Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pożar w Brzyskach

23
Tuż przed godziną 8:00 w Brzyskach doszło do pożaru domu mieszkalnego. Prawdopodobnie jego przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Spaleniu uległ cały środek budynku: parter oraz poddasze. Trwa szacowanie strat. Obecni na miejscu strażacy ewakuowali z palącego się budynku mienie.




- Trudno ocenić straty, bo zniszczeniu uległ cały dom wewnątrz, drewniany sufit i drewniana konstrukcja dachu – mówi portalowi jaslo4u.pl Rafał Rutyna z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.
     
W gaszeniu pożaru uczestniczyły cztery sekcje PSP w tym podnośnik oraz cztery jednostki OSP.  Aby ugasić pożar strażacy musieli pracować w aparatach ochrony dróg oddechowych. Dodatkowym utrudnieniem dla strażaków był gęsty dym zalegający na poddaszu.


(kp)










Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
0
@ pita1994
dnia 11.06.2010, 18:21 · Zgłoś
Mój doooom :((:(:(:(
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 11.06.2010, 14:16 · Zgłoś
Brak słów...
Współczuję...
Odpowiedz
0
@ nikt
dnia 11.06.2010, 13:02 · Zgłoś
strażacy jeszcze mieli utrudnienia
Odpowiedz
1
@ fff
dnia 11.06.2010, 13:01 · Zgłoś
to dom mojego kolegi z klasy
Odpowiedz
1
@ Ktoś
dnia 11.06.2010, 13:00 · Zgłoś
to dom mojego kolegi z klasy
Odpowiedz
0
@ ktoś ;P
dnia 10.06.2010, 15:24 · Zgłoś
OGIEŃ i WODA to najgorsze żywioły !!!!!!
Odpowiedz
0
@ ziomek
dnia 10.06.2010, 01:08 · Zgłoś
Adaś na ostatnim zdj., też ratował !!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 09.06.2010, 22:08 · Zgłoś
jesli pali sie dom to jest cos okropnego, naprawde wspolczucie;
Odpowiedz
0
@ a
dnia 09.06.2010, 20:58 · Zgłoś
jacie
Odpowiedz
0
@ kolega banasia
dnia 09.06.2010, 20:57 · Zgłoś
banas tez tam byl
Odpowiedz
0
@ nn
dnia 09.06.2010, 20:11 · Zgłoś
strazacy zawsze potrzebni
Odpowiedz
0
@ JURECZEK
dnia 09.06.2010, 19:47 · Zgłoś
Nie było 10cm i upoluło
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 09.06.2010, 19:44 · Zgłoś
wspolczucie dla rodziny:(
Odpowiedz
0
@ cztery sekcje PSP
dnia 09.06.2010, 17:34 · Zgłoś
panie redaktorze czy ty wiesz co to jest sekcja??
jak juz to 4 zastepy
Odpowiedz
0
@ Eve
dnia 09.06.2010, 17:15 · Zgłoś
Czyj dom się palił?
Odpowiedz
0
@ loko
dnia 09.06.2010, 16:56 · Zgłoś
to moj sasiad
Odpowiedz
0
@ .x.
dnia 09.06.2010, 16:13 · Zgłoś
Brak słów...
Współczuję...
Odpowiedz
0
@ martin
dnia 09.06.2010, 15:22 · Zgłoś
biedni ludzie jak nie powodz to ci pożar strawi dobytek życia,dobrze że mieszkańcy uszli z życiem
Odpowiedz
0
@ ona......
dnia 09.06.2010, 14:32 · Zgłoś
najpierw powodzie teraz pożary... :/ Katastrofa!
Odpowiedz
0
@ maciek
dnia 09.06.2010, 14:03 · Zgłoś
w którym to jest miejscu?odpowiedzcie na maciek.gomolka@wp.pl(wytumaczcue mi któty to do i gdzie?)
Odpowiedz
0
@ majka
dnia 09.06.2010, 13:55 · Zgłoś
To straszna tragedia praktycznie cały dorobek życia zniszczony. Teraz to jak woda nie zniszczy to ogień spali.
Odpowiedz
0
@ LOLO
dnia 09.06.2010, 13:26 · Zgłoś
Strasznie :(
Odpowiedz
0
@ blob
dnia 09.06.2010, 12:34 · Zgłoś
bylem tam!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.