Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przygarnij psiaka!

40

Miejski Zakład Gospodarki Odpadami w Jaśle poszukuje dotychczasowych lub nowych i odpowiedzialnych właścicieli dla psów, które zostały znalezione w Jaśle przy ul. Dworcowej  (na Dworcu PKS) i przy ul. Niegłowickiej.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w Miejskim Zakładzie Gospodarki Odpadami w Jaśle przy ul. Sokoła 8 lub pod nr telefonu 13 44 640 14 lub 881947054

MZGO Jasło

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ :)
dnia 18.11.2012, 10:42 · Zgłoś
fajne pieski wzięłabym tego pierwszego tego ciemniejszego
Odpowiedz
0
@ mała
dnia 06.11.2012, 12:20 · Zgłoś
prosze nie obrazac wlascicieli tego drugiego psa! ten pies jest moj !poprostu zwyczajnie uciekl i juz nie wrocil szukalismy go wszedzie ale slad po nim zaginal...ale na szczescie sie znalazl i jeszcze dzisiaj bedzie w domku:)
Odpowiedz
0
@ lik
dnia 05.11.2012, 21:03 · Zgłoś
jaki śliczny ten piesek
Odpowiedz
0
@ pytanie
dnia 05.11.2012, 16:25 · Zgłoś
ej a gdzie je można zobaczyć?
Odpowiedz
2
@ junak16
dnia 04.11.2012, 19:06 · Zgłoś
Max Szyderko. Po przeczytaniu twoich komentarzy,stwierdzam ze [...] z ciebie jakich mało.Napewno wpłyneło na ciebie to ze byłes [...] w dzieciństwie.Ale przykro mi bardzo, bedziesz musiał tym życ.Ale jak ci sie cos nie podoba i wszystko cie denerwuje to pętla na szyje i spokój bedzie.Nawet na forum.
Odpowiedz
-2
@ Max Szyderko
dnia 04.11.2012, 22:56 · Zgłoś
przeżyłeś jakąś traumę ? ksiądz kazał zlizywać ci z siebie coś białego ? zgłoś się do fundacji Zły Dotyk, na pewno ci pomogą ...
Odpowiedz
1
@ pirania
dnia 03.11.2012, 17:34 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
-3
@ Max Szyderko
dnia 03.11.2012, 17:50 · Zgłoś
a ty stań przy drodze, tam jest twoje...
Odpowiedz
2
@ pirania
dnia 04.11.2012, 12:41 · Zgłoś
aleś ty [...]
Odpowiedz
-1
@ Max Szyderko
dnia 04.11.2012, 22:58 · Zgłoś
Po ile teraz w [...] ?
Odpowiedz
0
@ alfa beta
dnia 05.11.2012, 06:43 · Zgłoś
Zaniżasz poziom komentarzy max
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 05.11.2012, 08:32 · Zgłoś
czasem trzeba dopasować się do poziomu adwersarza aby ten zrozumiał... :(
Odpowiedz
3
@ qwerty
dnia 03.11.2012, 11:41 · Zgłoś
Wolał bym młodszego żeby go troszkę podchować ale przygarnął bym. To akurat takiego psa zawsze chciałem mieć.
Odpowiedz
8
@ Aesir
dnia 03.11.2012, 09:42 · Zgłoś
Max Szyderko - bardzo proszę nie odzywaj się jak nie masz konkretnych wiadomości. Bo nic Ci to nie da. Dalej będziesz [...]...
Odpowiedz
-6
@ Max Szyderko
dnia 03.11.2012, 09:57 · Zgłoś
A ty co adwokat, członka ?
Odpowiedz
1
@ ASUS
dnia 03.11.2012, 09:39 · Zgłoś
Osobiście bym któregoś pieska przygarnął ale mam na wychowaniu 2 owczarki niemieckie. Piękne pieski, oby trafiły do rozsądnych i odpowiedzialnych ludzi.
Odpowiedz
3
@ inga777
dnia 02.11.2012, 21:16 · Zgłoś
Ja też mam psa bo bym go przygarnęła
:P
Odpowiedz
9
@ a
dnia 02.11.2012, 19:55 · Zgłoś
Fajnie psiaki. Miejmy nadzieje, że trafią do odpowiedzialnych ludzi.
Odpowiedz
11
@ stary
dnia 02.11.2012, 19:54 · Zgłoś
można by je przekazać straży miejskiej do patrolowania wieczorami zagrożonych miejsc.
Odpowiedz
7
@ ZUZA
dnia 02.11.2012, 18:57 · Zgłoś
Kolejne pieski które znudziły się swoim nieodpowiedzialnym właścicielom.
Odpowiedz
-3
@ PiS-man
dnia 02.11.2012, 22:36 · Zgłoś
Przegiąłeś [...]...
Odpowiedz
0
@ kicek
dnia 03.11.2012, 18:48 · Zgłoś
ZuZA to imie żeńskie Pisiaku. doucz się albo [...].
Odpowiedz
-4
@ Max Szyderko
dnia 03.11.2012, 18:50 · Zgłoś
ten pisowski ekskrement już sam nie wie kogo się czepiać...zupełnie jak jego idol gdy psychotropy przestają działać...
Odpowiedz
1
@ ZUZA
dnia 03.11.2012, 19:11 · Zgłoś
PiS-man>ty [...] nie jestem chłopczykiem.ZUZA to zdrobnienie od ZUZANNY.Aż taki [...]???
Odpowiedz
3
@ PiS-man
dnia 03.11.2012, 19:29 · Zgłoś
Zuzannno - podaj adres to wyślę Ci kwiaty w ramach przeprosin za pomyłkę :D
Odpowiedz
1
@ ZUZA
dnia 04.11.2012, 09:18 · Zgłoś
heehee oj PIS-man
Odpowiedz
-18
@ Max Szyderko
dnia 02.11.2012, 16:49 · Zgłoś
A może tak towarzysz Biernacki zamiast lansować się na grobach zrobiłby coś naprawdę pożytecznego i przygarnąłby oba i nazwał np. Jaro i Lesio ?
Odpowiedz
-13
@ Max Szyderko
dnia 02.11.2012, 22:58 · Zgłoś
zabolało [...] ???
Odpowiedz
22
@ PiS-man
dnia 02.11.2012, 23:22 · Zgłoś
Mnie [...] możesz obrażać - wali mnie to! Ale sugerowanie, że ktoś powinien swego psa nazwać zdrobniałym imieniem śp. Lecha Kacvzyńskiego świadczy o twojej podłości! Jasno ci to [...] wytłumaczyłem?
Odpowiedz
5
@ nina
dnia 02.11.2012, 23:55 · Zgłoś
popieram ciee
Odpowiedz
-14
@ Max Szyderko
dnia 03.11.2012, 09:26 · Zgłoś
a co [...] , jednemu psu jest [...] ?
Odpowiedz
12
@ dragoness
dnia 03.11.2012, 10:43 · Zgłoś
Maksiu, przeginasz.
Odpowiedz
-12
@ maggi
dnia 03.11.2012, 11:41 · Zgłoś
ej Ty nerwowy jesteś, zasada jest taka jak moj pies to mogę go sobie nazwać jak mi sie podoba ot wszystko w temacie i Twoja skromna osoba nie ma tu nic do powiedzenia
Odpowiedz
11
@ dragoness
dnia 03.11.2012, 12:56 · Zgłoś
A poza tym, przyprawo do zup, wszyscy w domu zdrowi? I na strychu porządek? Ani z Maksia ani z Ciebie żaden Churchill, więc naprawdę takie [...] teksty nie mają sensu, bo tylko świadczą o poziomie. Nota bene coraz niższym.
Odpowiedz
5
@ nowa
dnia 02.11.2012, 14:11 · Zgłoś
te psiaki od dawna plątały się po gminie tarnowiec, zawsze razem wędrowały, szukano właścicieli ale jak widać nic z tego, ja nie mam warunków ale gdybym mogła wzięła bym je odrazu ;(
Odpowiedz
0
@ właściciel
dnia 04.11.2012, 20:48 · Zgłoś
te psy to niestety ale nie te o których mówisz wiem bo te o których mówisz to akutat mi uciekły tak więc wiem. a ten kto wywalił te psy to [...] i tyle
Odpowiedz
12
@ xxx
dnia 02.11.2012, 12:50 · Zgłoś
Szkoda piesków, bardzo ładne serce się kraje. Mam już dwa psy, chętnie bym gdybym mógł takiego pieska przygarnął. Apeluję do wszystkich przygarnijcie takiego psiak, bop będziecie mieli największa wdzięczność z ich strony. Odczułem to na własnej skórze.,
A co do właścicieli to szkoda słów, sadyści. Może byście dziecko wystawili na mróz wtedy zobaczymy.
Odpowiedz
7
@ haha
dnia 02.11.2012, 12:42 · Zgłoś
Jakie sliczne psiaki bardzo chetnie bym jednego z nich przygarnal ale juz mam psa:)
Odpowiedz
12
@ szybki
dnia 02.11.2012, 12:22 · Zgłoś
fajny psiak ten drugi to tez owczarek ale chyba mieszany ale fajne :)
Odpowiedz
2
@ ZUZA
dnia 04.11.2012, 20:33 · Zgłoś
Śliczne pieski.Chętnie bym wzięła jednego ale już mam.Wychowałam go od maleńkiego ma już 15 lat i zostanie ze mną na zawsze(nigdy przenigdy bym go nie oddała a tym bardziej nie pozbyła się go )kocham go tak samo jak wtedy kiedy był maleńki.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.