Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Promocja Jasła w Brukseli

41

24 stycznia br. w Brukseli odbędzie się inauguracja przewodnictwa Domu Polski Wschodniej (DPW) przez Województwo Podkarpackie. Na zaproszenie Marszałka Województwa Mirosława Karapyty do rozpoczęcia prezydencji Podkarpacia w DPW zostało zaproszone Podkarpackie Trójmiasto, które reprezentować będą: Andrzej Czernecki – burmistrz Jasła, Piotr Przytocki – prezydent Krosna oraz Wojciech Blecharczyk – burmistrz Sanoka.

- Jasło wspólnie z Krosnem i Sanokiem przygotowało prezentację naszego regionu w Domu Polski Wschodniej. Zaprezentujemy różnorodność Podkarpacia poprzez pokazanie naszych osiągnięć w dziedzinie kultury, przemysłu, rolnictwa oraz turystyki. Przygotowaliśmy stałą ekspozycję fotogramów prezentujących Trójmiasto -  mówi Roman Marek, kierownik Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta. Na inaugurację w DPW zostało zaproszonych około 300 znamienitych gości.

W trakcie inauguracji prezentowane będą filmy pokazujące walory naszego regionu, będą to filmy m.in. o Międzynarodowych Dniach Wina w Jaśle, Hucie Szkła w Jaśle oraz Firmie „Dagmara”, a także o Karpackiej Troi. - Do Brukseli zawieziemy również jasielskie wina, które będziemy serwować w krośnieńskim szkle przy multimedialnej prezentacji wybitnych dzieł, pochodzącego z Sanoka, Zdzisława Beksińskiego. Ze względu na ograniczone możliwości wystawiennicze zaprezentujemy w Brukseli wyroby tylko niektórych jasielskich firm: witraże z huty szkła, ozdoby świąteczne z „Dagmary” i wino z Winnicy „Golesz”. Pozostałe firmy przedstawimy w przygotowanym na tę okazję dwujęzycznym folderze – dodaje R. Marek.

Przejęcie prezydencji przez Podkarpacie w DPW jest pierwszym krokiem w zaplanowanej na cały bieżący rok promocji naszego województwa. Urząd Marszałkowski zaplanował wiele ciekawych imprez, m.in.: „Święto ulicy Alei Tervuren” (maj), „Podkarpackie aktywnie”  (czerwiec), „Zmysłowe Podkarpackie” (lipiec), Militaria podkarpackie (wrzesień), „Wigilia Podkarpacka” w DPW (grudzień). Zaplanowano również wystawy tematyczne, targi i konferencje. Wszystkimi sprawami związanymi z promocją naszego województwa zajmuje się: Przedstawicielstwo Województwa Podkarpackiego w Brukseli.

Dom Polski Wschodniej to wspólne przedstawicielstwo regionów Polski Wschodniej powstałe na mocy porozumienia zawartego 2 grudnia 2009 r. w Brukseli pomiędzy województwami: lubelskim, podkarpackim, podlaskim, świętokrzyskim, warmińsko-Mazurskim. Podstawowym zadaniem Domu Polski Wschodniej jest  pogłębienie współpracy i koordynacji działań pięciu przedstawicielstw regionalnych w Brukseli. Koordynatorami aktywności Domu w zakresie wspólnych działań i reprezentacji na forum wszelkich instytucji Unii Europejskiej są kolejno marszałkowie poszczególnych województw.

Główne zadania Domu to reprezentowanie interesów regionów przed instytucjami europejskimi, monitorowanie działań podejmowanych przez instytucje europejskie w sprawach ważnych z punktu widzenia interesów regionów, informowanie podmiotów w regionach o możliwościach aplikowania po środki w ramach Programów Wspólnotowych,

promowanie Polski Wschodniej w Brukseli i w innych regionach Unii Europejskiej,

lobbowanie na rzecz projektów złożonych w Brukseli przez władze samorządowe i instytucje z Polski Wschodniej.

UM Jasła

Napisany dnia: 21.01.2012, 22:25 , Tagi: UM Jasło, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ marcin67ziomal
dnia 21.01.2012, 22:57
Ocena
komentarza:
12
Przy okazji niech coś zaradzi w sprawie ACTA
@ ja
dnia 22.01.2012, 09:18
Ocena
komentarza:
27
Po jakiego grzyba tam jadą, lepiej niech pilnują swojego ogródka i spraw lokalnych, no chyba że przywiozą stu procentowe propozycje rozwiązania problemu bezrobocia i narastającej biedy, która właśnie została przywleczona od zachodu. Ludzie są coraz bardziej sfrustrowani, a jestem przekonany że tak długo nie pociągnie nasz kraj. Wystarczy zerknąć na prawie wszystkie portale co Polacy sądzą o "wybrańcach" i ich pseudo rządach. Ale niech jadą, przecież to na koszt podatnika, napiją się winka z kieliszków, poopowiadają jakim jesteśmy cudownie rozwijającym się obszarem, powiedzą może lepszego bądź gorszego kawała. Super.
@ Michalina
dnia 22.01.2012, 09:33
Ocena
komentarza:
6
Weźcie tam Michalinę jako najlepszą wizytówkę Jasła. Na pewno sie spodoba i zrobi wrażenie lepsze niż wspomniane atrakcje razem wzięte. Dołączcie do tego gałązkę z dębu Adolfa wypromowanego za poprzedniej kadencji i Jasło znowu będzie sławne od Kalifornii po Chiny.
@ ZENADA
dnia 22.01.2012, 10:15
Ocena
komentarza:
4
wodzu wozi [...] za nasze podatki.wkoncu niedawno je podniósł.
@ Sven
dnia 22.01.2012, 18:20
Ocena
komentarza:
-1
Do tego jeszcze fałszywe pochlebstwa i komplementy wrócą do Jasła i powiedzą o wielkich wyczynach.Wiem o czym mówisz pękniesz w Jaśle to po tobie Kamczatka wygląda przy nim jak Colorado.
@ keller
dnia 21.01.2012, 23:04
Ocena
komentarza:
21
witam wszystkich 28.01.2012 organizujemy protest przeciwko rosnącym ceną paliwa !!! mamy na celu sparaliżowanie poznania centrum itp. autostrada między węzłami komorniki / dębiec / krzesiny !!! tankowanie paliwa poniżej 1.00zł tylko na orlenie i lotosie !!! zbiórka komorniki parking auchan 9-00n przy autostradzie a4 !! na znak zawieszamy małe flagi polski na samochodach !!! trzeba się zejść w jedną potężną grupę którą zauważa media i odczuje cała wielkopolska jeśli to nie poskutkuje będziemy blokować główne drogi do stadionów na euro 2012 jeśli to przeczytałeś/aś i popierasz prześlij tą wiadomość dalej na wszystkich portalach jakie znasz i do wszystkich znajomych !!!
@ B O S
dnia 21.01.2012, 23:45
Ocena
komentarza:
1
idea sluszna, lecz z gory skazana na porazke
@ ...
dnia 22.01.2012, 00:32
Ocena
komentarza:
18
... i dlatego bez sensu. Województwo podkarpackie powinno najpierw promować się w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście i innych większych miastach Polski. Następnie u geograficznych sąsiadów, a dopiero na końcu w Brukseli, Paryżu, Londynie itd. Tyle co do adresata "promocji". Cała ta propaganda jest to tylko forma ukrycia rzeczywistego celu tj. turystyczno - towarzyskiego wyjazdu dla paru urzędasów. Atrakcje naszego regionu nie powalają na kolana nawet "tubylców", a "miłośnicy Jasła i regionu jasielskiego" kiszą się we własnym sosie nie mając pomysłu na nic (np. na Karpacką Troję pomysł przyszedł z Krosna). Niech ci trzej muszkieterowie z Bożej Łaski wypromują na tyle region wśród swoich mieszkańców by stąd nie uciekali. W Jaśle to nawet Przespać się nie ma za bardzo gdzie. Chcą tłumy ściągać a nie ma gdzie ich przenocować. Do Jasła to może przyjechać młodzież (np. na zawody sportowe) która nie zważa za bardzo na to w jakich warunkach śpi (a tak właściwie to niech mi ktoś powie jaka młodzież śpi na wycieczkach?).
@ ZENADA
dnia 22.01.2012, 11:32
Ocena
komentarza:
4
A nasz rumiany wodzu uwaza inaczej.Przy okazji SZPOKA pewnie będzie promował.
@ :)
dnia 23.01.2012, 16:02
Ocena
komentarza:
1
Ale czy mamy co promować? Przecież w Jaśle nic nie ma prócz szpitala, policji i urzędów, szkoły jeszcze są...
@ WWW
dnia 22.01.2012, 05:21
Ocena
komentarza:
11
No czernecki to naprawdę ma "wybitne" osiągnięcia w dziedzinie "kultury , przemysłu, rolnictwa i turystyki"... chyba że się pochwali "gaśnicami"w domu "kultury"...
@ łodyniec
dnia 22.01.2012, 09:58
Ocena
komentarza:
0
czy mr Czarnecki juz nie byl w Brukseli? jakos cos mi sie wydaje ,ze cos bylo takiego i chyba nawet jakas afera?
@ robert b.
dnia 22.01.2012, 11:05
Ocena
komentarza:
5
MR CZARNECKI to może był ale mgr. Czernecki hmmmm... tego nie wiem ;)
@ oburzony
dnia 22.01.2012, 10:00
Ocena
komentarza:
8
A gdzie w tej całej prezentacji jest jasielski Pektowin czy też francuski,gdzie jest wino marki wino BIESZCZADY czyżby do budżetu wpływa więcej kasy od jasielskich winiarzy,co do nich to ja naprawdę nie mam nic wrecz przeciwnie kibicuję im ale jak ma mnie ktoś reprezentować to wymagam prawdy.
@ 01
dnia 22.01.2012, 10:33
Ocena
komentarza:
5
W ramach solidarności z Wielkopolską w tym dniu oflagujmy samochody.
@ chwaścik
dnia 23.01.2012, 20:24
Ocena
komentarza:
1
podpisuję sie pod tym oboma rękami. niech żyje Poznań
@ Zaniepokojony
dnia 22.01.2012, 10:40
Ocena
komentarza:
22
Naprawdę trzeba mieć tupet, aby mówić o rozwoju i osiągnięciach PRZEMYSŁU.
To zakrawa na szydzenie i prowokowanie ludzi mieszkających na terenie
całego powiatu Jasielskiego. p.Marek R , przecież pańska przeszłość
to praca w POWAŻNYM przemyśle jasielskim. Dzisiaj jako pracownik urzędu
państwowego uprawiasz propagandę sukcesu jabcoka i szkiełak.
Bo jak napisano w komentarzu,,ze względu na ograniczone możliwości
wystawiennicze zaprezętujemy w Brukseli wyroby tylko niektórych jasielskich
firm" I to ma być wasza prawda??? A gdzie jest ten inny dorobek Kmiecika,
Rzońcy, Czerneckiego,Pankiewicza w PRZEMYŚLE -Przecież oni nie maja
jakiegokolwiek pojęcia o przemyśle a już nie mówiąc rozwoju. Przepraszam
p. Rzońca między występami w polityce w 2010 r był zatrudniony na 1/2 etatu
w ,,Jafarze'' ha,ha,ha. Jadąc do Brukseli w miejsce jedngo urzędasa ,
zabierzcie osiągnięci w przemysłu chemicznego;beczke asfaltu, oleju zużytego.
worek sadzy, zamiast wińska - zatrutą wode z rzeki Wisłoki.
A wydanym folderze napiszcie prawdę, że miszkańsy powiatu jasielskiego zmierzaja
w szybkim temie do poziomu zycia- jak w Karpackie Troi. .
@ RODZINNY
dnia 22.01.2012, 11:09
Ocena
komentarza:
10
Będą promować kulturę jaką dom kultury który jest rodem z średniowiecza przemysł którego już prawie niema bo rozkradziony przez rządzących czy rolnictwo co rolnicy ledwo wiążą koniec z końcem ŻENADA !!!
@ KONRAD
dnia 22.01.2012, 11:36
Ocena
komentarza:
5
Płakać się chce i zęby zgrzytają jak oczęta takie jajca czytają...
@ maciek
dnia 22.01.2012, 12:03
Ocena
komentarza:
7
Za rok zapytamy o wymierne korzyści z tego wyjazdu.
@ keller
dnia 22.01.2012, 12:33
Ocena
komentarza:
3
Będą tankować za przysłowiową złotówkę, pić kawę i czytać gazety na stacjach benzynowych - tak będzie wyglądać poniedziałkowa akcja niezadowolonych z wysokich cen paliw w kilku miastach w Polsce. Inni kierowcy chcą zablokować politykom wyjazd z Sejmu.
@ migrantka
dnia 22.01.2012, 14:16
Ocena
komentarza:
11
...Nie moge czytac takich bajek, gdyby chociaż troszeczke w tym tekście było nadziei dla mieszkańców. Często przyjeżdżam by odwiedzić rodzinne strony i ze smutkiem patrze na rosnącą biedę i upadające miasto. Jasło ma perspektywy - szkoda tylko, że Ci którzy nim zarządzają widzą zaledwie czubek swojego nosa. Przejrzyjcie i zauważcie, że młodzi wyjechali, odsetek ludzi zakładających rodziny na podkarpaciu jest tak niewielki, że za 5-10 lat pozamykacie 30% szkół a młodych będziemy mogli zauważyć zaledwie na świeta bo przecież miejsca pracy w Jaśle są tylko dla wybranych z plecami a nie ze stosownym doświadczeniem lub praktyką. Sklepy jakie można zauważyć to w większości sieciówki, które dla marki są w stanie dokładać do mniej rentownych punktów. Ludzie nie niszczmy tego za co zgineli nasi dziadkowie. Dajmy szanse kolejnym pokoleniom i o tym pomyślcie przy waszym 'wyjeździe' do Brukseli.
@ eto
dnia 22.01.2012, 14:37
Ocena
komentarza:
8
Panie Burmistrzu, zamiast tracic kasę na bezsensowną promocję obnizcie podatki firmom w Jasle bo uciekną wszystkie, zostaną tylko ci co sprzedaja mleko w plastikowych butelkach na rynku i JAJA
@ robert b.
dnia 22.01.2012, 16:06
Ocena
komentarza:
1
niech uciekają bo i tak tylko własną kieszeń dbają ...
@ romek
dnia 22.01.2012, 16:21
Ocena
komentarza:
3
niech uciekają bo niewolników juz w Jasle coraz mniej
@ batman
dnia 22.01.2012, 17:08
Ocena
komentarza:
-3
Dom polski :)
ja piotole
normalnie ja i dżaga usmiałyśmy
szajz macho pikczu srikczu
@ ciekawy
dnia 22.01.2012, 17:16
Ocena
komentarza:
1
stop acta
@ ACTA
dnia 22.01.2012, 18:10
Ocena
komentarza:
4
***komentarz usunięty zgodnie z acta***
@ W
dnia 22.01.2012, 18:33
Ocena
komentarza:
-3
rumiany wodzu prowadz
@ racjonalizacja
dnia 22.01.2012, 19:42
Ocena
komentarza:
5
nie ma przemysłu->nie ma ludzi -> nie ma dzieci
tylko produkcja daje nadzieję na rozwój
urzędnicy muszą to zrozumieć
@ Krotko
dnia 22.01.2012, 20:18
Ocena
komentarza:
2
Ja uwazam ze jest to nam potrzene jak [...]
@ yyy
dnia 22.01.2012, 21:34
Ocena
komentarza:
4
Pewnie wypromuje metode "uzdrawiania"...na przykładzie komendanta straży miejskiej, lub metodę "wyrzucania" za pomocą " małego, grubego ( nie za bardzo inteligętnego) człowieczka w okularach...,
@ DURNOTA JASIELSKICH FORUMOWICZÓW
dnia 23.01.2012, 10:16
Ocena
komentarza:
-12
ręce opadają czytając ww. komentarze. pan burmistrz choćby był ze złota to i tak nie dogodzi zgorzkniałym marnotom umiejącym jedynie narzekać, psioczyć i krytykować.
pomyśleć tylko: o tej samej inicjatywie promocji naszego regionu bardzo pochlebnie wyrażają się krośnianie, którzy wiedzą iż 'w jedności siła' a najbardziej zauważalne są niszowe wyroby i produkty.
panu przytockiemu jest dobrze - wstydźcie się ujadający jaślanie
@ XYD
dnia 23.01.2012, 23:30
Ocena
komentarza:
5
No ze złota nie jest, ale porównanie do do Przytockiego...??? lekko mówiąc przesada...czy ty myślisz że ludzie naprawde nie wiedzą co on wyprawia, nie widzą dyzia, nie widzą komendanta straży miejskiej, nie wiedzą o co chodzi w JDK...??? itp.
@ Felek
dnia 23.01.2012, 14:37
Ocena
komentarza:
1
Jechać i promować!! Przecież Brukselka nie wie gdzie jest Jasło , a bardzo chętnie tu przyjedzie np na wczasy
@ tttttttttt
dnia 23.01.2012, 19:21
Ocena
komentarza:
3
burmistrz zwiedza świat za nasze pieniądze, a Jasłu funduje śmietnik
@ taki przykład
dnia 23.01.2012, 22:17
Ocena
komentarza:
3
Może Burmistrz zapali kadzidełko w Brukseli o zapachu sortowni Ekomax ?
@ qq
dnia 23.01.2012, 23:46
Ocena
komentarza:
7
po co promowac jaslo jak tu nic nie ma
@ szejan
dnia 24.01.2012, 08:04
Ocena
komentarza:
5
W ciagu ostatnich 2 lat liczba mieszkańców Jasła zmniejszyła sie o kolejny tysiąc. Jak tak dalej pójdzie to za parę lat Czarnecki będzie administrował jedynie emeryturami i rentami, ale oni też wymrą. Do bani z takim burmistrzem.
@ EMERYT JASŁO
dnia 25.01.2012, 11:53
Ocena
komentarza:
2
emeryt w usa kupuje whisky i idzie na dziewczynki
emeryt w francji kupuje wino i idzie na dziewczynki
emeryt w polsce bierze pojemnik z moczem i idzie do przychodni
to jest promocja POLSKI I POWIATU JASIELSKIEGO
@ szczaw
dnia 13.08.2012, 12:55
Ocena
komentarza:
0
[...] ale mi chodzi o chińczyka- sklep
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Cały czas trwają poszukiwania jaślanina w Tatrach na Słowacji

  Do tej pory ratownikom górskim nie udało się odnaleźć 50-letniego jaślanina, który w sobotę zaalarmował służby, że jest poszkodowany i nie może samodzielnie kontynuować wyprawy. Horska Zachranna Służba we wtorkowym komunikacie poinformowała, że dalsze działania poszukiwawcze zostaną dzisiaj wznowione.

   

 • "Proszę tylko o wielką modlitwę za ojczyznę" – wyjaśnia posłanka Maria Kurowska

  W sieci zawrzało po tym, jak posłanka Maria Kurowska w imieniu posłów z Suwerennej Polski oraz kandydatów na posłów przesłała do proboszczów pismo z prośbą o modlitwę za ojczyznę. Internauci są oburzeni i uważają, że jest to agitacja polityczna poprzez angażowanie w to duchowieństwa. - Widząc jaki jest walec propagandy lewackiej zwyczajnie w trosce o to, aby zwyciężyli ci, którzy będą prowadzić Polskę w dobrym kierunku poprosiłam o modlitwę, a jej nigdy za dużo ani ludziom prywatnym ani państwu polskiemu – mówi posłanka Maria Kurowska.

 • Czas na zmiany – jak znaleźć wymarzoną pracę?

   

  Nie tylko osoby, które dopiero wkraczają na rynek pracy, szukają wymarzonego dla siebie stanowiska. Często mając już pierwsze doświadczenia, a nawet wieloletnią praktykę w zawodzie czujemy, że nie spełniamy się na danym stanowisku i nasza praca nie przynosi nam satysfakcji. Wówczas warto podjąć kroki, dzięki którym uda nam się dokonać zmian w tym aspekcie naszego życia. Jak jednak znaleźć wymarzoną pracę? Podpowiadamy.

 • Wmurowano kamień węgielny pod rozpoczętą budowę nowego pawilonu penitencjarnego w Zakładzie Karnym w Jaśle

  Trwa rozbudowa Zakładu Karnego w Jaśle. Inwestycja opiewa na ponad 40 mln zł i jest realizowana z "Programu modernizacji Służby Więziennej na lata 2022-2025". - Jest to inwestycja w postaci nowego pawilonu mieszkalnego oraz rozbudowy dotychczas istniejącej infrastruktury m.in. budynku wielofunkcyjnego, w którym pełnią służbę funkcjonariusze naszej formacji – mówi ppłk Jacek Paśko, dyrektor Zakładu Karnego w Jaśle.

 • Samorządy dostrzegają pilną potrzebę poszerzenia drogi powiatowej w Kołaczycach w kierunku Brzysk

  W poniedziałek popołudniu w Kołaczycach odbył się briefing prasowy na temat przygotowań do rozpoczęcia realizacji inwestycji polegającej na poszerzeniu drogi powiatowej relacji Kołaczyce - Brzyska na odcinku od skrzyżowania z dk73 w stronę mostu na rzece Wisłoce. Potrzebę realizacji tego przedsięwzięcia zauważają samorządy zarówno powiatowy, jak również gminny, bowiem jest to związane z rozbudową drogi krajowej i koniecznością zorganizowania alternatywnych objazdów.

 • Szpital otrzymał ponad 7 mln zł na przebudowę i doposażenie SOR

  Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle odebrała dzisiaj z rąk starosty Adama Pawlusia czek na kwotę ponad 7,5 mln zł. Środki przyznane na przebudowę SOR oraz pracowni diagnostycznych wraz z adaptacją pomieszczeń oraz zakup potrzebnego sprzętu pochodzą z Funduszu Medycznego. - Prace rozpoczną się niezwłocznie od zaprojektowania, a następnie wyboru wykonawcy robót – podkreśla Beata Trzop, dyrektor jasielskiego szpitala.<FOTORELACJA>

 • Pies Kudłaty – nowy salon groomerski na mapie Jasła

 • Czarni z kolejnym wysokim zwycięstwem w lidze. Jaślanie rozbili osłabione Zamczysko Odrzykoń 5:0

   

  Czarni Jasło kroczą w tym sezonie od zwycięstwa do zwycięstwa. W minioną sobotę (23 września) podopieczni trenera Mateusza Ostrowskiego zmierzyli się na własnym stadionie z Zamczyskiem Odrzykoń. Osłabieni kadrowo goście zainkasowali aż pięć goli. Trzy trafienia padły łupem Karola Potery.

 • „To mogą być ostatnie demokratyczne wybory”

  Dzisiaj na jasielskim rynku odbyła się konferencja z udziałem polityków oraz kandydatów z listy Koalicji Obywatelskiego z okręgu 22 przemysko-krośnieńskiego do polskiego parlamentu. Wśród nich były osoby znane z Jasła, które apelowały do mieszkańców o podjęcie właściwej decyzji 15 października.

 • Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają!

   

  Mieszkańcy Podkarpacia chętnie poszukują pracy za granicą. Dużą popularnością cieszy się wśród nich między innymi Holandia. Biura pracy Work Centre zajmujące się pośrednictwem pracy u pracodawców, w tym właśnie kraju, poszukują obecnie pracowników do niemal każdej branży, w szczególności jednak na produkcji przy rybach. Z aktualnymi ofertami można zapoznać się w biurach w Jaśle, Tomaszowie Lubelskim i Opolu.

 • W Jaśle powstaną dwa zielone przystanki

  W centrum Jasła powstaną dwa zielone przystanki. Zadanie jest realizowane przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle w ramach projektu „Realizacja inwestycji w zakresie zielononiebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki".

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657