Zgłoś
miejscowość to Trzcinica!!! topoliny to tylko przysiółek!!!
Odpowiedz
1
@ a
dnia 12.04.2013, 08:40 · Zgłoś
też nie wiedziałem gdzie to jest
Odpowiedz
-5
@ [...]
dnia 11.04.2013, 15:52 · Zgłoś
Ci włodarze biorą kasę za nic zamiast pomóc pojechać na miejsce pożaru z wiaderkiem wody to siedzą na stanowiskach [...]
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 11.04.2013, 15:10 · Zgłoś
Dlaczego nie bylo wlodarzy jasla na miejscu tragedii. Za co bierzecie[...] kase ?
Odpowiedz
4
@ ika
dnia 11.04.2013, 14:45 · Zgłoś
coś zbyt często ciągle się słyszy o pożarach , może to nie przypadek ?/
Odpowiedz
-1
@ oo
dnia 11.04.2013, 16:10 · Zgłoś
moze mamy doczynienia z podpalaczem?
Odpowiedz
-22
@ sven
dnia 11.04.2013, 14:16 · Zgłoś
komuś nie chciało się [...] to chciał spalić.
Odpowiedz
-2
@ xxxx
dnia 11.04.2013, 16:37 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
11
@ oka5
dnia 11.04.2013, 14:04 · Zgłoś
Czesław Niemen to przewidział, śpiewał o tym w swojej piosence ;)
Odpowiedz
-8
@ Tarzan-zan
dnia 12.04.2013, 11:28 · Zgłoś
płolo sie ropczyce, jas sie płopiuł sypie, jo se ropcycanke, płopiołem połosypie.. Heeejjjj
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.