Przegrali na własne życzenie

22

Drużyna Gamratu Czarnych Jasło po słabej grze, zwłaszcza w drugiej połowie przegrała u siebie z Orłem Przeworsk 1:2.

Zapraszamy do FOTORELACJI

Mecz zapowiadał się znakomicie dla Czarnych, bo już w 2 minucie Waldemar Złotek mógł zdobyć prowadzenie dla gospodarzy, ale rewelacyjnie w bramce przyjezdnych sprawował się Tomasz Król, któremu do końca spotkania dopisywało też ogromne szczęście.

Niestety, dwie minuty później to goście prowadzili 1:0. Celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Maciej Tworzydło.

Szansę na wyrównanie miał w 17 min Mirosław Pokrywka, który z 4 metrów mógł pokonać Króla, a w 19 min. to samo mógł zrobić Robert Szalony. Jak zwykle szwankowała skuteczność. Szczęście dla gospodarzy uśmiechnęło się w 23 min., kiedy to na polu karnym, za zagranie piłki ręką arbiter wskazał na wapno. Do piłki podszedł Sławomir Kwiek, który zdobył kolejną bramkę z rzutu karnego.

Na odpowiedź przyjezdnych nie trzeba było długo czekać, bo już w 35 min. po bramce Marka Florka Przeworsk prowadził 2:1.

Druga połowa to słaba gra Czarnych, którzy dopiero w końcówce meczu trochę mocniej przycisnęli rywali. W 75 min. doprowadzić do remisu mógł Dariusz Brągiel, w 87 min. – Tomasz Warzocha, w 90 min. Marcin Tutaj. Wynik spotkania pozostał jednak bez zmian.

Gamrat Czarni Jasło – Orzeł Przeworsk 1:2 (1:2)