„Prawo pracy w 2014 roku” – zaproszenie na szkolenie
Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców wspólnie z Państwową Inspekcją Pracy zapraszają Państwa do udziału w szkoleniu o tematyce: „Prawo pracy w 2014 roku”.

Szkolenie dobędzie się w dniu 18.02.2014 r. (wtorek) o godz. 10:00 w budynku siedziby Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18, w sali nr 339 (sala konferencyjna).
Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.
„Chętnych uczestnictwa w szkoleniu prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojego udziału - telefonicznie 13 446 21 52, kom. 792 999 396, lub mailem biuro@jsp.org.pl
Program szkolenia:
- Umowa o pracę a umowa cywilnoprawna: podobieństwa i różnice.
- Czas pracy po zmianach a w tym:
- ruchomy czas prac a doba pracownicza,
- wydłużony okres rozliczeniowy czasu pracy do 12 miesięcy a kwestia odpoczynku dobowego i tygodniowego pracownika,
- odrabianie zwolnień z pracy pracownika a kwestia pracy w godzinach nadliczbowych.
- Zasady nabywania i udzielania urlopów wypoczynkowych.
- Uprawnienia rodzicielskie pracownika, w tym kwestia prawa pracownika do urlopów związanych z wychowywaniem dzieci.
- Podstawowe obowiązki pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym wobec osób zatrudnianych na innej podstawie niż umowa o pracę.
- Indywidualne pytania i konsultacje
JSP
