Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przeżyli ze sobą 50 lat

28

13 par małżeńskich z gminy Kołaczyce otrzymało medale za długoletnie pożycie. Z okazji jubileuszu 50-lecia Małgorzata Salacha, burmistrz miasta w imieniu prezydenta RP wręczyła jubilatom okolicznościowe medale.


Odznaczeniem uhonorowane zostały pary, które przeżyły w jednym związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Należą do nich państwo: Jadwiga i Stanisław Berowscy Anna i Zygmunt Filipkowie, Jadwiga i Mieczysław Hendzlowie, Anna i Stanisław Hendzlowie, Zofia i Stanisław Kołeczkowie, Anna i Stanisław Krajewscy, Maria i Henryk Lechwarowie, Zofia i Józef Ostaleccy, Adela i Józef Owczarscy, Stanisława i Stanisław Palarowie, Aniela i Andrzej Salachowie, Helena i Kazimierz Stasiowscy oraz Jadwiga i Władysław Włodarczykowie.

     
Toast za zdrowie i szczęcie jubilatów wzniósł  Stanisław Dunaj, przewodniczący Rady Miejskiej – Życzę Wam wielu lat życia w zdrowiu, zgodzie i pomyślności oraz w zadowoleniu z dzieci i wnuków – powiedział Dunaj.

Po części oficjalniej małżonkowie ze wzruszeniem wspominali dzień, w którym ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.


Na zakończenie uroczystości z programem artystycznym wystąpiła kapela ludowa Sieklowianie.



(kp)

Fot. UM Kołaczyce

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kargul
dnia 27.07.2010, 21:06 · Zgłoś
Haniu F. nie liczy się forma ale wytrzymałość poświęcenie wytrwałość przy mężu [...] tym bardziej się należy order i to nie jeden, ja bym dał takiej parze orderów 10. A Tobie zazdrość ale u Ciebie to normalne i ten [...] opóść w dół Panno po zawodówce:P całuski
Odpowiedz
0
@ Aniołek;)
dnia 24.07.2010, 11:01 · Zgłoś
Apropo single man jesteś beznadziejny, mało wiesz o życiu właśnie order nalezy się im w pełni przezyli ze sobą 50 lat w ich zyciu nie zawsze świeciło słońce a pomimo tego są ze sobą do dzisiejszego dnia dla nich słowa przysięgi to nie pis na wodę. Pobrali się na dobre i złe... i to jest piękne gratulacje dla Wszystkich Par z okazji tak PIĘKNEGO JUBILEUSZU.
Odpowiedz
0
@ aga78
dnia 22.07.2010, 13:31 · Zgłoś
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA PAŃSTWA HENDZLÓW!!!
Odpowiedz
0
@ b
dnia 22.07.2010, 13:27 · Zgłoś
ciekawe jest to ze uroczyście obchodzi się 50 rocznice, gdy moi [...]kowie obchodzili 60 juz nikt niczego nie gratulowal,oczywiscie procz najblizszych...
Odpowiedz
0
@ single man
dnia 22.07.2010, 13:12 · Zgłoś
przeżyli ze sobą 50. lat, a to ze on na przykład pil i [...] (niekoniecznie ten konkretny tu On) to juz nie ma znaczenia. Wszak liczy sie forma, czy raczej długość, tutaj, nie jakość.
Odpowiedz
0
@ do CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 22.07.2010, 09:29 · Zgłoś
trafiłem w czuły punkt?!!!
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 21.07.2010, 23:41 · Zgłoś
DO- ip: 80.54.48.* - przeszkadza ci wolność słowa , a może czujesz się totalitarnym cenzorem , lub chciałes zapisać sie do stowarzyszenia ???
Odpowiedz
0
@ fh
dnia 21.07.2010, 23:06 · Zgłoś
ZAL.PL----> na beznadzieje komentarze!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Jagodzia :)
dnia 21.07.2010, 19:35 · Zgłoś
Najlepszego dla babci [...] i [...]ka Mietka!!! 100 lat razem!
Odpowiedz
0
@
dnia 21.07.2010, 18:43 · Zgłoś
GRATULACJE i następnych 50 lat razem!!!
Odpowiedz
0
@ jolka
dnia 21.07.2010, 17:49 · Zgłoś
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DALSZYCH PIĘKNYCH JUBILEUSZY
Odpowiedz
0
@ stach
dnia 21.07.2010, 17:49 · Zgłoś
GARTULACJE PANSTWO HENDZLOWIE ZYCZYMY NASTEPNYCH 50 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ minia
dnia 21.07.2010, 16:03 · Zgłoś
Gratulacje dla wszystkich! Oby brali z WAS przykład wszyscy młodzi, Ci którzy po roku lub dwóch biorą rozwód i szukają szczęścia nie wiadomo gdzie!!!
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 21.07.2010, 15:40 · Zgłoś
do CHORE PAŃSTWO !!!!

u góry strony masz coś takiego jak Forum, to takie coś jak czat tylko wiadomości można przeglądać wstecz. Poczytaj w google jak to działa, i o netykiecie. I nie powinno być problemu.
Odpowiedz
0
@ PE_@
dnia 21.07.2010, 14:58 · Zgłoś
Jak to się stało,że tyle par tego doczekało?
Odpowiedz
0
@ xena
dnia 21.07.2010, 13:38 · Zgłoś
dajcie spokOj
Odpowiedz
0
@ miszczu91
dnia 21.07.2010, 13:37 · Zgłoś
wszystkiego najlepszego szanownym jubilatom !!! sto lat !!! :)
Odpowiedz
0
@ mati
dnia 21.07.2010, 12:07 · Zgłoś
Dlaczego nie zaprosili wszystkich par tylko wybrane?
Odpowiedz
0
@ Kazia F.
dnia 21.07.2010, 11:39 · Zgłoś
Pani Jadziu moje gratulacje dla Pani i Męża z okazji tak pięknego Jubileuszu,życzę dużo zdrowia i wielu łask Bożych na dalsze lata.
Odpowiedz
0
@ Maniu
dnia 21.07.2010, 11:15 · Zgłoś
respekt że tyle wytrzymali ze sobą :)
Odpowiedz
0
@ do Chore Państwo
dnia 21.07.2010, 10:58 · Zgłoś
Chory to ty jesteś i zasdrosny,a jubilatom wszystkiego najlepszego.Niech młode małżenstwa biorą z WAS przykład!
Odpowiedz
0
@ Junior
dnia 21.07.2010, 09:40 · Zgłoś
ŻYCZĘ KOLEJNYCH 50 PIĘKNYCH, WSPÓLNYCH LAT :)
Odpowiedz
0
@ m
dnia 21.07.2010, 08:12 · Zgłoś
Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 21.07.2010, 05:11 · Zgłoś
ty chore panstwo,a co ty myslisz,ze Jubilaci zyli 50 lat na Hawajach,zyli po wojnie w komunie i wszystko zdobywali ciezka praca.Mlodziez od reki chce dobry samochod,ladny dom,wczasy,i kilka tysiecy do raczki.Sto lat zycia Jubilaci i do przodu,tak trzymac.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 21.07.2010, 02:17 · Zgłoś
SERDECZNE GRATULACJE:) PIĘKNE TO JEST:) JESTEŚCIE WZOREM DLA INNYCH!
Odpowiedz
0
@ Doris
dnia 21.07.2010, 00:20 · Zgłoś
To jest piękne . Gratuluję .Życzę szczęścia
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 20.07.2010, 23:51 · Zgłoś
Gratulacje :) Tylko pozazdroscić ;)
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 20.07.2010, 23:22 · Zgłoś
Myslalem ze ten na ostatnim zdjeciu to lato :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.