Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Quad dla policjantów z Nowego Żmigrodu

91

Dwa nowe quady trafiły do podkarpackich policjantów. We wtorek jedna z maszyn została przekazana tarnobrzeskim policjantom. Drugi quad od wczoraj służy funkcjonariuszom w Nowym Żmigrodzie w powiecie jasielskim.

Quady marki Kawasaki posiadają napęd na cztery koła z możliwością odłączenia przedniej osi. Wyposażone są m.in. w automatyczne skrzynie biegów, wspomaganie kierownicy, wyciągarkę, system hamowania silnikiem, a także autoalarm. Pojazdy napędzają silniki o pojemności 749 cm³ i mocy 20 koni mechanicznych.

Pierwszy z pojazdów już we wtorek trafił do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Wykorzystywany będzie m.in. w służbie patrolowej nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Drugi quad od wczoraj służy policjantom w Nowym Żmigrodzie.

Quady świetnie sprawdzają się również podczas akcji poszukiwania zaginionych czy w walce z kłusownikami. Dzięki nim policjanci mogą dotrzeć w miejsca, gdzie tradycyjnym radiowozem nie da się dojechać. 

Łączna wartość obu pojazdów to 99 900 zł. Zakup quadów możliwy był dzięki środkom finansowym przekazanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Kwota wsparcia z Funduszu na ten zakup dla Policji wyniosła 40 tys. zł.

KWP w Rzeszowie

Reklama

Komentarze: 89

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xD
dnia 17.08.2013, 23:42 · Zgłoś
Gosc wpadnie crossem i mogą mu tym quadym skoczyc :)
Odpowiedz
-1
@ Anonim
dnia 13.08.2013, 22:54 · Zgłoś
[...] dobrze maja quada to moze wkoncu cos zrobia z ta "chatka puchatka" na dole Zmigrodu . [...] chleja co niemiara .!!! Moze kiedys tak wjada tym quadem i nastrasza [...] ! moze wkoncu sie im odechce tego i bedzie spokoj !!!
Odpowiedz
0
@ jabadabadu
dnia 16.08.2013, 09:48 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
-1
@ jaslanin
dnia 12.08.2013, 17:37 · Zgłoś
chcialbym to zobaczyc jak [...] z okolicznych wiosek uciekaja przed quadem a na forum napinaja sie jakby mieli co najmniej 45 w łapie i grypsuja od 20 lat:) dzieci ogarnijcie sie
Odpowiedz
4
@ Mietek
dnia 13.08.2013, 00:28 · Zgłoś
Wyjdź z kontenera, a zobaczysz jakie są piękne okoliczne wsie.
Odpowiedz
-1
@ Xddddd
dnia 11.08.2013, 16:03 · Zgłoś
Nie maja juz czegoooo wymyslac najpier motory teraz quady
Teraz sie beda wszedzie wozic
Odpowiedz
1
@ ATV4x4
dnia 11.08.2013, 12:36 · Zgłoś
Nie ma to żadnego sensu, ale muszą go dostosować do przepisów, aby móc poruszać się legalnie po drodze. Oni napisali, że posiada moc 20 KM, jednak wątpię czy pojazd ten rzeczywiście posiada założone blokady. Jeżeli byłby jakiś incydent z tym pojazdem (np. jakaś stłuczka) wówczas można starać się o zbadanie pojazdu przez biegłego pod kątem ograniczenia mocy. Jeżeli byłaby to ściema wówczas grożą poważne konsekwencje. Niestety w naszym rejonie nie ma stacji diagnostycznej z hamownią podwoziową dostosowaną do rozstawu osi quada.
Podejrzewam, że ten quad ma być postrachem na wszystkich miłośników off roadu.
Inną sprawą jest koszt utrzymania takiego pojazdu, czyli paliwo oraz serwis. Takie kawasaki pali tyle ile się wleje czyli np. 20 l na 100 km :D
Odpowiedz
0
@ Quad
dnia 11.08.2013, 10:56 · Zgłoś
Tylko kupujac 2 kawasaki 750 za okolo 100 tys zl i obnizyc im moc o 30 KM jaki to ma sens??
Odpowiedz
0
@ ATV4x4
dnia 11.08.2013, 09:11 · Zgłoś
Jeżeli moc quada została ograniczona poprzez zmiany mechaniczne, wówczas takiego quada można zarejestrować. Moc quada można ograniczyć na wiele sposobów. Pytanie czy tutaj całą procedurę obniżenia mocy przeprowadzono. Dodam, że brute force z mocą 20 koni nie będzie [...]:)
Odpowiedz
-1
@ Quad
dnia 10.08.2013, 20:39 · Zgłoś
http://www.terenowo.pl/zmoty/quady/66-quadyuzywane/1003-brutalny-siacz-uywane-kawasaki-bruteforce-750-4x4i-od-2005.html
W Polsce mozna zarejestrowac quady do mocy 15 Kw (20,4 KM) a te modele zakupione Kawasaki maja po 50 KM. I pytam sie kto je zarejestrowal??
Odpowiedz
1
@ edek
dnia 10.08.2013, 21:48 · Zgłoś
To gdzie mogę uprzejmie donieść o zaistniałej sytuacji? Taki jest mój obywatelski obowiązek
Odpowiedz
-1
@ Quad
dnia 10.08.2013, 20:28 · Zgłoś
Od kiedy kawasaki 750 maja tylko 20 km ???
Odpowiedz
1
@ rydzyk
dnia 10.08.2013, 19:39 · Zgłoś
na [...] im ten quad jak itak im ciezko [...] z komendy ruszyc..jak juz go uzyja to dla szpanu i tyle...
Odpowiedz
-3
@ zgrabna
dnia 10.08.2013, 19:26 · Zgłoś
o k[...] to juz policyjne panstwo! zeby juz na takiej wiosce jak nowy zmigrod policjanci potrzebowali quadu? to sie w glowie nie miesci.. co beda plantacji szukac po polach ? lol1000
Odpowiedz
3
@ [...] z NŻ
dnia 10.08.2013, 22:34 · Zgłoś
nie, będziemy szukać zgrabnych. a ile masz lat?
Odpowiedz
1
@ don
dnia 10.08.2013, 18:07 · Zgłoś
ależ [...]
Odpowiedz
0
@ antoni
dnia 10.08.2013, 14:52 · Zgłoś
a ja nie pracuję tylko na bezrobociu siedzę i z zasiłków żyję a wy na te zasiłki pracujecie he he trzeba się umieć ustawić w życiu, jak tam ile godzin dziś pracujecie 12, 14???
Odpowiedz
0
@ hieh
dnia 10.08.2013, 14:30 · Zgłoś
aha
aha aha ha
Odpowiedz
0
@ don
dnia 10.08.2013, 10:15 · Zgłoś
długo nad tym myślałeś
Odpowiedz
0
@ pudzian
dnia 10.08.2013, 10:10 · Zgłoś
[...] niedosc ze maja im bude nowa wybudowac to jak nie kłady to auta motory rowery i [...] a robia tylko sie woza i [...] ja małolaty ale jak cos sie dzieje to niema zadnego a jeszcze troche to bedzie tak ze na jednego mieszkanca bedzie przypadac conajmniej dwa psy ,,puzniej ludzie sie dziwia ze niema emerytur ale oni zawsze beda mieli
Odpowiedz
1
@ ewa
dnia 10.08.2013, 09:40 · Zgłoś
Kmiecik będzie sobie za rok jeździł bo co innego będzie miał do roboty???
Odpowiedz
4
@ Rydz Śmigły
dnia 10.08.2013, 09:21 · Zgłoś
W traktacie lizbońskim który zabrał Polsce suwerenność, a podpisał to Lech Kaczyński jest zapis który umożliwia stosowanie kary śmierci w przypadku zamieszek i protestów. Tak że [...]ntom sprzęt potrzebny.
Odpowiedz
3
@ Zocha
dnia 10.08.2013, 09:18 · Zgłoś
Wnet będzie Państwo policyjne.
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 10.08.2013, 19:19 · Zgłoś
no żmigrozdka SBecja teraz nawet w lesie będzie sprawdzać i sie przypi...lać
Odpowiedz
-1
@ prezes
dnia 10.08.2013, 08:24 · Zgłoś
kupić crossa KTM wystarczy pojemność 125cm3 ale 36 konny i nie maja szans no chyba że ktoś nie umie jeździć i będzie uciekał cały czas jedynka to na pewno go złapią.
Odpowiedz
1
@ Rydz Śmigły
dnia 09.08.2013, 22:39 · Zgłoś
To dopiero początek bo najnowsze standardy uniokołchozu przewidują jeden [...] na kładzie na jednego obywatela.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.08.2013, 22:15 · Zgłoś
fak 750 pojemnosc i tylko 20km lipa straszna. ciekawe kto na nim bedzie jezdzil jak na sluzbie powinno byc 2 gliniazy. [...] konmi niech zaczna jezdzic a jak nie to na nogach. przestana sie czepiac wszystkich
Odpowiedz
-1
@ arrrrrrrrr
dnia 09.08.2013, 21:53 · Zgłoś
750 poj. i 20 koni.. to one sie ze miejsca nie uciągną...
Odpowiedz
2
@ Zocha
dnia 09.08.2013, 21:47 · Zgłoś
A dlaczego nie dostali koni było by taniej i ekologicznie.
Odpowiedz
2
@ ubawiona
dnia 09.08.2013, 22:00 · Zgłoś
dziś Ciekielski szarżował po rynku, z konia by spadł :))) ?
Odpowiedz
-1
@ znający temat
dnia 09.08.2013, 21:22 · Zgłoś
Pytanie: czy na takim kładzie (guadzie) muszą jeździć w hełmie ochronnym (kasku) czy bez tez można. Oto jest pytanie? Proszę o odpowiedź
Odpowiedz
-2
@ are
dnia 09.08.2013, 17:33 · Zgłoś
dobrze powiedział kloc i ja go popieram !
Odpowiedz
2
@ kloc 99
dnia 09.08.2013, 17:31 · Zgłoś
dyjcie im suchy chlyp i włode a nie młototory im kupujcie
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 09.08.2013, 16:32 · Zgłoś
Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.powinien sprawdzic co dzieje sie w Jaśle i na wsi jak ksieza i grabarze kierują do zakładu pogrzebowego a jak inny zakład ma pogrzeb to ksiądz mówi ze to ostatni was występ.
Odpowiedz
0
@ Yy
dnia 09.08.2013, 18:24 · Zgłoś
Uwaga.Farbowany pędzel znów atakuje bo ma w firmie zastój.Grabarz opanuj się bo wszyscy się z ciebie śmieją poza tym nie jesteś w temacie- co quady maja wspólnego z twoja depresja i desperacja.Parodia.
Odpowiedz
7
@ pirat drogowy
dnia 09.08.2013, 14:40 · Zgłoś
Teraz policjanci powinni zabłysnąć w ściganiu i karaniu motokrosowców i quadowców w lasach za niszczenie duktów i dróg leśnych, oraz znęcanie się moralne i psychiczne nad zwierzyną leśną. Wypłaszana zwierzyna z ostoi jest przyczyna wielu wypadków drogowych w ciągnu dnia. Warto tym problemem się zająć szanowna policyjo.
Odpowiedz
0
@ nie pirat
dnia 09.08.2013, 16:01 · Zgłoś
Słuchaj no ty piracie drogowy jeśli chodzi o zwierzyne to większgo zagrożenia trzeba szukać gdzie indziej. Piszesz że to psychiczne znęcanie się nad zwierzyną a te chuki na dyskotekach do godziny drugiej w nocy to nie znęcanie?Jedz do Krempnej nad zalew to się przekonasz banda huliganów i [...] wydziera te [...] do rana to zwierzyny nie odstrasza? a w centrum wsi śpiewy i orkiestra aż echo leci po lesie to nie znęcanie.Na quadach jeżdżą za dnia więc to inaczej wygląda ale zakłócanie spokoju po nocy to też co innego.Więc może teraz panowie policjanci na tym sprzęcie szybciej gdzieś dotrą i te rozwydrzone [...] uciszą.
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 09.08.2013, 16:17 · Zgłoś
Krempna to straszy swoim wyglądem no ale skoro do tej pory wladca był.a[...] katolik dyrektor parku,który pomimo modłów i szeptania pod [...] slodkich pacierzy przegrał z skorupiakiem chodzącym do tył no to teraz schede przejał następny partacz katolik to jest dopiero tragedia.

Sven Olof Palme
Odpowiedz
0
@ quadowiec
dnia 09.08.2013, 19:44 · Zgłoś
zastanawiam się za każdym razem czytając podobne wypowiedzi dlaczego społeczeństwo taką nienawiścią [...] do quadowców i motocrossowców. Najlepsze jest to że ludzie upierają sie przy tym przy swoich absurdalnych i niepopartych jakąkolwiek wiedzą argumentach.To chyba zazdrość ...
Odpowiedz
0
@ ubawiona
dnia 09.08.2013, 21:58 · Zgłoś
Piszesz że to psychiczne znęcanie się nad zwierzyną a te chuki na dyskotekach do godziny drugiej w nocy to nie znęcanie?Jedz do Krempnej nad zalew to się przekonasz banda huliganów i [...] wydziera te [...] do rana to zwierzyny nie odstrasza?

ups! wyczuwam [...] parkowca, pseudoekologa. Zeniu to ty?
W Krempnej zawsze baranku boży były głośne, plenerowe imprezy i jakoś zwierzyne to nie odstrasza, ba! w sobote, powyżej baru Pana Skauby, zżarły zagon ziemniaków, mimo huków i wydzierania się bandy chuliganów (chuliganów baranku)

i te rozwydrzone [...] uciszą.

cza było mieszkać w Krośnie, tam ani chuliganów ani hucznych imprez :)))
Odpowiedz
0
@ 1234
dnia 09.08.2013, 14:18 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 09.08.2013, 14:33 · Zgłoś
Jeszcze nie słyszałem,żeby [...] został ukarany przez sąd [...] w Polsce sa wyjęci z pod juryzdykcji karno prawnej jeżeli chodzi o sądy gwarantuje im to konkordat ...W końcu to baranki boże,które becza,beczą beeee,,meeee,beeeee

WŁOLA BŁOŻA.
Odpowiedz
2
@ :-)
dnia 09.08.2013, 15:38 · Zgłoś
W Jasle tez nikt inny jak tylko administrator może kopać dołki.Dziwne nie...
Odpowiedz
4
@ jen
dnia 09.08.2013, 13:54 · Zgłoś
23 [...] na komisariacie to przecież muszą się czymś bawić
Odpowiedz
0
@ zax
dnia 10.08.2013, 19:28 · Zgłoś
Doszła jeszcze jedna urzędniczka z Jasła,która nie wiadomo czym się zajmuje oprucz pobierania co miesiąc pensji,widocznie w Jaśle już nie mieli gdzie jej wepchnąc to wepchneli Żmigrodowi.
Odpowiedz
5
@ ciekawy
dnia 09.08.2013, 13:29 · Zgłoś
to osobę zatrzymaną trzeba będzie na lejcu za maszyną ciągnąć czy przyczepkę zapinać ?
Odpowiedz
-5
@ gieniu
dnia 09.08.2013, 13:10 · Zgłoś
[...], czasy [...] się skończyły dawno temu, a o policjantów się nie martw , zapewne nie śmigają za twoja kasę
Odpowiedz
8
@ marzzz
dnia 09.08.2013, 13:06 · Zgłoś
niech mi wjada w mój las to siekiera w plecy o
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 11.08.2013, 18:18 · Zgłoś
niech wjadą na Pielgrzymke to głowa [...] nabije ;]
a quada sobie zostawie :D
Odpowiedz
-2
@ ja
dnia 09.08.2013, 12:52 · Zgłoś
"Pojazdy napędzają silniki o pojemności 749 cm³ i mocy 20 koni mechanicznych. " taka pojemnosc i taka moc? zazwyczaj mają ok 50 km . jak mają 20km to sam siebie nie uciągnie po polach hahahahahah żenada
Odpowiedz
0
@ quadowiec
dnia 09.08.2013, 19:34 · Zgłoś
padli ofiarą [...]go prawa w Polsce dotyczącego rejestracji quadów i muszą jeździć z blokadą
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 09.08.2013, 12:48 · Zgłoś
Oni nawet samochodem nie umieją jeździć. Teren zabudowany, a ci jadą jak [...] bo im wolno, a tylko się zgrywają. A niech kogoś złapią to od razu mandacik i punkty. A oni to co nad ludzie? Policjant wypadku nie spowoduje bo on jeździć potrafi? Banda już nie powiem co niech się wezmą za robotę bo nic tylko [...] wożą jak ich trzeba to i tak ich nie ma a pieniądze podatników na paliwko leci. Na co im ten Quad chyba dla szpanu bo tylko to będą robić. Koło dentysty, restauracji Wichrowe Wzgórza itd w Żmigrodzie na chodniku pełno samochodów, a zakaz parkowania jak byk. Piesi muszą iść po jezdni, a chyba chodnik jest od tego. A gdzie jest policja, że tego nie widzi.Jakby jeden, drugi, trzeci dostał mandat to by się im już odechciało parkowania. Jakby sprawdzali chodnik to by był dla pieszych, a tak spełnia funkcję parkingu. Szkoda gadać!
Odpowiedz
7
@ AUDI
dnia 09.08.2013, 15:06 · Zgłoś
no bo niby gdzie w Żmigrodzie można zaparkować,na takim małym parkingu pod centrum? albo pod atlantikiem?ludzie gdzieś muszą parkować,a ty na pewno szanujesz przepisy i zawsze idealnie parkujesz łohohoho:)
Odpowiedz
-4
@ tomek
dnia 09.08.2013, 12:46 · Zgłoś
to czemu dali quada do zmigrodu ???po co tam im a w jedliczu nie majom wienc wyjasnijcie mi to a w dukli czego nie dostali to co za zmigród tam same dziki jedzom z lasu ludzie nie kupuja w sklepie???
Odpowiedz
0
@ AUDI
dnia 13.08.2013, 21:15 · Zgłoś
A ty gdzie kupujesz? w Paryżu?
Odpowiedz
1
@ jks
dnia 09.08.2013, 11:34 · Zgłoś
bardzo dobre posunięcie powinni patrolować te [...], bo na niektórych jest nie wesoło
Odpowiedz
5
@ ty
dnia 09.08.2013, 10:52 · Zgłoś
widzę że wszystko ciągnie do zmigrodu: dom starców, policja. tylko ze to wszystko to jest państwowy garnuszek. Może mógłby ktoś skierować ten strumień pieniedzy na inne gminy...
Odpowiedz
0
@ a niw n nowym zmigrodzie
dnia 13.08.2013, 21:12 · Zgłoś
Dom starców jest w foluszu a nie nowym Żmigrodzie
Odpowiedz
9
@ śfinka halinka
dnia 09.08.2013, 09:03 · Zgłoś
kolejne pieniądze wydane w błoto
Odpowiedz
2
@ JASŁO
dnia 09.08.2013, 06:35 · Zgłoś
dawać im dobre kłady to sami po [...] się rozwalą co za tym idzie będzie ich mniej
Odpowiedz
3
@ keller
dnia 08.08.2013, 22:52 · Zgłoś
i b.dobrze patrolować i karać cwaniacków .
Odpowiedz
8
@ lex
dnia 08.08.2013, 22:51 · Zgłoś
pieniądze w błoto...
Odpowiedz
-6
@ Sven
dnia 08.08.2013, 22:21 · Zgłoś
Za niedługo już nikt nie wyjdzie z domu ze strachu nie przed nimi quady,helikoptery gdzie tak .[...] jest myślę się zaopatrzyć w rewolwer pies podskoczy to pach mu w [...] tego jeszcze żaden pies nie bierze pod uwagę np.do kontroli...

Pasowałby taki inspektor Callahan w Jaśle do likwidacji psów choc raz świat byłby tylko lepszy...

http://www.youtube.com/watch?v=23RI6PrGtjw
Odpowiedz
3
@ Sven
dnia 08.08.2013, 22:42 · Zgłoś
Stary dobry Sven wisi na drzewie :) To dopiero dobre :)
Odpowiedz
10
@ KŁAD
dnia 08.08.2013, 22:13 · Zgłoś
Zające i sarny w lesie będą mieć przechlapane.
O kłusownikach nie wspomnę.
Wyciągną z lasu wszystko nawet mysz z nory.
Trza się bać, oj trza.
Ten kład to dla policjantów SKARB.
Odpowiedz
20
@ gość
dnia 08.08.2013, 21:54 · Zgłoś
No to się będą tłuc po lasach za nasze pieniądze.
Odpowiedz
6
@ Jasiu
dnia 08.08.2013, 21:10 · Zgłoś
Ciekawe czy dogonią w lesie mojego KTMa?
Odpowiedz
3
@ keller
dnia 08.08.2013, 22:58 · Zgłoś
dogonią Jasiu ,dogonią KTM-a z wystawki !
Odpowiedz
2
@ szkieletor
dnia 09.08.2013, 15:00 · Zgłoś
jak 20 koni to niedogoni
Odpowiedz
1
@ gosc
dnia 10.08.2013, 17:32 · Zgłoś
ja mam w 250ccm Quadzie nie całe 20 koni. To ich mogę [...] bez mydła ;]
Odpowiedz
1
@ złupić jeszcze bardziej...
dnia 08.08.2013, 21:00 · Zgłoś
a te quady jeszcze po to aby gonić obywatela hehe
Odpowiedz
44
@ ...
dnia 08.08.2013, 20:58 · Zgłoś
"Łączna wartość obu pojazdów to 99 900 zł" czyli 1sztuka za 49 950zł za zabawki w czasach gdzie ludzie ledwo wiążą koniec z końcem!!!
Odpowiedz
7
@ popieram
dnia 09.08.2013, 14:27 · Zgłoś
Sztandary kłady to tak jakby były zabaweczki a Naród żyje w biedzie.
Odpowiedz
7
@ AUDI
dnia 09.08.2013, 14:57 · Zgłoś
mogli jakieś tańsze quady zakupić,widziałem takie na allegro za 15,000 tysięcy za sztukę używane. A co? oni muszą mieć nowe?
Odpowiedz
1
@ Sven
dnia 09.08.2013, 15:02 · Zgłoś
tą biedę najlepiej widać w galeriach handlowych i supermarketach, wózki pełne i tłumy w kawiarniach
Odpowiedz
7
@ Rydz Śmigły
dnia 09.08.2013, 22:33 · Zgłoś
Nie wiem skąd te pytanie? Przecież wszystko co kupują urzędnicy jest kilka razy droższe bo im to zwisa przecież wydają nie swoje pieniądze na nie swoje potrzeby.
Odpowiedz
5
@ Mz
dnia 08.08.2013, 20:00 · Zgłoś
To już się nie s[...] przed nimi w pola :(
Odpowiedz
7
@ gwiazda
dnia 08.08.2013, 19:57 · Zgłoś
moze lepiej od razu helikopter im kupic bo auta lubia rozbijac no albo badac trzezwosc
Odpowiedz
3
@ łodyniec
dnia 08.08.2013, 19:53 · Zgłoś
to se będą gładzić wąs na kładzie :p

łohohohohoh
Odpowiedz
2
@ wyslac padalcow do Anglii
dnia 10.08.2013, 16:10 · Zgłoś
CCwaniaki [...]! Tupne noga to sie rumun kuli! Kultury palom brak! Na kurs kultury osobistej byscie ich wyslali a nie quady kupowali! Rower to max. A rumun taki dumny...
Odpowiedz
0
@ vfyurjtdtyuh
dnia 11.08.2013, 04:28 · Zgłoś
bp do rumuna im 2435556 lat
Odpowiedz
0
@ DFG
dnia 11.08.2013, 04:30 · Zgłoś
brawo brivik!!!
Odpowiedz
44
@ PiS-man
dnia 08.08.2013, 19:50 · Zgłoś
No, to już żaden przestępca na skuterze z Biedronki nie ucieknie przed karzącą ręką sprawiedliwości pędzącą na quadzie po wyboistych żmigrodzkich drózkach...
Odpowiedz
10
@ ottak
dnia 08.08.2013, 19:54 · Zgłoś
... .i tak powinno być.
Odpowiedz
6
@ xxx
dnia 09.08.2013, 12:41 · Zgłoś
Gdzie w żmigrodzie jest taki zbiornik wodny jak na foto?
Odpowiedz
3
@ :P
dnia 09.08.2013, 14:23 · Zgłoś
To chyba Krempna xD
Odpowiedz
5
@ wiki
dnia 09.08.2013, 16:45 · Zgłoś
nie to nie Krempna to jezioro w Tarnobrzegu
Odpowiedz
4
@ www
dnia 10.08.2013, 12:37 · Zgłoś
w Tarnobrzegu będą patrolować jezioro,a w Żmigrodzie niby co Wisłoke?
Odpowiedz
3
@ lol
dnia 10.08.2013, 22:22 · Zgłoś
@ www - trafiłeś w samo sedno - lokalny stadion znajdujący się blisko Wisłoki
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.