Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pożegnanie emerytów

50

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle odbyło się pożegnanie policjantów, którzy przeszli na emeryturę.

Komendant Powiatowy Policji w Jaśle - mł.insp. Robert Woźnik podziękował za długoletnią służbę wszystkim policjantom, przechodzącym na emeryturę. Życzył im zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności.

Z dniem 14 stycznia na emeryturę przeszli:

    * podinsp. Krzysztof Marcisz
    * asp.sztab. Antoni Bargieł
    * asp.sztab.Tomasz Dzik
    * mł. asp. Dariusz Tuleja

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 50

Dodaj komentarz Widok:
0
@ L.K
dnia 29.01.2011, 19:56 · Zgłoś
TOMEK D. JAK PISZESZ PODPISUJ SIĘ T.D LUB NIE PISZ NIC PORAŻKA PA PA
Odpowiedz
0
@ ZWAŁA
dnia 27.01.2011, 09:52 · Zgłoś
Pani Iwono ale pani jest spostrzegawcza. To jest prawda że trochę zeszło się z tematu forum jednak muszę się bronić przed [...]. Najważniejsze jest to, że nie wiadomo po co ktoś zamieścił takie forum chyba żeby się pośmiać z ludzi, którzy poszli do pracy i narażali swoje życie abyś ty pani Iwono i tobie podobni mogli przysłowiowo spać spokojnie. Wytłumaczę pani co jest tematem forum to, że kilku policjantów poszło na emerytury i teraz kilku [...] może sobie bimbać z nich przez komentarze na forum. Więc chyba dogłębnie pani wytłumaczyłem co jest tematem. Być może coś mam z psychiką ale dziękuję, że ktoś dba o moje zdrowie a przy okazji widzę że jest pani dość zorientowana w temacie psychiki i psychologów więc poprosił bym numer do jakiego specjalisty z tej dziedziny aby pomógł kilku osobom z tego forum a na pewno nie mi. Nadmieniając na koniec to rzeczywiście dużo piszę na forum dlatego, że mam coś do powiedzenia a nie jak niektórzy kilka słów. Po prostu potrafię się obronić przed każdym atakiem za pomocą konkretnych argumentów. Dziękuję za rozmowę bo gdyby nie ty to nie było by osób do dialogu. Pozdrowienia dla całego grona pedagogicznego. Przy okazji bardzo ładne imię IWONA wręcz śliczne może się gdzieś spotkamy albo jakiś numer telefonu byś Iwono zamieściła na forum. Wtedy byśmy dopiero porozmawiali najlepiej za pomocą mowy ciała.
Odpowiedz
0
@ DJ Pietrek
dnia 25.01.2011, 13:17 · Zgłoś
Muszę przyznać rację zwale odnośnie tego JP na 100%. Mi kiedyś policja pomogła i za to ich chwalę bo zostałem pobity w klubie Europa przez takich dresów co wywodzą się z tego jp na 100 %.W tym samym dniu zostali zatrzymani. Mi też się nie podoba że dają mandaty bo sam zapłaciłem kilka ale co powiem że są tacy czy tacy nie to ich praca. Dzięki nim mogę spać spokojnie. Nie wyobrażam sobie policjanta po 50-tce jak goni bandziorów jestem za tym żeby mieli przywileje takiej wczesnej emerytury. Ja bym nigdy nie poszedł na policjanta ale ktoś to musi robić.
Odpowiedz
0
@ zwała
dnia 25.01.2011, 13:06 · Zgłoś
Ja na nikogo nie nalatuję jedynie jak mówiłem wcześniej drażnią mnie takie osoby co mówią na co to i na kogo nie płacą podatków oraz z tym jp na 100%. Ja tej dyskusji nie zacząłem. Jednak przyznaję ci rację K.G w tym co piszesz ale tak jak mówię jestem cięty na głupotę i muszę na takie [...] komentarze odpisać żeby wyeliminować [...]. Pozdro
Odpowiedz
0
@ Iwona
dnia 25.01.2011, 12:09 · Zgłoś
Panie zwała coś u pana pewnie nie tak z psychiką Temat o emerytach Policjantach ty obrażasz najpierw Nauczycieli teraz rozpisujesz się o rzeczach nie dotyczących tematu forum na koniec pozdrawiasz wszystkich z grona pedagogicznego Brak panu przyjaciół i bliskich co by pana wysłuchali dlatego takie długie rozpisywanie bez sensu na forach Polecam rozmowę kontrolną z Psychologiem
Odpowiedz
0
@ piotr
dnia 24.01.2011, 19:54 · Zgłoś
W niektórych rejonach Polski kojarzone jest jedynie z końskim [...], z dala od wspomnianych wcześniej znaczeń.http://www.miejski.pl/slowo-Zwała Czyli zwała to zwała pewnie policjant i to emeryt pozdro
Odpowiedz
1
@ zwała
dnia 24.01.2011, 13:06 · Zgłoś
To ty sobie musisz odpowiedzieć na pytanie co znaczy zwała bo widzę że sam się tak podpisujesz. Czuję w twojej wypowiedzi że możesz być (nauczycielem inseminatorem) trudniącym się w zapładnianiu krów ponieważ strasznie cię zaciekawił twój własny ujęty przez ciebie czwarty podpunkt. Ponadto widzę w twojej wypowiedzi podtekst [...], ja niestety nie szukam towarzysza ale wpisz to co piszesz w Internet to na pewno jakiś chłopak przygarnie emeryta takiego jak ciebie i da mu ciepło wiedzy kompendium nauczycielskiego. Myślę że jak się spotkacie to wiele wniosków samych się nasunie szczególnie związanych z [...]. Nadmieniam że trzeba się wykazać własnymi przemyśleniami na tym forum a nie tylko kopiuj-wklej z Internetu. Chyba że jest cienko z wiedzą ogólną panie emerycie, ale dobrze że poszedłeś na emeryturę bo taki poziom jak przedstawiasz zakrawa na kpinę. Kończąc swoją wypowiedz pozdrawiam wszystkich z grona pedagogicznego.
Odpowiedz
0
@ K.G
dnia 24.01.2011, 12:53 · Zgłoś
Zwała a co ty tak nalatujesz na tych nauczycieli ? Czy masz złe wspomnienia z lat szkolnych,uraz jakiś pozostał ? Czy Policjant Strażak Nauczyciel Sprzątaczka itp.Wszystkie zawody są ważne i ludzie potrzebni jak ci rura w domu pęknie dzwonisz po Policję czy po hydraulika Każdemu kto solidnie pracuje w swoim zawodzie należny się po latach godna emerytura
Odpowiedz
0
@ ZWAŁA -CO ZNACZY-
dnia 23.01.2011, 21:13 · Zgłoś
słowo zwała w zależności od sytuacji i regionu polski może oznaczać co innego:
(1) coś śmiesznego. stan ogólnego rozbawienia sytuacją bądź osobą.
(2) nudna, powtarzająca się sytuacja, smutek, niezadowolenie.
(3) stan kiepskiego samopoczucia, poprzedzony zażyciem [...] lub innego środka odurzającego (czasem także [...]).
(4) końskie [...]. podpisujący się zwała sam określił i dał wszystkim odpowiedz kim tak naprawdę jest pewnie miał na myśli 3 i 4 warto czasem zaglądnąć do encyklopedii nauczyciel emeryt
Odpowiedz
0
@ zwała
dnia 22.01.2011, 14:58 · Zgłoś
do zwały : [...] ja nikogo nie oczerniam jedynie drażnią mnie takie osoby co piszą bzdury jak w/w o tym całym JP na 100% itp. Przecież to są [...] bo inaczej nie można tego chorego zjawiska nazwać. Ja nie wiem czy to jest kwestia wychowania przez rodzinę czy może brak zaangażowania w swoja pracę szanownego zapracowanego wielce grona pedagogicznego, które uczy młodzieży i nie zwraca uwagi na takie zjawiska patologiczne które można od młodych lat poskromić, ale z drugiej strony po co sobie robić problemy. Ponadto nie rozumie dlaczego to co napisałem tak cię poruszyło, chyba że dotarło do ciebie a o to mi właśnie chodziło. Jeżeli to ci imponuje to [...] która pewnie nie set mocną stroną twojego intelektu widocznie jesteś pokroju JA i BAA. A przy okazji pewnie zabolało nauczycieli to co napisałem o was. Niestety taka jest prawda co do waszego postępowania w powyższej kwestii którą nadmieniłem ponownie w tym forum. Także trzeba to przyjąć z pokorą i uderzyć się w pierś najlepiej kilkakrotnie. A tak przy okazji to nie odkryłeś Ameryki że w innych miastach dzieje się więcej, oczywiście że dzieje się więcej tylko nie zapominaj o tym że w małym mieście takim jak to nasze małe Jasło też nie brakuje bandyctwa np. Zabójstwo w Warzycach no i szeregu zdarzeń z nożownikami, to jest tylko parę przykładów które można mnożyć po stokroć.Kończąc swoja wypowiedz to przypominam że nauczycielom też się nieraz przysypia(ło) na lekcji (OCZYWIŚCIE NIE WSZYSTKIM). Pozdrowienia więcej wiary, dzięki tym ludziom możesz spać spokojnie [...]. Mam nadzieje że niedługo na tym forum napiszą jak to nauczyciele idą na emerytury, a wtedy to dopiero sobie posłuchamy komentarzy. FIN
Odpowiedz
0
@ do loo
dnia 22.01.2011, 13:52 · Zgłoś
a inni to którzy? ty? niestety, większość górą! trzeba było się uczyć to teraz byś nie narzekał!!!
Odpowiedz
0
@ Dobry zwała
dnia 21.01.2011, 22:36 · Zgłoś
Dobrze piszesz zwała. Każdy cwaniak, ale przed komputerem, a jak po buzi kilka razy dostanie to nr tel. 997 lub 112 od razu kręci. Wtedy wie gdzie pomocy szukać.
Mam szacunek dla Policji. Zawsze miałem szacunek dla munduru, czy to OSP, czy zawodowy Strażak czy też Policjant. To oni nie raz życie i zdrowie narażają, właśnie dla nas zwykłych obywateli. Najbardziej irytuje mnie, w której jakiś dzieciach pisze JP na 100 % lub coś w podobnej kwestii, albo osoby, które piszą jak to Policjanci dobrze mają. Ludzie szkoły były dla wszystkich. Podsumowując. Szacunek do Policji!!!
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 21.01.2011, 19:37 · Zgłoś
Daro to głowa do góry na tej emeryturze
Odpowiedz
0
@ Do zwała
dnia 21.01.2011, 18:12 · Zgłoś
Człowieku tak do końca nie masz racji oczerniając piszących na forum gości wystawiasz o sobie świadectwo że jesteś [...] Bo policja i POLICJA jest różnica Praca Policjanta w takich miastach jak Warszawa Kraków Katowice i innych podobnej wielkości A praca w Jaśle Policjantów co po godz.24 drzemiąc w autach i czekając na koniec służby(oczywiście są wyjątki) jest różnica Do dziś pracuje i dobrze się ma Policjant który tak twardo spał na terenie szkoły chemicznej że nie słyszał radiostacji za karę został wysłany na patrol pieszy Ale tatuś szybko załatwił że dostał z powrotem ciepły radiowóz I nie oczerniaj nauczycieli i innych bo sam zapewne nie jesteś bez skazy A czasem ten człowiek po jak piszesz podstawówce jest lepszy i inteligentniejszy jak tacy ludzie jak ty Zapytaj swoich kolegów Policjantów co po zawodówkach na szybko robili szkołę średnią przed Brzostkiem jakimi orłami byli Do dzisiaj nauczyciele opowiadają że kazali im tylko by chodzili na lekcje i nic więcej bo takich "orłów" tamte mury szkolne nie widziały A może i ty tam uczęszczałeś po papier a nie po wiedzę Pozdrawiam i więcej pokory
Odpowiedz
0
@ loo
dnia 21.01.2011, 12:43 · Zgłoś
do belfer masz racje nauczyciele ksieza ,policjanci,lekarze powinni byc traktowani na rowni z innymi a nie jak [...] o specjalnych przywilejach
Odpowiedz
0
@ zwała
dnia 20.01.2011, 20:41 · Zgłoś
Po pierwsze to POZDRO dla POLICJI następnie wara od POLICJI no i po trzecie do tych [...] tj. , JA " chłopaku ty chcesz nagradzać nauczycieli którzy są naprawdę bardzo ciężko zarobieni tj. 20 godzin w tygodniu pracy z tym że godzina trwa 45 min., święta i ferie oraz wakacje wolne no i to że jak mówisz o tym jak policja się tam czegoś niby to boi to co odpowiesz na to jak nauczyciele siedzą i piją kawę a w tym czasie chłopcy z podstawówki i gimnazjum [...] za winklem szkoły bo nauczyciel boi się wyjść z pokoju aby zwrócić uwagę [...] 12 letniemu bo by mu kawa ostygła. Taki proceder trwa od kilkunastu lat i nikt z tym nic nie zrobił. Także nauczycieli to trzeba nagradzać masz absolutną rację. Druga sprawa to tego gamonia ,, BAAA " co tam jakieś [...] woła, dzieciaku [...] w [...] przecież ty jak mi wiadomo i z tego co piszesz to jesteś zapalonym wyznawcą jp na 100% a to znaczy że siedzisz w domu w śmiesznych dresach, napewno ukończyłeś tylko podstawówkę i to 7 klas, matka z ojcem na ciebie łoży no więc z jakich podatków chcesz opłacać policję jak ty [...] nic nie robisz. A tak nawiasem mówiąc to jak kiedyś to będziesz pracował to w ciągu roku oddasz na police kilka dosłowie groszy tj. 2-5 groszy rocznie. Ale masz tupet chłopaku.
Odpowiedz
0
@ guccio
dnia 20.01.2011, 20:17 · Zgłoś
Spokojnej, emerytury Antoś, nie zapomnij o swoich kolegach z PP
Odpowiedz
1
@ agent 009
dnia 20.01.2011, 17:00 · Zgłoś
do Zosia - mam nadzieję,że nie zakochałaś się w nim.A tak na marginesie,to z tego,co wiem,to K odszedł na emeryturę nie tak dawno ale chyba nawet takiego pożegnania,jak ci na zdjęciach nie doczeka się.Fakt,że za swoją "dzielną służbę " powinien być przeniesiony do Komendy Głównej ale chyba ZHP.Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ goa
dnia 20.01.2011, 13:01 · Zgłoś
A co mnie obchodzi ktory z policjantow czy [...]ntow odszedl na emeryture
Odpowiedz
0
@ zosia
dnia 20.01.2011, 12:10 · Zgłoś
a co z tym [...] w okularach i brudnym mundurze co na gminnym dzielnie służył / emeryt czy do komendy głównej go przenieśli ?/
Odpowiedz
0
@ do Baa
dnia 19.01.2011, 22:35 · Zgłoś
Wyobrażasz sobie policjanta w wieku 60-ciu lat jak goni lumpa albo innego przestępce.Zastanów się.Wtedy dopiero byś sie śmiał.A tak prawdę mówiąc ,to który z Was piszących pracuje i ma w zakresie swoich obowiązków "bronić życia i mienia obywateli z narażeniem własnego".Nawet strażacy tego nie mają .Wojsko zresztą też.
Odpowiedz
0
@ Prezes
dnia 19.01.2011, 22:30 · Zgłoś
No to Panowie miłego wypoczynku na emeryturze.Bedziecie mieć mniej czasu dla siebie teraz.
Odpowiedz
1
@ belfer
dnia 19.01.2011, 19:53 · Zgłoś
policjantom zazdrościcie, nauczycielom, lekarzom, księżom - czyli... wszystkim żyje się dobrze!
Odpowiedz
0
@ Maniek
dnia 19.01.2011, 14:36 · Zgłoś
No to teraz młodzi będą rządzić, nawet nie wolno na nich popatrzeć bo zaraz wylegitymują!!!
Odpowiedz
0
@ soprano
dnia 19.01.2011, 13:24 · Zgłoś
I będzie dobrze?
Odpowiedz
0
@ ubawiony
dnia 19.01.2011, 13:07 · Zgłoś
TEN CO GRATULACJE PRZYJMUJE TO WYNIKI NA PEWNO MIAŁ NIESAMOWITE ? ILU BANDZIORÓW ZATRZYMAŁ MOŻE WIE KTOŚ ?????????
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 19.01.2011, 11:56 · Zgłoś
Kto Ci bronił iść na PSA!? Jeszcze masz szansę do 2012 stare zasady. Strażacy, co do stłuczki samochodowej jadą w HEŁMACH i w PO-1 też tak mają - a oni to już nic nie robią, bo całą robotę odwala OSP. Oni umieją się tylko odznaczać na festynach i dożynkach sołtysa.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 19.01.2011, 10:36 · Zgłoś
No tak patrząc na nich to ja wcale nie widzę aby oni byli w sile wieku:) hehe a co do tego T ... to ja miałbym oddzielne zdanie od pozostałych
Odpowiedz
0
@ .....
dnia 19.01.2011, 09:49 · Zgłoś
Tak zazdrościcie im emerytur a kto Wam broni.. starajcie się wstąpić do Policji i też będziecie "młodymi emerytami" ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Odpowiedz
1
@ Baaa
dnia 19.01.2011, 08:52 · Zgłoś
I TERAZ PŁAĆ CZŁOWIEKU PODATKI NA EMERYTURY DLA TYCH PANÓW. POLICJA TO NIE CIEZKA PRACA , MOIM ZDANIEM WIEK EMERYTALNBY POWIENIEN WYNOSIC TAM 60 LAT !!!!!!!!!!!! JP NA 100 PROC !!!!
Odpowiedz
0
@ Dawid
dnia 19.01.2011, 08:47 · Zgłoś
To jest klawe życie przed życiem...No ,i jeszcze miejsca dla namaszczonych zostawili....Cudowne!
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 19.01.2011, 06:14 · Zgłoś
wiecie co ja mam dopiero 30 lat życia i 10 lat pracy więc do mojej emerytury zostało mi jeszcze duuużo ale ja idąc do pracy mam tylko jeden obowiązek żeby położyć rurę prosto i jądobrze zakopać a ci goście na co dzień muszą nadstawiać swojego zdrowia. wię szacun do stróży naszego prawa! bo dzięki takim jak oni mogę spać spokojnie!!
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 19.01.2011, 01:18 · Zgłoś
[...], ktore potrafia zajmowac sie tylko [...] a boja [...] w wiekszych sprawach. polowa [...] a druga [...]. predzej przyznalbym wczesniejsze emerytury i wyroznienia nauczyciela bo wiecej i ciezej na nie pracuja. porazka i tyle:/
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 19.01.2011, 00:13 · Zgłoś
TO NAWET KAWĄ NA ODEJŚCIE NIE POCZĘSTOWALI ?,WIDOCZNIE NIE ZASŁUŻYLI.
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 18.01.2011, 22:11 · Zgłoś
Nieżle prezentują się ci emeryci - jeden z nich jest dopiero młodszym aspirantem a tu już emerytura
Odpowiedz
1
@ emeryt
dnia 18.01.2011, 21:23 · Zgłoś
Brawa dla Komendanta jak widać na zdjęciu wybrał pan dobrze do wspólnej foty Jedyny gość któremu na pożegnanie warto było podać rękę A reszta przy pustym stole jeszcze raz szacunek i brawa dla Komendanta
Odpowiedz
0
@ zrozpaczona
dnia 18.01.2011, 21:17 · Zgłoś
A dlaczego nikt nie żegnał policjantów takich jak [...] B.. M... F... [...] [...] W... itp. tej starej gwardii bo ich na krawężnikach ani w autach nie widać to pewnie na emeryturze już są Lub zostali wydelegowani po cichu do klubu sportowego AA A takie dobre chłopaki były jak byli na służbie całe Jasło wiedziało kto rządzi A po służbie i Podkarpacie szkoda gości tacy byli rozrywkowi A teraz wieczorami smutno w Jaśle Ci policjanci takie ponuraki bez jajowe
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 18.01.2011, 21:08 · Zgłoś
Zdrowia i spokoju w "nowym życiu" bez munduru.
Odpowiedz
0
@ nikt_specjalny
dnia 18.01.2011, 20:31 · Zgłoś
same wiekowe osoby prawdziwi emeryci
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 18.01.2011, 20:21 · Zgłoś
antek trzymaj sie spokojnej emerytury;)
Odpowiedz
0
@ bolo
dnia 18.01.2011, 20:17 · Zgłoś
następni zacharowani i mocno zmęczeni życiem resortowi emeryci.
Odpowiedz
-1
@ wędkarz
dnia 18.01.2011, 20:08 · Zgłoś
Z TYCH CZTERECH TYLKO SZKODA PANA TULEJE ŻE ODCHODZI Z POLICJI DOBRY GOŚĆ NIKOMU PEWNIE NIGDY NIE ZASZKODZIŁ I Z PODNIESIONĄ GŁOWĄ BĘDZIE CHODZIŁ PO JASIELSKICH ULICACH NA EMERYTURZE A POZOSTALI TRZEJ WAZELINIARZE SPACERUJĄC PO JAŚLE BĘDĄ JAK DO TEJ PORY PATRZYĆ W DZIURY W CHODNIKACH A NIE LUDZIOM W TWARZ A PAN D. JUŻ ŻADNEGO KOMENDANTA NA WĘDKĘ NIE ZŁAPIE NARESZCIE JAŚLANIE SIĘ DOCZEKALI SZKODA ŻE TYLKO TYCH TRZECH FAŁSZYWYCH ALE DOBRE I TO
Odpowiedz
0
@ do wedkarza
dnia 24.09.2012, 11:00 · Zgłoś
no to powiedz wędkarzu co Ci 3 pozostali zrobili że im jedziesz,bo bardzo ciekawy jestem,może jak Ci mijali na ulicy to Ci dzień dobry nie powiedzieli...rzucić takie hasło to każdy może,idź na polityka bo masz predyspozycje
Odpowiedz
0
@ marian
dnia 18.01.2011, 18:57 · Zgłoś
młodzi ci emeryci:-)
Odpowiedz
0
@ rp
dnia 18.01.2011, 18:27 · Zgłoś
na zasłużoną emeryturę po kilku latach pracy
Odpowiedz
0
@ emeryty
dnia 18.01.2011, 17:34 · Zgłoś
Serce roście widząc emerytów w sile wieku - mogą być jeszcze przydatni np. w ochronie mienia czy w innych zawodach. Ech, łza się w oku kręci - gdyby tak w innych zawodach można było młodym być i bogatym. Tymczasem dla pozostałych, poza mundurowymi, kandydatów na emerytów perspektywa wydłużenia czasy pracy lub realizacja starego hasła: Popierajmy partię /teraz to PO/ czynem - umierajmy przed terminem!
Odpowiedz
0
@ Sebastian
dnia 18.01.2011, 16:36 · Zgłoś
Teraz dopiero zacznie sie bez prawie!!! młodzi policjanci tylko znecaja sie nad pijakami a bandytów sie boją.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 18.01.2011, 16:03 · Zgłoś
tz.są wolne 4 etaty??????w Jaśle
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 18.01.2011, 15:28 · Zgłoś
Też bym chciał mieć 45- 50 lat i przejść na emeryturę !
Odpowiedz
0
@ asda
dnia 18.01.2011, 15:22 · Zgłoś
tacy mlodzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.