Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Radni łamią prawo?

53

Piotr Kołodziej, radny Rady Miejskiej Jasła, członek Platformy Obywatelskiej złożył rezygnację z wykonywania mandatu radnego. W piśmie skierowanym do Andrzeja Dybasia, przewodniczącego Rady Miejskiej Jasła informuje o swojej decyzji, nie podaje jednak jej powodów.

Projekt uchwały w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego został poddany głosowaniu podczas ostatniej sesji RMJ, która odbyła się w poniedziałek, 5 lipca br. Za przyjęciem rezygnacji swojego kolegi opowiedziało się czterech radnych, ośmiu było przeciwnych, a kolejnych ośmiu wstrzymało się od głosu. W efekcie Kołodziej nie został pozbawiony mandatu. Ten wygaśnie automatycznie dopiero po trzech miesiącach od daty złożenia rezygnacji.


Oficjalnie mówi się, że radny zrezygnował ze względów osobistych. – Taka była jego wola – mówi Andrzej Dybaś. Natomiast w kuluarach krążą głosy o jego problemach z prawem.  Nikt z radnych tego nie potwierdza. A samego zainteresowanego na poniedziałkowej sesji nie było. Dowiedzieliśmy się jednak, że początkiem marca Piotr Kołodziej został zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Postępowanie prowadziła najpierw policja, która postawiła radnemu zarzuty, a potem sprawa została przekazana do prokuratury w Jaśle.

Część radnych znała powody rezygnacji Kołodzieja i dlatego głosowała za przyjęciem tej uchwały. Jednym z nich był Zdzisław Dziedzic. - Rozmawiałem z panem Kołodziejem, on nie chce być w radzie. Ma osobiste powody, ale nie chcę komentować jego decyzji. Szanuję jego prośbę i dlatego tak zagłosowałem.


Ale byli i tacy, którzy nie znali przyczyny, jak np. wiceprzewodniczący Henryk Rak. - Sucha, lakoniczna informacja, że z dniem 1 lipca składa mandat w oparciu o ustawę, która pozwala mu to złożyć. Mnie to nie zadowala i nie mogę głosować za odwołaniem, nie znając podstaw. Nie będę przykładał ręki, czy ten kolega został do tego zmuszony, czy miał jakieś podstawy osobiste. Skoro nie było tłumaczenia, nie mogliśmy kolegi radnego pozbawić mandatu radnego – tłumaczy Rak. Decyzji członka Platformy Obywatelskiej nie chce komentować także wiceburmistrz Ryszard Pabian. - Nie komentuję działań radnych, jak rezygnacja z funkcji – ucina krótko. W podobnym tonie wyraża się Krzysztof Czeluśniak. - To jest jego prywatna sprawa i nie pytam go o to.


Dodaje jednak, że to nie jedyny przypadek łamania przepisów prawa wśród radnych. Podczas sesji padły zarzuty pod adresem kolejnych dwóch radnych. Jedną z tych osób jest Maria Filip-Niwelt. - Napisałam podanie o sto sztuk płytek chodnikowych z odzysku. Pan burmistrz mi to podpisał m.in. dla mieszkańców, którzy potrzebowali, bo ja mam drogę utwardzoną z żużlu. – wyjaśniała radna.

Z kolei Czeluśniak uważa, że takie postępowanie podważa autorytet radnego i godzi w jego dobre imię. - Uderz w stół, a nożyczki się odezwą. Są przepisy prawa, które radnego obligują do przestrzegania. Pani radna sama się przyznała do tego, że wzięła 100 płytek chodnikowych, co podważa jej autorytet jako radnego i to jest naruszenie ustawy o samorządzie gminnym. Ja bym się wstydził – mówi radny. Drugą z tych osób jest Stanisław Zając, syn Mieczysława. - Ci radni, według przepisów prawa powinni się sami podać do dymisji. Naruszyli ustawę, więc moim zdaniem nie powinni pełnić funkcji radnych, bo to godzi w dobre imię – twierdzi przewodniczący Komisji Rewizyjnej.


Katarzyna Pacwa-Wilk
k.pacwa@jaslo4u.pl


Reklama

Komentarze: 53

Dodaj komentarz Widok:
0
@ JASŁO
dnia 11.11.2011, 15:57 · Zgłoś
a co z oswietleniem na osiedlu bryły na drodze prywatnej około 6 lamp wykonanie za marie kurowską co z przepisami
Odpowiedz
-1
@ to ja
dnia 15.07.2010, 22:51 · Zgłoś
Czy to prawda że radny Czeluśniak ukończył szacowną jasielską "piątkę"? Bo jeśli to prawda to skąd on tak prawo zna?
Odpowiedz
-1
@ ;)
dnia 08.07.2010, 17:56 · Zgłoś
wszyscy radni nadajecie się do dobrego cyrku !!- to co się dzieje to po prostu koszmar :(
Odpowiedz
0
@ Tucznik
dnia 07.07.2010, 20:11 · Zgłoś
Takie jakieś nieświeże te brojlerki- kurde. Trzeba to odmłodzić, pasąc naturalnie, a nie dietami.
Odpowiedz
-1
@ z innej beczki
dnia 07.07.2010, 17:46 · Zgłoś
PANIE CZELUŚNIAK, ILE PAN DOSTAŁ ZAPOMOGI Z MOPSu ZA ZALANĄ PIWNICĘ WRAZ Z ROWEREM? CIEKAWY JESTEM CZY WYKAZAŁ SIĘ PAN PRZYKŁADEM I ODSTĄPIŁ PAN PIERWSZEŃSTWA MIESZKAŃCOM KTÓRZY BYLI ZALANI PO PIĘTRA..
Odpowiedz
1
@ mk
dnia 07.07.2010, 15:26 · Zgłoś
Ej dyzio dyzio... Alleluja i do przodu!
Odpowiedz
0
@ OBSERWATOR
dnia 07.07.2010, 12:32 · Zgłoś
Oczywiście pani radna Filip-Niwelt postąpiła bardzo nieładnie i niestety powinna odejść z RM .Sam wzrok i postura mówi sama za siebie i oczywiście język ,który dokucza i bluzga po innych .Ona jest członkiem PiS ,nie wystarczy słuchać radia Maryja i oglądać tv Trwam ,.Trzeba sobą kogoś reprezentować a nie podlizywać się władzą miasta. Nie tędy droga .
Odpowiedz
-1
@ zniesmaczona
dnia 07.07.2010, 10:20 · Zgłoś
Czy Pan Czeluśniak często wącha swoje palce przy ludziach,co widać na trzecim zdjęciu? To trochę niehigieniczne.
Odpowiedz
0
@ Danka
dnia 07.07.2010, 08:50 · Zgłoś
Jak mozna wymagać od radnych przestrzegania prawa,jego znajomości,skoro motywem ich działania są jedynie stałe dochody,prywata.Jak
działają każdy wie pod lub dla siebie i swoich partyjek.krewniaków.A miasto to studnia do czerpania korzyści.W jesienie wybory,znów więc ruszą do żłoba,podypując owsa odmóżdżonym wyborcom...Radny ,który zrezygnował miał widać dość udawania,że cos robi,a nie ma szans na zrobienie.Inne motywy,sugestie to tylko gadka bez pokrycia.Jeżeli jest inaczej to dlaczego dopiero teraz ktoś zoperował kataraktę pozostałym czlonkom rady??? Paranoja,fałsz i obłuda= zguba Jasła!
Odpowiedz
0
@ land
dnia 07.07.2010, 08:30 · Zgłoś
Dzięki temu krzykaczowi mamy w RM Jasła ciągłe kłótnie i krzyki. Może go poleczyć i uspokoić,a wtedy zająć się merytoryczną pracą dla dobra ogółu mieszkańców, bo po to jest RM.
Odpowiedz
-1
@ kudłaty
dnia 07.07.2010, 08:18 · Zgłoś
Krótki komentarz:
Takie piekiełko zafundowała nam władza wybrana przez nas. Niestety ta władza to w większości ludzie PiS i oni przegłosowują co chca i wiedzą najlepiej czego się domagają mieszkańcy choć wcale nie realizują tego czego domagają się mieszkańcy. Należy zapytać czy musi być piekło w Jaśle mimo zaangażowania tylu kapłanów ,czy też można dla dobra ogółu niezależnie od przynależności politycznej i wyznania należy działać dla dobra miasta i jego mieszkańców? Chyba władza powinna sobie przypomnieć kto ją wybrał i komu winna służyć ( pisząc władza mam na myśli i radnych i burmistrza). PAMIĘTAJMY NIEDŁUGO WYBORY SAMORZĄDOWE NIE POPEŁNIJMY TEGO SAMEGO BŁEDU.
Odpowiedz
0
@ joł joł funky joe
dnia 07.07.2010, 01:58 · Zgłoś
[...] trzyma Pani Maria tego mike'a z taką dzikością dziką że hoho buahahaha
Odpowiedz
0
@ ten gorszy
dnia 06.07.2010, 23:42 · Zgłoś
DO 83.12.136.* po pierwsze to Ty się naucz czytać bo podpisałem się ten gorszy a nie ten grosz. Po drugie jeśli tak mozna bez problemu kupić żużel czy płytki to podaj gdzie chętnie kupię i wielu mieszkańców też- CZEKAMY!!!
Po trzecie niestety jesteś [...] czy też [...] bo niestety nie wiesz, że IP w przypadku serwera jest takie samo- proponuję poucz się i popraktykuj a wtedy do dyskusji.
Po czwarte nie kłam bo nie podpisuję się niczyim nickiem i nigdy nie podaję się za kogoś innego. I jeszcze po piąte- nie potrafisz czytać ze zrozunieniem a świadczy o tym fakt, że nie piszę o pani radnej ale cytuję "... nie jest istotne czy to pani czy też Pan Radny nie powinien tak postępować...". Napisałem dlatego ten gorszy ponieważ mnie nie udało się kupić płytek a o żużel też nie jest łatwo a jak mi wiadomo sprzedaje MPGK, które jest podległe pod Burmistrza!Po szóste może by tak mieszkańcy wypowiedzieli się komu dała płytki Pani Radna? Czyżby znowu swojej rodzince ale podanko było na...? Po siódme - to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem znajduje swoje uzasadnienie również w tym,że pada nazwisko radnego Stanisława syna Mieczysława( podpisała Katarzyna Pacwa-Wilk) ale Ty niestety nie potrafisz tego zauważyć.
Czy to nie są fakty? A być może, że tY jesteś tym, który grozi palcem i krzyczy na uroczystościach religijnych na nas w rynku? No cóż nie zawsze tytuły świadczą o faktycznych umiejętnościach . Najgorzej gdy nienawiść zaślepia a tak wygląda, że wTwoim przypadku ona jest złym doradcą i ośmiesza.
Odpowiedz
-1
@ Wojtek Kalenciok
dnia 06.07.2010, 23:06 · Zgłoś
A kto to jest ten Czeresniak ???bo nie wiem????
Odpowiedz
1
@ brawo panie radny
dnia 06.07.2010, 22:27 · Zgłoś
dnia 06.07.2010, 17:18 - ip: 83.11.219.*
OSIEDLE ZNOWU NA PANA ZAGŁOSUJE! PAN BYŁ Z NAMI JAK ZALEWAŁO OSIEDLE, A GDZIE BYŁY WTEDY WŁADZE I SŁUŻBY! BRAK PIASKU I ZŁA ORGANIZACJA AKCJI P-POWODZIOWEJ SPADA NA BARKI WŁADZY! PAN WYPEŁNIA ROLĘ OPOZYCJI WZOROWO!

Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 06.07.2010, 22:19 · Zgłoś
Czeluśniak: – Powagą urzędu radnego są przepisy prawa. Czy to jest sto płytek chodnikowych, czy dwieście, nietaktem jest składanie podań. To jest naruszenie ustawy tym bardziej, jeśli robi to radny.
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 06.07.2010, 22:18 · Zgłoś
ja też chciałem płytki dosłownie 4 płytki chodnikowe z ul.17 stycznia i oczywiście zostałem zbyty ze to nie na sprzedaż... ale teraz wiem ze trzeba byc radnym zeby sobie KUPIĆ płytki chodnikowe z odzysku!!!
Odpowiedz
0
@ ooo
dnia 06.07.2010, 22:02 · Zgłoś
a tak po zatym to w tym """brukowcu jasło 4u.pl""" nic się nie zmieniło ---"same [...] piszą , nic nowego i ciekawego.
Odpowiedz
0
@ DO do ten grosz
dnia 06.07.2010, 22:00 · Zgłoś
TY WOGÓLE WIESZ CO TO ip;-numer nadajnika [...]!!!
Odpowiedz
0
@ Do Jozefat
dnia 06.07.2010, 20:06 · Zgłoś
Do kogo masz pretensje, chyba sam do siebie, jakiego wybrałeś sobie radnego - sąsiada, takie masz efekty. Czas aby postawić na wartościowych ludzi, którym zależy na czynieniu dobra, a nie na politykowaniu.
Odpowiedz
0
@ hhhaa
dnia 06.07.2010, 19:46 · Zgłoś
Jakie [...] w Jaśle i to są radni hahah. Z bólem stwierdzam, że wszystko zchodzi na psy !!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 06.07.2010, 19:44 · Zgłoś
Należy postępować uczciwie. Jak jak potrzebowałem płytek to je kupiłem.A, że mnie na więcej nie stać to nie mam ułożonego chodnika do końca !
Odpowiedz
0
@ Brodaty [...]
dnia 06.07.2010, 19:30 · Zgłoś
Ciekawe co się stało z drzewami wyciętymi na rynku w Jaśle?!
Odpowiedz
1
@ leo
dnia 06.07.2010, 18:32 · Zgłoś
W sprawie tych płytek sie pytam szanownych radnych jak tak można????
Nie jeden biedny człowiek takich rzeczy potrzebuje(w formie darowizny)a wezmie je urzędnik i se droge prywatna utwardzi.I sie bezczelnie tłumaczy "że i tak by były wyrzucone".
Pytałem o kostke zeszłego roku na Zarzeczu bo tez wymieniali jaka jest szansa "dostanie starej"-usłyszałem kostka juz rozdzielona.Pojechało pare szt. na cmentarz do Sobniowa.Ja sie pytam kto takimi sprawami rządzi???? Urzędnicy Wstydźcie się!!!!
Odpowiedz
0
@ filmar
dnia 06.07.2010, 18:32 · Zgłoś
Szanowny Panie Czelusniak,dziwię się Panu,że jako Radny powinien Pan służyć i pomagać wyborcom w ich interesach,potrzebach jak się zwrócą do Pana jako ich przedstawiciela w Miejskej Radzie Narodowej po to na Pana głosowali.Wyborcy zwrócili się do Pani Radnej Marii Filip-Niwelt z potrzebą swoją i Ta Pani Radna (zamiast krzyczeć, puszczać wianki,)zrozumiała ich i sprawę po ludzku załatwiła. Po to powierzyli jej mandat radnego.Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ rajca
dnia 06.07.2010, 17:32 · Zgłoś
A co to pan Czelusniak znowu sie sfotografowal jako wielka postac rady!!A o sobie to co powiesz optaszku,ze czepiasz sie wszystkich i wszystkiego.Nie robisz tego za co ci placa lecz zawsze robisz jakies personalne wycieczki,najchet niej w strone p.burmistrz lub pana burmistrza,wszyscy sa nie w porzadku wedlug wielkiego oskarzyciela Krzysztfa,co bedziesz robil jak cie nie wybiora do rady,nie masz zawodu,wyksztalcenia,acha,kuchcik-piekarz twój zawod!!Gratuluje!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 06.07.2010, 15:34 · Zgłoś
USTAWA z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym. (tekst jednolity)

Art. 24e. 1. Radni nie mogą podejmować dodatkowych zajęć ani otrzymywać darowizn mogących podważyć zaufanie wyborców do wykonywania mandatu zgodnie z art. 23a ust. 1.

Pani Radna płytki w formie darowizny FUJ FUJ
Odpowiedz
1
@ i co w zwiazku z tym
dnia 06.07.2010, 12:06 · Zgłoś
a te plytki chodnikowe to pani radna se sama niesla pod dom?
Odpowiedz
-1
@ Jozefat
dnia 06.07.2010, 11:12 · Zgłoś
Lepiej Radni zajęli by się usprawnieniem ruchu w mieście . Teraz cały ruch sprowadzono na ul Roweckiego , pękają budynki. Droga nie jest przygotowana ruch ciężki . niema zadniego podłoża . Asfalt jest położony na cienką warstwę żużlu. Całe dostawy tirami odbywają się przez ul, Roweckiego. Pytam kto na to pozwolił, kto wydaje [...] zgody na przejazd. Dlaczego policja nie interweniuje. Co na to Burmistrz miasta i Komisja do spraw ruchu w mieście. Ulice przygotowane pod ruch ciężki nie są wykorzystane wręcz pozbawione ruchu ze względu na oznakowanie . To wszystko . My mieszkańcy czekamy na rozwiązanie tego problemu!
Odpowiedz
1
@ clashtorny
dnia 06.07.2010, 10:26 · Zgłoś
Czas skończyć ze starymi wapniakami i młodych wybrać!!!
Odpowiedz
1
@ do EK...
dnia 06.07.2010, 09:58 · Zgłoś
idź ty [...]!!... Filipowa-Niweltowa to nie święta krowa..!!a Jasło to nie Indie że ma więcej przywilei niż inni mieszkańcy!!..
niech lepiej się zajmie wystawianie rachunków za śmieci bo tylko na to stanowisko się taki typ nadaje..!!
Odpowiedz
-1
@ Ludzie!!!
dnia 06.07.2010, 09:41 · Zgłoś
Nie rozumiem o co ta cała afera?? Jak zwykle wiele huku o nic! O to,że dzięki płytkom, które i tak by zostały wyrzucone ja mogłem w końcu wyłożyć sobie ścieżkę koło domu??Będziecie teraz oskarżać panią Marię o to, że pomogła mieszkańcom?? Ja jestem jej bardzo wdzięczny, że w końcu za każdym razem po deszczu nie muszę się paprać w błocie.Płytki zostałyby wyrzucone to pan Czeluśniak upomniał by się zapewne,że można było je odpowiednio wykorzystać, płytki zostały rozdane mieszkańcom no to trzeba było się do czegoś doczepić i wymyślono, że złamano przepisy.to jest śmieszne! Nie dają jest źle,jeśli dają okazuje się że jeszcze gorzej bo za bezinteresowną pomoc można być pociągniętym do odpowiedzialności!I bądź tu człowieku dobry!
Odpowiedz
0
@ Wizjoner
dnia 06.07.2010, 09:38 · Zgłoś
A co to za [...] na 3 zdjęciu. Po jej minie widać, że jakby spełniło się jej marzenie to ten facet na którego zerka byłby już [...].
Odpowiedz
0
@ lord
dnia 06.07.2010, 09:13 · Zgłoś
Jesteście jak wściekłe psy,Pisman to wasz [...],który tylko ujada!!! Podał się do dymisji,bo ma wysoką kulture osobistą! A jak popełnił błąd,to sam za to odpowie!!! Wy [...] myślicie tylko o oczernianiu, łapanie haków na ludzi myślących inaczej jak wy!!! [...] się takimi "ludźmi". Wybory samorządowe tuż,tuż..pakujcie walizki z posadek, koniec z układzikami! DOŚĆ!!!
Odpowiedz
0
@ do radnego raka
dnia 06.07.2010, 08:38 · Zgłoś
a [...] cie to obchodzi dlaczego?? ma powody osobiste, dowiedzialbys sie i jeszcze do spowiedzi na sobniow czy do brzysk bys pojechal.
Odpowiedz
1
@ WAk
dnia 06.07.2010, 08:36 · Zgłoś
bardzo dobrze panie Czeluśniak gon pan to towarzystwo
Odpowiedz
-1
@ tancerz
dnia 06.07.2010, 08:12 · Zgłoś
Co pan jesteś ciekaw panie Rak ? co to pana obchodzi ? Tojego prywatna sprawa a panu wara od tego to proste i czytelne prawda ?
Odpowiedz
-1
@ pompa
dnia 06.07.2010, 01:39 · Zgłoś
na zdjecaich widac ! radni = bezradni
Odpowiedz
0
@ do ten grosz
dnia 06.07.2010, 00:00 · Zgłoś
a tak poza tym to negatywne komentarze są z jednego i tego samego IP 94.251.195.*
Widzę że brak konkretnych argumentów i dla tego się podajesz za inne osoby? To już kolejny raz...
Odpowiedz
0
@ do ten grosz
dnia 05.07.2010, 23:55 · Zgłoś
Albo nie umiesz czytać albo masz problem z interpretacją tekstu, przecież wyraźnie jest powiedziane że płytki nie były dla niej, a dla mieszkańców. A co do żużlu to można go po prostu kupić.
Odpowiedz
1
@ ten gorszy
dnia 05.07.2010, 23:31 · Zgłoś
A niestety Pan Radny Czeluśniak ma rację- nie jest istotne czy to pani czy też Pan Radny nie powinien tak postępować. Jestem mieszkańcem Brzyszczek i mógłbym coś powiedzieć w tym zakresie ale zapytam czy to pierwszy przypadek, że osoba będąca radną, radnym korzysta z tego? Napewno nie pierwsza i nie ostatnia. A skąd ten żużel Pani Radna ? Ale tak swoją drogą patrząc na Panią radną na zdjęciu powyżej chcialoby się powiedzieć dobrze, że tej katoliczki oczy nie zabijają............ i nie może ugryźć.
ALE MY NARÓD PRAWOWIERNY Prawy i Sprawiedliwy uważamy, że wszystko jest ok i dalej wybieramy tych samych nie pozwalamy na krytykę tych co postępują niegodnie. Taka to jest nasza nacja i tym co w jedynym słusznym ugrupowaniu czyli w PiS wolno a innym nie i niech spróbują krytykować to i pewien ksiądz na kazaniu na Rynku na nich pokrzyczy i pogrozi palcem bo Prawi i Sprawiedliwi są pod ochroną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże Ty widzisz i nie grzmisz, ale ale może ta powódź to była Panie Twoim ostrzeżeniem? Ale niestety prawowierni pod osłoną Jarosława K. Pani M.K są nietykalni i wybieralni nie zrozumieli. Boże wybacz im bo niewiedzą co czynią.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 05.07.2010, 23:29 · Zgłoś
o kurcze w koncu policja dzieki dornowi przestaje sie bac....za te plytki tez trzeba beknac... mila ta nowa polska ..taka swojska...
Odpowiedz
-1
@ Inna
dnia 05.07.2010, 23:27 · Zgłoś
Pewnie lepiej stare płytki wywieźć na wysypisko niech szczury i gawrony mają utwardzoną glebę, a ludzie niech się paplają w błocie. z tego co zrozumiałam to nikt nic nie wziął na swoje podwórko. to o co ten krzyk???????????
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 05.07.2010, 23:22 · Zgłoś
Pan Czeluśniak to się ma za pana i władcę, marzenie ściętej głowy
Odpowiedz
0
@ e tam
dnia 05.07.2010, 23:18 · Zgłoś
W Jaśle PO robi świetny wynik to trzeba go przykryć. Widać parę ludzi się boi, że era PiS się kończy.
Szkoda, że kilku radnych jest tak bardzo nieodpowiedzialnych.
Panowie szkodzicie PO!!!
Odpowiedz
0
@ zakdo PiS-mana
dnia 05.07.2010, 23:13 · Zgłoś
0
@ tak Boguś jest!!!!!!
dnia 05.07.2010, 23:11 · Zgłoś
Tym się właśnie różni PO od PiS.Gdy na jeździe po pijanemu policja przyłapie radnego PiS-owca z Jasła to nagle okazuje się że alkotest nie miał licencji,zaś Platformers sam podaje się do dymisji,by nie robić obciachu.
Odpowiedz
0
@ Osiągnięcie
dnia 05.07.2010, 22:59 · Zgłoś
Główny rewizor nakrył radną: zagarnęła 100 płytek chodnikowych z rozbiórki. Płytki te za darmo, na podanie mieszkańca rozdaje burmistrz miasta, w trakcie wymiany nawierzchni chodników na kostkę. Nie można tych płytek kupić. Podania realizowane są w kolejności wpłynięcia. Jak więc wyliczyć wartość zagarniętego mienia? Na ile lat radna pójdzie siedzieć? To są problemy popowodziowe radnych miasta. Okłady bukowe to za mało...Widzisz Panie - a nie grzmisz - żadnej nauki z Twojej przestrogi nie wyciągnęli. Dalej babrają się w [...]...
Odpowiedz
-1
@ jaślanin
dnia 05.07.2010, 22:45 · Zgłoś
Bo (od bo sie nie zaczyna) etyczne jest Panie Krzysztofie Czeluśniak wytykanie innym..
Pan to jest etyczny i wstydny..

***** do roboty tam a nie kabarety sobie urządzać..
Odpowiedz
-1
@ ek
dnia 05.07.2010, 22:41 · Zgłoś
Ty panie Czeluśniak odczep się od pani Marysi
Odpowiedz
0
@ OB
dnia 05.07.2010, 22:27 · Zgłoś
Jeszcze napiszcie o tych co pozałatwiali pracę dla swoich pociotów w jasielskich urzędach. To jest dopiero etyczne. Następnie o radnych i księżach, którzy parkują samochody na chodnikach przy urzędzie ograniczając przejście dla pieszych. To jest dopiero Prawne i Sprawiedliwe i etyczne.
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 05.07.2010, 22:17 · Zgłoś
Kabaret.
Odpowiedz
1
@ PiS-man
dnia 05.07.2010, 22:15 · Zgłoś
Radny z Platformy i jazda po pijanemu? :D Czy autorytety moralne Platformy w rodzaju senatora Piesiewicza, tego, co to wąchał ale się nie zaciągał, zabrały juz głos? :D Czy starosta Kmiecik z Mytarzy wypowiedział się już w lokalnych mediach? :D I najważniejsze: co na to radny Kościow Roman? :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.