Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przedświąteczny kiermasz na jasielskim rynku

0

Palmy wielkanocne, piernikowe i koronkowe baranki, zdobione najróżniejszymi technikami jajka, a także koszyczki na „święconkę”, serwetki, ozdobne kurczaki, zajączki i setki innych drobiazgów kojarzących się z wiosną i zbliżającymi się świętami można kupić na Kiermaszu Wielkanocnym Rękodzieła Artystycznego, który trwa na jasielskim rynku.

Stoiska artystów ludowych i rękodzielników czynne są dziś (sobota 12 bm.) czynne od godz. 10 do 17 dziś. Jutro (niedziela 13 bm.) będą czynne w tych samych godzinach.

Organizatorami kiermaszu są: Urząd Miasta w Jaśle i Jasielski Dom Kultury.

JDK - st

 

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.