Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przebudowa ul. Sikorskiego w Jaśle

32

Miasto Jasło otrzymało 401 600,00 zł, na dofinansowanie zadania pod nazwą „Przebudowa ulicy Sikorskiego w Jaśle”. Środki te przyznano w ramach Programu Wieloletniego pod nazwą "Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011”. Koszt całkowity zadania planowany jest na kwotę 803 200,00 zł, zaś termin realizacji to kwiecień – listopad br.

Planowany zakres prac obejmuje min.: przebudowę nawierzchni jezdni, wymianę nawierzchni na skrzyżowaniach z drogami wewnętrznymi i zjazdach, oraz na zatokach parkingowych, przebudowę chodników i wymianę oświetlenia ulicznego.

UM Jasła

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ szkieletor
dnia 23.02.2011, 17:39 · Zgłoś
ja bym was wszystkih do jednego wora i do wody
Odpowiedz
0
@ łopaciak
dnia 21.02.2011, 21:56 · Zgłoś
Do Kamy i nie tylko.Masz rację, to tylko zabawa słowna. Natomiast o do przekazu.Przekazem jest ten zbitek słów.Tyle tylko że nikogo nie obrażający.W sumie ma on więcej przekazu niż myślisz.Ale to trzeba zrozumieć.
Odpowiedz
0
@ ładny
dnia 21.02.2011, 21:43 · Zgłoś
No mamy Irlandię czekamy na Japonię a na samym końcu będzie
Bangladesz i zasmażka czyli skwary.
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 21.02.2011, 18:06 · Zgłoś
do RONIN,czy ty przypadkiem z kurami nie dziobiesz,masz taki tok myslenia,jak kura.do Zdezorientowany,moze takiej wielkiej inwestycji dla jasla ,Pani Maria nierealizowala,ale jak by wszystkie rzeczy wzianc zebrac do kupy,moze by sie okazalo,ze wiencej i duzo lepiej zrobione,ma pomylki jak kazdy kto cos chce zrobic,a czy to prawda ze pan czarnecki i cala jego swita,przyjeli plan inwestycyjny,co pani maria przygotowala,na 2011rtak w radio mowili,a jak na razie to ,nie wiele szlachta dla choloty zrobila.
Odpowiedz
0
@ łopaciak
dnia 21.02.2011, 10:16 · Zgłoś
Biorąc pod uwagę wzgląd na subiektywny ogląd owego punktu dyskursu wszystkich dyskutantów, dochodzę coraz to bardziej do przekonania o niemożności jednotorowego zbiorowego wyłuszczania przemyśleń. Wynika to ze zbyt rozfragmentowanej społeczności klepiących w klawisze dla samego klepania.Rozwarstwienie umysłowe wynikające z różnic wynikłych z podstaw intelektualnych wypływających ze zbyt z formalizowanego systemu nauczania nastawionego na masowość,powoduje degrengoladę odczuć i pragnień społecznych.Subiektywne odczucia wynikłe z obiektywnych doświadczeń wpływają na irracjonalność postaw światopoglądowych.Defekacja myśli wynikła z zaburzeń ruchów perystaltycznych układu trawiennego ma bezpośrednie przełożenie na intesywność połączeń neuronowych w obydwu półkulach mózgu.Zbieżność odruchów z odczuciami wynikłymi z doznań organoleptycznych doprowadza do nieskoordynowanych wykwitów osobowych.
Odpowiedz
0
@ ortografia!!!!
dnia 21.02.2011, 10:58 · Zgłoś
Tekst zabawny, ale ortografia fatalna!! Sformalizować a nie z formalizować!!!!
Odpowiedz
0
@ kama
dnia 21.02.2011, 11:50 · Zgłoś
chciałbyś aby rozentuzjazmowany tłum oklaskiwał to ...przeintelektualizowane fekalnie dzieło ????
Odpowiedz
0
@ z zalem
dnia 21.02.2011, 15:04 · Zgłoś
haha ktoś się chciał popisać a nie wyszło, w sumie jakby popatrzeć na to nic mądrego nie napisał zwykła zabawa słowna bez przekazu:) i kto tu nie ma neuronów
btw chcieliście Czerneckiego to macie, może nast. razem zmądrzejecie to dadzą ludziom prace a nie''upiększają miasto'' banda złodziejów
Odpowiedz
0
@ :::
dnia 21.02.2011, 07:43 · Zgłoś
Od "świetych"[...] to trzeba jak najdalej!!!
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 21.02.2011, 10:16 · Zgłoś
A z jakimi jak najbliżej???
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 20.02.2011, 22:53 · Zgłoś
Przemocni jestescie wszyscy przedtem Kurowska była BEBEBE teraz cacy bo juz po kadencji!!!!!...Czernecki mimo to ze 2 raz jest to juz rzucacie psy na niego wiec sie zastanówcie co piszecie. kurowska zrobiła swoje teraz czas na tego burmistrza moze zrobi wiecej nie wiadomo
Odpowiedz
0
@ Zdezorientowany
dnia 20.02.2011, 22:20 · Zgłoś
Ty zorientowany? Powiedz jak to burmistrz Maria Kurowska przygotowała i wykonala budowę trochę wiekszej skali, czyli obwodnice. Odpowiadaj natychmiast!!! Jeżeli nie potrafisz odpowiedzieć, to przebuduj swoje [...] w [...] łebie!!!
Odpowiedz
0
@ dobra rada
dnia 21.02.2011, 00:17 · Zgłoś
proszę używać przycisku "odpowiedz na ten komentarz". Po to on został umieszczony aby nie trzeba było szukać odpowiedzi na dany komentarz 40 komentarzy dalej...
Odpowiedz
0
@ parkingowy
dnia 20.02.2011, 21:58 · Zgłoś
Do zorientowanego ,oczywiscie ze przez pania byla burmistrz, bardzo sie cieszymy ze nasza ulica zostanie rozbudowana, [...] jeden, nie bez powodu juz nie jest burmistrzem , Czernecki !! Czernecki!! Czernecki
Odpowiedz
0
@ dobra rada
dnia 21.02.2011, 00:16 · Zgłoś
proszę używać przycisku "odpowiedz na ten komentarz". Po to on został umieszczony aby nie trzeba było szukać odpowiedzi na dany komentarz 40 komentarzy dalej...
Odpowiedz
0
@ mrf
dnia 20.02.2011, 21:18 · Zgłoś
zajmijcie się najpierw ulicą Mickiewicza na wysokości od świateł na Jagiełły do mostu na Wisłoce i jeszcze krótki kawałek Szajnochy od świateł koło Okarmy do Ekoprintu, bo przecież te dwa odcinki to już wołają o "pomstę do nieba"
Odpowiedz
0
@ marzena
dnia 20.02.2011, 23:27 · Zgłoś
popieram w pełni!!!
Odpowiedz
0
@ gruby
dnia 21.02.2011, 03:33 · Zgłoś
popieram, i pisalem to saml pzy innym artykule bo sikorskiego to przy tych odcinkach to wyglada kak nowa droga a oni zamiast ponaprawiac zle drogo to naprawiaja dobre i jeszcze rondo planuja na bednarskiej, szkoda slow
Odpowiedz
0
@ estera
dnia 21.02.2011, 10:14 · Zgłoś
Miejcie jeszcze trochę cierpliwości! To jest droga powiatowa,i będzie robiona ze środków powodziowych zdobytych przez Kurowską i jej zespół na usuwanie skutków powodzi na wiosnę!
Odpowiedz
0
@ TAK TAK TAK!!!!
dnia 21.02.2011, 13:45 · Zgłoś
Popieram całkowicie.Te odcinki dróg aż sie proszą o remont.Trudność w tym,że chyba to własność powiatu.Więc tu pole do popisu dla obecnego burmistrza-słynie wszak ze skuteczności i sztuki negocjacji i współpracy:) ze wszystkimi.
Odpowiedz
0
@ gambler
dnia 21.02.2011, 17:32 · Zgłoś
sztuką byłoby zdobyc środki na usuwanie skutków powodzi gdyby Jasła powódz nie dotknęła i w tedy można by było przypisywac zasługi Kurowskiej. i znowu tęsknota za tym co było co ?
Odpowiedz
0
@ Drogowskaz
dnia 20.02.2011, 20:53 · Zgłoś
Tak trzymać Czernecki!!! [...] to by kapliczki budowały!
Odpowiedz
0
@ mik
dnia 20.02.2011, 21:33 · Zgłoś
jaki Czernecki człowieku-to wcześniejsza ekipa składawa wniosek o dofinasowanie
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 20.02.2011, 21:37 · Zgłoś
Akurat w tym Czernecki nie ma żadnej zasługi
Odpowiedz
0
@ ;
dnia 20.02.2011, 21:58 · Zgłoś
od [...] to ty z daleka [...]
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 21.02.2011, 01:14 · Zgłoś
ahaha co za bzdury kupa projektów jest realizowana z projaktów z prze 5 lat złożonych i napisanych przez ekipe Czerneckiego czy tez samego Kachlika - Kurowska osłabiła rozwój miasta i budowała kapliczki i drogi w pole
Odpowiedz
0
@ estera
dnia 21.02.2011, 10:07 · Zgłoś
Mylnym jesteś drogowskazem, nie wprowadzaj ludzi w błąd! Wystarczy zapytać w Urzędzie i dowiesz się, że na tą ulicę wnisek złożyła Maria, i jeszcze za jej urzędowania dofinansowanie zostało przyznane.
I zapytaj znajomego księdza, kto jest ojcem kłamstwa.
Odpowiedz
0
@ gambler
dnia 21.02.2011, 17:28 · Zgłoś
na szczęście księżom i całemu PIS-owskiemu towarzystwu już podziękowaliśmy co pokazaly ostatnie wybory. żal co ? a tak pięknie bylo
Odpowiedz
0
@ do gambler
dnia 21.02.2011, 20:20 · Zgłoś
Czego żal? I co było piękne?
Odpowiedz
0
@ zorientowany
dnia 20.02.2011, 20:26 · Zgłoś
to dobrze że zadanie przygotowane i złożone przez burmistrz Marię Kurowską zostało dofinansowane i będzie przebudowa ul.Sikorskiego bardzo się cieszymy że wreszcie nasza ulica będzie przebudowana
Odpowiedz
0
@ maniek
dnia 20.02.2011, 21:29 · Zgłoś
Ten komentarz jest niepoważny. Ciekawe czy przypadkiem nie napisała go sama chwaląca się ? Pan Czernecki też w Związku Gmin przygotował i załatwił finansowanie a chwaliła się tym była Pani Burmistrz i inni podobnie jak parkirm, obwodnicą czy innymi.
Odpowiedz
0
@ JohnnyBravo
dnia 20.02.2011, 21:54 · Zgłoś
kurde, starczłlo by tego na dwie fontanny.....
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.