Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Przywłaszczyli sobie wykopany „skarb”

70

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przywłaszczyli sobie złotą i srebrną biżuterią, okolicznościowe banknoty oraz monety. Podejrzani ukryte w ziemi kosztowności znaleźli w czasie robót przy sieci gazowej na terenie prywatnej posesji w Sanoku. Funkcjonariusze ustalają właściciela znalezionego „skarbu”.


W minioną niedzielę, policjanci otrzymali sygnał, że jeden z mieszkańców gminy Brzyska ma w domu biżuterię, która może pochodzić z przestępstwa. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili tę informację. W mieszkaniu znajdowała się reklamówka wypełniona m.in. złotymi i srebrnymi pierścionkami, łańcuszkami, bransoletkami i kolczykami.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili, że biżuterię przywiózł ze sobą 39-letni gospodarz domu. Mężczyzna pytany o pochodzenie kosztowności wyjaśnił, że w minionym tygodniu, pracował przy remoncie sieci gazowej na terenie Sanoka. W czasie robót ziemnych na jednej z prywatnych posesji, jego pracujący na koparce znajomy wykopał torbę, w której znajdowało się plastikowe pudełko, a w nim różne drogocenne przedmioty m.in. biżuteria, okolicznościowe banknoty i monety.

Funkcjonariusze zebrali także informacje, z których wynikało, że część znalezionych kosztowności przywłaszczyli sobie również pracujący wraz z 39-latkiem dwaj jego koledzy. W domu 22-letniego mieszkańca gminy Brzyska oraz 52-letniego mieszkańca gminy Tarnowiec, policjanci ujawnili i zabezpieczyli kolejne złote i srebrne precjoza.

Mężczyźni przyznali się, że o znalezisku nikogo nie powiadomili, a wykopany „skarb” postanowili podzielić pomiędzy sobą. Podejrzani zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj policjanci potwierdzili ich wersję. We wskazanym miejscu na terenie prywatnej posesji w Sanoku, odnaleźli zakopaną w ziemi torbę, a w niej niewielką część pozostawionych przez mężczyzn wartościowych przedmiotów.

Podejrzani usłyszeli zarzut przywłaszczenia sobie cudzej rzeczy ruchomej. Przyznali się do przestępstwa i chcą dobrowolnie poddać się karze.

Policjanci pracują nad ustaleniem właściciela znalezionych kosztowności.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 70

Dodaj komentarz Widok:
3
@ graf
dnia 11.08.2011, 12:42 · Zgłoś
jak ktoś zakopał te kosztowności to widocznie nie były mu potrzebne lub chcial ukryć, bo pochodziły z kradzieży np jakiegoś domu?
Odpowiedz
3
@ on
dnia 05.08.2011, 20:20 · Zgłoś
ciekawe gdyby pokicjant znalazł to by oddał na pewno nie chlaliby cały tydzień
Odpowiedz
1
@ wasyl
dnia 05.08.2011, 20:17 · Zgłoś
sroka jak [...] to nie oddaje a ta żoneczka była by bogata
Odpowiedz
0
@ Anonim.
dnia 05.08.2011, 16:57 · Zgłoś
noo ten tytuł mnie załamuje Przywłaszczyli sobie wykopany „skarb” noo to jak chyba znalezli to co mieli zrobić iść od razuu na Policje? jak dla mnie nie powinni ich wgl łapać niech sobie mają to jak i sobie znalezli:D
Odpowiedz
0
@ @@@
dnia 05.08.2011, 14:20 · Zgłoś
Komu było szkoda? Nasi kochani sąsiedzi zawsze uprzejmie doniosą heh:D
Odpowiedz
0
@ serenere
dnia 04.08.2011, 22:52 · Zgłoś
Jak dobrze miec sasiada ktory z zazdosci na policje doniesie hahahsha
Odpowiedz
1
@ gg
dnia 05.08.2011, 08:27 · Zgłoś
to żona jednego z nich.
Odpowiedz
0
@ edy
dnia 04.08.2011, 19:53 · Zgłoś
ale jedziecie po wszystkich macie racje psy zatrzymali bo tak powinni po donosie tylko po co ten donos kto na tym skorzysta?
Odpowiedz
5
@ Robert
dnia 04.08.2011, 12:31 · Zgłoś
Żeby coś znaleźć, ktoś musi to zgubić.
Jak widać są tam banknoty z papieżem więc to oznacza, że nie jest to skarb sprzed kilkudziesięciu czy kilkuset lat.
Sposób zapakowania "znaleziska" świadczy raczej o tym, że zostało ono świadomie schowane przez zakopanie.
Nie znaleziono go również na "ziemi niczyjej" czy też państwowej, a na prywatnej posesji.

Czy któryś z Was piszących, że im się należy, zastanowił się co by było gdyby Wasza babcia schowała w swoim ogródku rodowe dobra nie ufając bankowym sejfom, a później ekipa zmieniająca np. rury gazowe leżące w ziemi, "zaopiekowała się" zawiniątkiem należącym do niej, czy również bronilibyście ich tak samo?

pozdrawiam wszystkich :)
Odpowiedz
0
@ myslacy
dnia 04.08.2011, 13:59 · Zgłoś
nikt nie zamieszkiwał w tej starej chaty. Czy babcia nie powiadomiła by nikogo gdyby tak bardzo o to dbała??
Odpowiedz
2
@ Robert
dnia 04.08.2011, 15:43 · Zgłoś
Dbałość nie ma znaczenia, podobnie jak fakt niezamieszkania.
Nie zadbała, bo mogła dostać np. Alzheimera i zapomniała, co nie zmienia faktu, że było to jej, a jeśli zmarła to jej spadkobierców.
A to, że nie zamieszkałe.. warunek zamieszkania nie ma nic wspólnego z własnością, a jedynie z korzystaniem.

Liczy się własność.
I to ją chroni w takim przypadku prawo.
Odpowiedz
-1
@ ligol
dnia 04.08.2011, 20:48 · Zgłoś
e wkoncu sie nachapal nieto co wkrajoeicach
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 05.08.2011, 09:57 · Zgłoś
[cytat=Robert]Żeby coś znaleźć, ktoś musi to zgubić.

Czy któryś z Was piszących, że im się należy, zastanowił się co by było gdyby Wasza babcia schowała w swoim ogródku rodowe dobra nie ufając bankowym sejfom, a później ekipa zmieniająca np. rury gazowe leżące w ziemi, "zaopiekowała się" zawiniątkiem należącym do niej, czy również bronilibyście ich tak samo?

[/cytat]

Jakim ogródku, skoro nie mogą znaleźć właściciela... Gdyby to był ogródek, to chyba byłoby wiadomo, kto zakopał, a tak to oni szukają wciąż...
Odpowiedz
1
@ ja [...]..
dnia 04.08.2011, 11:04 · Zgłoś
Do autora:
Jesteście pewni że oskarżeni są z gminy Brzyska?? Bo na nowiny24 pisze o mieszkańcach Brzostku... a o ile wiem Brzostek do Gminy Brzyska nie należy :)
Odpowiedz
3
@ babcia
dnia 04.08.2011, 09:38 · Zgłoś
powinni to wysłać ojcu dyrektorowi bo on potrzebuje a wtedy by kary nie dostali i w niebie zasługe mieli.
Odpowiedz
-1
@ malkontent
dnia 04.08.2011, 07:47 · Zgłoś
Kobieta najpierw działa a potem mysli, gdyby przewidziała konsekwencje swego donosu napewno by tak nie postąpiła.
Jeszcze raz się potwierdziła mądrość "Od kobiety nie można wymagać logicznego myslenia".
Odpowiedz
3
@ Na szczęście to mężczyźni rządzą światem
dnia 04.08.2011, 09:31 · Zgłoś
Dlatego mamy taki ład, porządek i pokój! Dziekujemy wam nasi panowie!
Odpowiedz
7
@ B
dnia 03.08.2011, 23:27 · Zgłoś
ta jasielska policja jest tak [...] ze szkoda gadac;/;/;/;/;/
Odpowiedz
0
@ hehehhe
dnia 03.08.2011, 23:12 · Zgłoś
tego było 6 kg i podzielili się na 3 osoby nieźle nie :)
Odpowiedz
2
@ prawda
dnia 04.08.2011, 08:35 · Zgłoś
jak nie wiesz to nie pisz! moze z 20 dkg !! dziwia mnie strasznie historie o tych kilach !! ludzie to nie film, a chłopaki nie Piraci z Karaibów!!
Odpowiedz
3
@ kuguar
dnia 03.08.2011, 23:02 · Zgłoś
policja otrzymała sygnał. kapusie nie wyzdychali razem z PRL - mają sie coraz lepiej. nie pochwalam rzecz jasna, pzywłaszczenia ale [...] we mnie budzi oktywność obywatelska w tym zakresie.
Odpowiedz
2
@ jaro
dnia 03.08.2011, 21:25 · Zgłoś
tylko policja z Podkarpacia i prokuratorzy zamykać!ale za co !!! znaleźli to jest ich [...] to powinno interesować [...] i nie udacznikow w mundurach !!! i juz premie maja od komendanta!!! `[...] [...] biednym robotnikom odbierać i jeszcze zamykać. Ale jak znalazł by to [...] policjant to cisza by byla,!!! Ludzie weźcie sie za rozwiązywanie poważnych spraw BO JAK WEWNĘTRZNA ZACZNIE KONTROLE TO PARU DO POLA WRÓCI!!!
Odpowiedz
3
@ cvbcvcvcx cx b
dnia 03.08.2011, 21:22 · Zgłoś
policjanci niech sie zainteresuja innymi przestepcami [...]
Odpowiedz
5
@ dfuihefg
dnia 03.08.2011, 19:27 · Zgłoś
ojoj to teraz mnie zamkną bo znalazłem kiedyś zardzewiałą 5 złotową monetę w błocie podczas przejażdżki rowerowej... Nie podkablujecie mnie koledzy? Tak strasznie się boję...

A tak na serio... [...] zrobiła zgodnie z prawem? HA HA HA! Chłopy znaleźli bonus i cóż... Niby tak i niby nie zgodnie z etyką. W sumie można było zanieść to na komendę ale? Ale mogli by ich od razu oskarżyć że niby ukradli a teraz próbują się oczyścić (w każdym poszukają winy by potem trąbiano: o to ci co złapali tych bandziorów!)... Znaleźli i w sumie nie powinno być problemu. I tak te rzeczy do właścicieli nie powrócą zapewne tylko poleci to dla państwa... Poza tym kraj i rząd nas okrada więc w czym panowie zawinili? Oni nam długu publicznego nie przysporzyli jak panowie na wierchuszce... Ot tyle dziękuję i pozdrawiam mądrze myślących.
Odpowiedz
-4
@ mally
dnia 03.08.2011, 18:59 · Zgłoś
dziki kraj i tyle, brawa dla policji przyznać im awanse i medale po dwa!!!
Odpowiedz
3
@ mario
dnia 03.08.2011, 18:59 · Zgłoś
A gdzie trafiły teraz te rzeczy. wiem naswoim przykładzie ze nie warto w Polsce być uczciwym. Jakiś czas temu mąż znalazł towar skradziony z pobliskiego sklepu,powiadomił policje ,ale towar i tak do sklepu nie wrócił... i komu można ufać.
Odpowiedz
-8
@ prawda!!!
dnia 03.08.2011, 17:51 · Zgłoś
a tym panom w rzeczywistosci to niczego nie brakuje!ale tak to juz jest.mysleli ze sie wzbogaca i nikt sie niedowie!a jednak wszystko z czasem wychodzi.klamstwo ma krotkie nogi,a ta kobiete zostawcie w spokoju ,bo dzialala zgodnie z prawda!!
Odpowiedz
-7
@ prawda!!!
dnia 03.08.2011, 17:43 · Zgłoś
zapracujcie sobie a nie przywlaszczajcie znalezionych przedmiotow!!!na cudzej krzywdzie nikt sie jeszcze nie wzbogacil!!!a jak [...] nie masz mozgu to teraz cierp!!!
Odpowiedz
6
@ komentarz
dnia 03.08.2011, 21:25 · Zgłoś
nikt nikomu krzywdy nie zrobił i sie nie dorobil i mozg mial na miejscu ciekawe co ty bys zrobil,zrobila, zauwarz ze znalascy wedluk prawa nalezy sie 10% od znaleznego lecz jeszcze nie slyszalem zeby ktos te dziesiec procent znalazcy wyplacil 99% ludzi to samo by zrobilo tylko ten 1% jest zazdrosny ze sam tego nie znalazl i oczerniaja faceta. Popatrz pierwsze na naszych zondowcow w jaki sposob sobie zarabiaja i w tedy takie bzdety pisz oni dorabiaja sie na naszej krzywdzie a ten facet postapil dobrze nie krzywdzac nikogo a w ziemi by to wszystko szlak trafil i gdzie tu krzywda chyba taka ze ty tego nie masz
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 03.08.2011, 22:08 · Zgłoś
bardzo trafna odpowiedz. Najlepiej oczerniać kogoś , ciekawe ze nikt nic nigdy nie znalazl?? czego oczy nie widza, tego sercu nie żal :)
Odpowiedz
0
@ jue
dnia 04.08.2011, 18:49 · Zgłoś
prawda tyżż prawda
Odpowiedz
0
@ skarb
dnia 03.08.2011, 16:30 · Zgłoś
Taką żone to teraz do mamra za donoszenie.Fakt teraz inni mają problemy ,tylko za co ich karać nie rozumie tego prawa Polskiego.Przecież nie ukradli,nikogo nie pobili a że znalezli to ich. DZISIAJ znów tam znalezli tylko policje powiadamiali ,tak sa zastraszeni przez policje i wolny kraj polska. NA 100 % dziś .Tylko czy te znalezisko na pewno trafi w rece właścicieli OTO jest pytanie ,bo ja w to nie wierzę.
Odpowiedz
3
@ prawda!!!!
dnia 03.08.2011, 17:48 · Zgłoś
zonz racje miala,ze zglosila.a nie potem za bledy swojego zachlannego meza placila!!!
Odpowiedz
6
@ jak
dnia 03.08.2011, 15:42 · Zgłoś
a że zona doniosła na meza to juz nie napisali !! chore [...]!
Odpowiedz
7
@ chore prawo
dnia 03.08.2011, 15:54 · Zgłoś
taka żone to bym z domu wywalił !! inni maja teraz problemy przez nią.
Odpowiedz
1
@ jajaj
dnia 03.08.2011, 17:08 · Zgłoś
Tak to z moherowymi beretami. Sidzi [...] w domu, idz ciezko pracuj, zarób na chleb i jeszcze rodzine sypie. Polecam wycieczke do moze Jarosławia
Odpowiedz
1
@ rde
dnia 03.08.2011, 17:32 · Zgłoś
szukała haka na meża to znalazła !! jak wiedział jaka jest to mogł nie pokazywac albo lepiej schowac!!
Odpowiedz
2
@ Irys
dnia 03.08.2011, 19:45 · Zgłoś
Tak wszyscy sie użalają nad tymi biednymi panami no fakt znalezione nie kradzione ale łatwo kogoś zwymyślać nic o nim nie wiedząc... Czepiacie sie kobiety że męża zakablowała, że jakaś nienormalna i wogóle a tak na prawde wiekszość z was nie wie jaki na prawdę jest ten biedny, uczciwy, zakablowany przez żone mąż... Wszysy mają go za cudownego człowieka a za wszystko co złe winią jego żone... I kiedy czytam takie głupoty jakie to wypisałeś sznowny przedmówco to aż mi ciśnienie skacze bo wątpie że znasz sytuacje, bo gdybyś znał to bys nigdy tak nie napisał...I gdyby nie ta kobieta która tak jest przez was teraz obrzucana błotem to jej mąż byłby zwykłym [...], a zresztą on nim jest i skończonym [... ]do tego i zniszczył to na co ona ciężko zapracowała a on w tym czasie sie bawił... i jesli ktoś zarabiał na chleb i na rodzine to na pewno nie on... Jeśli chcesz sie dowiedzieć coś wiecej to napisz, chętnie opowiem jaka jest prawda bo ja coś wiem na ten temat... Może wtedy przestaniesz wypisywać takie głupoty... Z poważaniem [...]
Odpowiedz
2
@ brzys.
dnia 03.08.2011, 20:35 · Zgłoś
akurat wszyscy dobrze wiedza jaka jest sytuacja i tak [...] postapiła ,mogła sprawe załatwic w domu. A komentarz pisze własnie albo zona albo ktos z rodziny. To by było na tyle.
Odpowiedz
4
@ kk
dnia 03.08.2011, 21:49 · Zgłoś
[cytat=Irys][...] Z poważaniem [...][/cytat]
Żona. Zapomniałaś dodać ;)
Odpowiedz
-1
@ iwo..
dnia 04.08.2011, 06:57 · Zgłoś
Bardzo chetnie dowiedzialabym sie czegos wiecej, wiec czekam na wiecej informacji na temat tego niedobrego meza...
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 04.08.2011, 18:47 · Zgłoś
[...] [...]:)
Odpowiedz
-1
@ sara
dnia 04.08.2011, 20:18 · Zgłoś
jak nie wiecie jakim człowiekiem i mężem był ów szczęśliwy znalazca to nie piszcie "skarby"sprzedałby i na [...] przeznaczył,ponieważ to leży w jego naturze a kobieta miała różne przejścia więc się bała skąd to wszystko pochodzi...a może myślała że z kradzieży i dlatego tak postąpiła
Odpowiedz
6
@ irys
dnia 05.08.2011, 09:01 · Zgłoś
nie jestem żoną ale pewnie i tak mi nikt nie uwierzy no bo kto inny mógłby to pisać... Nie będe was przekonywać bo i tak nie uwierzycie, zresztą dla mnie to nie ma znaczenia, bo po waszych komentarzach widać że łatwo jest oceniać tylko po tym co się przeczytało w gazecie czy w internecie a nie wiedząc jaka była prawdziwa motywacja tej babki... Zgadzam sie z wami co do tego że znalezione nie kradzione i nie powinno sie zamykać za takie rzeczy i tu macie racje, ale ten gościu nie przyznał się skąd to ma i dlatego go zatrzymali a kiedy powiedziała że wykopał w pracy to go wypuścili bo się potwierdziła jego wersja... Przyznaje że jestem z bliskiego otoczenia tych osób o których toczy sie ta dyskusja i dlatego śmiem twierdzić, że wiem coś wiecej o całej sprawie i powodzie dla którego została zawiadomiona policja niż tylko to co było w gazecie... Bo że gościu ma wyrok w zawiasach za kradzież to już pewnie nie napisali...Więc wcale sie nie dziwie że żona zadzwoniła na policje bo to mogło być z kradzieży, a on już dość nawywijał a któś musi za to płacić, Zresztą i tak by wszystko przepił jak zwykle bo nic nie daje ani na rachunki ani na dzieci nic... Tego pewnie też nie napisali... Zgadzam sie też z wami że inni nie potrzebnie też mają kłopoty przez tą sprawe i jak napisał "brzys" pozwole sobie zacytować "Akurat wszyscy dobrze wiedzą jaka jest sytuacja" to pozwole sobie stwierdzić że to również może pisać ktoś z rodziny tych co też mają teraz kłopoty, a może nawet z rodziny tego biednego męża, który jest dla nich ideałem... Zresztą dla wszystkich ludzi jest jak kryształ bez skazy...
Odpowiedz
3
@ WSK
dnia 05.08.2011, 16:07 · Zgłoś
Irys brawo masz racjię
Odpowiedz
-2
@ inna
dnia 06.08.2011, 23:57 · Zgłoś
jak nie zona to corkaalbo ktos zrodziny zony alez tego co widac to i tak wszystko do jednego wora wsadzic. jaki maz by nie byl to co to [...] za zona ja jakbym u mojego meza costakiego znalazla to chocby nie wiem jakim [...] byl to napewno na policje bym go nie podala a po drugie wiedzialy galy co braly i jak sie zawiera malzenstwo to trzeba sie liczyc z tym ze sie ludzie zmieniaja ale i takiego meza zwyrodnialcy trzeba akceptowac i pomagac mu zwalczac nalogi a nie tylko klody pod nogi klasc.
Odpowiedz
8
@ lola
dnia 03.08.2011, 15:10 · Zgłoś
Właścicielem ''ów'' znaleziska okaże się zapewne Skarb Państwa, jak to zwykle w "WOLNEJ" polsce bywa,- co znajdziesz oddaj państwu, co zarobisz oddaj państwu itp. A z tym aresztem to już naprawdę czysty [...]...
Odpowiedz
3
@ fakir
dnia 03.08.2011, 14:07 · Zgłoś
Brawo policja haha!! Znalezione nie kradzione!!;)
Odpowiedz
0
@ cooper
dnia 03.08.2011, 14:01 · Zgłoś
ktos go niechcacy pod...
Odpowiedz
3
@ tjjio
dnia 03.08.2011, 13:50 · Zgłoś
kazdy by tak zrobil. A że jeden z nich ma głupią babe co potrafi męża [...] to niech sie wstydzi teraz!!! znalezione nie kradzione !!
Odpowiedz
7
@ rangerover
dnia 03.08.2011, 13:25 · Zgłoś
znalezione nie kradzione :p
Odpowiedz
12
@ lop
dnia 03.08.2011, 12:36 · Zgłoś
A kurde!!! już nie mają kogo łapać bęcwały... goście znaleźli parę rzeczy to natychmiast trzeba ich skazać. Znaleźli =, ich szczęście,
Odpowiedz
9
@ ja
dnia 03.08.2011, 12:18 · Zgłoś
Ale [...] z ludzi ...
Odpowiedz
-8
@ maja
dnia 03.08.2011, 12:15 · Zgłoś
To są właśnie brzyskie chłopy pijane i zachłanne. Ale dobrze że ich kobiety są uczciwe. SWOJEGO NIE MASZ NA CZYJE NIE PATRZ.
Odpowiedz
2
@ Szeherezada
dnia 05.08.2011, 12:26 · Zgłoś
Weź się [...] zamknij. A takiej żony, która policje na męża za znalezione błyskotki nasyła, to tylko pogratulować.
Odpowiedz
17
@ ONA
dnia 03.08.2011, 12:13 · Zgłoś
Ich [...] już całkiem. Znalezione nie kradzione! Żeby zamykać za coś takiego?
ŻYJEMY W CHORYM KRAJU! Mordercy chodzą po Jaśle, a wyżej wspomnieni "przestępcy" w areszcie.
Niezły jest też ktoś, kto podkablował kolegów. BRAWO [...]!
Odpowiedz
6
@ marc
dnia 03.08.2011, 11:58 · Zgłoś
widac jakiemuś sąsiadowi nie spodobaly się te cuda chyba nie chciał sie podzielić
Odpowiedz
15
@ echh..
dnia 03.08.2011, 11:52 · Zgłoś
prawdziwych przestępców nie ma kto karać :/
Odpowiedz
3
@ jaki kraj takie..prawo
dnia 03.08.2011, 15:46 · Zgłoś
dokładnie
Odpowiedz
7
@ k
dnia 03.08.2011, 11:45 · Zgłoś
no skoro to była prywatna posesja, to chyba oczywiste kto jest właścicielem...
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 04.08.2011, 11:39 · Zgłoś
teren byl nie zamieszkany.
Odpowiedz
2
@ k
dnia 05.08.2011, 09:55 · Zgłoś
[cytat=obserwator]teren byl nie zamieszkany.[/cytat]

no ale do kogoś należy ten teren przecież :D Jeśli do nikogo, to wtedy skarb państwa przejmuje znalezisko.

Chyba, że chodzi o to, że goście znaleźli to na pastwisku, a zakopał ktoś inny niż właściciel pastwiska. W takim wypadku jeszcze bardziej absurdalna wydaje się cała ta sytuacja, a tym robotnikom się wcale nie dziwię. Co innego gdyby to zwinęli z czyjegoś ogródka.
Odpowiedz
59
@ kret
dnia 03.08.2011, 11:15 · Zgłoś
jak to sie ma do prawa górniczego , jesli panstwo znalazlo by w moim ogródku rope gaz albo inne dobra to za kilka zł wysiedla mnie i beda osiagac zyski przez lata a jak szary pracownik od łopaty wykopał sobie kilka blyskotek to go do areszt zamykają ... inna rzecz ze ciekawych sasiadów mamy obok nas , nie watro z nikim rozmawiac bo od razu donosik
Odpowiedz
26
@ bogata
dnia 03.08.2011, 15:45 · Zgłoś
zgadzam się
Odpowiedz
18
@ sk
dnia 03.08.2011, 16:03 · Zgłoś
Smutna rzeczywistość. ORMO nie śpi ORMO czuwa.
Odpowiedz
1
@ sroka
dnia 03.08.2011, 17:31 · Zgłoś
ja tam biere fszystko co mi w dzioba wleci i nikt mnie nie zamknoł w wienzniu .
Odpowiedz
11
@ fishd
dnia 03.08.2011, 19:20 · Zgłoś
powinni cie zamknąć w szkole na ortografii...
Odpowiedz
8
@ ....
dnia 03.08.2011, 19:30 · Zgłoś
zależy co bierzesz w dzioba:)
Odpowiedz
5
@ Ww
dnia 04.08.2011, 08:37 · Zgłoś
Policje zawiadomiła żona jednego z nich... (cytat z Nowin)

"Żona zadzwoniła na policję

Trzej mężczyźni w tajemnicy przed resztą ekipy, podzielili biżuterię i pieniądze. Każdy zabrał swoją część łupu do domu. Jednak żona jednego z nich zaniepokoiła się tym tajemniczym znaleziskiem i zawiadomiła policję. W niedzielę trójkę poszukiwaczy skarbów zatrzymali jasielscy funkcjonariusze.

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110802/SANOK/904927742
Odpowiedz
41
@ wojtq
dnia 03.08.2011, 11:12 · Zgłoś
Hahaha to tylko u nas możliwe. A wara od nich. Znalezione nie kradzione. Szkoda mi [...]. Bonusa znaleźli do wypłaty a tu bach - wtopa.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.