Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Queens - wywiad - Urodzinowe Lato z Radiem w Jaśle

8

 Monika Niedek, Patrycja Wódz i Agnieszka Makyjan - trzy roztańczone i rozśpiewane dziewczyny. Do tego specjalnie opracowany sceniczny balet z przystojnymi tancerzami oraz eleganckimi tancerkami. Dziewczyny zagrały super koncert w Jaśle poniżej prezentujemy wywiad jakiego Queens udzieliły naszemu portalowi


Jak się grało w Jaśle?
Queens: Bardzo sympatyczna publiczność,  fajnie się wszyscy bawili także było sympatycznie.Jesteście ze sobą ponad rok jak oceniacie waszą wspólną pracę. Jak wspominacie początki?

Queens: To był bardzo miły okres dla nas, poznałyśmy się, nauczyłyśmy się współpracować. Tak na prawdę w porządku układa się nasza współpraca, bo trzy jesteśmy bardzo różne i się uzupełniamy, nie ma liderki – my trzy jesteśmy liderkami. Psychologowie nas dobierali wiec wiedzieli jak dobrać nas charakterami. Ten okres był bardzo miły, ale tez bardzo bardzo ciężki. Było wiele wyzwań przed nami, bardzo dużo pracy, ale każdy medal ma dwie strony.

Jesteście piękne, młode robicie oszałamiającą karierę, nie boicie się tego co będzie jak to się skończy?
Queens: Nie, nie boimy się zupełnie dlatego, że podzieliłyśmy sobie życie na różne etapy, kolejnym etapem będzie może rodzina, może inna praca. Także to jest celem naszego życia, korzystamy z tego jak możemy. Jesteśmy młode, mamy masę pomysłów, możemy je realizować mamy energię, wiele horyzontów przed sobą, jest pewna alternatywa przed nami.

Mamy wakacje, czy spędzacie je wyłącznie będąc w trasie koncertowej, czy terminarz wakacyjny jest wypełniony po brzegi?

Queens: Tak bardzo, ale powiem szczerze, ze teraz mamy troszkę czasu żeby odpocząć bo cały rok pracowałyśmy codziennie i teraz szczególnie w weekendy koncertujemy po całej Polsce.

Ukazał się wasz nowy singiel. Jak myślicie podbije listy przebojów?

Queens: Mamy taką nadzieję bardzo chciałybyśmy. Ja powiem, że ta piosenka jest naprawdę bardzo ciekawa, bardzo fajna, łatwo wpadająca w ucho.

Widać, że bardzo lubicie to co robicie. Od dawna marzyłyście o tym aby występować na scenie?
Queens: Od małego, tak naprawdę Bardzo dużo czasu spędzałyśmy na cenie. Był teatr były szkoły tańca, nauki śpiewu.

Jak odebrałyście fakt, że nie wygrałyście eliminacji do EUROWZJI 2006?

Queens: Ważne dla nas było drugie miejsce od publiczności, dla nas to był ogromny sukces.

Co poza muzyką i tańcem was interesuje?

Queens: Sport – pływanie, rower w wolnej chwili, poza tym studiujemy, teraz mamy dziekankę bo nie dałybyśmy rady studiować.

 Kiedy myślicie o przyszłości jak o niej myślicie?
Queens: Przede wszystkim rodzina, kochająca rodzina i możliwość realizowania się dalej, aby nie popaść w rutynę tzw. Kuchnię domowąCzy spotkamy się jeszcze kiedyś na koncercie w Jaśle?Queens: Nie wykluczone, jest tutaj bardzo sympatyczna publiczność, którą chętnie odwiedzimy jeszcze raz.

Dziękujemy bardzo za wywiad

Queens: My również dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich internautów z Jasło4u.pl, do zobaczenia na naszych koncertach.

Rozmawiali Truskawka & Reebel 

[FOTORELACJA Z KONCERTU]  

Napisany dnia: 13.08.2006, 11:20
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ bat
dnia 14.08.2006, 13:04
Ocena
komentarza:
0
:lol:
@ Mariuszek
dnia 14.08.2006, 13:14
Ocena
komentarza:
0
B)
@ Dziunia
dnia 14.08.2006, 13:14
Ocena
komentarza:
0
:rip:
@ Dzidzia
dnia 14.08.2006, 13:15
Ocena
komentarza:
0
:sourgrapes:
@ klaudia516
dnia 17.08.2006, 10:06
Ocena
komentarza:
0
jestescie super ale zapomniałam jak macie na imię
@ Ela i miś
dnia 07.03.2007, 19:54
Ocena
komentarza:
0
dnia 17 siepień 2006 bym koncert Queens
@ maniek88
dnia 08.11.2007, 00:34
Ocena
komentarza:
0
:) Queens sa BOSKIE!!! :)
@ Kaarolinka
dnia 08.06.2008, 15:16
Ocena
komentarza:
0
:)Queens są najlepsze:)
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Ruszyła druga edycja Świątecznej Paczki dla Domu Dziecka w Kołaczycach

   

  Młody jaślanin Szymon Strączek po raz drugi jest inicjatorem zbiórki na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach. W ubiegłym roku za sprawą jego pomysłu została dla nich przygotowana świąteczna paczka. Podczas pierwszej edycji zebrano blisko 5 tysięcy złotych. Śladem ubiegłego roku ruszyła kolejna zbiórka, z której dochód zostanie przeznaczony na najbardziej potrzebne rzeczy.

 • Kiedy Warto Wywiercić Studnię Głębinową?

   

  Czym są studnie głębinowe? Kiedy warto zdecydować się na odwiert? Jaką firmę wybrać, aby spełniała wszystkie nasze oczekiwania? Sprawdź koniecznie!

 • Dokonano odbioru wykonanych prac w budynku przy ul. Metzgera w Jaśle. Jutro wznowiony zostanie ruch na drodze krajowej nr 28

  Prace budowlano-naprawcze bloku przy ul. Metzgera w Jaśle po blisko dwóch tygodniach dobiegły końca. Dzisiaj komisja dokonała odbioru wykonanych prac związanych z zabezpieczeniem uszkodzonej konstrukcji nośnej budynku...

 • Oferta wigilijna Baru Mlecznego „Wojtek”

   

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Niedługo rozpoczniemy przygotowania do najbardziej radosnego święta w roku. Już dzisiaj wielu z nas zastanawia się, jakie potrawy pojawią się na wigilijnym stole. Będzie można je zamówić w Barze Mlecznym „Wojtek”, który przygotował specjalną ofertę wigilijną dla swoich klientów.

 • Pakiet alertowy obostrzeń. Nowe restrykcje w kraju

  Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawił pakiet alertowy obostrzeń związany z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa o nazwie Omikron. Od 1 grudnia obowiązywać będą nowe obostrzenia w kraju. Zostaną również uszczelnione granice i będzie obowiązywał zakaz lotów do siedmiu krajów afrykańskich.

 • Podwyżka dla burmistrza Jasła przegłosowana. Wyższe diety otrzymywać będą również miejscy radni

   

  Rada Miejska Jasła podjęła uchwałę w sprawie ustalenia wynagrodzenia Ryszarda Pabiana, Teraz, będzie on otrzymywał wyższą niż dotychczas pensję. Burmistrz zarabiał będzie niespełna 20 tys. zł brutto. Od stycznia przyszłego roku, wyższe diety otrzymywać będą także miejscy radni.

 • Wybrany asortyment pieczywa zamawiaj online. Odbierz je w sklepach Społem i Gama

   

  Poszukujesz wartościowego pieczywa? Znajdziesz je w sklepach sieci Społem i Gama. Teraz, chleby o obniżonej zawartości węglowodanów, wyższej zawartości białka i błonnika oraz o niskim indeksie glikemicznym można zamawiać online i odebrać w wybranym sklepie na terenie Jasła.  

 • MKS „Gamrat-MOSiR” Jasło z kolejny ligowym zwycięstwem. Jaślanie pokonali we własnej hali TKS Tychy

   

  Siatkarze MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło idą za ciosem. Podopieczni Bartosza Kilara odnieśli trzecie zwycięstwo w ostatnich siedmiu dniach. Tym razem w pokonanym polu zostawili zespół TKS Tychy. Jaślanie wygrali we własnej hali 3:1. Spotkanie obfitowało w wiele zaciętych i emocjonujących wymian. Obie ekipy zaprezentowały przed jasielską publicznością kawał dobrej siatkówki. Fenomenalne zawody rozegrał Arkadiusz Kościółek.

 • Krzysztof Topolski został prezesem zarządu TBS-ABK Sp. z o.o.

  Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki TBS-ABK Sp. z o.o. wygrał dr inż. Krzysztof Topolski, były prezes zarządu Konsorcjum Olejów Przepracowanych - Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów Spółka Akcyjna w Jedliczu, obecnie pracownik Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie oraz członek Zarządu Regionu Podkarpackiej PO na Podkarpaciu.

 • Podwyżki wynagrodzenia starosty i diet radnych stały się faktem. Niejednogłośna decyzja Rady Powiatu w Jaśle

   

  Zgodnie z przewidywaniami, decyzją Rady Powiatu w Jaśle znacząco wzrośnie wynagrodzenie starosty jasielskiego. Adam Pawluś zarabiał będzie 20 tys. zł brutto. Od grudnia wzrośnie również wysokość diet, jakie pobierają radni. W zależności od pełnionej funkcji na konta radnych powiatowych wpływać będzie od 2 240 zł do 3 500 zł w przypadku przewodniczącego rady. Decyzja organu uchwałodawczego w sprawie podwyżek nie była jednogłośna. Ich wysokość krytycznie oceniła grupa radnych opozycyjnych, którzy postępowanie władz powiatu określili mianem „skoku na kasę”. 

 • Blisko 3,5 mln zł na inwestycję w Dębowcu. Czy te pieniądze przepadną?

  Wójt Marcin Bolek spotkał się z mieszkańcami gminy, aby porozmawiać o planach inwestycyjnych związanych z budową zaplecza sanitarnego dla Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dębowcu. Z uwagi na fakt, iż od pewnego czasu w społeczeństwie pojawiły się niepokoje dotyczące realizacji tego przedsięwzięcia, włodarz gminy postanowił osobiście porozmawiać z mieszkańcami na ten temat i zdementować plotki dotyczące spalarni i wysypiska odpadów..

 • Nowa stacja paliw MOYA w Jaśle

   

  W Jaśle, przy ul. Sroczyńskiego 42, została otwarta nowa, atrakcyjna stacja paliw – MOYA. Obiekt ten jest bogato wyposażony – oprócz najwyższej jakości paliw kierowcy mogą skorzystać m.in. z kompresora czy odkurzacza, a wielobranżowy sklep oferuje szeroki asortyment artykułów przydatnych zarówno na podróż, jak i do domu. To jednak nie wszystko, bo punkt gastronomiczny Caffe MOYA zachęca do spróbowania chrupiących hot-dogów, gorących zapiekanek, pizzy, stripsów z kurczaka w zestawach z frytkami oraz oczywiście aromatycznej i pobudzającej kawy. Z okazji otwarcia stacji paliw w Jaśle, przez najbliższy miesiąc wszyscy klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji.

 • Wielkie otwarcie firmowego sklepu rybnego "Delfin" w Jaśle

   

  Hurtownia rybna Delfin , która na mapie miasta Jasła znajduje się od 1990 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, już w najbliższą środę 24 listopada planuje otwarcie swojego sklepu firmowego.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105