Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rawicz: 39-latek z gminy Nowy Żmigród zamierzał targnąć się na własne życie

74

W piątek 7 lutego ok. godz. 11 mieszkaniec powiatu jasielskiego chciał wyskoczyć z okna budynku Starostwa Powiatowego w Rawiczu, miejscowości położonej w Wielkopolsce. Wskutek działań podjętych przez lokalnych funkcjonariuszy policji 39-letni mężczyzna został uratowany i trafił do szpitala. 

Źródło zdjęcia: www.zycie-rawicza.pl

Jak podaje strona internetowa Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu desperat usiadł na parapecie okna znajdującego się na pierwszym piętrze gmachu instytucji i zagroził, że popełni samobójstwo. Wysłanym na miejsce zdarzenia policjantom, wspartym przez inne służby ratownicze i prowadzącą negocjacje pracownicę urzędu udało się wciągnąć mężczyznę do środka budynku i zapobiec tragedii.

Niedoszłym samobójcą okazał się być mieszkaniec gminy Nowy Żmigród. 

jh

Reklama

Komentarze: 71

Dodaj komentarz Widok:
1
@ werdi
dnia 17.02.2014, 12:25 · Zgłoś
wierszokleta ha ha
Odpowiedz
0
@ Rodox
dnia 11.02.2014, 16:44 · Zgłoś
Dzien dobry tu mieszkaniec Desznicy ja bardzo dobrze znam tego który chciał popełnic [...] to mój troche dalszy sąsiad .
Odpowiedz
1
@ ss
dnia 10.02.2014, 21:52 · Zgłoś
Taka jego wola!!!
I nie trzeba było mu przeszkadzać!!!
Odpowiedz
2
@ RR
dnia 10.02.2014, 19:17 · Zgłoś
Szalony Jerzy !!!
Odpowiedz
1
@ XYZ......
dnia 10.02.2014, 18:15 · Zgłoś
ale wy [...] kom. dodajecie wy myslicie troche chociaż???
Odpowiedz
2
@ .
dnia 10.02.2014, 13:45 · Zgłoś
"Niedoszłym [...] okazał się być mieszkaniec gminy Nowy Żmigród."

Piszący dobrze zna angielski - kalka językowa "seems to be". :)

http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=411
Odpowiedz
0
@ DDD
dnia 10.02.2014, 12:45 · Zgłoś
PS. on jest z Desznicy a nie NŻ
Odpowiedz
0
@ DDD
dnia 10.02.2014, 12:45 · Zgłoś
kto go zna, to wie że normalny nie jest
Odpowiedz
1
@ donek
dnia 10.02.2014, 00:07 · Zgłoś
Dawniej Polacy byli ludźmi honoru- dziś Polak jest niewolnikiem we własnym kraju.
Robią z nim co chcą,,, a on tylko myśli !!! na kogo by tu zagłosować aby było lepiej! ale tu już nigdy nie będzie lepiej!
za pracę jeżeli mamy to dostajemy grosze- nie ma teraz sprzeciwu w narodzie Polskim i dlatego tak mamy.
Postraszą nas perspektywą PIS-u i jest super...
Jest nam widocznie dobrze, a jak komuś nie pasuje jedzie za granicę i tam ma pracę i inne życie.
Więc wybór mamy- jesteśmy wolni... Jak się cieszę...
Odpowiedz
-1
@ RRD
dnia 09.02.2014, 22:31 · Zgłoś
krecik chciał się nauczyć latać, braawo
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 09.02.2014, 18:17 · Zgłoś
tak sobie nie radzi z życiem, że nawet [...] nie umie zaplanować ;]
Odpowiedz
-1
@ stary
dnia 09.02.2014, 15:13 · Zgłoś
powinien chociaż gazetę sobie podłożyć było by wyżej,bo z pierwszego piętra to mógł sobie nogę skręcić albo guza nabić na mądrej główce.
Odpowiedz
6
@ ech
dnia 09.02.2014, 14:39 · Zgłoś
Bo i nie jeden desperat gdy kupi telefon komórkowy i dostanie do przeczytania regulamin A4 na trzech stronach bez lupy nie podchodź czy też chce kredyt w banku to dostanie umowę do przeczytania np. 20 stron itp kwiatki to można zwariować.
Gdzie odpowiedzialność dużych instytucji, czy nas zwykłych obywateli zawsze trzeba oszukiwać. Dla mnie takie umowy to próba oszukania klienta. Wszyscy wiedzą, że nikt nie jest w stanie zapoznać się z takimi umowami w taki sposób aby w sposób pełny wiedzieć na co się decydujemy. Ryzyko transakcji jest tylko po stronie Klienta. Ja omijam szerokim łukiem takie umowy.
Odpowiedz
-4
@ bobik
dnia 09.02.2014, 13:45 · Zgłoś
Nasz bohater haha a może z regału skoczy będzie wyżej haha
Odpowiedz
-7
@ xyz
dnia 09.02.2014, 13:44 · Zgłoś
to nasz Krecik w roli głównej hahaha
Odpowiedz
1
@ Ronin
dnia 09.02.2014, 13:00 · Zgłoś
Nie wydaje mi się żeby to był [...] - sądzę że mu ten urząd zrobił krzywdę - media nie reagują na skargi ludzi o nieuczciwości urzędów i urzędników - więc wydaje mi się że gość w ten sposób zwrócił już uwagę na siebie a zarazem na to co może dziać się w tym urzędzie. Państwo pomaga wybranym - resztę niszczy.
Odpowiedz
-5
@ adm
dnia 09.02.2014, 10:17 · Zgłoś
To był mieszkaniec powiatu Nowy Żmigród a nie gminy !
Odpowiedz
-4
@ RR
dnia 09.02.2014, 10:25 · Zgłoś
nie ma czegoś takiego jak powiat NŻ...
Odpowiedz
4
@ Lapacz krokodyli
dnia 09.02.2014, 10:13 · Zgłoś
Ciekawe kto pierwszy po przegranych wyborach, z kredytem w kieszeni poleci z balkoniku starostwa?
Odpowiedz
-6
@ Demsej
dnia 09.02.2014, 10:03 · Zgłoś
Ale sciema co za gamon z 1 pietra chciał sie zabic :D:D:D
Odpowiedz
8
@ telewizja kłamie i maniupuluje
dnia 09.02.2014, 09:40 · Zgłoś
Widocznie miał już dość cudów Tuska.
Odpowiedz
-7
@ 098
dnia 09.02.2014, 09:35 · Zgłoś
Widze ,że Straż Pożarna (jak na zdjęciu) Z Koszalina przyjechała do Gminy Nowy Żmigród.
Skandal żeby z drugiego końca Polski wzywać posiłki.
Odpowiedz
1
@ RR
dnia 09.02.2014, 10:24 · Zgłoś
naucz sie czytać artykuły...
Odpowiedz
-6
@ r
dnia 09.02.2014, 09:15 · Zgłoś
napewno byl z lezyn
Odpowiedz
4
@ GZ
dnia 09.02.2014, 19:28 · Zgłoś
z Łęzyn to tylko "władze" pochodzą. Pamietajcie o tym przy wyborach! Czas otworzyć drzwi Gminy Nowy Żmigród i wpuścić trochę świeżego powietrza.
Odpowiedz
-1
@ m
dnia 09.02.2014, 02:06 · Zgłoś
juz nie ma o czym pisac widac to pisza ze samobojec
Odpowiedz
-1
@ m
dnia 09.02.2014, 02:05 · Zgłoś
no no z 1 pietra spoko on sobie siniaka chcial nabic tylko
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 08.02.2014, 23:44 · Zgłoś
Napewno byl bezrobotnym i nie mial za co zyc.
Odpowiedz
-1
@ RR
dnia 09.02.2014, 10:24 · Zgłoś
pracuje w jednym z jasielskich sklepow i pieniedzy mu nie brakuje
Odpowiedz
0
@ XYZ......
dnia 10.02.2014, 18:17 · Zgłoś
skąd to wiesz bylo cos miedzy wami??
Odpowiedz
-4
@ wlad
dnia 08.02.2014, 23:25 · Zgłoś
Chyba zobaczył na którym miejscu jest Wisłoka w lidze.
Odpowiedz
-1
@ liga
dnia 10.02.2014, 17:22 · Zgłoś
Na ostatnim
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 08.02.2014, 21:07 · Zgłoś
A może tak zamiast wyskakiwać z okienka wskoczyć na majdan do Warszawki i urządzić im demokratyczny protest - przecież nasze "władze" popierają taki sposób protestowania...
Odpowiedz
4
@ ksiądz Mateusz
dnia 09.02.2014, 10:36 · Zgłoś
Popierają protesty ale w innych państwach, jakby u nas coś takiego się wydarzyło to zaraz by media na czele z wyborczą zawyły, że to zamach na demokratycznie wybrane władze
Odpowiedz
-8
@ Werdi
dnia 08.02.2014, 21:07 · Zgłoś
Ciekawe czy zdążył to nagrać, na jutube nie widze...
Odpowiedz
-3
@ www
dnia 09.02.2014, 11:27 · Zgłoś
sam jesteś jak jutub hehehhe
Odpowiedz
-4
@ dsgsdg
dnia 08.02.2014, 21:06 · Zgłoś
hahaha z pierwszego piętra popełnic samobójtwo smiech na sali
Odpowiedz
0
@ GB
dnia 08.02.2014, 20:47 · Zgłoś
Sven na[...]
Odpowiedz
1
@ XYZ
dnia 08.02.2014, 20:33 · Zgłoś
Kobieta o pseudonimie "Dzieciobójczyni" jest niezrównoważona psychicznie. Wchodzi codziennie na artykuły dot. sprawy Katarzyny G. i stawia plusy obok komentarzy własnego autorstwa oraz minus obok komentarzy autorstwa osób trzeźwo myślących lub broniących Katarzyny.
Marcelino - czas najwyższy zacząć leczenie.
Odpowiedz
0
@ kundelek
dnia 09.02.2014, 08:56 · Zgłoś
Nie sądz nikogo to i Ty nie będziesz sądzony.
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 10.02.2014, 20:39 · Zgłoś
marcelina k ?
Odpowiedz
-5
@ antysven
dnia 08.02.2014, 20:09 · Zgłoś
gdzie jest sven sie pytam?
Odpowiedz
-2
@ ksiądz Mateusz
dnia 08.02.2014, 21:33 · Zgłoś
No właśnie, już od dawna nic nie pisze
Odpowiedz
29
@ sss
dnia 08.02.2014, 19:55 · Zgłoś
To jakiś zdesperowany człowiek próbujący zwrócić na siebie uwagę. Widocznie ma problemy o których obrażającej go tu [...]rii nawet się jeszcze nie śniło.
Odpowiedz
-14
@ der
dnia 08.02.2014, 20:56 · Zgłoś
mało wiesz w nogach śpisz i przykrywasz sie gazetą,
Odpowiedz
8
@ obserwator
dnia 08.02.2014, 19:16 · Zgłoś
patrzac na jasielskie starostwo nie dziwi mnie to ze ludzie z tamtych stron robia takie szopki
Odpowiedz
1
@ jo
dnia 08.02.2014, 19:13 · Zgłoś
z pierwszego pietra??? wow
Odpowiedz
-13
@ JACKASSS
dnia 08.02.2014, 19:12 · Zgłoś
Desznica Rulez !
Odpowiedz
0
@ ben
dnia 08.02.2014, 19:06 · Zgłoś
brakuje mi tu komentarzy tarzana i łodyńca, hehe
Odpowiedz
5
@ ksiądz Mateusz
dnia 08.02.2014, 21:32 · Zgłoś
Tarzan nic nie napisze bo tu ani słowa nie ma o tirach i bmw ani o innych niemieckich samochodach więc nie ma co pisać
Odpowiedz
11
@ Mietek
dnia 08.02.2014, 23:15 · Zgłoś
Może to Tarzan na tym oknie, bo mu się Japoński strucel rozleciał ?
Odpowiedz
0
@ jkoo
dnia 08.02.2014, 19:03 · Zgłoś
kiedyś to powtórzy
Odpowiedz
-5
@ XX
dnia 08.02.2014, 18:39 · Zgłoś
dlaczego chciał wyskoczyć? I co z nim zrobiono jest w szpitalu czy co?
Odpowiedz
30
@ qwerty
dnia 08.02.2014, 17:37 · Zgłoś
Więcej [...]u i biedy od rządu a wszyscy wyskoczą z siebie...
Odpowiedz
-5
@ łodyniec
dnia 09.02.2014, 07:30 · Zgłoś
wystarczyło nic nie robić by sam wrócił do środka :D chciał zapewne tylko zwrócić na siebie uwage. z 1 piętra skok hahaha :D na dach samochodu ,żeby było bliżej hahaha .

jeśli ktoś chce się [...] to zrobi to tak żeby nikt mu nie pomógł ,ten widać że potrzebował jakiejś pomocy ...

ps. druga teza może być taka że dostanie żółte papiery i rente :D
Odpowiedz
2
@ JACKASSS
dnia 09.02.2014, 10:22 · Zgłoś
rente juz ma
Odpowiedz
-3
@ chooojas
dnia 09.02.2014, 11:43 · Zgłoś
Chyba na głowe.Teraz tak załatwiaja ci co sie im robic nie chce.Żółte papiery sobie załatwiają
Odpowiedz
17
@ 1
dnia 08.02.2014, 17:36 · Zgłoś
Pierwsze piętro to za nisko żeby zginąć.
Odpowiedz
17
@ lol
dnia 08.02.2014, 17:37 · Zgłoś
można najwyżej połamać giry... no chyba, że na głowę się spadnie
Odpowiedz
34
@ ...
dnia 08.02.2014, 19:26 · Zgłoś
raczej to było rozpaczliwe wołanie o pomoc.
Państwo takie jak nasze jest w stanie zniszczyć nawet najbardziej racjonalnie myślących ludzi.
Odpowiedz
-8
@ der
dnia 08.02.2014, 20:48 · Zgłoś
na głowę to on już dawno upadł..
Odpowiedz
-3
@ telewizja kłamie i maniupuluje
dnia 09.02.2014, 09:38 · Zgłoś
Eeee tam nie doceniasz go. Mógł s[...]ć "na główkę" z równie dobrym skutkiem:)
Odpowiedz
1
@ lol
dnia 08.02.2014, 17:34 · Zgłoś
jak sobota, to 8.02... czyżby redaktor chodził do tyłu o jeden dzień? ;)
Odpowiedz
-3
@ chooojas
dnia 08.02.2014, 18:19 · Zgłoś
To co polacy zaczynają wyprawiać to przechodzi powoli ludzkie pojecie...

http://naszestrony.co.uk/wschodnia-anglia/bedford/4639-uniknal-wiezienia-ale-musi-pojsc-na-leczenie.html
Odpowiedz
-10
@ podatknik
dnia 08.02.2014, 18:41 · Zgłoś
ciekawe kto zapłaci za akcję ratowniczą
Odpowiedz
5
@ DJ Bobo
dnia 08.02.2014, 19:00 · Zgłoś
masakra , to juz drugi po Michale ziomal co sie otarł o śmierć :-P
Odpowiedz
2
@ ksiądz Mateusz
dnia 08.02.2014, 21:31 · Zgłoś
To już musiał pod szkołą, nie mógł gdzie indziej bobra czochrać
Odpowiedz
11
@ xcx
dnia 09.02.2014, 15:15 · Zgłoś
To aż w internecie trzeba było o tym napisać?a wiadomo to dlaczego chciał popełnić [...] może człowiek się załamał,a my tak szybko potrafimy osądzić,wyśmiać i wypisywać idiotyczne komentarze.
Odpowiedz
-2
@ boo
dnia 09.02.2014, 20:16 · Zgłoś
nie badz [...] - chorych psychicznie zboczencow jest pelno na swiecie i narodowosc nie ma tu znaczenia...
Odpowiedz
-1
@ aaa
dnia 10.02.2014, 05:26 · Zgłoś
tyyyyyyyyy
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 10.02.2014, 12:49 · Zgłoś
Co mnie RAWICZ obchodzi. Nie macie o czym juz pisać ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.