Przedszkolaki dziękują za głosy!
Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Internautom, którzy zaangażowali się w oddawanie głosów na pracę Misiów PM nr 9 w Jaśle podczas rywalizacji w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Sadzimy drzewa” organizowanym w ramach akcji www.postronienatury.pl. Jesteśmy zbudowani tak dużą liczbą pozytywnych komentarzy.

Dzięki rozpropagowaniu akcji wywołaliśmy dyskusję o warunkach do zabawy dla naszych dzieci. Niezależnie od wyniku konkursu cieszymy się, że jaślanie potrafili zintegrować się i działać wspólnie dla dobra najmłodszych.
Głosowanie zostało zakończone 17 kwietnia 2011 roku a nasz ostateczny wynik to 5187 głosów. Wyniki zostały opublikowane 20 kwietnia o godzinie 17:00. Z dumą pragniemy zawiadomić, że znaleźliśmy się w gronie finalistów. Nie zostaliśmy wprawdzie zwycięzcami, ale i tak jesteśmy usatysfakcjonowani ilością zdobytych głosów.
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!
Przedszkole Miejskie nr 9 w Jaśle
