Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przedszkole Miejskie nr 9 prosi jaślan o głosy

59

Przedszkole bierze udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym związanym z akcją proekologiczną ,,Stwórz plakat - bądź po stronie natury”. Grupa Misie wykonała pracę zachęcającą do sadzenia drzew i troszczenia się o otaczającą nas przyrodę. Nagrodą główną  jest ekologiczny plac zabaw. Aby wygrać, musimy zdobyć jak najwięcej głosów internautów.

Przypominamy, że nasze przedszkole (a szczególnie plac zabaw) bardzo ucierpiało w czasie zeszłorocznej powodzi. Nagroda główna byłaby więc spełnieniem naszych marzeń.

Tylko dzięki ludziom dobrej woli marzenia dzieci o pięknym placu zabaw mogą się spełnić.

Prosimy więc wszystkich przyjaciół przedszkola, zwłaszcza absolwentów do oddawania głosów na naszą pracę plastyczną http://www.postronienatury.pl/konkurs-na-plakat/zgloszenie/4da213c48c0430.44443502.html 

Reklama

Komentarze: 59

Dodaj komentarz Widok:
3
@ ....
dnia 18.04.2011, 15:16 · Zgłoś
Cieszmy sie poprostu,że tylu ludzi potrafiło sie zmobilizować i oddać glosy
Odpowiedz
-1
@ Rodzic
dnia 18.04.2011, 15:15 · Zgłoś
Nauczycielki przedszkola robiły co mogły: najpierw osobiście informowały rodziców, rozdawały karteczki, zamieściły informacje na stronie przedszkolnej a pierwszy artykuł na jaslo4u ukazał sie 13 IV,,Oddaj głos na jasielskie przedszkola... a potem ,,Prośba o głosy...
Bycie w pierwszej 10-tce nic by naszym dzieciom nie dało a jakie mamy szanse w porównaniu z takimi miastami jak Bytom, czy Poznań czy Warszawa?
Odpowiedz
5
@ aa
dnia 18.04.2011, 21:46 · Zgłoś
Może i masz rację, po prostu strasznie mi szkoda bo naprawdę byliśmy blisko, na tyle przedszkoli i tak daleko doszliśmy. Następnym razem będzie lepiej :)
Odpowiedz
2
@ aa
dnia 21.04.2011, 10:46 · Zgłoś
Mieliśmy ogromne szanse, jak widać zakwalifikowaliśmy się do pierwszej dziesiątki i tu zadecydowała opinia Komisji
http://www.postronienatury.pl/konkurs-na-plakat/zwyciescy.html
Odpowiedz
1
@ aa
dnia 18.04.2011, 07:25 · Zgłoś
Gdyby Panie przedszkolanki bardziej przyłożyły się do nagłośnienia akcji to pierwszą dziesiątkę mielibyśmy jak w banku. Poza tym podejście niektórych rodziców strasznie mnie rozczarowało. Jedna ze znanych mi mam przedszkolaka uznała, że jak raz oddała głos to sprawa jest załatwiona a codziennie „jej się nie chce”.
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 18.04.2011, 06:57 · Zgłoś
Głosowanie zakończone. Czy Przedszkole nr 9 wygra? Wątpię. Mam jedynie żal do Pań przedszkolanek - akcja trwała od 11.04 a dopiero w sobotę wszystko ruszyło dzięki jasło4u.
Odpowiedz
0
@ do- mamy i dobrych rad
dnia 17.04.2011, 23:18 · Zgłoś
Rzeczywiście inicjatywa konkursu była rewelacyjna. Szczególnie jej motto brzmiące "
•Integracja nauczycieli, rodziców i dzieci wokół wartości wychowawczych zawartych w nauczaniu Papieża (m.in. dobro, prawda, miłość, szacunek dla drugiego człowieka i otaczającego świata).
Dlatego wszystkie dzieci powinny być w jakiś sposób wyróżnione. A rywalizacja tym bardziej uczciwa. Bo czy to dzieci wygrały nagrody, czy ich mamusie- wystarczy przyjrzeć się tym pracom.
Tyle w temacie
Odpowiedz
-3
@ mama przedszkolaka
dnia 18.04.2011, 18:27 · Zgłoś
czytaj na stronie przedszkola ... laureaci zostaną nagrodzeni oraz wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia. Dobrze, że dzieci rozumieją na czym polega konkurs!!!
Odpowiedz
0
@ wow
dnia 17.04.2011, 22:39 · Zgłoś
1-Łęczyca, 2-Poznań, 3-Wrocław, 4-Warszawa, 5- Tarnowiec Jeszcze godzina głosowania!
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 17.04.2011, 20:59 · Zgłoś
Przedszkole nr 9 w tej chwili ma 16 miejsce na ok. 440. Żeby dostać się do pierwszej dziesiątki musi jeszcze dostać sporo głosów. GŁOSUJCIE !
Odpowiedz
2
@ dobra rada
dnia 17.04.2011, 20:00 · Zgłoś
Drogi Rodzicu, co to znaczy ,że praca Twojego dziecka nie miała szans, przecież żadna nie zostala wyrzucona do kosza, czy schowana do szuflady ale wszyskie wisiały na wystawie i wszyscy mogli je podziwiać. Zarówno rodzic jaki dziecko powinni być z tego bardzo dumni. Ja przynajmniej swojemu dziecku, ktore brało udział w konkursie i nie wygrało tak to wytłumaczyłam. I nigdy nie odważyłabym się mu powiedzieć ,,Twoja praca jest do niczego bo nie wygrała"Przecież nie wszyscy mogą wygrywać.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 17.04.2011, 18:55 · Zgłoś
tak, wspólne planowanie pracy, radość efektu...pięknie brzmi. Tylko jak potem powiedzieć dziecku, że jego praca nie miała żadnych szans z pracami "ambitnych i uzdolnionych" rodziców innych dzieci...
Odpowiedz
1
@ mama
dnia 17.04.2011, 19:53 · Zgłoś
od najmłodszych lat trzeba uczyć zdrowej rywalizacji. W konkursie ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa. Dzieci to wiedzą - gorzej z rodzicami. Inicjatywa konkursu w dziewiątce była REWELACYJNA!!!
Odpowiedz
1
@ mama
dnia 17.04.2011, 22:01 · Zgłoś
A moje dziecko rysowało samo (uważałam że to ma być jego praca a nie w naszym wypadku nieuzdolnionych rodziców ) i dostało nagrodę. A że niektóe prace były wykonane przez rodziców to chyba nie wina pań przedszkolanek
Odpowiedz
1
@ do ursus
dnia 17.04.2011, 17:52 · Zgłoś
Przecież wszystkie prace były wyeksponowane, a to też jest forma nagrody.
Odpowiedz
0
@ do Ursus
dnia 17.04.2011, 17:48 · Zgłoś
Przecież istotą takich konkursów nie jest ta nagroda, czy dyplom(bo zawsze ze względów finansowych są one ograniczone),ale wspólne działanie, razem spędzony czas( dziecko- rodzic), wspólne planowanie pracy, radość z efektu, którą dzieli rodzic i dziecko. To jest największa frajda i to jest jeden z celów konkursu.
Odpowiedz
-3
@ Przedszkole 13
dnia 17.04.2011, 17:48 · Zgłoś
Głosujemy na Przedszkole Miejskie nr 13 niech ''9'' nie obrasta w piórka!!!
Odpowiedz
0
@ do- ursus
dnia 17.04.2011, 17:36 · Zgłoś
Co tam maluchy! ważne że niektórzy rodzice wraz z nauczycielami dobrze się bawią... :D
Odpowiedz
3
@ ursus
dnia 17.04.2011, 15:54 · Zgłoś
Oj! to przedszkole dało ostatnio STRASZNĄ plamę !!!Podobno pracuje tam wyszkolona i najlepsza kadra pań przedszkolanek. Zgadzałam się z tym do tej pory (przeróżne imprezy dla dzieci, spotkania itp.)ale...no wlaśnie.Ostatnio przedszkole zorganizowalo konkurs na plakat o papieżu. Niestety wg mnie Panie nie wykazały się pedagogicznym podejściem.Część dzieci nagrodzono,wyrożniono (a raczej rodziców i nauczycieli) a resztę ODRZUCONO!!!bez jakichkolwiek wyjaśnień.Jestem w szoku.To jest naprawdę bardzo zachęcajace dla maluchów na przyszlośc. Na pewno wezmą udział w następnym konkursie z takim samym zapałem jak i do tego przystępowały.GRATULUJĘ takiej metody wychowawczej !!!

Żeby nie było, mimo wszystko zagłosowałam na Was
Odpowiedz
-1
@ jhg
dnia 17.04.2011, 17:04 · Zgłoś
przeciez to konkurs-nie da sie nagrodzic wszystkich, tak jest zawsze w konkursach przeciez...
Odpowiedz
3
@ do jhg
dnia 18.04.2011, 07:17 · Zgłoś
ale to są tylko dzieci!!! małe dzieci. I nawet małe wyróżnienie w postaci lizaka by ich dowartosciowało.
Odpowiedz
-1
@ cos sie nie zgadza
dnia 18.04.2011, 08:45 · Zgłoś
Przeciez jeszcze nie bylo rozstrzygnięcia konkursu o Papieżu, a Panie przekazały WSZYSTKIE PRACE( ponieważ takie były wszystkie piekne- 56 prac) do JDKu gdzie odbedzie się wybranie tych najladniejszych i konkurencją beda tez inne przedszkola gdzie tych prac bylo po 3,4 zaledwie. Wiec lepiej sie dowiedz jak to bylo z tymi pracami zanim zaczniesz sie wypowiadac, najwidoczniej słaba komunikacja jest miedzy Tobą a przedszkolankami skoro takich rzeczy nie wiesz ...
Odpowiedz
3
@ no to przeczytaj !!!
dnia 18.04.2011, 19:26 · Zgłoś
http://przedszkole9jaslo.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=mg,28,237
I co Ty na to ? ciekawa jestem z kim ty masz ta komunikację !!!
Odpowiedz
1
@ ciekawski
dnia 18.04.2011, 19:49 · Zgłoś
co do prac to jest mi wiadomo, iż nauczycielki w poszczególnych grupach pytały o zgodę rodziców na przekazanie pracy ich dziecka do JDK.
Odpowiedz
-1
@ jaślanka
dnia 17.04.2011, 15:25 · Zgłoś
Zagłosuje na pewno na Jasło, bo do Tarnowca z dzieckiem na plac zabaw raczej nie pojadę, a koło PM9 moje dziecko często po południu sie bawi. A sprzętu tam nie wiele...
Odpowiedz
1
@ jaślanka
dnia 17.04.2011, 15:25 · Zgłoś
głosujmy na Przedszkole numer 9 w jasle kto moze niech zmienia ip ja niestety nie dam rady(szkoda).Możemy jeszcze wygrać.
Odpowiedz
3
@ Woli -ca
dnia 17.04.2011, 15:00 · Zgłoś
Przedszkole w Tarnowcu ma szanse zostać w finałowej 10 - głosujemy, może się uda ;)
Odpowiedz
4
@ matka 3 dzieci
dnia 17.04.2011, 14:32 · Zgłoś
Przedszkole w Tarnowcu również bierze udział w konkursie. Kto choć raz je odwiedził wie, że warunki lokalowe nie są za bogate a plac zabaw wygląda prehistorycznie.Sprzęty są stare i poniszczone, pamiętają młodość rodziców, a nawet [...]ków obecnych przedszkolaków.Zachęcamy do głosowania na Gminne Przedszkole w Tarnowcu.
Odpowiedz
3
@ Aleksandra
dnia 17.04.2011, 14:29 · Zgłoś
-5
@ tik
dnia 17.04.2011, 14:13 · Zgłoś
A ja zagłosuję na Przedszkole Miejskie Nr 13 w Jaśle, które tez startuje w tym konkursie.
Odpowiedz
2
@ Dociekliwy
dnia 17.04.2011, 13:44 · Zgłoś
Przedszkole 9 jest w tej chwili na 16 miejscu jest jeszcze szansa tak niewiele trzeba pomóżci
Odpowiedz
-5
@ jaslanka
dnia 17.04.2011, 13:29 · Zgłoś
Restartowac ruter tyle razy az sie spali ;D
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 17.04.2011, 13:54 · Zgłoś
to działa tylko jak ma się neostradę itp. internet ze zmiennym numerem ip. Jak się ma internet z ap-media (pronetu), pascala, sigmy, geonet itp. sieci ze stałym numerem ip to restart routera i tak nic nie da.
Odpowiedz
-3
@ qwe
dnia 17.04.2011, 11:33 · Zgłoś
restartować ruter i głosować do woli
Odpowiedz
0
@ .
dnia 17.04.2011, 10:17 · Zgłoś
głosujmy wszyscy! :)
Odpowiedz
1
@ dano
dnia 17.04.2011, 09:35 · Zgłoś
można głosować codziennie, mamy jeszcze sporą szansę! pokażmy chociaż tutaj, że potrafimy się zjednoczyć, gdy trzeba!
Odpowiedz
3
@ ....
dnia 17.04.2011, 09:23 · Zgłoś
zagłosuję jak każdy ze względu na dzieci, a nie na martę i jej zarozumiały [...] nosa
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 17.04.2011, 09:18 · Zgłoś
nie wiem czy zauważyliście, ale każdego kolejnego dnia znów można oddać głos z tego samego komputera
Odpowiedz
1
@ trutturu
dnia 17.04.2011, 06:20 · Zgłoś
ja też chciałam zagłosować, a już któryś z kolei raz piszę, że z tego komputera oddano głos. Ładne matactwa!
Odpowiedz
0
@ zaniepokojona
dnia 18.04.2011, 12:25 · Zgłoś
u mnie również pojawia się napis ,że głos już z tego komputera został oddany ,a głosu nikt nie oddawał
Odpowiedz
0
@ odp.
dnia 18.04.2011, 12:37 · Zgłoś
Nie wiem jaki dokładnie był komunikat, ale miałem taki sam. Chodzi o to że z Twojego IP głos został już oddany w sieciach takich jak AP-Media, PASCAL, Sigma, geonet, telgram jeden numer IP zewnętrzny jest dzielony pomiędzy kilkudziesięciu ludzi. Po prostu ktoś kto jest na tym samym IP zewnętrznym już zagłosował. Dlatego uważam że takie głosowania (z limitem głosów na IP) są nic niewarte.
Odpowiedz
0
@ popieram odp. i zaniepokojoną
dnia 18.04.2011, 21:37 · Zgłoś
miałem to samo :( nie mamy szans z neostradą
Odpowiedz
4
@ OPTYMISTKA
dnia 16.04.2011, 22:49 · Zgłoś
Skoro taki malutki Tarnowiec zebrał tyle głosów, to JASŁO NIE POTRAFI ???
DAMY RADĘ
Odpowiedz
3
@ ktoś
dnia 16.04.2011, 21:40 · Zgłoś
Szczerze pisząc (sic!) nie jestem ani optymistą ani pesymistą. Krótko mówiąc raczej realistą, dlatego wątpię, aby to właśnie przedszkole zebrało jeszcze cztery tysiące (4 000) głosów przez powiedzmy półtora dnia gdyż głosowanie kończy się w niedzielę. Lepiej zagłosować również na przedszkole z naszego powiatu, lecz z większymi szansami na głosy. Jest to przedszkole w Tarnowcu znajdujące się na 41 stronie w kategorii 'Przedszkola'.
Odpowiedz
2
@ Kazdy głos się liczy
dnia 16.04.2011, 21:36 · Zgłoś
Prosimy głosujcie jeszcze tylko został jeden dzień na głosowanie, a tylko trzy pierwsze miejsca mają nagrody, a my mamy pozycję czwartą ;-(
Odpowiedz
-2
@ zachęcająca
dnia 16.04.2011, 21:00 · Zgłoś
tylko szybko bo już jedno ma 12000 głosów
Odpowiedz
0
@ nuna
dnia 17.04.2011, 09:53 · Zgłoś
18000 ma na 23 stronie przedszkole z Łęczycy - to polowa mieszkańców Jasła. Czy mamy jeszcze szanse na 2 lub 3 miejsce
Odpowiedz
2
@ jaślanin
dnia 16.04.2011, 19:36 · Zgłoś
tak jest! głosujmy i pokażmy że nie tylko wszystko tutaj jest be i że wszystko jest tylko krytykowane!
Odpowiedz
2
@ k
dnia 16.04.2011, 18:52 · Zgłoś
można głosować codziennie, z tego co widzę. Nie ma weryfikacji żadnej, co oznacza, że to nie jest zbyt tenteges, ale może akurat.
Odpowiedz
1
@ mysz
dnia 16.04.2011, 19:52 · Zgłoś
no właśnie...chciałam zagłosować a tu hasło że już mój Ip głosował
Odpowiedz
-1
@ ja też
dnia 17.04.2011, 07:59 · Zgłoś
ja też!!! i to 3 dni z rzędu! coś tu nie tak...
Odpowiedz
8
@ .
dnia 16.04.2011, 18:50 · Zgłoś
jako absolwent tego przedszkola zagłosuję ;)
Odpowiedz
7
@ dano
dnia 16.04.2011, 17:52 · Zgłoś
głosujmy, niech dzieci mają coś od nas.
Odpowiedz
7
@ aa
dnia 16.04.2011, 17:46 · Zgłoś
Głosujcie z rożnych adresów IP, DZIŚ i JUTRO !
Odpowiedz
-7
@ krynio19
dnia 16.04.2011, 17:17 · Zgłoś
a ja prosilem rok temu przedszkole zeby mi dziecko przyjelo i mialo mnie [...] ,wiec ja je teraz tez mam w 4 a nawet 5!!!
Odpowiedz
9
@ aa
dnia 16.04.2011, 17:50 · Zgłoś
ja nie mam więc drugiemu też nie dam, brawo za postawę
Odpowiedz
3
@ Brawo
dnia 16.04.2011, 20:34 · Zgłoś
Brawo! Twoja postawa jest godna naśladowania! A nie pomyślałeś o ty, że ten plac zabaw może posłużyć Twoim wnukom, albo dzieciom sąsiada? Oj nieładnie!!!
Odpowiedz
-1
@ żenua
dnia 18.04.2011, 10:42 · Zgłoś
Typowy Polak - Katolik
Odpowiedz
16
@ CZAJNIK
dnia 16.04.2011, 16:27 · Zgłoś
Ludzie, teraz koniec narzekania i ślamania, że boli kolano, że ten ukradł albo tamtemu coś wychodzi w życiu.
Tym razem nikomu nie obrabiamy [...] tylko robimy coś aby udowodnić, że mieszkańcy tego miasta potrafią się zjednoczyć i zrobić małe ale konkretne ruchy dla naszych milusińskich. Tak więc myszki w dłoń i klikamy. Tylko szybciutko, biegusiem biegusiem ...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.