Przywrócenie odwiedzin w szpitalu
Szpital Specjalistyczny w Jaśle od 1 kwietnia br. wznawia możliwość odwiedzin chorych w szpitalu. Osoby wchodzące na teren lecznicy muszą stosować się do określonych przez dyrekcję zasad.
Od 01.04.2022 r. wznowione zostają odwiedziny według poniższych zasad:
- odwiedziny możliwe są codziennie w godzinach 13:00 – 17:00;
- do pacjenta może wejść jednoczasowo wyłącznie jedna osoba odwiedzająca;
- przed wejściem/wyjściem do/z oddziału należy zdezynfekować ręce;
- osoba odwiedzająca przed wejściem do budynku szpitala musi bezwzględnie mieć założoną maskę, zakrywającą usta i nos;
- osoba odwiedzająca nie może mieć objawów infekcji (w tym m.in. kataru, kaszlu, gorączki, bólu gardła);
- osoby odwiedzające są zobowiązane bezwzględnie stosować się do poleceń personelu medycznego.
- ostateczną decyzję o możliwości odwiedzin pacjenta w danym momencie podejmuje zawsze personel medyczny oddziału, w którym przebywa pacjent.
Szpital Specjalistyczny w Jaśle
