Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przed nowym rokiem poznamy zastępców burmistrza?

47

Andrzej Czernecki od trzech tygodni pełni urząd burmistrza Jasła, jednak do dnia dzisiejszego nie zostali wybrani jego zastępcy. Dlaczego? Zdaniem burmistrza wszystko należy robić z  rozsądkiem, a osoby nominowane na współpracowników powinni posiadać odpowiednie  doświadczenie...

Zastępcy burmistrza będą posiadać odpowiednie przygotowanie i doświadczenie, żeby mogli  sprostować postawionym zadaniom.

- Chciałem się zorientować, jakie są najważniejsze tematy do podjęcia. Zastępcy będą osobami  z odpowiednim przygotowaniem i doświadczeniem. Nie jestem zwolennikiem tego, że najpierw mam  osobę i potem zastanawiam się co ona będzie robiła. Niektórzy wykazują pewną dozę zniecierpliwienia. Pomimo tego, że w tym momencie mam dużo pracy jako jedna osoba, to jednak  jest to okres potrzebny, żeby przyjrzeć się bezpośrednio całej pracy urzędu.  -  mówił Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

Prawdopodobnie dowiemy się o wyborze dwóch nowych zastępców burmistrza jeszcze w tym roku.

- Nie będzie to długo trwało i nie będzie skutkowało paraliżem. Mam nadzieje, że jeszcze w tym roku poznamy zastępców. - powiedział burmistrz Czernecki.

(icz)

Reklama

Komentarze: 47

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Rumun
dnia 02.01.2011, 18:24 · Zgłoś
Czeluśniak na zastępce świetny fachowiec
Odpowiedz
0
@ szejan
dnia 30.12.2010, 18:26 · Zgłoś
Gajecki to najlepiej się zna na krawiectwie?
Odpowiedz
0
@ do Kościówko
dnia 30.12.2010, 16:40 · Zgłoś
Jeszcze nie Sylwester a Tobie już [...] uderzyły do [...]. Co człowieku wypisujesz. Wymienieni przez ciebie już byli i pokazali co potrafią. Nawet nie chcę już o tym przypominać.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 30.12.2010, 15:20 · Zgłoś
A Krzysiu Wnęk , który teraz jest w Żmigrodzie - może wróci i zajmie się szkołami!
A inwestycjami Paweł Zawada i już mamy vice!
Odpowiedz
0
@ marek
dnia 30.12.2010, 14:55 · Zgłoś
Jak zostanie [...] to zaczne głosować na PIS.
Odpowiedz
0
@ Kościówko
dnia 30.12.2010, 07:58 · Zgłoś
Żadne Pawiany, czy Gajackie. Szkolnictwem i sportem nich zajmie się Zduński, a mękolami i [...] Kachlik i będzie OK!!!
Odpowiedz
0
@ Tadek
dnia 30.12.2010, 00:39 · Zgłoś
Gawlewicz tak a Wydro nie!!!!!!To wielki błąd !! I te cukierecki!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ sx
dnia 30.12.2010, 00:17 · Zgłoś
oj no popatrz jaki On rozsądny!! Szkoda, że taki nie był jak 4 lata temu zostawiał zadłużone miasto i miał za zastępców ludzi bez doświadczenia
Odpowiedz
0
@ O.K.
dnia 29.12.2010, 23:24 · Zgłoś
ten Gajecki jest O.K.
Śmieszą mnie wstawki kto to jest? A potem wielkie opisy na niego.
Masz Pan pecha bo kto się kompetentny pokaże to go [...] odrazu do swego poziomu chcą sprowadzić.
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 29.12.2010, 21:06 · Zgłoś
gawlewicz i wydro - odpowiedni kandydaci
reszta wymienianych kandydatów to porażka dla miasta
Odpowiedz
0
@ Tow I sekr
dnia 29.12.2010, 15:57 · Zgłoś
Nie ludzcie sie NIE ZMIENI SIE NIC...
Odpowiedz
0
@ do Zuza
dnia 29.12.2010, 11:50 · Zgłoś
OBy tylko nie Kachlik! Już pokazał co potrafi! NOC!
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 29.12.2010, 11:47 · Zgłoś
Czyżby nikt nie chciał współpracować z nowym burmistrzem?? No a gdzież ci co tak go popierali?? Odmówili??? Tylko dlaczego??
Odpowiedz
0
@ podatnik
dnia 29.12.2010, 11:45 · Zgłoś
Do Oserwator. Tylko ni ta osoba. Bezwolny wykonawca pomysłów Kurowskiej. Autor "drogi donikąd". Budowlańców znających przepisy "prawa budowlanego", znających się na inwestycjach miejskich, a nie uwikłanych z PIS jest wielu w Jaśle. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 29.12.2010, 11:34 · Zgłoś
Czy ten Gajecki to nie ten co to siedzi po różnych instytucjach, nic nie robi i dlatego o nim nic nie słychać ? To nie on teraz siedzi w KRUS-ie i czy to nie z niego nie smieli sie ludzie że jak przyszedł ( oczywiście z partyjnego nadania ) to przez tydzien nie wychodził do kibelka bo bał się wytknąć nosa z gabinetu ( bo oczywiście [...] Konieczny go nie przedstawił pracownikom - ludzie tam pracujacy z Osobnicy opowiadali jaki to był kabaret z tymi gostkami ) i podpisywał wszystko na czuja bo zna sie na ubezpieczeniach jak kura na złomie.
Niestety wszystkie nazwiska wymieniane sa realne bo tylko Jasło takie jest że w jednych wyborach daje Czarneckiemu czerwona kartke i wybiera Kurowska a potem tego samego Czarneckiego znowu robi burmistrzem - ten facet juz z wyglądu to taki oslizgły chytrus .Ludzie którzy to obserwuja z Polski i tu przyjeżdżają to nie mogą uwierzyć w nasz jasielski [...] i nawet juz nam naszej głupoty im nie żal.
Odpowiedz
0
@ niewiedzący
dnia 29.12.2010, 10:53 · Zgłoś
Kto to jest GAJECKI ?
Odpowiedz
0
@ panda
dnia 29.12.2010, 10:31 · Zgłoś
Czernecki nie zasługuje na takiego zastępcę jak Pabian, niech się męczy z Czeluśniakiem i jemu podobnymi geniuszami ....
Odpowiedz
0
@ Pytanie
dnia 29.12.2010, 10:00 · Zgłoś
A ten na Vice burmistrza Gajecki, to nie ten ze świadków Jehowy?
Odpowiedz
0
@ zuzia
dnia 29.12.2010, 09:30 · Zgłoś
obserwator - zwymiotowałam się od nadmiaru [...]! :P
Odpowiedz
0
@ Wiesław
dnia 29.12.2010, 09:29 · Zgłoś
Postawa burmistrza jest godna podziwu.Ale czy on jest w stanie przeciwstawić się hordzie sprzymierzonych w wyborach sił,mających parcie na stołki? Wątpię... Pierwsze symptomy odnotować już można od strony jego urzędników(...).A kandydaci ,o których wspomina " Obserwator",czy np. "lol"- to pewnie taki przednoworoczny żart...
Widać,że ciężko będzie zmienić oblicze miasta(już widać!)....
Odpowiedz
0
@ Apel
dnia 29.12.2010, 09:19 · Zgłoś
Panie Czarnecki oby Pan nie powtórzył scenariusza z minionej kadencji i nie powołał na swoich zastępców Zduńskiego i Kachlika bo to będzie największy bład jaki może Pan popełnić. Każdy inny tylko nie oni!!!!!
Odpowiedz
0
@ Proszę sprostować
dnia 29.12.2010, 08:28 · Zgłoś
Proszę poprawić w powyższym tekście "sprostować" postawionym zadaniom, na "sprostać"
Odpowiedz
0
@ Adam
dnia 29.12.2010, 08:23 · Zgłoś
Gajecki to wielkie nieszczęście!!!
Odpowiedz
0
@ wad
dnia 29.12.2010, 08:09 · Zgłoś
Pan Baniak się nadaje ma doświadczenie Jaślanin i facet jest w porzadku
Odpowiedz
0
@ BUS
dnia 29.12.2010, 07:59 · Zgłoś
Kachlik jest potrzebny, bo po pierwsze wreszcie zreformuje tych cwanych kierowcow z MKS, oraz przygotuje wszystko pad budowę zakładu utylizacji odpadów. On nie przestraszy sie kilku krzykaczy z okolic Dąbrówki.Każdemu można przypiąć łatę, ale tylko takie nieroby od kompa potrafią bełkotać i bełkotać nie mając pojęcia ile kasy z naszych podatków idzie na puste przewozy.
Odpowiedz
0
@ hhh
dnia 29.12.2010, 07:28 · Zgłoś
ilu bedzie tych zastepców,jeden nie wystarczy w ramach oszczednosci?
Odpowiedz
0
@ jegor
dnia 29.12.2010, 06:55 · Zgłoś
Pan Przetacznik i tak sprowadzi was na ziemię.
Odpowiedz
0
@ A.Gajecki na w-ce?
dnia 29.12.2010, 00:23 · Zgłoś
Uważam, że takimi pomysłami obrażacie burmistrza Czerneckiego. Biorąc go na w-ce; prześcignąłby Panią Kurowską, a biorąc go na fachowca; zaprzeczy w zupełności swoim przedwyborczym deklaracjom, o zaniku zdrowego rozsądku nie wspomnę.
Odpowiedz
0
@ s.k.
dnia 28.12.2010, 23:39 · Zgłoś
Jeśli będzie A. Gajecki to będzie odpowiednia osoba, jest to osoba zrównoważona wykształcona, i mam nadzieje ze wniesie dużo dobrego.
Odpowiedz
0
@ asd
dnia 28.12.2010, 23:18 · Zgłoś
a musi byc az dwoch, nie wystarczy jeden zastepca.
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 28.12.2010, 23:09 · Zgłoś
Czernecki jest burmistrzem z dobrą osobistą przeszłością, odpowiedzialny mąż, ojciec, syn itg. Moralna strona burmistrza jest bardzo ważna, bo my jaslamnie jesteśmy jeną wielką rodziną i własnie takiego Vice potrzebujemy. Jednoczesnie prawego, mądrego i ciężko pracującego nie idącego na łatwizne.Burmistrz ma mieć nie tylko wiadomości ale i dobrą przeszłość. Burmistrz powinien być nieskazitelny moralnie i prawy wobec firm którym podlego /zus, us. i tp/ Dlatego Jasło powinno mieć mądrego i pracowitego a jednocześnie prawego i moralnie czystego vice burmistrza!
Dobrym kandydatem spełniającym wszstkie te warunki jest Andrzej Gawlewicz, Antoni Wydro - o których to piszą dzisiejsze Nowiny :
www.nowiny24.pl
Odpowiedz
0
@ obi
dnia 28.12.2010, 23:05 · Zgłoś
Proszę tylko nie ten [...] [...] Zduński...; [...].
Odpowiedz
0
@ XYZ
dnia 28.12.2010, 22:25 · Zgłoś
Dyzio nie bedzie burmistrzem ! Chyba ze ma wysze wykształcenie ale z tego co wiem to nie ma wiec nie moze zostac wice burmistrzem tak jest zapisane w ustawie samorzadowej .Burmistrz nie musi miec wyszego wyksztacenia ale wice juz tak
Odpowiedz
0
@ do vb
dnia 28.12.2010, 22:14 · Zgłoś
Spokojnie. Da radę.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 28.12.2010, 21:50 · Zgłoś
Mam nadzieję, że pan Pabian będzie brany pod uwagę.
Porządny gość, wie czego chce i powinien zostać na tym stanowisku.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 28.12.2010, 21:38 · Zgłoś
Proszę, tylko nie Gajecki!!!!!!
Odpowiedz
0
@ vb
dnia 28.12.2010, 21:20 · Zgłoś
Współczuję gostkowi wygląda jakby wdepnął w [...] i nie wie co robić!!!...oj niełatwy to chlebek przy takich pomagierach jak K.Cz. I RESZTA KOALICJI ...
Odpowiedz
0
@ hhhh
dnia 28.12.2010, 21:18 · Zgłoś
Będzie Kachlik bo mało mu tak jak wszystkim ,a szaraki będą na nich robić i zarabiać śmieszne 800zł niech Burmistrz tyle zarabia to zobaczy jak to się żyje porażka????????????????????????????????
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 28.12.2010, 21:01 · Zgłoś
Kto jest Andrzej Gajecki i na czym się zna?
Odpowiedz
0
@ bogusław .s
dnia 28.12.2010, 20:41 · Zgłoś
Panie Burmistrzu , byle nie radny C.
Odpowiedz
0
@ czyli nici z rozwoju
dnia 28.12.2010, 20:36 · Zgłoś
Gajecki - brawo,brawo - nic tylko polityka
Odpowiedz
0
@ sts148
dnia 28.12.2010, 20:34 · Zgłoś
a ja jestem pewny ze jedną z funkcji bedzie pełnił DYZIO:) bo dziwne ze do zadnej komisji sie nie pchał i teraz jest taki spokojny.
Odpowiedz
0
@ znawca
dnia 28.12.2010, 20:10 · Zgłoś
Vice powinien zostać Pan RYSZARD PABIAN - jest bezkomfliktowy, pracowity, nieskorumpowany i przede wszstkim jest CZŁOWIEKIEM! A to bardzo ważne!!!
Zana się na robocie, wie co zaczął i powienien kontynuować!
Odpowiedz
0
@ lok
dnia 28.12.2010, 20:08 · Zgłoś
czrnecki nie bedziesz wyjatkiem zatrudnisz swoich i nie czaruj o doswiadczeniu ...
Odpowiedz
0
@ DUO
dnia 28.12.2010, 19:57 · Zgłoś
Oby nie Kachlik, bo znów sprzeda kupców Podkulskiemu lub innemu biznesmenoi a my zostaniemy bez pracy!
Odpowiedz
0
@ wiem na 100%
dnia 28.12.2010, 19:23 · Zgłoś
Przecież wiadomo że vice burmistrzem będzie Andrzej Gajecki!!!!!
Odpowiedz
0
@ butik
dnia 28.12.2010, 19:19 · Zgłoś
brawo.czyzby wyzucil Pan kolezanke na bruk
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.