Przedszkole Miejskie nr 9 prosi jaślan o głosy
Przedszkole bierze udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym związanym z akcją proekologiczną ,,Stwórz plakat - bądź po stronie natury”. Grupa Misie wykonała pracę zachęcającą do sadzenia drzew i troszczenia się o otaczającą nas przyrodę. Nagrodą główną jest ekologiczny plac zabaw. Aby wygrać, musimy zdobyć jak najwięcej głosów internautów.

Przypominamy, że nasze przedszkole (a szczególnie plac zabaw) bardzo ucierpiało w czasie zeszłorocznej powodzi. Nagroda główna byłaby więc spełnieniem naszych marzeń.
Tylko dzięki ludziom dobrej woli marzenia dzieci o pięknym placu zabaw mogą się spełnić.
Prosimy więc wszystkich przyjaciół przedszkola, zwłaszcza absolwentów do oddawania głosów na naszą pracę plastyczną http://www.postronienatury.pl/konkurs-na-plakat/zgloszenie/4da213c48c0430.44443502.html
