Poznaliśmy zwycięzców w konkursie Fabryki Mocy!
Znamy wyniki konkursu zorganizowanego przez siłownię Fabryka Mocy oraz portal Jaslo4u.pl. Dziękujemy wszystkim czytelnikom, który wzięli udział w konkursie.
Karnety otrzymują:
- Lechowska Gabriela
- Chochołek Paweł
Jednorazowe wejściówki otrzymują:
- Orzeł Magdalena
- Stęgowska Katarzyna
- Bigos Kamil
- Szura Paulina
- Wróbel Dorota
Serdecznie gratulujemy! Zwycięzców prosimy o kontakt z redakcją portalu Jaslo4u.pl
