Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przy ul. Kościuszki płonęło drzewo [nowe zdjęcia]

48

Najprawdopodobniej podpalenie było przyczyną niewielkiego pożaru, do jakiego doszło dziś po godzinie 16 przy ulicy Kościuszki, nieopodal Ronda Steinhausa. Ogień, który pojawił się na drzewie został ugaszony przez strażaków.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle dwadzieścia minut po godzinie szesnastej. Na miejsce pożaru wysłany został strażacki oddział ratowniczo-gaśniczy, który uporał się z ogniem rozprzestrzeniającym się na korze wierzby i we wnętrzu jej pnia. Cała akcja trwała kilka minut. Do pożaru drzewa doszło najprawdopodobniej na skutek podpalenia. 


Poniżej zdjęcia ukazujące akcję gaszenia pożaru – nadesłane przez Czytelnika.

jh

Reklama

Komentarze: 46

Dodaj komentarz Widok:
1
@ db
dnia 31.03.2014, 21:02 · Zgłoś
mów ta co chce ta ale strażak miał niezłą sikawę
Odpowiedz
1
@ LENKA
dnia 31.03.2014, 06:10 · Zgłoś
I dzieki wycinaniom drzew i wszystkiego co zielone/rynek przed laty/ w Jaśle bedą puste betonowe ulice,I samo pytanie ciśnie się na usta ;kto i dlaczego daje zezwolenia na wycinanie drzew np,przy dawnej przychodni przeciw grużliczej,MARNI CI NASI Z UKŁADU RAJCOWIE,ALE W TYM MIEŚCIE JUŻ WŁAŚCIWIE NIC NIE DZIWI
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 28.03.2014, 22:16 · Zgłoś
Pierwszy lepszy facet by to zgasił, gdyby wyciągną fujarę i nalał jak do PIS-uaru.
Bez show wozów bojowych opancerzonych i strażakach w hełmach.
Odpowiedz
-6
@ Darmowe doładowanie telefonu
dnia 28.03.2014, 14:14 · Zgłoś
Nie masz pieniędzy aby zadzwonić do swojego pracodawcy lub znajomego? To nie problem!
Wejdź i doładuj swoje konto! Pieniądze w przeciągu 15 minut będą na koncie :D
http://zasiltel.pl/
Odpowiedz
3
@ ja
dnia 28.03.2014, 12:18 · Zgłoś
Chyba się szykuje rozbudowa "Europy", a drzewo przeszkadza.
Odpowiedz
-1
@ Winiarski RAJ
dnia 28.03.2014, 11:38 · Zgłoś
Nie lepiej zasadzić w tym miejscu winorośla ?
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 28.03.2014, 10:54 · Zgłoś
Ja tez dzwonie po straz niech przyjada podlac mi drzewa a przy okazji winogrono i kwiatki w ogrodku dobry i jeden wyjazd wiecej
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 28.03.2014, 10:42 · Zgłoś
Dlaczego tak malo strazy do tak bardzo duzego i powaznego pozaru gdzie byly jednostki ochotnicze oraz zastepcze dlaczego nie bylo strazy z krosna z tarnowa przeciez to duzy pozar pies by go sikajac ugasil ludzie tu chodzi o wyjazd moim zdaniem zdecydowanie za malo jednostek bralo udzial w tym zdarzeniu a gdzie byli tez panowie policjanci zeby sporzadzic protokol gdzie byli sledczy by ustalic przyczyne pozaru plonacej wierzby a moze jest w okolicy jakis [...] to powinno zostac bezzwlocznie wyjasnione kto jest podejrzany do zaproszenia ognia to bardzo powazna sprawa
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 29.03.2014, 13:25 · Zgłoś
Wlasnie widac to funkcjonowanie na czym ono polega ale aaaaaaakcja ja [...]
Odpowiedz
6
@ l
dnia 28.03.2014, 10:14 · Zgłoś
jedynie drzewa upiększają to smutne miasto, a tu jakieś [...] je podpalają
Odpowiedz
2
@ Pola
dnia 28.03.2014, 09:47 · Zgłoś
Ktoś [...] wrzucił więc jak już to nieumyślne podpalenie. Boże..
Odpowiedz
7
@ jaslanin
dnia 28.03.2014, 09:29 · Zgłoś
Łodyniec .Oddaj sie człowieku na leczenia bo z Tobą na prawde jest cos nie tak jak widac na dołączonych obrazkak Ło ho ho [...]
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 29.03.2014, 09:15 · Zgłoś
ruszyło wątrobą [...] ???

łohohohohhohohho

ps. [...] szukaj wśród swoich :D

łoohohohohhohohhoo
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 28.03.2014, 07:19 · Zgłoś
szaflik wody z zgaszone :D

łohohohohhohohho

ale kto by pomyślał ,przecież wyprane mózgi Jaślan tak nie działają :D

łohohohohhoho
Odpowiedz
4
@ ppp
dnia 28.03.2014, 01:02 · Zgłoś
Dwie bardzo ważne straże, przyjazd i oczywiście powrót na sygnale. Żenada za nasze pieniądze. Fajnie się chłopcy bawią. A po 15 latach emeryturka.
Odpowiedz
12
@ Jaślanka
dnia 28.03.2014, 00:54 · Zgłoś
Podpalenie???
Prosze zapytać panią ze sklepu to drzewo służy jej za popielniczkę!!!
Odpowiedz
3
@ aga
dnia 28.03.2014, 17:20 · Zgłoś
zgadzam się. Gdyby Pani z piekarni oduczyła się palić [...] w pracy to nie byłoby tego incydentu.
Odpowiedz
3
@ [..]
dnia 27.03.2014, 22:08 · Zgłoś
Rondo Hitlera - poprawka
Odpowiedz
5
@ wojkup
dnia 27.03.2014, 21:20 · Zgłoś
wydarzenie roku -.-
Odpowiedz
7
@ [...]ek
dnia 27.03.2014, 21:14 · Zgłoś
to cud !!! w starym testamencie też opisane jest płonące drzewo.
Odpowiedz
3
@ M.
dnia 27.03.2014, 20:39 · Zgłoś
najważniejsze pytanie w sprawie artykułu. mamy takie rondo?!
Odpowiedz
1
@ blues
dnia 27.03.2014, 20:29 · Zgłoś
płonie stodoła płonie...
Odpowiedz
5
@ walikot
dnia 27.03.2014, 20:18 · Zgłoś
Osz [...] coza news.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 27.03.2014, 20:10 · Zgłoś
oj chyba pnia a nie pienia
Odpowiedz
-14
@ [...]
dnia 27.03.2014, 19:51 · Zgłoś
Wyciąć stare [...] bo samo sie zlamie albo dostanie samozaplonu po raz drugi
Odpowiedz
11
@ [..]
dnia 27.03.2014, 19:44 · Zgłoś
To i tak, że oddział bojowy uporał się z palącą korą na drzewie. Posypią się znów nagrody i odznaczenia.
Odpowiedz
22
@ Platynowe Sombrero
dnia 27.03.2014, 19:38 · Zgłoś
60 lat nie zmogło tej sędziwej wierzby, ale czym jest 60 lat przy spotkaniu z jasielskimi trogldytami, szukającymi samorealizacji w podpalaniu drzew i kubłów na śmieci, zbijaniu szyb na przystankach i oddawaniu [...] w miejscach publicznych, wszystko oczywiście podsycone ideologią prześladowania przez policjeniczym solidarnościowi opozycjoniści.
Upadek cywilizacji ludzkiej.
Oddam królestwo za worek [...]...
Odpowiedz
18
@ dragoness
dnia 27.03.2014, 20:03 · Zgłoś
W Jaśle ostatni zły czas dla drzew. Wycina się na potęgę; przy I Gimnazjum, w przyszpitalnych parku, przy dawnej przychodni przeciwgruźliczej, a w tym tygodniu padły kolejne dwa na ul. Sroczyńskiego. Jaki jest tego cel i kto wydaje zezwolenia? Bo jakoś nie widać po pniach, aby były chore, czy spróchniałe.
Odpowiedz
14
@ KSU
dnia 27.03.2014, 20:12 · Zgłoś
Ktos ma biznes przy wycince , nikt nie mysli ze sie niszczy wygląd miasta . W Szebniach przy drodze tez wycięli po ponoć zabijały , szkoda ze już ich nie zobacze z Sieklówki jak pięknie sie komponowały po Tatrami
Odpowiedz
7
@ do dragoness
dnia 28.03.2014, 09:24 · Zgłoś
[...] ludzie wycinają drzewa, a to przecież nasze płuca ! Uważam, że chodzi o opał i danie zarobku pewnym firmom. Róbmy coś, bo już nawet drzew się złapali ! Dragoness, działaj ! Popieram Cię !
Odpowiedz
9
@ zaufny
dnia 27.03.2014, 19:33 · Zgłoś
Pilnowali radaru
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 28.03.2014, 10:58 · Zgłoś
Mi to wygląda na samozapłon...
Odpowiedz
58
@ polak-myślący
dnia 27.03.2014, 19:31 · Zgłoś
Gdzie w tym czasie była straż miejska.
Odpowiedz
18
@ genowefa
dnia 27.03.2014, 19:39 · Zgłoś
Wojna idzie , przed wojna tyz sie drzewo paliło !
Odpowiedz
16
@ dyzio
dnia 27.03.2014, 19:42 · Zgłoś
Proponuje powołac komisje rewizyjną do zbadania stanu gasnić ! Stawka za prace w komisji powinna wynosic nie mniej niz 2000 z ł.
Odpowiedz
35
@ west
dnia 27.03.2014, 19:44 · Zgłoś
Malowany kilka lat temu zabetonował drzewa , dzis po prostu one [...] sie ze wstydu .
Odpowiedz
10
@ Szpak
dnia 27.03.2014, 19:46 · Zgłoś
Patrzac na zdjecie wygląda ze i tak w srodku było zepsute . Pewnie kiedys przy obcinaniu odnogi nie zabezpieczono kikuta i woda zalewajaca zrobiła swoje .
Odpowiedz
17
@ Hans Kloss
dnia 27.03.2014, 19:48 · Zgłoś
No to nasz punkt kontaktowy spalony . Proponuje od jutra wiadomosci zostawiać pod wyciraczką w UM .
Odpowiedz
11
@ Janek Kos
dnia 27.03.2014, 19:51 · Zgłoś
Pod wycieraczką na zewnątrz czy w środku ?
Odpowiedz
9
@ sztyrlic
dnia 27.03.2014, 19:53 · Zgłoś
Ale pod wycieraczką którego samochodu ? Bo pod UM jest ich trochę .
Odpowiedz
7
@ hery
dnia 27.03.2014, 20:46 · Zgłoś
medycyna zna takie przypadki ...
Odpowiedz
0
@ maj ne
dnia 27.03.2014, 21:10 · Zgłoś
I gdzie byli w tym czasie rodzice się pytam ???
Odpowiedz
1
@ ITALART74
dnia 27.03.2014, 21:16 · Zgłoś
ustawiala maszynke do piniendzy.
Odpowiedz
6
@ xxx
dnia 27.03.2014, 21:44 · Zgłoś
2
@ pol
dnia 28.03.2014, 09:00 · Zgłoś
SM była przed kamerami na K.Wielkiego i na łapankach foooooooto radarowych.
Odpowiedz
6
@ krzew
dnia 28.03.2014, 17:47 · Zgłoś
Może to odmiana gorejącego krzewu Mojżesza w opozycji do pobliskiego dębu Adolfa H. Cuda wianki w tym grajdołku i to na dodatek w roku wyborczym. Może doczekamy stworzenia choć jednego maleńkiego zakładu pracy dla np. 5 osób. Wtedy można by powiedzieć, że to drugi cud, tym razem gospodarczy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.