Pożegnanie emerytów
Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle odbyło się pożegnanie policjantów, którzy przeszli na emeryturę.
Komendant Powiatowy Policji w Jaśle - mł.insp. Robert Woźnik podziękował za długoletnią służbę wszystkim policjantom, przechodzącym na emeryturę. Życzył im zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności.


Z dniem 14 stycznia na emeryturę przeszli:
* podinsp. Krzysztof Marcisz
* asp.sztab. Antoni Bargieł
* asp.sztab.Tomasz Dzik
* mł. asp. Dariusz Tuleja
KPP w Jaśle
