Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przemalował skradziony motorower

26

 Niespełna dwóch godzin potrzebowali policjanci z Kołaczyc, aby ustalić złodzieja, który skradł motorower spod sklepu. 17-latek, mimo że zdążył przemalować simsona i zmienić tablice rejestracyjne, nie uniknie odpowiedzialności.


Wczoraj, około godz. 9.30, 53-letni mieszkaniec Kołaczyc przyjechał do miejscowego sklepu na zakupy. Zaparkował swojego simsona pod sklepem. Gdy pięć minut później wrócił z zakupami, okazało się, że jego skuter zniknął. Mężczyzna powiadomił o tym Policję. Miejscowi policjanci rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Niespełna dwie godziny później trafili do domu 17-latka. Właśnie zajęty był pracami przy motorowerze. Zdążył go przemalować, miał też przygotowane tablice rejestracyjne pochodzące z wyrejestrowanego pojazdu.

Jeszcze wczoraj chłopak usłyszał zarzuty. Motorower o wartości 1800 złotych wrócił do właściciela.

KWP Rzeszów 

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ aaa
dnia 25.09.2008, 19:15 · Zgłoś
jakby nie kamera to by nie znalezli [...] *** policjanci to [...] i [...] ktorym się nic nie chce..
Odpowiedz
0
@ zyg zyg zyg
dnia 28.08.2008, 20:42 · Zgłoś
trzeba już młodych tępić za nawet tak [...] przewinienia bo później chuligany , [...] i rozbójniki z [...] wyrastają!!! Jak taki cwaniak to niech sobie zarobi na motor!!! Powinien odpracować społecznie grabiąc liście w parku :lol::yes:
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 22.08.2008, 09:29 · Zgłoś
Simson za 1800zł :lol::lol::lol:to chyba po tej renowacji musiał tyle być warty
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 19.08.2008, 09:33 · Zgłoś
taka akcje to i ja bym mogl przeprowadzic nasza policja jest smieszna :D
Odpowiedz
0
@ j500
dnia 17.08.2008, 20:46 · Zgłoś
on pomalować mu tylko chciał sima
Odpowiedz
0
@ kulega
dnia 17.08.2008, 11:06 · Zgłoś
frerdu !! na [...]!! :smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ KULEGA
dnia 17.08.2008, 09:10 · Zgłoś
FREDU GóRA
Odpowiedz
0
@ kulega
dnia 17.08.2008, 09:08 · Zgłoś
:o:o:o dobre dziekujemy Ci FREDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ he
dnia 16.08.2008, 22:07 · Zgłoś
żal:(:(
Odpowiedz
0
@ długopis,rower motor ,auto ...
dnia 16.08.2008, 21:47 · Zgłoś
Kradzież to kradzież nie ma znaczenia co, nauczka musi być !!:)
Odpowiedz
0
@ mw
dnia 16.08.2008, 15:50 · Zgłoś
wasocze zlodzieje jedne
B)B)
Odpowiedz
0
@ OBSERWATOR
dnia 16.08.2008, 11:32 · Zgłoś
GDYBY NIE SYN POSZKODOWANEGO TO POLICJANCI NIC BY NIEZROBILI , TRZEBA BYLO ZANICH PRZEPROWADZIC POSZUKIWANIA A ONI TYLKO PISALI ALE W KOMENTARZU ZE TO ONI PRZEPROWADZILI AKCE...........:upset::upset:
Odpowiedz
0
@ żal
dnia 15.08.2008, 21:46 · Zgłoś
hahaha tylko tych numerów nie zdązył przebić hahaha :D
Odpowiedz
0
@ bzyk
dnia 15.08.2008, 16:58 · Zgłoś
ciekawe czy numery tez umie przebijać.hehe
Odpowiedz
0
@ hahahahahahaha
dnia 15.08.2008, 16:38 · Zgłoś
z takimi manierami dugo nie pozyje:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 15.08.2008, 11:50 · Zgłoś
ciekaw jestem kto to...:lol::lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ BOLO
dnia 15.08.2008, 10:41 · Zgłoś
ciekawe a ja słyszałem,że to nie nasza dzielna policja znalazła tylko syn wlaściciela :p:p:p
Odpowiedz
0
@ Ooo tak!
dnia 15.08.2008, 10:04 · Zgłoś
Ooo tak! Mają czym się pochwalić policjanci! to rzeczywiście groźny przestępca był.. tylko takich gówniaży potrafią łapać..!
Odpowiedz
0
@ skuter()
dnia 15.08.2008, 09:42 · Zgłoś
2 miesiące temu z prywatnej posesji ukradł dwie beczki aluminiowe.
Odpowiedz
0
@ qq
dnia 14.08.2008, 22:12 · Zgłoś
w kołaczycachnie tylko motory gina z pod sklepów bo rowery też
Odpowiedz
0
@ hh
dnia 14.08.2008, 22:05 · Zgłoś
ale ******:lol::no:wstyd mi za niego
Odpowiedz
0
@ ale jaja
dnia 14.08.2008, 20:12 · Zgłoś
dobre długo nie na
cieszył sie :lol:
Odpowiedz
0
@ ?????????
dnia 14.08.2008, 17:56 · Zgłoś
ciekawe cóż to za gagatek.....widać ze dopiero zaczyna kariere w fachu..:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 14.08.2008, 17:22 · Zgłoś
dobre:lol:
Odpowiedz
0
@ Simson S53
dnia 14.08.2008, 17:18 · Zgłoś
Tylko u nas takie jaja :D:lol:
Odpowiedz
0
@ rozbawiona
dnia 14.08.2008, 16:42 · Zgłoś
:lol::lol::lol:
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.