Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Radni złożyli ślubowanie

17

21 radnych Rady Miejskiej Jasła złożyło dziś ślubowanie. Nie wybrano jednak, jak wcześniej planowano przewodniczącego ani jego zastępców. Za to radni jednogłośnie poprali wniosek o przerwanie obrad i kontynuowanie ich już po wyborach na burmistrza. Kolejny termin wyznaczono więc na 6 grudnia, na godzinę 16.30. 

Dlaczego? - Aby przed II turą wyborów, rozstrzygnięciami w radzie nie wpływać na werdykt mieszkańców Jasła - napisano w uzasadnieniu.

Sesję prowadził najstarszy radny, czyli Zdzisław Dziedzic. - Po raz pierwszy zdarza się, że w skład rady wchodzi 14 radnych z poprzedniej kadencji. To jest bardzo zobowiązujące dlatego, że mieszkańcy ocenili Waszą działalność w czasie tych 4 lat i upoważnili Was dalej do prowadzenia współgospodarza miasta Jasła - powiedział witając Dziedzic. Po tych słowach Krzysztof Czeluśniak, najmłodszy radny odczytał tekst Roty, a radni złożyli ślubowanie.

 

(kp)

 

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ pisowiec
dnia 03.12.2010, 13:07 · Zgłoś
pan KOSCIOW ZADOWOLONY WYSTAL SIE PODCZAS CISZY WYBORCZEJ POD PYSZOTKA NA ULICY CZACKIEGO PILNOWAL TWARDO ZEBY MU PYSIE ROSLY DALEJ BO JAKBY NIE ZOSTAL RADNYM TO ZONA BY KORYTKO UJELA TAKA JEST PRAWDA I SCHUDLO BY SIE TROCHE
Odpowiedz
0
@ man
dnia 03.12.2010, 12:00 · Zgłoś
Wygladaja jak starzy po emeryturze i po obchodach 75 lecia zywota ,energia to oni nie tryskaja....
Odpowiedz
0
@ lok
dnia 03.12.2010, 11:57 · Zgłoś
Czy to pis czy po jedna klika ,ludzie zmadrzejcie wreszcie...
Odpowiedz
0
@ wan
dnia 03.12.2010, 11:55 · Zgłoś
Same nastolatki ...jak rzady benda takie zgrzybiale to dziekuje...
Odpowiedz
0
@ cyberchłop
dnia 03.12.2010, 08:20 · Zgłoś
średnia wieku jak na Kremlu w czasach Związku Radzieckiego
Odpowiedz
0
@ jerzy5
dnia 02.12.2010, 22:27 · Zgłoś
KUROWSKA już zwariowała jak Jarek kaczka i razem na Sobieskiego w Warszawie na jednym oddziale zamkniętym.A Mieszkańcy JASŁA szczęśliwi że choroba PIS już nie WRÓCI.!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Student
dnia 02.12.2010, 19:16 · Zgłoś
Pozdrowienia dla Dr. Marii Szańcy i kolegi z uczelni. Ciekawe, jak Romanowi wyjdą egzaminy zdawane w Radzie przed Panią Doktor?
Powodzenia dla Państwa :-)
Odpowiedz
0
@ Dyzio
dnia 02.12.2010, 18:55 · Zgłoś
Czy Czeluśniak wypowiedział "tak mi dopomóż Bóg"?Bo on jest bardzo podejrzany!!!!
Odpowiedz
0
@ bolo
dnia 02.12.2010, 18:27 · Zgłoś
Do ,,O M,,Bardzo słuszne stwierdzenie Nic dodac-nic ując!!!!
Odpowiedz
0
@ vb
dnia 02.12.2010, 18:08 · Zgłoś
koalicja niby zawiązana większość w radzie no i prowda cała prowda i ...[...] prowda ...czekają na wybór burmistrza ...jeden przetacznik (choć go nie trawię ) ma pojęcie o samorządzie...reszta to [...] ...dno i tysiąc metrów mułu...
Odpowiedz
0
@ Jaro
dnia 02.12.2010, 16:59 · Zgłoś
Myślcie co chcecie a ja wiem swoje;

JASŁO BYŁO , JEST I BĘDZIE PISOWSKIE a burmistrzem Pani Maria Kurowska !!!!
Odpowiedz
0
@ ---------
dnia 02.12.2010, 16:37 · Zgłoś
dusza z kąd sie tam wzią
Odpowiedz
0
@ -
dnia 02.12.2010, 16:36 · Zgłoś
co z tego ślubowania jak nie ma normalnej pracy w jasle
Odpowiedz
0
@ o m
dnia 02.12.2010, 15:12 · Zgłoś
średnia wieku naszych radnych jest porażająca. Młodzi nie chodzą na wybory bo nie wierzą, że to coś zmieni w naszym mieście. Prędzej czy później i tak wyjadą bo spacerami po deptaku i wielbieniem coraz to nowych pomników i tablic nie opłacą rachunków i nie nakarmią dzieci. Za 15 lat Jasło bedzie miało 20 tys. mieszkanców, głownie emerytów i rencistów i stanie się SKANSENEM.
Odpowiedz
0
@ franek
dnia 02.12.2010, 14:54 · Zgłoś
le sie czają. Gdzie ona pcha tą ręke?
Odpowiedz
0
@ Bolek
dnia 02.12.2010, 12:22 · Zgłoś
To są jaja.Czekają na wynik wyborów burmistrza,aby wiedzieć kto ma du-y dawać.WSTYD tak zaczynać kadencję.
Odpowiedz
0
@ kuba
dnia 02.12.2010, 11:48 · Zgłoś
Co ma [...] do wiatraka. Chodzi im o to z kim ewentualnie będą się układać. Dla mnie to są tchórzliwe [...], Jakie miasto taka jego RADA. Młodzi pakujcie się, nic tu po was
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.