Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przedszkolaki z wizytą w komendzie

16
W czwartek 15 kwietnia, dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 10 w Jaśle odwiedziły miejscową komendę Policji.  Grono zwiedzających liczyło 31 osób. Funkcjonariusze przygotowali dla nich wiele atrakcji.






Spotkanie rozpoczęło się od przeprowadzonej przez asp. Andrzeja Stygara pogadanki na temat bezpiecznego zachowania się na drodze. Kolejnym punktem programu był pokaz sprzętu policyjnego oraz elementów wyposażenia policjanta. Dzieci zobaczyły również, jak zabezpiecza się ślady na miejscu przestępstwa i dowiedziały się do czego one służą.
 
Największą jednak frajdą dla zwiedzających była możliwość obejrzenia z bliska radiowozu i motocykla policyjnego, który miał uruchomione sygnały świetlne i dźwiękowe. Przedszkolaki miały możliwość mówienia przez megafon. Na pożegnanie, dzieci otrzymały od policjantów słodycze.


KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Sven
dnia 19.04.2010, 22:45 · Zgłoś
...Źle to rozumujecie ściągają dzieci na te przygnębiające i wstrętne miejsce tylko dlatego by ludziom (masom)pokazać wzór dobrej policji ma to na celu zakamuflować wyrządzone ludziom przez policję krzywdy i niewłaściwe postępowanie,a tym samym oddalić od siebie zarzuty robią oni takie rzeczy co pewien czas jak mają pełno na swoim koncie wówczas zasłonią się opinią ludzi na podstawie właśnie takich marnych przedstawień...
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 19.04.2010, 19:31 · Zgłoś
podrosną i beda czesciej odwiedzac te radiowozy:)
Odpowiedz
0
@ sołtys
dnia 19.04.2010, 14:53 · Zgłoś
Tak jest słusznie od małego dzieci trzeba uczyć jak się bać policji. Naprawdę wspaniały i wychowawczy moment. Tylko jakaś wybitna jednostka mogła wpaść na taki pomysl. Proponuję aby kolejna wycieczka była do prokuratury i sądu a następnie do zakładu karnego w Roztokach . Niech dzieciaki poznają co ich czeka..... Nie mam nic przeciwko większości policjantów ale prowadzenie dzieci z przedszkola i pokazywanie im jak się zabezpiecza ślady w miejscu przestępstwa JEST NAPRAWDĘ BARDZO WYCHOWAWCZE.Gratuluję również rodzicom, którzy akceptują takie metody wychowawccze.
Odpowiedz
0
@ Do Majki
dnia 19.04.2010, 14:06 · Zgłoś
[...] jesteś
Odpowiedz
0
@ T-a
dnia 19.04.2010, 08:11 · Zgłoś
Lizaczki i cukiereczki z liwocza były super :)
Odpowiedz
0
@ M-a
dnia 18.04.2010, 11:56 · Zgłoś
No, to dzieciaki miały ubaw :-)
Odpowiedz
0
@ tak jest
dnia 17.04.2010, 20:29 · Zgłoś
W portki [...] a JP wypisują
Odpowiedz
0
@ mtocyklista
dnia 17.04.2010, 19:13 · Zgłoś
Nie spaliła mu się lampa tylko ma włączone światło mijania,oba świecące to światła drogowe:)
Odpowiedz
0
@ ha
dnia 17.04.2010, 18:04 · Zgłoś
z prawej chyba anie z lewej nie sadzisz? :-)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 17.04.2010, 16:27 · Zgłoś
ile oni mają lat...
i juz na komędzie całe przedszkole...
co zrobili?
ukradli Coś?
:)
Odpowiedz
0
@ majka
dnia 17.04.2010, 13:16 · Zgłoś
Ja też uważam, że policja jest w porządku. Narzekają tylko ci, którzy mają coś na sumieniu, taka jest prawda. Pozdro dla całej Komendy w Jaśle :P
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 17.04.2010, 08:10 · Zgłoś
Do "No" zgadzam sie z Toba.Gdzie by nie popatrzec to wszedzie napisy JP.Niech Ci wandale pomaluja swoje mieszkania a nie czyjas wlasnosc.O policji zawsze mialam dobre zdanie.To przeciez jest zawod jak inny.Pozdrawiam jasielska Policje :)
Odpowiedz
0
@ do 123321
dnia 16.04.2010, 21:54 · Zgłoś
Miła to ona jest ale na zdjęciu jak pozują a w rzeczywistości to nadal ci za PRL-u nic jak tylko pałą wojować ale kto pałą wojuje ten od pały .....
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 16.04.2010, 18:39 · Zgłoś
Cos im w motocyklu swiatło z lewej strony nie działa :D
Odpowiedz
0
@ 123321
dnia 16.04.2010, 13:55 · Zgłoś
miła ta policja
Odpowiedz
0
@ No
dnia 16.04.2010, 13:37 · Zgłoś
Może dzięki temu nie wyrośnie pokolenie JP - jego era powinna się już dawno skończyć.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.