Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przedłużenie funkcji dyrektorom jasielskich placówek i awanse nauczycieli

10

Czterem dyrektorom jasielskich placówek oświatowych przedłużono czas pełnienia tej funkcji do 31 sierpnia 2023 roku. Dodatkowo dwóch nauczycieli uzyskało awans zawodowy na nauczyciela mianowanego.

Ryszard Pabian, burmistrz Jasła wręczył dokumenty przedłużające powierzenie funkcji czterem dotychczasowym dyrektorom: Halinie Czyżowskiej - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1, Marcie Mosoń - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6, Gabrieli Zdunek- Gajdzie - dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 1 oraz Jerzemu Gajdzie - dyrektorowi Zespołu Szkół Miejskich nr 2.

Funkcje te zostały przedłużone na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z  zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 493 ze zm.), po uzyskaniu pozytywnej opinii Podkarpackiego Kuratora Oświaty, zasięgnięciu opinii zakładowych organizacji związkowych oraz Rad Pedagogicznych poszczególnych placówek.

Burmistrz Ryszard Pabian, wręczył również, powierzenie funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle, długoletniemu nauczycielowi tej szkoły - Lechowi Polakowi. Funkcję tę powierzono mu, po przeprowadzeniu konkursu, na okres 5 lat szkolnych.

Z kolei Magdalena Sychta, nauczycielka w Przedszkolu Miejskim nr 2 oraz ks. Marek Kalisiak, katecheta w Zespole Szkół Miejskich nr 2, uzyskali awans zawodowy na nauczyciela mianowanego. Nauczyciele zdali egzamin kwalifikacyjny przed komisją powołaną przez Burmistrza Miasta Jasła i złożyli akt ślubowania.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Urząd Miasta w Jaśle

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Mj
dnia 29.07.2021, 12:05 · Zgłoś
Pozdrawiam również Panią Anne Grzesiak i życzę Dużo zdrowia.
Odpowiedz
1
@ Mj
dnia 29.07.2021, 12:02 · Zgłoś
To fakt że najlepszy nauczyciel w SP4 ale i człowiek"Czwórka" ma zawsze wspaniałych ludzi jestem sercem z Tą szkolą
Odpowiedz
3
@ stary
dnia 29.07.2021, 06:18 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ Gratulacje dla dyrektora Polaka
dnia 28.07.2021, 08:49 · Zgłoś
Najlepszy nauczyciel w czwórce
Odpowiedz
3
@ ania
dnia 27.07.2021, 22:34 · Zgłoś
Według mnie ta kreacja to taka mało urzędowa, a nogi...no cóż.
Odpowiedz
3
@ oj tam
dnia 29.07.2021, 15:33 · Zgłoś
Trener personalny zdradził, to nie ma kto ćwiczyć nóżek.
Odpowiedz
-5
@ Miszmasz
dnia 27.07.2021, 22:29 · Zgłoś
Nasza Pani wice burmistrz to piękna kobieta
Odpowiedz
2
@ Noo
dnia 27.07.2021, 22:31 · Zgłoś
No, w tym mini szczególnie:-)))
Odpowiedz
5
@ ixi
dnia 27.07.2021, 22:11 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ Mj
dnia 27.07.2021, 21:47 · Zgłoś
Gratulacje dla Pana dyrektora Polaka pozdrawiam
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.