Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Próba syren alarmowych

15

W związku z ogólnokrajowym ćwiczeniem taktyczno-specjalnym pk. „RENEGADE-KAPER 13/II” informujemy, że dzisiaj w godz. 10 -11 zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych. Celem ćwiczenia jest sprawdzenie skuteczności reagowania przez wojewódzkie systemy wykrywania i alarmowania na zagrożenia terrorystyczne.

Harmonogram uruchomienia syren:

ok. godz. 10:00- 10:15 sygnał alarmowy: ogłoszenie alarmu

ok. godz. 11:00 sygnał alarmowy: odwołanie alarmu

W związku z powyższym nie należy podejmować żadnych czynności.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ olla
dnia 01.07.2014, 10:22 · Zgłoś
Na Bałutach wyją od 2 tygodni...O co kaman?
Odpowiedz
0
@ Kołken
dnia 24.10.2013, 13:14 · Zgłoś
ja nie rozumiem. Ledwo u mnie było słychac te syreny chociaz mam 3 w około siebie. ogolnie tragedia. Powinno byc ez przeciczona ewakuacja do schronów jak w cywilizowanym krju. dobrze ze wiem gdzie mam najblizszy. kolega był tam i popatrzył do srodka to tragedia. Jakby granata tam wrzucic to by sie wszystko zawaliło. Niestety nasz naród naprawde jest jak mieso armatnie. Jak dojdzie do wojny miedzy ruskimi a amerykanami to w polsce bedzie front i same grzybki od bombek atomowych
Odpowiedz
4
@ qq
dnia 23.10.2013, 16:30 · Zgłoś
syreny syrenami, co z tego jak władze nie chcą przećwiczyć ewakuacji do schronów. Ja chcę zobaczyć schrony wkońcu...
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 24.10.2013, 11:29 · Zgłoś
Za stodołą masz jeden, możesz się schronić jak poczujesz "potrzebę" :P
Odpowiedz
3
@ tom
dnia 23.10.2013, 14:11 · Zgłoś
chyba im coś nie wypaliło, bo u mnie cisza
Odpowiedz
3
@ pseudonim
dnia 23.10.2013, 13:06 · Zgłoś
nic nie słyszałam.
Odpowiedz
-4
@ łodyniec
dnia 23.10.2013, 11:11 · Zgłoś
"„RENEGADE-KAPER 13/II” - polskiego [...] nie umieją że se renegata wciśli :P

łohohohohohoho
Odpowiedz
-8
@ Sven
dnia 23.10.2013, 10:47 · Zgłoś
nic nie słychac u mnie w Svenowie , znaczy ze próba sie nie udała . Bo mieszkam w takiej dziurze ze wszystko w promieniu 20 km słysze .
Odpowiedz
4
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 23.10.2013, 10:27 · Zgłoś
Żeby takie centrum istniało a pracujący tam zarabiali "krocie" to należy wywoływać i straszyć ludzi kryzysami , ale jak już się coś dzieje to nie ma nawet nikogo aby powiadomił o nadciągającym zagrożeniu { takie to działania} - to na przykładzie ostatniej powodzi...
Odpowiedz
-3
@ l
dnia 23.10.2013, 16:07 · Zgłoś
właśnie, że powiadomienia były, syreny też
Odpowiedz
6
@ a
dnia 23.10.2013, 20:48 · Zgłoś
Artykuł o tym, 10 minut przed ogłoszeniem alarmu, brawo! :)
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 23.10.2013, 21:27 · Zgłoś
no właśnie... Ja żem już myślał że wystąpiło zagrożenie skażeniem chemicznym i czym prędzej założyłem OP-1 który se trzymam pod biurkiem (na czarną godzinę), no i po przyodzianiu się stosownym wchodzę [...]-4u żeby sprawdzić kto i czym zaatakował, a tu ZONK... Ćwiczenia tylko...
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 23.10.2013, 21:29 · Zgłoś
Dodam tylko że petent który w tym czasie wszedł do biura był mocno zdziwiony moim strojem ;)
Na szczęście maskę P-gaz typu słoń mam 100% sprawną, szkła nie parują więc wszystko świetnie widziałem :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.