Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Praktyki studentów w Gamrat S.A

7

W dniu 6 października 2008 roku firma Gamrat S.A podpisała umowę o współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Porozumienie podpisali: Rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie prof. nadzw. dr hab. inż. Tadeusz Pomianek, Prezes Zarządu Gamrat S.A Andrzej Czajka, Dyrektor Ekonomiczno – Finansowy, Członek Zarządu Andrzej Cholewiak.




Obszar współpracy ma obejmować prowadzenie wspólnych prac badawczych i rozwojowych w tym w ramach projektów i grantów, wspólne organizowanie zawodowych praktyk studenckich, opracowywanie tematów prac dyplomowych dla studentów, organizowanie wykładów otwartych i seminariów z udziałem pracowników Gamrat S.A, organizowanie szkoleń, kursów oraz współpraca w innych formach kształcenia pracowników Gamrat S.A, objęcie wsparciem najlepszych studentów oraz absolwentów Uczelni poprzez rekrutację w ramach praktyk i pośrednictwa pracy oraz udział Kadry Zarządzającej Gamrat S.A w realizacji procesu dydaktycznego WSIiZ.



"Pierwszym projektem, który będzie wspólnie realizowany z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania będzie przygotowanie dokumentów pod lokalizację Specjalnej Strefy Ekonomicznej na terenie Gamrat S.A." – powiedział Andrzej Czajka Prezes Zarządu Gamrat S.A.

Źródło: www.gamrat.pl

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
1
@ do vv
dnia 15.10.2008, 10:06 · Zgłoś
Przecież czajka nigdny nie rządził w Rafinerii, co bredzisz!!
Odpowiedz
0
@ do vv
dnia 10.10.2008, 22:49 · Zgłoś
No a TY nie wiesz że właśnie jako dyrektor "nic" nie robi tylko się promuje?? Upadła Rafineria Jasło gdy nią "rządził" za rok upadnie Gamrat... Nie nadaje się na takie stanowiska ten Pan Czajka!!! Platforma Obywatelska - ble!!!
Odpowiedz
0
@ bubu
dnia 10.10.2008, 14:19 · Zgłoś
Kolego ten Pan z prawej był już u fryzjera 3 dni temu. A co ma wyglądać jak Rosmus????:p
Odpowiedz
-1
@ iks
dnia 10.10.2008, 08:25 · Zgłoś
A Ten osobnik z prawej strony na zdjęciu mógby zrobić coś z tą fryzurą przecież zakładów fryzjerskich w Jaśle nie brakuje
Odpowiedz
0
@ vv
dnia 09.10.2008, 18:40 · Zgłoś
****** vc czy ty umiesz czytać co tam jest napisane to kto ma podpisać jak Czajka jest dyrektorem teraz w Gamracie
Odpowiedz
0
@ vc
dnia 09.10.2008, 14:28 · Zgłoś
A ten Czajka to robi coś poza promowaniem swojej osoby?? Też mi wielkie halo...
Odpowiedz
0
@ wygladaja jak Kabaret OTTO
dnia 09.10.2008, 11:57 · Zgłoś
:lol::lol::lol::lol:
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.