Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Radni zadłużają miasto. Czeluśniak: Zostawiamy następnej radzie niezły pasztet

44
Kredyt w wysokości ponad 19 mln zł zostanie zaciągnięty na pokrycie deficytu miasta Jasła i spłatę wcześniejszych zobowiązań z tytułu pożyczek. Ich spłatę, która nastąpi w latach 2011-2020 zapewnią wpływy do budżetu miasta z dochodów od osób prawnych, fizycznych i innych jednostek nie posiadających osobowości prawnej. Zabezpieczeniem spłaty kredytu dla banku jest weksel in blanco. Pieniądze w kwocie 17 mln 626 tys. 764 zł pokryją deficyt miasta, natomiast 1 mln 573 tys.235 zł zostanie przeznaczony na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań.


Przeciwko podjęciu takiej uchwały protestował m.in. radny Krzysztof Czeluśniak - Chciałbym zapytać i usłyszeć odpowiedź na co zaciągamy tak wysoki kredyt, co za te pieniążki zrobimy? Może wykupimy grunt pod strefę ekonomiczną, czy wybudujemy połowę hali sportowej? Na co tyle milionów pani burmistrz ma zamiar przeznaczyć? Dzisiaj ściągamy 19 mln zł bez wskazania inwestycji. Zaciągnięcie tego kredytu waha się w granicach 50% zadłużenia miasta i zostawiamy następnej radzie niezły pasztet – mówił oburzony Czeluśniak.

Radny wytknął również burmistrz Marii Kurowskiej niedotrzymanie obietnic wyborczych, w których ówczesna kandydatka na urząd burmistrza z ramienia Prawa i Sprawiedliwości deklarowała m.in. oddłużenie miasta oraz budowę trzech strategicznych inwestycji: Zakładu Zagospodarowania Odpadami, strefy ekonomicznej oraz nowej hali sportowej. - Hasło oddłużania miasta zostało zrealizowane i myślę, że pan to zauważył. Każdy też wie, że jest strefa, że drogi do strefy są, że każdy kto będzie chciał może przyjść i uruchamiać inwestycje. Nie będę odpowiadać na te bzdury pana Czeluśniaka – ucięła dyskusję burmistrz.

Jednocześnie podkreśliła, że priorytetem obecnej władzy jest pozyskiwanie w jak największym stopniu środków zewnętrznych. - W pierwszej kolejności realizujemy te zadania, które są niezbędne w naszym mieście, a na które pozyskamy środki zewnętrzne. Dlatego nie wchodzimy w tą wielką halę sportową, bo tam nie mam większych możliwości pozyskania środków zewnętrznych. Na wielkie inwestycje przyjdzie czas, gdy zrobimy te mniejsze, niezbędne, przynoszące miastu w przyszłości konkretne oszczędności – tłumaczyła burmistrz.


Przeciwny kolejnemu kredytowi był także radny Tadeusz Stachaczyński.-  Jeśli ja zaciągam kredyt po to, żeby spłacić poprzedni, to jest rolowanie zadłużenia. Ja nie poprę tej uchwały – deklarował radny.


Swoich kolegów poparł także Stanisław Zając, syn Antoniego. - Uważam, że w ostatnim roku kadencji rady zaciągnięcie tak wysokiego kredytu nie świadczy o niczym dobrym na przyszłość. Za 5 miesięcy mieszkańcy Jasła wybiorą nowego burmistrza, nową radę i to wymaga rozwagi, żebyśmy nie zostawili miasta z tak dużym zadłużeniem – apelował radny Zając.

Ostatecznie jednak projekt uchwały został przyjęty 13 głosami „za”  i 7 przeciw.  
 
Katarzyna Pacwa-Wilk
k.pacwa@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 44

Dodaj komentarz Widok:
0
@ agat25
dnia 28.05.2010, 09:43 · Zgłoś
Spokojnie ,Kurosia wyleci z hukiem na wiochę z której tu przypełzła ,szkoda tylko że Jasło straciło kilka lat przez ,,rządy''[...],zarozumiałego i najgorszego w historii miasta burmistrza. Kupuj kobito miotłę i zacznij trenować start i co ważniejsze-lądowanie :)))
Odpowiedz
0
@ krk
dnia 27.05.2010, 10:25 · Zgłoś
A czy Wy ludzie sobie zdajecie sprawe, że po IP wiadomo skąd piszecie:D każdy szary człowiek będzie to wiedział :D ale to co się dzieję woła o pomste z nieba...
Odpowiedz
0
@ psp
dnia 26.05.2010, 23:50 · Zgłoś
pomniki(kamienie),obeliski,tablice pam.,deptaczek,droga do nikąd, rondko,niby parkingi,super dróżki,
światełka (3go maja - Baczyńskiego)przy tym obowiązkowo święcenie(pokrupek) - dziękujemy
Odpowiedz
0
@ miszczu
dnia 26.05.2010, 19:55 · Zgłoś
Pan Czeluśniak jakby miał choć odrobine honoru już dawno by zrezygnował ...
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec okolic
dnia 26.05.2010, 16:55 · Zgłoś
Wstyd tutaj mieszkac! Coraz wiekszy regres dzieki waszym idiotycznym pomyslom, czy wy tego [...] nie widzicie???Nie pokazujcie sie w nastepnych wyborach, chyba ze liczycie na [...] i glupote wyborcow.
Odpowiedz
0
@ s.s
dnia 26.05.2010, 15:35 · Zgłoś
a czy
Dyzio to się udziela społecznie ?
Odpowiedz
0
@ Byly mieszkaniec
dnia 26.05.2010, 09:53 · Zgłoś
Ludzie najwazniejszym celem jest likwidowac bezrobocie a co za tym idzie biede a tego nie brakuje ONI tylko obiecuja !!! Zacznijmy sie domagac realizacji !!! IM chodzi tylko o duza kase a obiecac ja tez moge
Odpowiedz
0
@ Jarek
dnia 26.05.2010, 01:38 · Zgłoś
A ja mam to wszystko w [...]Tej wsi już nic nie uratuje.Nawet wiedza.
Odpowiedz
0
@ no i co
dnia 25.05.2010, 22:58 · Zgłoś
a na koniec i tak nikogo nie ukarza,pieniadze zarobione w portfelu sa i co mozecie im zrobic,nic
Odpowiedz
0
@ Antek
dnia 25.05.2010, 21:53 · Zgłoś
"W pierwszej kolejności realizujemy te zadania, które są niezbędne w naszym mieście, a na które pozyskamy środki zewnętrzne"

Czyli rondo Hitlera, drogę w krzaki, dwa przepaskudne pseudopomniki i świątobliwą grotę.

"Na wielkie inwestycje przyjdzie czas, gdy zrobimy te mniejsze, niezbędne, przynoszące miastu w przyszłości konkretne oszczędności"

Czyli, zatrudnimy jeszcze z pół setki urzędników (gdy pani K. obejmowała władzę, było ich 120, teraz jest około 220) i założymy jeszcze ze dwa gimnazja.

Na kwiatuszki i flagi wydamy, tak jak w roku 2010 dwa razy tyle, co na zadania związane z ochroną przeciwpowodziową miasta - kto nie wierzy, niech czyta budżet.

Wybierzcie, ludziska, Panią Marię, ona dalej będzie wam pięknie robić.
Odpowiedz
0
@ zx
dnia 25.05.2010, 21:11 · Zgłoś
A może by tak niektórzy panowie o emeryturce zaczęli myśleć i zrobili troszkę miejsca tym młodszym.No ale jak tu odejść od korytka?
Odpowiedz
0
@ hunter51
dnia 25.05.2010, 21:11 · Zgłoś
Ale ul. Piotra Skargi jest piękna, szkoda że nie cała. Ale mimo wszystko dzięki!!!
Odpowiedz
0
@ milion
dnia 25.05.2010, 20:29 · Zgłoś
proponuje oglosic liste 20 najbogatszych w jasle bo moze dyzio mysli ze milion to kosmos
Odpowiedz
0
@ Student
dnia 25.05.2010, 19:30 · Zgłoś
Witam, jestem studentem i bardzo chciałbym wrócić po studiach do Jasła ponieważ tu się urodziłem i wychowałem. Dlatego proszę wszystkich młodszych i starszych mieszkańców: weźmy udział w wyborach i głosujmy na KOMPETENTNYCH KANDYDATÓW!! Niech nie obiecują złotych gór tylko ciężko pracują bo niektórzy zapomnieli na czym polega reprezentowanie mieszkańców i dbanie o ich dobro! Za to osiągnęli mistrzostwo w kłótniach i dbaniu o interesy innych. Jeśli ktoś myśli, że wybudowanie kawałka drogi i paru lamp ściągnie firmy, które dadzą mieszkańcom pracę to bez obrazy polecam wizytę w Rzeszowie, Wrocławiu czy nawet w Krośnie gdzie władze naprawdę pracują na dobro mieszkańców. Uczmy się od innych, ponieważ jak mówi chińskie przysłowie: kto pyta, jest głupcem przez pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim do końca...
Odpowiedz
0
@ niepełnosprawny
dnia 25.05.2010, 18:54 · Zgłoś
No właśnie na co idą te pieniądze?. Jak ja zwróciłem się do p. burmistrz o wykonanie na schodach w bloku zjazdu na wózek to dostałem odp. skąd my mamy wziąść na to pieniądze.
Odpowiedz
0
@ gastronom
dnia 25.05.2010, 17:34 · Zgłoś
Do KMTW,popieram dobre myslenie.Czelusniak wypiekaj ciasta bos kucharz!
Odpowiedz
0
@ Karol
dnia 25.05.2010, 16:52 · Zgłoś
do "dość" co masz w tym krosnie? widziales jakie tam drogi? podjasielskie wsie maja o niebo lepsze niz w tym smiesznym miescie a strefe przemyslowa tez zaprzepaścili, nie zebym chwalil pania burmistrz ale ty to masz okres chyba. A jesli chodzi o deptak to tez mi sie to nie podoba - powinno sie zamknac przynajmiej jeszcze ulice od starostwa i to raczej dobrze ze zrobili ten deptak, wokol rynku ruch samochodowy powinien byc mocno ograniczony jezeli nie całkowicie zamkniety!
Odpowiedz
0
@ jftyutf
dnia 25.05.2010, 16:13 · Zgłoś
pasztet to jestes Ty!!!!
Odpowiedz
0
@ luka toni
dnia 25.05.2010, 14:12 · Zgłoś
a ten typ to tylko do wszystkiego sie przypierd***. ciekawe co sam zrobił. dziala mi na nerwy koleś.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 25.05.2010, 12:35 · Zgłoś
a ja lubie moje miasto...jest duzo sklepow z drobnicą , gdzie mozna wydac pieniązki..hahaha
Odpowiedz
0
@ tak
dnia 25.05.2010, 11:45 · Zgłoś
a może jeszcze tak przedstawić tzw "sprawiedliwe" finansowanie szkół miejskich, gdzie z "upodobaniem" lansuje sie ulubione szkoły i daje dużo kasy ulubionym a inne dostają ochłapy - czy to też da sie "uciąć" zgrabnym słówkiem, że jest inaczej i wszystko jest ok?
Odpowiedz
0
@ do czeluśnika
dnia 25.05.2010, 11:24 · Zgłoś
Jak ktoś jest pseudoekonomistą to tak myśli jak czeluśnik
Odpowiedz
0
@ sportowiec
dnia 25.05.2010, 11:15 · Zgłoś
To po co obiecujesz mieszkańcom Jasła wybudowanie hali sportowej jak tego nie robisz?? żenada obiecanki cacanki a głupiemu radość ;/ żałosne
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 25.05.2010, 10:18 · Zgłoś
MOŻE JEST NADZIEJA ABY W PRZYSZŁYCH WŁADZACH NIE BYŁO FANATYKÓW KATOLIKÓW I BYŁYCH SEKRETARZY PZPR,BO TO TRUJĄCA MIESZANKA ?????????
Odpowiedz
0
@ To już jest koniec
dnia 25.05.2010, 08:07 · Zgłoś
A czy rondo, deptak i wspaniałe rozwiazanie ze światłami na Baczyńskiego były potrzebne ? Każdy kierowca w Jasle zna odpowiedź na to pytanie. Co ciekawe wielu już przed budową wiedziało czym się skończą te zabawy z ruchem drogowym.

Na plus:
- stworzenie miejsc parkingowych w mieście
- Orlik 2012
- remont ul. Kościuszki
Pewnie o czymś zapomniałem, ale za wiele tych sukcesów nie widzę.
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 25.05.2010, 08:05 · Zgłoś
A gdzie ta strefa o której wspomniala Pani Burmistrz- przecież wszyscy się z tego śmieją? Są drogi donikąd! Przecież nie tak dawno sama Pani Burmistrz i jej zastępca mówili, że nie udało sie zrealizować zagospodarowania terenu aby stworzyć strefę bo nie było mozliwości finansowania. CO TO PANI WYDAJE SIĘ, ŻE SPOŁECZEŃSTWO JEST AŻ TAKIE GLUPIE I NIC NIE ROZUMIEJĄCE CZY JAK NALEŻY ROZUMIEĆ PANI"Nie będę odpowiadać na te bzdury pana Czeluśniaka – ucięła dyskusję burmistrz." My Wyborcy pamiętamy o obietnicach : nowej obwodnicy, tworzeniu miejsc pracy, ... nie tylko to co powiedział Pan radny Czeluśniak . Wiemy również, że praktycznie niewiele prawie nic nie zrobiono ale mamy za to na okrągło uroczystości, odsłanianie pomników i skłócenie społeczności jasielskiej oraz agresywne reakcje tych, ktorych wybraliśmy . Tabakiera dla nosa czy nos dla tabakiery? Czy przypadkiem nie pomyliła Pani pojęć gdyż odpowiedź na pytanie Radnego ( wybranego w powszechnych wyborach przez mieszkańców )niezależnie od jego opcji politycznej i jego nazwiska jest obowiązkiem Burmistrza również wybranego w wyborach powszechnych bo to jest tak jakby wyborcy pytali czy się komuś to podoba czy nie. Szanowna Pani to RADA jest od rozliczania Burmistrza a nie odwrotnie . Pani się coś pomyliło zresztą nie po raz pierwszy i każdy kto jest z innej opcji politycznej jeśli wytyka złe działania lub zadaje niewygodne pytania jest podobnie traktowany.Szanowna Pani tu nie [...] szkoła a wyborcy to nie dzieci, które można postraszyć negatywną oceną lub pogrozić im palcem. To wyborcy wystawiają oceny radnym i Burmistrzowi a pogrożą palcem i mogą ukarać głosując na innych kandydatów aniżeli na tych mających tak wysoką samoocenę. WYBORY CORAZ BLIŻEJ i troszkę pokory oraz samokrytycyzmu jest wskazane zarówno ze strony Burmistrza jak również wielu radnych z różnych opcji. Nie powinna Pani wpadać w samouwielbienie bo ze strony wyborców proszę uwierzyć nie ma uwielbienia a jest rozczarowanie i odczucie upokarzania! I jeszcze jedno pytanie: kto rozliczy obecna władze z dokumentacji, które zostały opracowane i więcej nie ujrzały światła dziennego za popzredników oraz w czasie tej kadencji. Czemu to miało służyć pokazaniu, że inni wcześniej sprawujący władzę też nic nie zrobili? A co z tymi aferami o których Pani Burmistrz wcześniej informowała społeczeństwo np. poprzednika oraz Pani zastępcy, który opdszedł z UM. Pdobno były to wielkie afery i co okazały się wymyslem jeśli tak to czyim?
Odpowiedz
0
@ Adrian
dnia 25.05.2010, 01:31 · Zgłoś
Czy nie było większego portreta Czeluśniaka...
Co do kredytu,to jest to wrzutka do kosza dla ewentualnego następcy jasielskiego tronu ...
Długi warto mieć,ale na inwestycje,co dają coś,np. pracę.Tu inwestuje się w bankruta,przedszkola(a jest i będzie niż demograficzny),no i w coś do przecięcia szarfy ( na papierze w drogi pod wybory)...No i na tym polega demokracja.Wybiera się przedstawicieli,i tyle ich widzieli....
Odpowiedz
0
@ Pomarańcza
dnia 25.05.2010, 00:08 · Zgłoś
A może by tak wały przeciwpowodziowe które powinny być już dawno zbudowane.Zacznijcie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców a nie jakieś serptaki , ronda które są zbędne jak to rondo koło Europy.
Odpowiedz
0
@ oki:)
dnia 24.05.2010, 23:08 · Zgłoś
Ja już mam dość pana Czeluśniaka!!! Czy on wszędzie musi pchać tą [...]ą [...]ę. Ciągle tylko najeżdża na Panią Burmistrz Zapomniał juz że dzięki niej siędzi na większym stołku. [...] mi się chce jak patrze na jego [...]!!!
Odpowiedz
0
@ Cytryn Kwas
dnia 24.05.2010, 22:44 · Zgłoś
Cyt. MK: "W pierwszej kolejności realizujemy te zadania, które są niezbędne w naszym mieście, a na które pozyskamy środki zewnętrzne." pytam się ile było środków zewnętrznych na deptak, rondo i lodowisko!
Odpowiedz
0
@ rubik
dnia 24.05.2010, 22:43 · Zgłoś
popieram w 100% komentarz internauty "dość" !!! a od siebie moge dodac jeszcze ze wstyd wstyd wstyd i jeszcze raz nam za was wstyd!
Odpowiedz
0
@ lista osiągnięć
dnia 24.05.2010, 22:35 · Zgłoś
Zapowiadana była budowa:
-obwodnicy północnej
-strefy przemysłowej
-hali sportowej MOSIR i lodowiska
-sortowni odpadów
-przebudowy Jasielskiego Domu Kultury
-reforma MKS i zakup nowych autobusów
i wiele, wiele innych w tym zmniejszenie zadłużenia miasta.
To były obietnice, mrzonki i fantazje.
Wybudowano:
-rondo Adolfa
-deptak
-Orlik -szt.1
-boisko wielofunkcyjne -szt1.
-pomnik przy Urzędzie
-drogę do nikąd w Warzycach ip. itd.
- dotowano również MKS - są to pieniądze wyrzucone za okno.
Roztrwoniono ogromne środki, zaciąga sie kolejne kredyty i stracono 4 lata.
Jaka kadencja takie inwestycje.Rozliczenie nastapi pod koniec roku.
P.S.Każdy może sobie uzupełnić w.wym. wykaz po obu stronach. Jest to lista otwarta. Pominięto tu medialne wpadki, niektóre o światowym wymiarze. To wymaga odrębnego wykazu. Zachęcam do opracowania takiej listy.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 24.05.2010, 22:27 · Zgłoś
nie wypowiadam sie na temat pani burmistrz...ale co do pana radnego dyzia- czy on coś zdziałał w ogóle dla miasta czy tylko potrafi wytykać błędy innych....bo tylko tyle zauważyłem (a tak na marginesie to myślę, że to chyba nawet nie on to wytyka tylko ktoś w jego przebraniu bo przecież dyzio ma mózg jak orzech więc cóż w tej pustej głowie w ogóle może zaistnieć)
Odpowiedz
0
@ KMWTW
dnia 24.05.2010, 22:14 · Zgłoś
Nie intersuje sie polityką ani tymi wszystkimi radnymi ale z tego co czytam dośc często co tu wypisują na tej stonie to zauważam że ten cały Czekluśniak to w miare kumaty człowiek który wcale źle nie mówi (to jest tylko moje zdanie aczkolwiek mogę się mylić ) Skoro sa już takie pieniądze to może włozy sie je w sport 100leci klubu mamy w tym roku to po pierwsze . Po drugie może by wkońcu jakaś konkretniejsza impreza by była w naszym mieście . Po trzecie młodzież siedzi pod mostami lub gdzie indziej też może by pasowało im cos zrobić . nie chodzi tutaj akuratnie o samo Jasło ale na wioskach chłopaki siedzą po przystankach nie maja żadnych zajęć a [...] tylko sciga to za to to za tamto bo niby czym mają się zainteresować młodzi ludzie całe życie w domach siedziec nie bedą . Nudzi im sie to niszczą co napotkają na swej drodze!!! Nie wiem także czy te pieniądze mogły by być przeznaczone na wioski z naszego powiatu czy to tylko dla Jasła są te pieniądze . Jeżeli ktoś się nie zgadza ze mną to prosze mnie poprawić
Odpowiedz
0
@ Cytryn Kwas
dnia 24.05.2010, 22:07 · Zgłoś
Najpierw szuka się inwestora, a potem buduje się mu drogę, najpierw jest cel, a potem kredyt na realizację bo kredyt bez celu dla pokrycia długów to wygląda podejrzanie!
Odpowiedz
0
@ dość
dnia 24.05.2010, 21:21 · Zgłoś
Jako mieszkaniec tego [...], jakim stało się Jasło w ostatnich latach,nie pogodzę się z faktem by obecnie panujący Jaśnie Wielmożni,zaciągali jeszcze jakiekolwiek kredyty. Już dość głupot nawyrabiali za nasze pieniądze;droga do nikąd,śmieszne ronda,deptaki [tyleż tam turystów,zwłaszcza z Niemiec,kawiarenek i mnóstwo zadowolonych jaślan bez pracy].[Nadmienię że w Łodzi nie czekano do końca kadencji Prezydenta i ukrócono jego bzdurne pomysły].Ostatnio jadąc przez Krosno[które było zdecydowanie gorsze pod każdym względem od Jasła],przeżyłem szok.To co tam uczyniono i jak wygląda,to nam Jaślanom, dzięki [...] z Ratusza braknie życia by ich dogonić.WSTYD TU MIESZKAĆ. A może jednomandatowa Pani przysporzy kasę z Warszawy[jakoś już się nie dobija wszędzie-cel został osiągnięty,stołek i kasa].Cała Polska się rozwija,czerpie unijne pieniądze,a bastion PiS Podkarpacie,woli żyć w epoce dinozaurów,zaczątek już jest Karpacka Troja.Najpilniej to by się przydał prokurator a nie kredyt.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 24.05.2010, 21:13 · Zgłoś
Chodzą słuchy że radny Czeluśniak zarezerwował połowę czasu na Orliku na siebie, przeciez On nie umie kopać piłki, a blokuje innym.
Odpowiedz
0
@ XXXXXXXXXXX
dnia 24.05.2010, 21:11 · Zgłoś
WYJEŻDŻAM Z TEGO CHOREGO MIASTA GDZIE NIE MA SZANS NA JAKIKOLWIEK ROZWÓJ, I MOŻLIWOŚĆ INWESTOWANIA CZY ZROBIENIA PIENIĘDZY!!!! NIGDY TU JUŻ NIE WRÓCĘ! DO WŁADZY DOSZLI LUDZIE NIEKOMPETENTNI, ŚMIESZNI, KOMPROMITUJĄCY NASZE MIASTO! STARSZYM LUDZIOM PEWNIE JEST BARDZO CIĘŻKO, JAK PATRZĄ NA TO, CO TE CHIENY W URZĘDACH ROBIĄ!!!! P A R A N O J A!!!
Odpowiedz
0
@ Dżaślanin :D
dnia 24.05.2010, 21:02 · Zgłoś
proszę napisać kto oprócz powyższych 3 Panów był w owej 7 przeciw = wiem że to NA NICH BĘDĘ głosował!!! a osobom za ową ustawą życzę miłych dłuuuugich wakacji :)
Odpowiedz
0
@ turysta
dnia 24.05.2010, 20:54 · Zgłoś
no niezbędny w naszym nieście był deptak!!!
Odpowiedz
0
@ turysta
dnia 24.05.2010, 20:49 · Zgłoś
Na co kredyt? Na bulwary nad Wisłoką!
Odpowiedz
0
@ NP1910
dnia 24.05.2010, 20:21 · Zgłoś
...Dlatego nie wchodzimy w tą wielką halę sportową, bo tam nie mam większych możliwości pozyskania środków zewnętrznych.... a NIE TRZEBA BYŁO MYSLEC O TYM NIM PANI OBIECYWAŁA?GDZIE NOWY STADION,HALA SPORTOWA,LODOWISKO?Gdzie młodziez ma spędzać czas?Gdzie mieszkancy moga w godny sposób obejrzec jakies wydarzenie sportowe?Mamy XXI wiek,a baza sportowa na poziomie XX
Odpowiedz
0
@ kurowska na smietnik
dnia 24.05.2010, 19:45 · Zgłoś
[...] z miasta!!!
Odpowiedz
0
@ szczery sympatyk
dnia 24.05.2010, 19:38 · Zgłoś
Panie radny Dyzzzio przecie pan jako etatowy radny pożywia i ożywia się tym pasztetem od lat wielu i absolutnie ale to absolutnie powiedzieć nie sposób że Panu to szkodzi!!!Wręcz przeciwnie-im większy pasztet tym lepiej-dla Pana oczywiście!Pan jesteś produktem i twórcą tegoż pasztetu!Parafrazując PŚ:z pasztetu żeś Pan powstał i w pasztet się obrócisz!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.