Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przełam pierwsze lody na łyżwach w Kołaczycach(VIDEO)

75

Z racji zbliżających się ferii zimowych na kołaczyckim rynku pojawiło się lodowisko, z którego może korzystać każdy, kto będzie miał ochotę pojeździć na łyżwach. Przez najbliższych pięć tygodni zapowiada się świetna zabawa na lodzie szczególnie dla dzieci i młodzieży.

Samorząd miasta Kołaczyce wydał na sztuczne lodowisko 30 tysięcy złotych. W latach poprzednich pomimo pomysłów na ferie zimowe dla najmłodszych brakowało pieniędzy. W tym roku udało się to osiągnąć, dzięki środkom przeznaczonym na profilaktykę przeciwdziałania alkoholizmowi.

 - W mediach dużo mówi się o zdrowej żywności. Dietetycy, kiedy rysują piramidę żywienia wówczas na jej dole zawsze umieszczają przede wszystkim ruch. Bez niego nasze społeczeństwo będzie się szybko starzeć. Musimy młode pokolenie wyciągnąć z przed telewizorów oraz komputerów, aby poruszali się na świeżym powietrzu – powiedziała Małgorzata Salacha, burmistrz miasta Kołaczyce.

Na czas korzystania z lodowiska zostali zatrudnieni pracownicy, bezrobotni nauczyciele wychowania fizycznego, którzy udzielą nauki jazdy na łyżwach. - Zależało mi, by w okresie feryjnym lodowisko służyło nam wszystkim. Jest ono ogólnodostępne. W tygodniu nauki szkolnej do południa nie jest aż tak oblegane, ponieważ są zajęcia w szkołach, ale już po godzinie 14.00 zaczyna się zapełniać, aż do godziny 21. 00 – dodaje burmistrz Salacha.

Lodowisko jest czynne:

W poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele od 10.00-21.00

W soboty od 10.00-22.00

(icz)

Reklama

Komentarze: 74

Dodaj komentarz Widok:
0
@ iwo
dnia 10.02.2013, 19:29 · Zgłoś
do Arka
Ty prawdopodobnie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. TO nie GOK zapłacił za lodowisko. Widać, sam jesteś ponurakiem i byłbyś szczęśliwy gdyby wszyscy byli tacy sami a w naszej gminie nic się nie działo. Pokaż co sam potrafisz zrobić , a potem krytykuj innych. Ja tam do tej kobiety nic nie mam, cudów nie zrobi , bo nie ma z kim i czym.
Odpowiedz
1
@ arek
dnia 10.02.2013, 18:25 · Zgłoś
za to lodowisko czeka rozliczenie Piekarskiej bowiem kryminał to mało powiedziane za taką forsę i jeszcze [...] jej uśmieszki Kołaczyce na rynku ją rozliczą ciekawe co wymyśli jeszcze cza ją wykopać zorganizować się wszyscy i spokój z nią zrobić pokazać jej gdzie jej miejsce .
Odpowiedz
1
@ Jacek Wielgosz
dnia 07.02.2013, 00:44 · Zgłoś
Ciekawe ile nas to będzie kosztowało? Dlaczego nas? Pani Burmistrz nie robi takich inwestycji za swoje pieniądze tylko za pieniądze podatników.
Odpowiedz
0
@ sikłor2
dnia 04.02.2013, 20:53 · Zgłoś
cos sie przynajmniej dzieje w tej gminie... nie tylko picie i picie!!!
Odpowiedz
0
@ BOLO
dnia 04.02.2013, 17:44 · Zgłoś
...oczywiście że profilaktyka przeciwdziałania alkocholizmowi przecież po spożyciu bardzo ciężko się jeżdzi na łyżwach ...
Odpowiedz
1
@ MAJKA
dnia 03.02.2013, 19:46 · Zgłoś
Pani Burmistrz inwestuje w lodowisko jak się okazuje ''kiepskie i bez płciowe""a może by tak zaglądnęła do Przedszkola i dofinansowała plac zabaw za przedszkolem dla małych dzieciaczków, drzwi nie ma kto wymienić tylko te wahadłowe, jeszcze pamiętające HITLERA. Skoro tak bardzo pomyślała o dzieciach to szkoda że nie pomyślała o tych najmłodszych. Inwestycję zrobiła po pieronie...
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 03.02.2013, 18:23 · Zgłoś
wszystkie panie że ślizgawki do poprawki
Odpowiedz
-1
@ cooler
dnia 03.02.2013, 10:35 · Zgłoś
lodowisko to jest na terenie całej gminy -nie tylko na rynku;)
Odpowiedz
0
@ JM
dnia 02.02.2013, 23:11 · Zgłoś
sztuczne lodowisko hahaha - to jest syntetyczne lodowisko Pani Burmistrz a nie jak Pani powiedziala w wywiadzie sztuczne:)
Odpowiedz
3
@ www
dnia 01.02.2013, 15:17 · Zgłoś
stypendia dzieciom zabrali a lodowisko dali na otarcie lez
Odpowiedz
4
@ stary
dnia 01.02.2013, 14:40 · Zgłoś
jaki jest powód że usytuowane jest na rynku ??? jedyna odpowiedz jaka się ciśnie to taka żeby wszyscy widzieli ???
Odpowiedz
4
@ Myślący
dnia 01.02.2013, 12:39 · Zgłoś
O ile dobrze wiem, a wiem dobrze z funduszy [...] większość miast i miasteczek dofinansowuje trenerów sportowych. Rozumieć mam że np Ostoja Kołaczyce czy Orzeł Bieźdiedza już nie będą mieć na to funduszy???
Odpowiedz
-3
@ suchy38
dnia 31.01.2013, 13:59 · Zgłoś
30.000zł=prawie 3.5km oczyszczonych rowów robota na parę lat i zmniejszenia zagrożenia p.powodziowego ale na to KASY nie ma lud się poślizga o ile nie będzie odwilży
na pewno będzie walił na potęgę-NO widzę BOGATA GMINA same zakłady pracy no to sie ludziskom igrzyska robi.
Odpowiedz
-2
@ Do suchego
dnia 31.01.2013, 14:49 · Zgłoś
To, że [...] w życiu, nie musisz tego udowadniać na forum użalając się nad świetnym pomysłem Pani Burmistrz.
Odpowiedz
-5
@ alfred
dnia 31.01.2013, 13:29 · Zgłoś
To lodowisko"zafundowali" gminie jej [...] ,którzy co dzień kupują alkohol i dokładają do funduszu"[...],pani burmistrz tylko je zorganizowała bo oni mają ważniejsze zajęcia.
Odpowiedz
-2
@ do Burmistrz
dnia 31.01.2013, 10:07 · Zgłoś
Dobrze Małgosiu zrobiłaś, a durnymi komentarzami sie nie przejmuj !
Odpowiedz
2
@ pudzian
dnia 31.01.2013, 09:46 · Zgłoś
lepiej niech wydadza na cos co widac a nie dla siebie na jakies diety ,a jak juz tak bardzo piszecie jak nas okradaja to wyjdzmy na ulice, sie zastanawiam kiedy wlasnie cos w was p[...] i wkoncu stanie sie faktem i wszyscy pojedziemy na [...] pokazac ze mamy dosc ,nie tak nie bedzie bo lepiej na necie pisac i siedziec w domku no tak prawdziwi ludzie co walczyli za ten kraj juz niezyja CHWALA BOCHATEROM.
Odpowiedz
0
@ antidotum
dnia 31.01.2013, 09:26 · Zgłoś
Życzę szczęścia po opadach śniegu w Jaśle jest Karolinka.
Odpowiedz
1
@ xc
dnia 31.01.2013, 00:29 · Zgłoś
Anonimowość w necie mnie przeraża! Psioczycie że młodzież nie ma co ze sobą zrobić a jak cokolwiek powstanie i tak szukacie dziury w całym. Nawet jakby to była kałuża do ślizgania za milion złotych to co, ważne że coś jest->jak masz lepszy pomysł na zagospodarowanie publicznych pieniędzy to startuj na burmistrza/wójta itd albo wyłóż ze swoich, ale tu jak przychodzi co do czego jaj już brakuje... Większość z Was potrafi tylko [...] się na różnego typu forach zamiast zadziałać i coś zrobić dla dzieciaków w ferie. Nie za bardzo wygórowane wymagania?
Odpowiedz
0
@ MAJKA
dnia 04.02.2013, 12:48 · Zgłoś
A ty co zrobiłaś dla dzieciaczków w ferie???
Jak cię anonimowość przeraża to podpisz się pod tym mało bogatym tekstem imieniem i nazwiskiem!!! Powstało dla młodzieży hehehh a dla mniejszej społeczności co powstało???
Odpowiedz
-6
@ beka Z Was
dnia 30.01.2013, 23:58 · Zgłoś
Nie nazywajcie tego lodowiskiem proszę was :)
To jest raczej ślizgawka :) hahahahahahaha
Odpowiedz
2
@ łyżwiarz
dnia 01.02.2013, 17:11 · Zgłoś
na tym niby lodowisku nie da się nawet ślizgać i jeszcze kasę za to pobierają ciekawe co z nią zrobią pewnie się podzielą
Odpowiedz
-2
@ obserwator
dnia 30.01.2013, 23:04 · Zgłoś
Będzie Żygłowicz ślizgać się w polityce z panią Salachą . http://www.youtube.com/watch?v=3TjlCRFpd30
Odpowiedz
0
@ obser.
dnia 31.01.2013, 20:35 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
-6
@ ggg
dnia 30.01.2013, 22:30 · Zgłoś
taka taflaa.. masakra! a tyle hajsu poszło.. ;/
Odpowiedz
10
@ brawo
dnia 30.01.2013, 22:02 · Zgłoś
super pomysł!!! przeciwnikom dziękujemy siedźcie w ciepłych kapciach w domu i piszcie dalej [...] komentarze.
Odpowiedz
9
@ obcy
dnia 30.01.2013, 21:59 · Zgłoś
Kolego Mądry.Za 30 tys. nie wyślesz wszystkich dzieci z gminy Kołaczyce na zimowiska więc zastanów się co piszesz.Ciesz się że dzieci mają chociaż to lodowisko i nie narażają życia na rzece.
Odpowiedz
-8
@ Tarzan-zan
dnia 30.01.2013, 22:42 · Zgłoś
tak tak... a na to "lodowisko" oczywiście WSZYSTKIE dzieci z gminy Kołaczyce pójdą i się na nim zmieszczą... nie ośmieszaj się... Całe szczęście że odwilż przyszła to pewno nic z tego lodowiska nie będzie...
Odpowiedz
1
@ MENTALNOŚĆ POLAKA
dnia 31.01.2013, 14:47 · Zgłoś
CYTUJĘ:
,, Całe szczęście że odwilż przyszła to pewno nic z tego lodowiska nie będzie..."

Czyż trzeba dalej pisać?

Ci ludzie - tzw. [...] INTERNETOWI, którzy nic nie robią tylko przez 24h użalają się nad wszystkim.
Odpowiedz
-5
@ mądry
dnia 30.01.2013, 21:15 · Zgłoś
normalnie szok za 30 tysięcy złotych to można wysłać dzieci na wycieczkę lub zimowiska by się rozerwały a nie siedzieć na durnym lodowisku!!! trzeba dobrze inwestować pieniądze a nie je marnować na głupoty!!
Odpowiedz
6
@ Anka
dnia 30.01.2013, 21:10 · Zgłoś
To jest strzał w dziesiątkę. Brawo.
Odpowiedz
-3
@ Tarzan-zan
dnia 30.01.2013, 22:40 · Zgłoś
tak, strzał w dziesiątkę... chyba w kategorii bezmyślnego trwonienia publicznych / państwowych pieniędzy... Jeszcze nagrody za to niech sobie przyznają, będzie komplet...
Odpowiedz
15
@ HAHAHAHAHAHAH!!!
dnia 30.01.2013, 20:04 · Zgłoś
pani salacha wydala lekka ręka 3 dychy tym samym zabierając dotację trenerom, którzy korzystali z tych środków biorąc i tak marną gratyfikaccje...także pogratulować zrytego beretu i 30 tysiesy wydanych za miesiąc lodowiska na rynku!!! smiech!!! jakby dzieciarnia nie mogla do Jasła podjechać tylko 3 dychy wydawac za miesiać lodowiska...żżesz.. [...]
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 30.01.2013, 22:39 · Zgłoś
popieram... za taką kasę można by zrobić wiele dobrego i żeby z tego pożytek był. A tak to sobie jeszcze ktoś nogę złamie na tym "lodowisku" i tyle... Na wiosnę rozbiorą zapomną a 30 tysięcy znikło...
Odpowiedz
3
@ fer
dnia 31.01.2013, 10:28 · Zgłoś
Tak? Co mozna zrobic za 30 tys.? Rozdac ubogim? Ile by wyszlo? Po 30 zl na osobe? Ludzie przestancie [...]!
Odpowiedz
0
@ 30.000 na inne cele
dnia 31.01.2013, 14:44 · Zgłoś
DLA MALKONTENTÓW I WIECZNYCH NARZEKACZY lepszym sposobem na przeznaczenie 30.000zł jest zakup [...] do każdej rodziny, albo paczkę fajek i taniej [...].
Widać, że nic się nie zmieniło po latach socjalizmu.
Odpowiedz
2
@ kołaczycanin
dnia 31.01.2013, 15:21 · Zgłoś
za 30tyś można postawić drugi głaz tym razem przy podstawówce i już będzie do pary przy głazie przed liceum :) Ławeczki przymocujemy co by nie ukradli, i wina się napijemy z nadzieją, że nas nie zwiną :)
Odpowiedz
-1
@ kołaczycanin
dnia 31.01.2013, 15:52 · Zgłoś
Za 30 tyś. myślę że można połatać dziury między drogą główną Jasło - Pilzno a mostem w stronę Brzysk?

Za 30 tyś. można zająć się odśnieżaniem dróg przynajmniej tych głównych ( i posypaniem czymkolwiek)

Za 30 tyś. można kupić dzieciakom do przedszkola czy szkoły kilka zabawek?

Za 30 tyś. można zorganizować parking w okolicy rynku? (lub zorganizować obecny na miejscu starego kina)

Za 30 tyś. można zorganizować kulig ognisko i kiełbaskę dla dzieciaków?

Podliczmy jeszcze wydatki uroczystości jakie pojawiają się od początku roku, i inne imprezy "szlachty" to może większa suma by się uzbierała?

Kiedyś czytałem, że pewna osoba na stanowisku zrzekła się połowy wynagrodzenia, ze względu na trudną sytuację regionu. Może i u nas miły gest by podratował sytuacje finansową? Podobno jesteśmy ludźmi, więc gdzie pojawiają się cechy ludzkie?
Odpowiedz
2
@ www
dnia 31.01.2013, 19:19 · Zgłoś
a wiesz ile kosztuje lodowisko w Jaśle , a dojazd i kogo na to stać
Odpowiedz
-19
@ kot
dnia 30.01.2013, 20:04 · Zgłoś
do mieszkaniec Kołaczyc! [...]
Odpowiedz
-17
@ Sieka
dnia 30.01.2013, 19:21 · Zgłoś
Bardzo dobrze Pani Burmistrz!!!Popieram a krytycy byli są i będą ale zamiast [...] niech wezmą się do roboty a nie gadania.
Odpowiedz
2
@ mala;)
dnia 30.01.2013, 18:59 · Zgłoś
Ja mam takie pytanie,czy ktoś wie,jak to jest z łyżwami,czy trzeba mieć swoje,czy można gdzieś wypożyczyć? A i jak to jest cenowo,jakie koszty?
Odpowiedz
8
@ Ktoś
dnia 30.01.2013, 19:11 · Zgłoś
4
@ mala;)
dnia 30.01.2013, 20:41 · Zgłoś
dziekuje za info ;)
Odpowiedz
2
@ JM
dnia 02.02.2013, 20:23 · Zgłoś
To chyba nowa strona gminy,ja [...] jaki chłam. Menu nie działa jak powinno a graficznie i technologicznie to straszny [...]. pewnie znów jakis znajomy domorosły informatyk robił. PORAŻKA
Odpowiedz
-11
@ mala;)
dnia 30.01.2013, 18:55 · Zgłoś
lol nie pogada,w Gminie Kołaczyce postawili lodowisko,jacie kręcę,co to się dzieje... szok...
Odpowiedz
-7
@ jakotako
dnia 30.01.2013, 18:46 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
22
@ logistyk
dnia 30.01.2013, 18:07 · Zgłoś
witam jestem z jasla ale popieram ...niech sie dzieci bawia bo rodzice nie maja czasu ich zawiesc do jasla na lodowisko.ludzie inwestujcie w dzieci bo za naszych czsow nie bylo tego a zycie jest kródkie
Odpowiedz
2
@ :)
dnia 01.02.2013, 18:16 · Zgłoś
chociaz jeden madry koment...widac ze normalny czlowiek to pisal
wszyscy maja tendencje do ciaglego narzekania
kazdy mysli o sobie
a nie pomyslicie ze wlasnie te dzieciaczki sie ciesza?
pomyslcie ludzie!
nie kazdy poleci czy pofrunie od razu na jaslo
codziennie czy 3 razy w tyg
ludzie przestancie ciagle na wszystko narzekac
co by sie nie zrobilo to od razu krytyka
Odpowiedz
8
@ Zenobiusz
dnia 30.01.2013, 17:19 · Zgłoś
Niestety , ale to typowo propagandowy artykul ze strony pani burmistrz.
"Samorząd miasta Kołaczyce wydał na sztuczne lodowisko 30 tysięcy złotych" to zdanie chyba z prawda nie ma nic wspolnego, bo co najwyzej za taka kwote mozna wynajac to lodowisko na 5 tygodni , ktore ma funkcjonowac. Cena zakupu takiego lodowiska to kwota rzedu 300-500 tys zl.
Tego radzaju lodowiska w zadnym stopniu nie mozna porownac do prawdziwego lodu i dlatego w duzych miastach wycofano sie z tego rodzaju lodowisk gdziezainteresowanie nimi spadlo. Nie jest prawda ze warunki pogodowe nie maja wplywu. Dlaczego nie ma zadaszenia ? Zobaczymy jak dzieci beda jezdzily na tego rodzaju lodowisku podczas deszczu ? minusow oczywiscie jest jeszcze wiecej ( czysczenie, frezowanie itp ) ale jesli tylko wynajete jest to lodowisko to gminy Kolaczyce to nie dotyczy.Oczywiscie zostane zjechany przez innych za te slowa, ale fakt ze dla dzieci na wsi to duzo lepsze niz zeby poszly sie slizgac na zamarzniety staw.
Odpowiedz
3
@ fer
dnia 31.01.2013, 07:17 · Zgłoś
No i tak właśnie było: wynajęto lodowisko na 5 tygodni za 30 tysięcy złotych. Przecież Salacha nie mówła że kupiła, ale że wydała pieniądze. Druga sprawa to zadaszenie. W Jaśle nie było tyle lat zadaszenia i było ok. Malkontent jesteś i tyle.
Odpowiedz
2
@ W gminie są tez pijacy
dnia 30.01.2013, 16:13 · Zgłoś
czyli zabrano pieniądze na ich leczenie??A może oni chca sie leczyc a nie maja za co??
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 30.01.2013, 22:36 · Zgłoś
Tyle kasiory znowu na [...] wywalone w błoto... A na ważne rzeczy oczywiście nie ma...
Odpowiedz
-9
@ FGDGD
dnia 31.01.2013, 08:45 · Zgłoś
lae artykuł, bardzo ważny ratujacy mi życie. porażka
Odpowiedz
6
@ POLSKA MENTALNOŚĆ
dnia 31.01.2013, 09:09 · Zgłoś
ŚWIETNY POMYSŁ PANI BURMISTRZ!
Ludzie mają zaniki Pamięci odnośnie Pani kadencji, zapominają - co zostało zrobione...

POLSKA MENTALNOŚĆ.

Najlepiej nic nie robić, nie budować Orlików, nie budować mostów, targów, dróg, tylko kupować społeczeństwu GUMOFILCE, bo Polacy doceniają tylko coś, co dostaną do ręki.
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 31.01.2013, 10:14 · Zgłoś
Z gumofilca pożytek jest - można w polu pracować a ciężka praca ubogaca. I dzieci od małego niech się uczą pracy a nie tylko się ślizgać po lodzie, nogi se połamią a w polu przy pracy pomagać nie ma kto. Ale Panu Bogu się to nie spodobało - zesłał odwilż i zniweczył nikczemny występek niecnych ludzi. Lodowisko stoi ale lodu brak... ALLELUJA
Odpowiedz
4
@ kołaczycanin
dnia 31.01.2013, 10:33 · Zgłoś
Droga Kołaczyce - Bieździedza pęka na poboczach bo musiała zostać skończona w terminie, i nikt nie pomyślał by przesunąć termin wykonania.

Targ może i będzie, tylko nie będzie na nim co sprzedawać bo właściwie ile w tej wsi (co tylko nadano tytuł miasta, bo ktoś miał kaprys) mamy gospodarstw? Może pochwalimy się ilu inwestorów zostało ściągniętych do Kołaczyc? Ile zakładów powstało? I nie mówię tu o działalnościach jednoosobowych, bo to tylko inwencja twórcza jednostek, którym i tak ciężko.

Może kolejny podatek za śmieci? Nie od każdej osoby zameldowanej w domu a od każdego kto przechodzi obok budynku? Lub kolejny obrządek na rynku z którego szary mieszkaniec nie ma właściwie nic? Lepiej odstawić szopkę i pokazać jakim to się jest patriotą, niż wysłać piaskarkę po głównych drogach. Odcinek Kołaczyce Bieździedza był naprawdę wspaniały, i na pewno lepiej się nadawał na łyżwy niż to lodowisko.

Zamiast chwalić się tym co musiało być zrobione, może pochwalcie się tym co osiągneliście? Bo jeszcze tego brakuję, by na stanowisku wójta czy burmistrza jedynym obowiązkiem było siedzenie, a załatwienie czegoś dla gminy to już wielka łaska.
Odpowiedz
-3
@ Targ bedzie wmiejscu zalewowym
dnia 31.01.2013, 13:10 · Zgłoś
ktos pieknie błysnął intelektem żeby tam go stawiać.To że teren zostanie podniesiony o 1 metr to nic.
Odpowiedz
6
@ do kolaczycanin
dnia 31.01.2013, 14:38 · Zgłoś
Ty chyba masz zaniki pamięci?
1. Droga- Bieździedza - Sieklówka
2. Oswietlenie - Kluczowa
3. Most Kołaczyce - Brzyska
4. Targ - na Błoniach
Jest tego więcej, obejrzyj na ITVKołaczyce obrady rady miejskiej, a nie użalaj się na forum.

Dla Ciebie - typowego MALKONTENTA -
1. np. gdyby na wakacjach nie odbył się żaden festyn - powiedziałbyś - w gminie nic nie robią - nie ma festynów
2. A gdy już się odbędzie festyn - to taki malkontent mówi - te pieniądze mogli przeznaczyć na coś innego...
I tak w koło Macieju.

CHOROBA ZWANA POLSKĄ MENTALNOŚCIĄ.
Odpowiedz
2
@ kołaczycanin
dnia 31.01.2013, 15:06 · Zgłoś
"Byłem w pracy i zrobiłem swoje, bo za to mi płacą" - czy na Jaslo4u każdy będzie mnie chwalił za to że wykonałem swoje obowiązki? Przecież pojawienie się na stołku nie oznacza, że jedynym obowiązkiem jest uśmiechanie się do zdjęć! A cała reszta to osiągnięcia których nikt w świecie nie dokonał? Nie będę chwalił władzy dopóki nie zobaczę, że coś w tej gminie się dzieje. Patrząc na osiągnięcia Kołaczyc, czy Jasła to powiem że na jednym wózku jadą. Chociaż nie. W Jaśle na pozytyw pojawiły się sekundniki na jednym skrzyżowaniu i od razu milej się zrobiło.

Kiedyś obudzisz się z ręką w nocniku i zobaczysz zadłużenie gminy i jej osiągnięcia. No chyba, że masz już emeryturkę i siedzisz w ciepłych kapciach, to owszem Kołaczyce są dla Ciebie wymarzone, bo nie obchodzi Cię czy Twoje dzieci będą miały pracę, a jeśli już będą to czy podatki nie pochłoną połowy wynagrodzenia.

ALE PRZECIEŻ BĘDZIE TARG!

Wtedy drugą połowę wypłaty będzie można oddać by opłacić stragan, na którym będzie się sprzedawało to co w domu zostało...no chyba że powódź wcześniej wszystko zabierze?
Odpowiedz
5
@ www
dnia 31.01.2013, 19:16 · Zgłoś
Masz rację zabraknie na zapomogi dla [...] i nie będzie na flaszeczkę
Odpowiedz
2
@ onon
dnia 31.01.2013, 23:42 · Zgłoś
świetny pomysł pani burmistrz!
ludzie mają zaniki pamięci odnośnie pani kadencji, zapominają - co zostało zrobione...
ps. likwidować likwidować szkoły tylko dlaczego nie wszystkie szkoły w gminie

polska mentalność.
najlepiej nic nie robić, nie budować orlików, nie budować mostów, targów, dróg, tylko kupować społeczeństwu gumofilce, bo polacy doceniają tylko coś, co dostaną do ręki.
inwestuje w targi i inne beznadziejne budowy. może by zacząć od tego co w przyszłości da zyski
Odpowiedz
-2
@ handlarz
dnia 01.02.2013, 10:38 · Zgłoś
Zyski da ale nie sprzedającym a gminie. Wolę już jechać do Jasła czy Biecza niż stać tam gdzie ludzi nie ma.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 01.02.2013, 17:12 · Zgłoś
czyli przez wybudowanie lodowiska dla dzieciarni dzialaja przeciw alkoholizowaniu sie mlodocianych ;p zeby zamiast siedziec gdzies na "melinie" mogli sobie pojezdzic na lyzwach. choc dziecarni z podstawowki nie podejrzewam o [...];p
Odpowiedz
15
@ miezkaniec kołaczyc
dnia 30.01.2013, 15:46 · Zgłoś
propaganda godna PRL-u.Czekamy na koniec kadencji tej pani
Odpowiedz
24
@ Agent Delegat
dnia 30.01.2013, 16:00 · Zgłoś
To idź powiedz tym dzieciakom, które się tam ślizgają, że powinny się wstydzić, bo dały się nabrać na propagandę rodem z PRL.
Odpowiedz
2
@ niki
dnia 30.01.2013, 16:07 · Zgłoś
tylko ktoś z ptasim rozumem może coś takiego napisać.Dla takich jak ty szkoda każdego dobrego pomysłu.
Odpowiedz
24
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 30.01.2013, 16:20 · Zgłoś
Dlaczego propaganda ???
Nie wybudowali tego lodowiska czy jest ale otworzyli na chwilę tylko po to aby się pochwalić że coś robią i zaraz zamkną???
Odpowiedz
13
@ ja
dnia 30.01.2013, 16:24 · Zgłoś
Bardzo dobra inicjatywa i to niezależnie od kogo ona wyszła. Popieram i liczę że tego typu dobrych pomysłów będzie więcej. Jestem za. Pzdr
Odpowiedz
-11
@ ad
dnia 30.01.2013, 21:24 · Zgłoś
No to [...] zadziwią w czwartek rano. Wczoraj lodowisko było, a dziś go nie ma. Zostało troche wody, a kasa poszła. Gońcie do księzula by w niedziele modlił się o mróz.
Odpowiedz
17
@ www
dnia 30.01.2013, 21:53 · Zgłoś
żal Ci du*ę ściska że u Ciebie w wiosce nic nie ma?
Odpowiedz
1
@ haha
dnia 31.01.2013, 10:02 · Zgłoś
Niech bedzie propaganda nawet jak w koreii
wazne ze pani burmistrz cos pozytecznego robi i ktos z tego korzytsa.

pozdro dla meza pani burmistrz pana Antoniego rowny gosc z niego ;)
Odpowiedz
2
@ alfred
dnia 31.01.2013, 10:24 · Zgłoś
Nic mu nie zrobią dodatnie temperatury ani słońce,to nie jest lód tylko jakieś płyty.
Odpowiedz
-1
@ Xboxowy Pingwin
dnia 01.02.2013, 17:27 · Zgłoś
Polać mu, dobrze gada.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.